Šių dienų Pavlikai Morozovai socialiniuose tinkluose

2015, 19 vasario, 17:06 | kategorija Realybė | 40 komentarų | peržiūrų 7 964 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Jorkšyro terjerų veisėjų asociacija | komunistinių lervų dezinfekcija

 

Pradėsime nuo žinomo posakio: „Dieve apsaugok mane nuo draugų, o nuo priešų aš jau kaip nors apsiginsiu pats“. Tad pats laikas ją prisiminti kalbant apie socialinių tinklų „draugus“, kurių daugumos net nepažįstame. Nei realiai, nei net virtualiai.

Prieš keletą dienų sarmatas.lt redakcijai buvo atsiųstas didelis skaičius (virš 100), vienos socialinio tinklo (Facebook) grupės ekrano nuotraukų, parodančių itin įdomius procesus vykstančius šiame tinkle, apie kuriuos ir norime čia pasidalinti su jumis.

Ir taip, apie Facebook grupę nekaltu pavadinimu: „Jorkšyro terjerų veisėjų asociacija“. Grupė įslaptinta. Matyt eksperimentuoja su veislėmis.

Į akis grupėje krenta pats pirmas išskirtas įrašas-reglamentas, skirtas susipažinti su grupės nuostatomis, kas, reikia pripažint iškart, neturi nieko bendro su jokiu šunų veisimu.

Tame įraše Ričardas Savukynas (Rokiškis Rabinovičius) nedviprasmiškai nurodo – ką grupėje reikia daryt ir kaip daryt. Ir pirmiausiai nurodo pagrindinį tikslą – raudonųjų lervų – „kremlinų ir komuniagų dezinfekciją“. Tiesa, nenurodo kas tą tikslą suformulavo ir įgaliojo patį Ričardą Savukyną jį paskelbti. Tačiau lyg tarp kitko minima, jog aukščiausia instancija „Magnitskis“(?).

Taip pat R.S. pabrėžia, jog demokratijos grupėje irgi nebus. Politinių disputų ir kitokio šlamšto ten nebus, nes taip, esą, prarandamos sąsajos su „tikslais“.

Administratorių sprendimai nekvestionuojami ir neaptarinėjami – jų teisė absoliuti ir t.t.

Visa tai ir daugiau galima pasiskaityti R. Savukyno pasisakymo fotografijoje pateiktoje žemiau.

Kitaip tariant grupė sukurta koordinuoti komunistų ir kremlinų (Kremliaus garbintojų) naikinimą socialinio tinklo Facebook erdvėje. Čia pagal aprašymą ir kažkieno iškeltus bei minimus aprašyme tikslus.

O kaip yra realiai?

Mes žinome, kad naujų komunistų nebeatsiranda, nes net nėra partijos į kurią jie galėtų būti priimti ir centro, iš kur būtų skleidžiamos komunizmo idėjos. Rusijoje komunizmo seniausiai nebėr, nors ir kaip tą norėtų įrodyti kai kurie idėjiniai kovotojai – ten seniausiai toks pat kapitalizmas kaip ir Lietuvoje.

Tad lyg ir reikėtų suprast, jog grupėje minimi „komuniagos“ yra tie „buvusieji“ TSRS laikais, išlikę iki šių dienų, kuriems naujieji „aktyvistai“ vykdo savotišką „liustraciją“. jorkšyro terjerai

Nieko panašaus, tikrųjų komunistų aktyviai veikusių anais laikais ir iki pat šiol, šie aktyvistai net negalvoja liest (kažkodėl), nors jų socialiniuose tinkluose yra tikrai nemažai ir kas svarbiausia – juos visi žino. Tačiau tikrieji komunistai šiandien choru šaukia palaikantys laisvą ir nepriklausomą Lietuvą, ES ir NATO sudėtyje bei Ukrainos laisvę ir teritorinį vientisumą, todėl prie jų formaliai nėra kaip prikibt. Juk jie viską teisingai kalba. Ir kalbėjo visus 25 Lietuvos nepriklausomybės metus. Tai kaipgi juos galima už tai „liustruot“? – Juk jie jau savais tapo. Tai kam čia lipdoma komunistų etiketė? Peršasi mintis, jog išgalvotam personažui, skirtam nukreipt dėmesį nuo tikrojo…

Kalbant apie „kremlinus“ (kremliaus garbintojus) reikėtų priminti, jog pastarieji Kijevo garbintojus vadina „banderovcais“ „ukrais“ ir t.t. ir pan., kas parodo abipusę šių grupių simpatiją viena kitai.

