Sukrečianti prievarta prieš vaikus demokratinėse valstybėse

2015, 12 vasario, 5:06 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (6) | peržiūrų 1 557 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

vaikų lytinis išnaudojimas ir smurtas prieš juos, įtraukiant mažamečius į satanistines apeigas

paveikslėlisAštuonerių metų berniukas ir jo devynmetė sesuo pasipasakojo apie ilgai trukusį smurtą kurį jiems teko patirti iš jų brito tėvo Ricky Dearman, kuris yra seksualinio smurto apeigų kulto lyderis šiaurės Londone. Tų vaikų rusė motina yra patyrusi šeimyninį smurtą nuo savo vyro-penkis kartus kvietėsi policiją ir rašė tris pareiškimus policijai. Ji jau seniai atkreipė dėmesį, jog vaikai nepatenkinti, atrodo irzlūs ir stresuojantys, tačiau tik rugpjūčio mėnesį atostogaudama su jais išsiaiškino kokios šiurpios to priežastys.

Vis tik, 2014 metų rugsėjo penktą dieną, praėjus šešioms dienoms po to kai ji apie vaikų seksualinį išnaudojimą pranešė Barnet’o policijai, vaikai buvo paimti „globai“, o vėliau atiduoti dviems skirtingiems globėjams. Policijos pradėtas medicininis tyrimas patvirtino esant randų abiejų vaikų tiesiosiose žarnose. Dėlto to, kad tėvas berniuką mušdavo ir ant jo garsiai šaukdavo susilpnėjo vaiko klausa.

Po dviejų savaičių policija vaikų mamai pasakė, kad vaikai atsižadėjo savo teiginių ir tyrimas buvo nutrauktas. Policija paaiškino, kad vaikai savo pasakojimą išsigalvojo pagal filmą „The Mask of Zorro“ („Zoro Kaukė“). Keistu sutapimu tas pats filmas buvo panaudotas kitoje byloje atsisakant tirti bylą.

Vaikų mama dabar dalyvauja šeimų teismo (uždari teismai be visuomenės ir žiniasklaidos atstovų) teisminiame nagrinėjime kur yra kaltinama nesugebėjimu apsaugoti savo vaikus.

Mama pradėjo vaikus klausinėti ir paskatino juos pasipasakoti kai jos draugas (partneris) pastebėjo, kad vaikai seksualiai liečia vienas kitą ir netgi šunį. Vaikų pasakojimai buvo nufilmuoti, juos filmavo mama ir jos partneris kalbėdamiesi tiek su berniuku tiek su mergaite.

Nuo rugsėjo vienuoliktos dienos vaikų tėvas su vaikais gali bendrauti dažniau nei mama ar tų vaikų seneliai iš Rusijos, kurie pastebėjo, jog vaikai paveikti nuteikinėjimo ir apgaudinėjimo, kas jau buvo matoma rugsėjo 17 dienos policijos darytuose vaizdo įrašuose, praėjus šešioms dienoms po vaikų atėmimo. Pasimatymuose su mama vaikams neleidžiama bendrauti jų gimtąja kalba, berniukas netgi patvirtino, kad jis jau pamiršta rusų kalbą. Taip pat nerimą kelia tai, kad jie tris mėnesius nebuvo siunčiami į jokią mokyklą, tačiau jiems buvo leidžiama tik žiūrėti TV ir žaisti kompiuterinius žaidimus, kai anksčiau jie privačiai mokėsi groti smuiku, žaisti tenisą ir plaukti.

Gruodžio 23 dieną Barnet’o teisme vyko trys paskutiniai posėdžiai. Prieš tai vykusiame posėdyje vaikų motina atsisakė savo advokato kuris prisiekęs ir pasirašęs vis tiek nenorėjo jos ginti. Ji atleido savo patikėtinį, kuris laiku neužpildė dokumentų teismui. Nuo to laiko dalyvaujame mes, McKenzie Friends (viešojo intereso advokatai savanoriai): vieną kartą į teismą ėjo Belinda McKenzie, tačiau nei jai buvo suteikta teisė kalbėti, nei mes, anei visuomenės atstovai, nei vaikų mamos tėvai nebuvo įleisti. Vėlgi, mes buvome tik stebėtojai laukiamajame, stebėdamiesi kokiu būdu vaikų mamai taip sėkmingai pavyko apginti savo vaikus!

