Šviečiantys gyvatos indai

2011, 20 vasario, 21:40 | kategorija Kelias | 11 komentarų | peržiūrų 1 814 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Čiakros, – tai šviečiantys gyvatos indai. Juos plėtodami mes darninamės ne tik savo viduje bet ir su aplinka. Pateikiame judravaizdžius apie čiakras ir pradžios vertimą.

supernovos burbulas

Prieš pradžią viskas buvo niekas, tuštuma. Buvo tik dieviško sąmoningumo žiežirba.
Iš šios žiežirbos pradėjo rastis visa kūrinija. Pamažu ši žiežirba tapo atsirandančio sukinio ašimi.
Šis sukinys sąlygojo laiko, būties, gyvasties atsiradimą.
Iš didingų švytinčių visatų per tūkstantmečius šviesmečių iš trilijonų atomų susidaro smėlio grūdai.
Visatos sudarytos iš besisukančių gyvatos sukinių.
Besisukantys žvaigždžių dulkių sukiniai sąlygoja gyvybės atsiradimą,- suteikia gyvybei gimimą.
sukiniai už sukinių besisukdami erdvėje tampa saulės atsiradimą sąlygančiu pavidalu.
Šis pavidalas pasikartoja ir vystosi laike. Vienas iš daugelio suteikia gyvybei gimimą.
Su vieninteliu baltuoju mėnuliu mūsų švytinti mėlyna planeta  sukasi erdvėje. Planeta sudaryta iš grunto ir vandens, ugnies ir oro.
Garsų ir grožio planeta,ir turinti gyvenimo sąmonę. Sudėtingame nepaprastai dideliame pasaulyje, ši šventa (palaiminta) žemė,kuri yra mūsų namai, yra didžiulis ratas (sukinys) iš kurio  atsirado visas gyvenimas,
sukurtas iš šventosios dvasios širdies,kondensuodamasį apraišką(pasireiškimą),vieną iš daugelio tėvą Mėnulį ir motiną Žemę. Tarp jų septyni sluoksniai iš dangaus vaivorykštės,laiptų akmenys,jungiantys žemę ir dangų nuo stebuklo iki d vasios, susijungdami per mūsų kūnus kaip mes jungiamės vienas su kitu ir su begaliniu gyvenimo, visuomet su prabudinta sąmone.

Tai palaiminta Žemė, mūsų namai, kur randasi visa gyvybė. Kuriamas iš dieviškos sielos širdies. Vienas visuose. Tėvas dangus ir motina Žemė.

Tarp jų septyni vaivorykštinio tilto lygmenys jungiantys Žemę su dangumi. Jungiantys per mūsų kūnus kai mes jungiamės per vienas kitą į begalinį gyvenimo tinklą. Kad taptume žinančiais.

Centrinis kanalas, vadinamas sušumna, jungiantis septynes čakras. Tarp čakrų juda du kiti kanalai vienas į viršų, kitas į apačią.

Kiekviena čakra turi savo sąmoningumo lygmes prasmę.

