- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

S. Kriaučiūnienė: akinių nešiojimas žaloja akis

„Ir ne tik žaloja. Tai toks pats žalingas įprotis kaip alkoholio, tabako ir narktotikų vartojimas“ – tvirtina žinomas rusų mokslininkas, prof. Vladimiras Ždanovas. 2010 m. gruodžio mėn. Lietuvos sveikuolių sąjungos nario, Vilniaus klubo „Optimalietis“, pakviestas prof. V. Ždanovas viešėjo Lietuvoje ir mokė žmones kaip atstatyti savo regėjimą, atsisakyti akinių bei kitų žalingų įpročių.

Šiuolaikinis akių gydymas

paveikslėlisKai sutrinka regėjimas vaikui ar suaugusiam, mes einame pas akių gydytoją, kuris, jei suprastume paraidžiui, turėtų gydyti akis.

Gydyti taip, kad atsistatytų regėjimas. Kuris iš straipsnį skaitančių „akiniuočių“ gali pasigirti, kad jo akių gydytojas padėjo jam išgydyti akis?

Aš 18 m. nešiojau akinius, savu laiku kiekvienais metais stiprėjančius, ir niekada nei vienas gydytojas man nepasiūlė jokios nuoseklios metodikos kaip sustabdyti blogėjantį regėjimą.

Vietoj to aš gaudavau receptą akiniams ir kontaktiniams lęšiams. Ir „čiuožk“, nes kitas eilėje laukia.

Visos rinkoje siūlomos regėjimo korekcijos operacijos, pasak prof. V. Ždanovo, nepataisomai žaloja akis, kadangi nepanaikina priežasties, t.y., nusilpę akies raumenys ir tolaus silpsta, o įtempti raumenys neatpalaiduojami.

Kodėl mes nežinome efektyvių metodų regėjimui atstatyti?

Pirma, anot profesoriaus, kad medicinos pramonė iš akių ligų uždirba apie 50 mlrd. dolerių kasmet. Į šį skaičių įeina akių operacijos, akiniai, kontaktiniai lęšiai ir t.t.

Pasirodo, tokios akių ligos, kaip trumparegystė, toliaregystė, glaukoma, katarakta, žvairumas ir kt., gali būti išgydomos paprastų paprasčiausiais akių raumenų atpalaidavimo ir treniravimo metodais.

Tiesa, svarbu žinoti, kad atstatinėjant regėjimą, reikia laikytis sveikos gyvensenos taisyklių, valyti organizmą nuo toksinų ir šlakų, grūdintis.

Antra, visuose medicinos institutuose nemokoma unikalios gydytojo oftamotologo V. Beitso metodikos.

V. Beitsas yra pirmasis okulistas, pripažinęs, kad gydytojų išrašomi akiniai nepadeda ir negali padėti žmogaus regėjimui.

Akiniai negali pagerinti akių sveikatos. Atvirkščiai – jie pablogina visos regos sistemos būklę, nes pažeidžia natūralų akių funkcionavimą.

Akies judinamųjų raumenų atrofija – dėsninga optinių „ramentų“ nešiojimo pasekmė. Akis įkalinus stiklo, plastiko ir metalo kameroje, jų raumenys jau po kelių savaičių praranda gebėjimą tinkamai savarankiškai dirbti.

Ir trečia. Anot V. Ždanovo, kai kuriems žmonėms daug paprasčiau inkšti dėl ligų ir vaikščioti pas gydytojus nei valyti organizmą, tinkamai maitintis, daryti pratimus akims, grūdintis ir t.t.

“Vergovės“ pabaiga

Turbūt baisiausia nuolat akinius ar kontaktinius lęšius nešiojančiam žmogui yra nusiimti akinius ir niekada jų nebesidėti.

Įvairios baimės: neatpažinti pažįstamo žmogaus, nepamatyti kainos parduotuvėje, atvažiuojančio autobuso numerio stotelėje, lentoje rašomo teksto ir t.t. dažnai yra stipresnės už sveiką protą nežaloti savo akių ir imtis atsakomybės už savo regėjimo atstatymą. Kad ir koks jis silpnas būtų.

Džiaugiuosi per septynias dienas ištrūkusi iš 18 metų trukusios akinių nešiojimo vergovės ir kviečiu visus domėtis regėjimo atstatymo metodais, saugoti savo akis ir nežaloti jų medicinos pramonės siūlomais amžinais „ramentais“. Beje, dar šių metų balandį mano regėjimas buvo daugiau nei -5 dioptrijos.

šaltinis: sveikuoliai.lt

Vladimiro Ždanovo paskaita: Kaip susigrąžinti regėjimą [I dalis]
Vladimiro Ždanovo paskaita: Kaip susigrąžinti regėjimą [II dalis]
Vladimiro Ždanovo paskaita: Kaip susigrąžinti regėjimą [III dalis]
Vladimiro Ždanovo paskaita: Kaip susigrąžinti regėjimą [IV dalis]
Vladimiro Ždanovo paskaita: Kaip susigrąžinti regėjimą [V dalis]
Vladimiro Ždanovo paskaita: Kaip susigrąžinti regėjimą [VI dalis]

Susijusios temos:
M. Norbekovas: Kvailio patirtis arba Raktas į praregėjimą
Akys ir regėjimas