Kas gi yra tie „kremlinai“ „banderovcų“ požiūriu? – Tai tie žmonės, kurie nepalaiko oficialiosios Ukrainos valdžios politikos ir požiūrio, jog Donecko ir Lugansko sričių separatistus reikia sunaikint, o Krymą grąžint Ukrainai. Tai tie žmonės, kurie dabartinę Ukrainos valdžią įvardija nusikaltėlių-oligarchų valdžia, dirbančia globaliam kapitalui su JAV priešakyje, su visomis iš to išplaukiančiomis priežastimis ir pasekmėmis, kurių čia nenagrinėsime dėl suprantamų priežasčių.

Čia dar reikėtų pridurt, jog „ukrai“ daugelyje vietų pabrėžia „kremlinus“ esant Lietuvos priešais, kuriuos prie progos, geriausiu atveju, reikėtų išgrūst kuo toliau iš šalies, o save vadina patriotais. „Kremlinai“ save taip pat įvardina Lietuvos patriotais, o „ukrus“ vadina paprasčiausiais fašistais, palaikančiais karą Ukrainoje.

Mes nesiimsime aiškintis kurie iš jų teisūs, o kurie ne, nes greičiausiai tos teisybės, kurią įvardintume – nepripažins nei tie, nei kiti. Per daug giliai viskas įsišaknijo. Tačiau ko gero nei vieni iš aukščiau paminėtų nėra Lietuvos priešai – greičiau jau priešai sau patiems, leisdami kvailumui sėkmingai auginti savo priešų gretas dėka tokios „sėkmingos“ veiklos.

Čia pateiksime seniai užmirštą ir dabar „naujųjų“ aktyvistų ištrauktą į dienos šviesą kovos su politiniais priešininkais būdą, kurį pirmasis išgarsino komunistinės propagandos išauklėtas Pavlikas Morozovas, išdavęs savo tėvą valdžiai (pagal senąją versiją).

Šį būdą sėkmingai naudojo lietuvaičiai skųsdami savo kaimynus didžiųjų trėmimų laikais. Jei ne jų toks aktyvumas, gali būti, jog išvežtųjų būtų buvę kur kas mažiau. Tačiau nuoširdus noras įsiteikti naujiesiems šeimininkams buvo begalinis, kaip ir ešelonų, vežančių mūsų tautiečius į tremtį virtinė.

Šiuo metu šis būdas vėl atgimsta – užmarštyje lieka visos jo atneštos blogybės Lietuvai, telieka tik asmeninės ambicijos, individo laisvės ir savo neklystamumo bei nebaudžiamumo pojūtis – juk viskas daroma socialinių tinklų ir įstatymo leidžiamose ribose.

Čia reikia atsižvelgti, jog paprastas ir primityvus skundimas skatinamas visų aukščiau eilinio žmogaus stovinčių instancijų, o dorovinio pamato nebuvimas leidžia tą pateikti net kaip privalumą „kovojant“ su „priešais“. Priešo etiketę prikabinant bet kam, kas nepatiko ar yra tiesiog neparankus. Istorija apsuko ratą ir vėl matome tai, kas jau yra buvę, kai kaimynas ir bendrapilietis skundžia kaimyną įvardindamas priešu.

Užduokime sau klausimą – ką tas „priešas“ padarė blogo asmeniškai jums-mums? Arba konkrečiai Lietuvai? Ar visa jo kaltė tik tame, jog jis kitaip, nei pateikia oficialūs šaltiniai mato Ukrainos konfliktą? Mato kitokias, nei pateikiama to konflikto priežastis? Rišlaus argumentuoto atsakymo į šį klausimą neišgirsime, nes visais atvejais kalba neis apie Lietuvą – ji visada nukryps į kažkokius tarptautinius santykius, požiūrį į juos ir tai, kaip tikras Lietuvos patriotas turi žiūrėti. Ir matyti. Jei mato kitaip – jis ne patriotas. O jei dar palaiko kitą Ukrainoje kariaujančią pusę – ir Lietuvos priešas.