Vienoje linijoje su centriniu kanalu, vadinamu Sušumna, yra septynios čakros  nuo stuburo pagrindo iki galvos generuodamos sroves iš  oric lauko.Jų sukimasis susidaro iš susidūrimo dviejų pagrindinių srovių: iš apačios ir iš viršaus. Kai šios srovės praeina pro čakras, centrai sukasi kaip pavaros,ir veda jus per gyvenimo kelionę.Kartu šios septynios čakros vaizduoja, neparastą dievišką veiksmą.
čakrų vieta kūne reiškia atitinkamą sąmoningumo lygį, kurį mes tyrinėsime
kai kalbėsime apie  kiekvieną čakrą, pradedant Raudonu lotosu,kuri yra stuburo apačioje.
Pirmoji čakra atstovauja materialų pasaulį, į vidų įeinančią materiją, jėgą, kuri duoda energijai formą ir sukuria fizinio pasaulio tankumą.Jos elementas yra žemė,ir tai yra čakra, kuri atsakinga už išlikimo instinktą ir pirminį susijungimą su žemės  gyvenimo matrica.
Yra tikima, kad ši …..kundolini energija yra spiralės pavidalo šachtoje aplink pagrindinę čakrą  ir kai ji pažadinama, kundolini keliauja aukštyn nugara praeidama kiekvieną čakrą,paeiliui pažadindama kiekvieną čakrą, ji pasiekia galvą ir ieško dieviškojo partnerio Šivos, kuris gyvena tyrame sąmoningume. Šios čakros vardas Mulidara…….reiškia „pagrindinė parama“ (pagalba).Jums reikia šaknų,….ir žemės, kad atliktumėte kelionę aukštyn. Tai čia jūs pareinate namo, į susitaikymą, ramybę  ir vientisumą, kuris randamas natūrakiame pasaulyje. Leiskite man nuvesti jus čia su jūsų šaknimisir žeme, pagerbdami jūsų kūno šventovę.
.Mulidara….. dabar yra pažadinta jūsų kūno apačioje,kai jūs einate į šeštąją čakrą, vadinamą Spadistana……..,kuri reiškia „jūsų vieta“. Ši čakra yra susijusi su elementu vanduo ir reiškia nuolatinį potvynių ir atoslūgių tekėjimą. Priešybės, traukiančios viena kitą, judančios ir tekančios viena link kitos, kad susijungtų kartu kaip viena.Čia jūs prisijungiate prie vidinio gyvenimo jėgos energijos,kurią palaiko jūsų sielos  vidinės srovės, atsiradusios iš jūsų norų ir troškimų. Antrosios čakros lygyje antroji kundolini padalina ir sujungia, sukurdama nuolatinį egzistavimo Jin ir Jan sudamasi beribėse erdvėse.
Kūne ši čakra atsiranda iš klubų,dubens ir kryžkaulio, judėjimo jutimų, malonumų, troškimų (geismų) vietos. Kai du kūnai susijungia kartu apskabinę erotinėje ekstazėje,jie tampa vienu, atsi verdami aistros ir emocijų palaimai.

Nuorodos anglų kalba į video pagal šią temą:

http://www.youtube.com/watch?v=NQuUVnZh3L0

http://www.youtube.com/watch?v=y3ttWumNzKE

http://www.youtube.com/watch?v=3hgVH3qsXGs

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 11

 1. Antanas says:

  Puikus video,tik labai gaila,kad anglu kalba.Aciu.

 2. Aurelija says:

  Dėkui už žinių papildymą vaizdinais. :)

 3. Čiakros (ratas ) -piltuvėlio formos energetinis sukūrys,kurio viena ,priekinė pusė atsakinga už emocinį organizmo aspektą,o užpakalinė vaidina valios aspektą.Piltuvo centre esanti pati siauriausia vieta ,yra čiakros branduolys,jos pagrinde yra endokrininė liauka ir per stuburo ar galvos smegenis sujungta su nervų fiziologine sistema. Išeina ,kad čiakros yra jungtis tarp subtilaus ir biofizinio pasaulių. Bioenergija cirkuliuoja ,ją varo žmogaus organizmo kvėpavimo fiziologinė sistema-spec energetiniais kanalais-nadi . Priklausomai nuo to,kiek žmogus sąmoningas,atsakingas ir meilės potencialo turi-jis gali naudotis kito lygio energetine mašina-kundalini lygio energetiniais srautais,kurių vienas teka iš žemės per stuburą į kosmosą ir atvirksčiai… Tada čiakros gali tą kundalinį energiją transformuoti į žemiškąsias energijas ir tada žmogus tampa visiškai kitokia būtybe-dvasiška,turinčia dieviškųjų galių ir talentų-levituoti,aiškiaregystės ir tt.
  Iš tikro,tokią dvasinę-energetinę sistemą turi tik žmogus. Todėl žmogus sąmoningai gyvenantis ir valdantis energijas,gali vos per vieną gyvenimą pasiekti dieviškumo,sukultūrinti savo organizmo energijas ir padaryti jas dvasingomis-sukultūrinti kūno materiją ir tapti dievu…Na,gerai,pusdieviu,tokiu kokiu buvo Kristus,Buda,ir tt

 4. Daugminas says:

  Šiaip įdomu pasamprotavimui, – sakoma, kad čiakros vis tik yra žmogaus potencialas, tai yra žmogus turi potencialą čiakroms atsirasti. Jei žmogus šio potencialo nevysto, tai tokiame žmoguje čiakrų nėra, ar yra tik kai kurios čiakros. Panašiai kaip turime potencialą išmokti kurią nors kalbą, tačiau jei jos nesimokiname, tai jos nemokame..