Šiame posėdyje teisėja Vera Mayer perkėlė bylos nagrinėjimą iš Barnet’o teismo kur ji „išskirstė“ McKenzie Friends: vienu metu buvo leidžiama dalyvauti tik vienam mūsų atstovui, kai mama atstovaudama tik sau turėjo rungtis su vaikų tėvo advokatu, Barnet’o savivaldybės vyriausiąja patikėtine Suzannah Hargreaves, vaikų globėju, t.y. Cafcass (Cafcass-vaikų teisių apsaugos tarnyba, atstovaujanti ir globojanti vaikus šeimos teismuose) ir 2-3 socialiniais darbuotojais.

Kažkas čia drįsta kalbėti apie „teisingą teismą“ ir „lygiateisiškumą“!

Kai vaikų mama ginčijo tėvo dalyvavimą teisme, teisėja Mayer, ta pati kuri anksčiau pati sau pasiskyrė šios bylos nagrinėjimą, pagrasino, kad lieps jai palikti teismo salę.

Teisėja pasakė, kad ji jau kalbėjo su Aukščiausiojo Teismo teisėja Anna Pauffley, kuri perims bylos nagrinėjimą dviems valandoms, sausio 20 dieną. O McKenzie Friends galvojo, jog tik teismai priima sprendimus kas teisėjaus… :(

Išsamus, dvylikos dienų, bylos nagrinėjimas turėtų prasidėti vasario 16 dieną Karališkuose Teisingumo Rūmuose Londone-tai bus, taip vadinamas, „slaptas šeimų teismas“, nedalyvaujant visuomenei ir jokiai žiniasklaidai.

Dvi teisėjos, nagrinėjusios šią bylą, „dangstė“ nusikaltėlius kitose panašiose bylose: teisėja Vera Mayer kuri nagrinėjo Melissa Laird bylą, „permetė“ mūsų aprašomą dviejų vaikų bylą teisėjai Anne Pauffley iš Aukščiausiojo Teismo, kuri „teisingai nagrinėjo“ Hollie Greig bylą (kraupi šios mergaitės istorija ir su ja susiję įvykiai plačiai nuskambėjo ne tik JK, bet ir pasaulyje). Vyksta asmeniniai vietinės valdžios advokato ir teisėjos susitikimai, kas pažeidžia „Teisėjų etiką“ ir, be abejo, rodo, jog ši praktika vietinei valdžiai ir teisėjai yra įprasta.

Praėjus keturiems mėnesiams po vaikų „paėmimo globon“, vietinė valdžia nesugebėjo pateikti jokio paaiškinimo kuo remiantis jie vaikus vis dar laiko atskirtus nuo mamos. Matomas akivaizdus faktų, neatitinkančių tikrovės, kurpimas prieš motiną ir jos partnerį, jos bauginimas ir tildymas, bei akivaizdus nelygiateisiškumas taikomas jos atžvilgiu teismuose.

Christ Church pagrindinę mokyklą vaikai įvardino kaip pagrindinę vietą kur buvo smurtaujama prieš juos. Beje, pačių vaikų teigimu, jiems buvo grasinama mirtimi jeigu jie išdrįs kalbėti apie tai ką patyrė.

Žemiau pateikiami vaikų liudijimai iš trijų vaizdo įrašų.

Vaikai vaizdo įrašuose sako, kad socialiniai darbuotojai ir Cafcass yra įsitraukę į vaikų lytinį išnaudojimą.

Jie sako, kad juos lytiškai išnaudojo tėvas, socialiniai darbuotojai, policininkai, kitų vaikų tėvai, mokytojai, kunigas. Jie kalba apie kūdikių ritualinį aukojimą. Jie pasakoja, apie kunigą kuris žudo vaikus, valgo jų mėsą ir geria jų kraują. Jie pasakoja kaip satanistinių apeigų metu bažnyčioje jie verčiami šokti su kaukolėmis. Vaikai mini kokiu būdu kūdikiams pjaunamos galvos, kaip išvarvinamas ir po to geriamas kūdikių kraujas. Kunigas vadinamas Tėvu Poliu. Dar vaikai liudija, kad jų tėvas mokykloje būna kiekvieną dieną kur jie yra lytiškai išnaudojami.

Mergaitė tikina, jog tai kas su jais buvo daroma apie tai žinojo jos tėvo tėvai. Mergaitė pasakoja apie kitą mergaitę kuriai patinka kaip su ja elgiamasi ir jai patinka dalyvauti šitose iškrypėliškose apeigose, jai patinka seksas nors jai tik 8 metai. Ji mini tos mergaitės vardą ir sako, kad tos mergaitės tėvai taip pat ten dalyvauja. Tai mergaitei tas patinka nes ji gauna daug saldumynų ir pinigų taip pat.