Ir tam pabaigos nėra, nes šiuos dalykus aktyviai kursto didžiosios Lietuvos MIP. Apie jas ir tuos, kurie teikia joms informaciją – truputį žemiau. O čia apie naujuosius „pavlikus morozovus“ savo politinės kovos priemone pasirinkusius banalų skundimą. Skundimą dėl bet kokių priežasčių, padedančių pasiekti rezultatą, ką galima aiškiai matyti iš žemiau pateiktų fotografijų. Tikroji skundimo priežastis žinoma niekada nebūna nurodoma, nes FB administracija kitokio politinio požiūrio nelaiko pakankama priežastimi, kad pašalinti žmogų iš tinklo.

Skundžiama viskas – ne sava fotografija, pseudonimas, pateikiamas turinys ir t.t. Viskas, kas gali padėti bent kuriam laikui eliminuoti neįtinkantį žmogų iš socialinio tinklo.

Pakanka naujajam „pavlikui“ pateikti grupei neįtinkančiojo žmogaus FB profilį, apibūdintą vienu žodžiu -„koloradas“ – ir grupė imasi darbo. Pasipila „report“ to žmogaus adresu.

Gal patys aktyvistai visada naudoja savas foto, savus vardus ir pilnus aprašymus? Kai kurie taip, tačiau toli gražu ne visi, kuo galite įsitikinti patys peržiūrėję foto. Bet tai jiems netrukdo dėl to paties skųsti kitus žmones.

Šie žemiau įamžinti „aktyvistai“ patys nusistatė sau tikslus, kriterijus pagal ką žmogus pripažįstamas kaltu, patys save pasiskyrė tyrėjais, teisėjais ir vykdytojais. Tikisi atliekantys reikalingą darbą, nors iš tiesų tėra tik eiliniai skundikai, kuriais eilinį kartą buvo pasinaudota.

Veikiantys įstatymų ribose. Kol kas, tačiau kai kuriais atvejais balansuoja ant ribos (foto žemiau). Slaptai. Matyt kol kas jiems ko gero dar kažkiek gėda dėl tokio savo elgesio. Bent kol kas. Tai guodžia ir suteikia vilties, jog bent dalis jų apsigalvos ir mes šį purviną reikalą vykdomą prieš savo tautiečius, kitaip teks tą daryti jau atvirai ir nesislepiant (nes sąrašus skelbsime). Atvirai užsidėti sau „Pavliko“ etiketę, kuri gali tapti nebenuplaunama dėme.

Beje, tarp jų yra ir nemažai jums pažįstamu veidų-asmenybių, dažnu atveju net kalbančių apie garbę ar pareigą, sąžinę ir apie tai kaip jie gins jūsų interesus patekę į valdžią ir t.t. ir pan… Yra net žinomos MIP atstovas, kurio pirmoji pareiga lyg ir turėtų būti tokios grupės veiklos iškėlimas į dienos šviesą, bet….

Šioje grupėje galima pamatyti, kokiu būdu renkama tam tikra informaciją, siekiant ne pateikti pilną, realiai egzistuojančios situacijos vaizdą savo atstovaujamame MIP portale, o pateikti ją tik tomis porcijomis, kurios atitinka tos MIP poziciją konkrečiu klausimu. Čia kalbame apie Dovydo Pancerovo (1 foto, 2 foto, 3 foto)) informacijos rinkimo vietas ir kryptingus būdus.  Iš to galim spręsti apie tokių straipsnių atitikimą egzistuojančiai tikrovei.

Siūlome jums įdėmiai peržiūrėti kiekvieną fotografiją, nes pilnai gali būti, jog minėtas „pavlikas“ yra tarp jūsų Facebook draugų ir laukia savo valandos. Tada jums reikės apsispręsti ką su juo daryti. Beje, galite čia rasti ir savo FB profilio fotografiją, kurią jie bandė blokuoti.