 5. Ne ,čiakros visada yra.Tik jų veikimas,jų energijų tekėjimas,jų funkcijų atsiskleidimas tarp žmonių yra skirtingas. Nuo čiakrų veiklos priklauso ir sveikata,emocijos,jausmai,mintys,jutimai,,,,organų savireguliacija ,,, sąmonė…

 6. Titnagas says:

  Tai azijatams skirtos ciakros (ju baltosios rase zmones turi 9 pagrindines ir berods 28 salutines, dar tik studijuoju tai nenoriu klaidint), pasidomekit pagaliau BALTOSIOS RASES SLOVINTOJU ARIJU VEDOMIS, nes sitie krisnojistai ir budaijstai tik nevyke musu Proteviu mokiniai, arba del geltoniesiems budingu fiziologiniu skirtumu jiems buvo taip perduota- nes ten logikos ner, kazkokios natos , jos lyg ir europines????, ir NET NEABEJOKIT kas tinka geltoniesiems ne visomet tinka mums, cia yra nepilna informacija, pasidomekit ir patys pasidarikit isvadas savo galva o ne kazkokiu sekt persamom tiesom… Nes sitie kiskio metai ir dar visokie marazmai po zodeliais vedizmas- yra klaidinantys(Satanistu tikslas:kad tik baltieji nepaskaitytu SLOVINTOJU ARIJU vedu- kisamas viskas budizmas, krisnojizmas, sektos po Vedizmo veliava…). Aisku jai nezinote rusu kalbos tai ir liksite suklaidinti (nes tik rusu kalboje islike ) nes pats zodis ciak-(rusu kalboje yra zodis RATAS) K (rusiskai I) Ra (rusiskai -pirmaprade sviesa), chara (rusiskai CHARIA- veidas ir t.t.) Be to visi sie zodziai turi savo runas (RUNOS senovinis musu tautu proklabes rastas). Zodziu net maldos zodziuose runomis kuoduojamas pagal diagramas- pieno tako zvaigzdynas (iskur musu proteviai atvyke), o indusu ta kad ir rama krisna rama …malda kuoduoja i kita zvaigzdyna.., zoziu prasistudijuokit – busit nustebinti kad tie indusai tik pradziamoksliai lygintinai su musu proseneliu ismintimi SLOVE MUSU DIEVAMS IR PROSENELIAMS
  VISA TIESA CIA:
  http://www.ruklinok.info

 7. Visų pirma ne ,,ciakros“ , o čiakros,antra ,niekuo nesiskiria baltaodis nuo geltonojo ar juodaodžio-tik juodaodžiai save girdami sako,jog baltaodis yra nepakankamai iškepęs… Kai baltaodis tik ruošėsi išlipti iš medžio ,geltonųjų ir juodųjų rasės kūrė meną ir civilizacinius miestus…. visiškai dėl to nesijaučiu mažesnis ar blogesnis,nes daugelis iš jų civilizacijų degradavo,kol kas baltųjų rasė irgi eina ta linkme… tai kuo didžiuotis?
  Deja, tarp baltųjų tik keletas eina vystymosi kryptimi,o tie rytiečiai dauguma vystosi dvasiškai dvigubai greičiau,nei mes…
  Pas dabartinius žmones yra 12 pagrindinių čiakrų ir 49 pagalbinės-tai kundalini eilės čiakros,o yra dar 72 čiakros didžiajame kosminiame organizmo rate…
  Dauguma žmonių gyvena tik 3 žemutinėmis čiakromis ir to jiems užtenka,kitos čiakros yra tik tiek veikiančios,kad aprūpinti bioenergetika fizinį kūną su jam būtinomis funkcijomis-pagrindo čiakra-muladchara,sex čiakra-svadistachana ir emocinio astralinio kūno čiakra-manipura. Meilės kūno čiakra tebėra tik rudimentinė(dauguma kraujo spaudimas yra arba per didelis arba per mažas,todėl kad čiakra yra nevystoma,jos funkcijas pakeičia sex čiakra…), karmos-likimo čiakra yra tik tiek aktyvi,kiek žmogus dirba su savo nuodėmėmis(ar dirba ? kas nors), mentalo čiakra yra tik tiek ,kiek bereikia suskaičiuoti asmeniniams pinigams… o apie dvasingumą net užsiminti nesinori…