Ji sako, kad į tuos iškrypimus įsitraukę, galbūt, visos Hamstead rajono mokyklos ir apie 20 kunigų. Mergaitė sako, kad Tėvas Polis pats asmeniškai smurtavo prieš ją ir jos brolį.

Berniukas pasakoja apie tai, kad trečiadieniais mokykloje vyksta didžiausias vaikų lytinis išnaudojimas-sekso diena. Trečiadienis mokykloje pati baisiausia diena. Trečiadieniais vaikai mokykloje yra lytiškai išnaudojami ir gauna labai daug saldumynų ir pinigų taip pat. Trečiadieniais susirenka daugiausiai iškrypėlių. Vaikas sako, kad susirenka gal 100 žmonių. Berniukas pasakoja kiek iškrypėlių jį išnaudodavo ir kaip. Jis pamini keletą vardų ir pavardžių. Dar jis sako, kad jį išnaudodavo ne tik mokykloje bei bažnyčioje, bet ir kituose namuose.
……………………………………………………………………………………….

Šis pasakojimas pamokantis tuo, kad jeigu ir pasitaiko lytinio ar kokio kito smurto prieš vaikus šeimose, tai tokie atvejai yra viešinami ir vaikams stengiamasi padėti visais įmanomais būdais, o sakykite kaip galima padėti vaikams, kurių likimas sprendžiamas uždaruose teismuose, nedalyvaujant visuomenei ir jokiai žiniasklaidai, kai tų vaikų likimus sprendžia teisėjai patys galimai susiję su vaikų išnaudojimu? Tėvams paliekama vienintelė teisė-sutikti su šių atseit teismų sprendimais, žiniasklaidai užtrenkiamos šių pseudo teismų durys, o visuomenė paliekama akla ir kurčia tam, kas vyksta aplink ją.

Klausimas: kuriose šalyse panašūs atvejai pasitaiko dažniausiai?

Atsakymas: tose šalyse kur vaikų likimas sprendžiamas slapta nuo visuomenės ir žiniasklaidos.

Lietuviai ir ne tik lietuviai labai puikiai žino bent dvi tokias valstybes Europoje.

Video pasakojimai:


Kaip matome, prisidengiant „vaikų teisėmis“, medžiaga demaskuojanti smurtautojus, apie kuriuos pasakojo patys nuskriaustieji vaikai, buvo pašalinta iš YouTube kanalo, kaip pažeidžianti paslaugų sąlygas.

Siūlome pažiūrėti žemiau įdėtą video, Richie Allen radijo interviu su Sabine McNeil, pasakojančia, jog kad socialinės tarnybos esą turi filmuotą medžiagą, kur vaikai išsižada savo liudijimų ir kaltina savo mamą ir jos partnerį. Labai įdomus interviu anglų kalba.


Straipsnis parengtas pagal šias nuorodas:

1. breakingdownthnews.blogspot.co.uk/
2. change.org

Medžiagą parengė:
Algirdas Minkauskas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. arkisss says:

  Apsaugok dieve, net silpna pasidare beziurint ir kaip tai sustabdyt, si nuzmogejima?

 2. artas says:

  vienintelė galimybė neleist politikams tokių bylų padaryt konfidencialiomis, kaip tose šalyse, kur rodoma. Norvegija, Britanija,, Airija.. – pasislėpusios po vaikų apsaugos lozungais iš tikro nuslėpė pedofilus nuo atpildo.

 3. Ausius says:

  Kur ten zoro kaukėje yra lytinis smurtas prieš vaikus?

 4. PP says:

  Matai, iškrypėliai viską mato iškreiptai.

 5. Alvydas says:

  Kiek Lietuvoje vaikų atimama ir paliekama?

 6. PP says:

  Kažkur buvo skaičiai, kad apie kelis šimtus kasmet. Aišku, didelė jų dalis iš asocialių tėvų, bet ne tik. Tačiau kažkodėl taip keikiamais tarybiniais metais tėvų iš vaikų neatimdavo. Jei tėvai nesugebėdavo auginti vaikų, iš jų tėvystės teisių neatimdavo, bet vaiko globą apiformindavo seneliams, kitiems giminaičiams. Dalis tokių vaikų būdavo asocialūs, nors tikrai ne visų tėvai buvo alkoholikai. Tokius vaikus siųsdavo priverstine tvarka į perauklėjimo internatus, kai jie pakliūdavo į milicijos akiratį ir prisidirbdavo (įvykdydavo smulkius nusikaltimus). Bent jau mano aplinkoje (mokykloje, daugiabučių kvartale) buvo keli tokie atvejai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top