Šis fotografijų rinkinys dar ne visas, nes minėtoje grupėje tuo metu buvo apie 760 narių, tad fotografijų kolekciją pildysime. Kartas nuo karto pasitikrinkite. O tiems, kurie iki šiol dar esate šioje grupėje, tačiau kol kas į foto kolekciją nepapuolėte, patarimas – dar galite rinktis.

Fotografijas pateikiame, kaip sąrašą – pagal „Jorkšyro terjerų veisėjų asociacija“ grupės dalyvių profilius. Taip ko gero bus lengviau susirast savo „draugus-pavlikus“ FB. Ir apsispręsti, ką su jais daryti. Paspaudus vardus pasirodo fotografija su „naujojo aktyvisto“ veiklos liudijimu.

P.S. Gali būti, kad po šios publikacijos „pavlikai“ pakeis dislokacijos vietą ir atsidarys kitą grupę, gali būti jog planuos „nubausti“ šio straipsnio iniciatorius, gali būti, jog pakeis savo profilius, uždarę senuosius, tačiau FB jau niekada nebebus toks, koks buvo. Toks savas ir patogus. Nes ten, kur atsiranda „pavlikas“ žodis „saugumas“ tampa utopija. Tas tinka kalbant ir apie visą visuomenę.

P.S. 2. Mūsų prognozės pildosi: „Jorkšyro terjerų veisėjų asociacijos“ pavlikai, pasirodžius šiam straipsniui demaskuojančiam jų veiklą ir jos būdus, ėmėsi pirmiausio veiksmo, kurį gerai moka – atakos prieš vieno iš sarmatas.lt tinklapio kūrėjo ir autoriaus Facebook profilį – „report“ prieš netikrą pavardę, ir net pasiūlymas pakast (užkast). Kitoje foto siūlymas-svarstymas „užlaužt“ sarmatas.lt tinklapį ir net rekomendacija į ką tokiu atveju galima kreiptis (Faustas Agentas – FB profilis). Irgi labai „tikri vardas bei pavardė.


1. Ričardas Savukynas – Grupės taisyklių pristatymas,
R.Savukynas -2, R.Savukynas -3 , (3)
2. Aušrys Krisčiūnas, A.Krisčiūnas -2, A.Krisčiūnas -3, A.Krisčiūnas -4, A.Krisčiūnas -5, A.Krisčiūnas -6 , (6)
3. Porucikas Rzevskis,P.Rzevskis -2, P.Rzevskis -3, P.Rzevskis -4, P.Rzevskis -5, P.Rzevskis -6 , (6)
4. Artūras Jasinskas, A.Jasinskas -2, A.Jasinskas -3 , (3)
5. Dovydas Pancerovas, D.Pancerovas -2, D.Pancerovas -3 , (3)
6. Aurimas Margiris Grinys, A.M.Grinys -2, A.M.Grinys -3 , (3)
7. Vytenis Petrusevičius, V.Petrusevičius-2 , (2)
8. Karolis Juškevičius, K.Juškevičius-2 , (2)
9. Petras Awesom Badaitis, P.A.Badaitis -2 , (2)
10. Dominykas Gedvilas Gedvilas, D.G.Gedvilas -2 , (2)
11. Supervytas Nx, Supervytas Nx -2 , (2)
12. Marta Vaikutė, M.Vaitkutė -2 , (2)
13. Mindaugas Sidaravičius,M.Sidaravičius -2 , (2)
14. Tomaz Vilnius, Tomaz Vilnius -2 , (2)
15. Žygimantas Zabieta, Ž.Zabieta -2 , (2)
16. Diskusija, Diskusija-2 , (2)
17. Bernardas Kavaliauskas
18. Viktorija Adomėnienė
19. Ramūnas Grinius
20. Martynas Simulis
21. Žygimantas Girdzijauskas
22. Dovydas Skarolskis
23. Burbulas Guminis
24. Darius Leskauskas
25. Viktoras Glebas
26. Andrius Ratkevicius
27. Ūla Šveikauskaitė
28. Rūta Us
29. Lukas Lumpickas
30. Aus BausBus
31. Marius Lazenas
32. Ričardas Čekutis
33. Saulius Pilinkus
34. Justas Leonavičius
35. Haroldas DS
36. Rokas Klydzia
37. Mindaugas Jaras
38. Gintaras Arūnas Valiulis
39. Vilma Danusevičiūtė Danauskienė
40. Virginijus Stingas Mrazauskas – po publikacijos pasikeitė į Virginijus Konservas Mrazauskas
41. Bernardas Butkus
42. Lukas Pileckas
43. Keshainis Vai Tai Tai
44-57. Daina Saltykova, Augustinas Gudaitis, Audrius Litinskas, Deividas Darko, Edvardas Vaišvila, Tomas Vaicekauskas, Montana Karenina, Dainius Šilgalis Cutter Galento, Mantas Masiulis, Andrius Acosta, Robertas Didziunaitis, Michailas Denisenko, Mantas Zinkevicius
Bus daugiau

paveikslėlisAtaka prieš profilįAtaka prieš profilį

 

 

 

 

 

 

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 40

 1. . says:

  Su viskuo sutinku, tik vienas niuansas. Pavlik’as Morozov’as NEBUVO SKUNDIKAS – kaip cia aprasyta. Is vargso vaiko, viena propaganda sukure heroju, kita skundika. Palikit vaika ramybeje. Norit apie ji rasyti is pradziu pasidomekite jo byla, norite lygiuoti i ji BUTINAI pasidomekite jo byla.
  Klounai cia aprasyti neturi nieko bendro, su berniuku ir jo mazameciu broliuku kuris apropos irgi buvo ziauriau nuzudytas.
  Aprasyti prezervatyvai yra arciau senelio ir seneles.

 2. abc says:

  Šiųdienų tikrieji morozai ir šiai išdavikai yra tokie padugnės, kaip Vygantas (matrica) ir visi juos palaikantys:
  http://s8.postimg.org/tcsw4zfmd/image.png

  Čia tipo ne koloradinis Lietuvos išdavikas? rašinėjantis tokius briedus?

 3. to abc says:

  Pas savo teveli (kuris aisku tarnavo ir aisku butent paveikslelyje nurodytoje kariuomeneje) nubeg ir pranesk – kad jis „morozas ir isdavikas ir priedu padugne.

 4. realistas says:

  Tai kad save vadinantys „sarmatais“ ir yra tikrieji Pavlikai Morozovai.

 5. Aišku dabar says:

  Kas gadina kitiems bendravima feisbuke. Fanatikai. Reiktu pagalvoti, kokiu budu ataušinti ta fanatizma

 6. Labai sveikitinas darbas! Be didelio vargo, pas buvusius nevykelius suniuku veisejus, o dabartyje soctinklu  asenizatorius, galima be didelio vargo rast draugu ir bendraminciu. Laukiu saraso papildymo.
  Beje, pas save as „patrijotu-seiletaskiu“ nesalinu, bano nededu, man su jais linksmiau…. be to viska pazystam palyginime…. 
  pasidalinau jusu straipsniu pas save FB… 

 7. gintaras says:

  Veikla tęsiasi beveik nauju pavadinimu.Liko sunkiausios būklės ligoniai
  Jorkšyrų elfai

 8. Sieg heil says:

  Ta Sarmata reikia kaip KGB’istine ziurke pakart ir sushaudyt.

 9. Taip yra tiesa. As buvau VDU destytojas ir Ricardas Savukynas ( Jorksai asociacija) ir Mindaugas Stasiulaitis tinkas (Raudonojo meskiuko pedsakas) targeted me. Dabar esu Donetsk.
  Mano storija cia: mpuertas.blogspot.ru/p/vdu-spanish.html
  ir cia: scribd.com/doc/307519480/Letter-to-the-Rector-Vytautas-Magnus-University-Lithuanian-language

 10. Ramute says:

  Ne visi yra CIA surasyti spec tarnybu kekses kaip Banga draguniene,pasivadinusi Saule Jura IRAs ,Birute melianiene,CIA tai baisiausios pedu ir geju uztarejos,beje Bangos draguniene brolis gejus,gyvenanti SU babajum turtinga.Baisu tokie musu LIETUVOS parazitai

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top