 8. Titnagas says:

  Gerb mecislovai v as tikrai nerasysiu tu ČŠŽ portaluose, man si kalba nera vertybe, ji dirbtinai sukurta tik 1925 m., kas liecia indusams skirtu vedu. Taip jos yra skirtos Indijoje gyvenantiems negru tautoms, ir aisku musu tautu , nes teisingai rasom Musu Dievo Kysen globoje sie zmones susiskirste i kastas- galiu drasiai teigti pagal odos spalvos tamsumus, sudros juodi kaip anglis,… Kas liecia tu knalu ju tikrai tuose 49 dar tiek pat. Mano mintis ne kelti gincus o tik pateikti informacija is SLOVINTOJU ARIJU VEDU, Tos avestos ir rigvedos atsirado pas juododzius todel, kad musu Dievai (Proseneliai) megino istaisyt klaida nes jie leido apsigyventi juodaodziams vienoje planetoje Midgart Zemlia (zemeje0 ir tamsiuju jegu sajungininkams juodaodziams. jie negalejo net isivaizduoti, kad baltieji kada galetu maisytis su kitomis odos spalvos tautomis, net genetiniam lygyje (I kraujo grupes zmogus negali tureti palikuoniu su IV kraujo grupes atstovu) , , mazdaug pries 5000 metu indijos gentys buvo laukines ten vyravo net hanibalizmas, baltosiso rases moterys buvo vagiamos ir t.t.. Todel musu proteviai ir ryzosi DALI isminties (Vedu) pritaikyt juodaodziams, tik ten vyrauja labai grieztas kastu kultus (rasinis), vegetarizmas ir pasiaukojanti meile musu Dievuj Krisen. Juodaodziai turi tik 6 kanalus, siso temos nenoriu vystyti- nes ji ne sio formato, paprasciausiai- mano tikslas zmonems pasakyt, kad mes turim savas Vedas (zinias) SLOVINTOJU ARIJU VEDAS, o indusai savo Vedas. SLOVE MUSU DIEVAMS IR PROSENELIAMS

 9. Ignas says:

  Atėjau į šį tinklalapį rasti kritiško mąstymo,, o radau pigaus pseudomokslo krūva apie visokias čakras, o kažkokie komentatoriai šneka apie protėvių mokymą ir kad Arijams šitas netinka, bla bla, bla. Apie bioligiją paskaityk, kad visi žmonės genetiškai yra beveik vienodi.

 10. Daugminas says:

  Šiaip klausimas, – ką Ignai, manai apie supernovos burbulą? Kaip žinia supernova yra žvaigdždė. Biologija, – tai pradinis tikrovės pažinimo žingsnis.

 11. Jonas Ignui says:

  Berniuk, kai skaitysi kokia nors psichologija, tai pasikviesk mociute, kuri geriau tau papasakos apie gyvenima nei psichologijos teorijos. Tu cia rasai, kad, neva, „Atėjau į šį tinklalapį rasti kritiško mąstymo“. Tokiu budu, tu ne cia papuolei, nes kritiško mąstymo tau reikėtų ieškoti kalėjime. Is ten tu gali vežti kritiško mąstymo furomis. Dar yra viena patikima vieta, kur gali gauti pakankamai daug porcijų kritiško mąstymo – tai Seimas. Pasiimk lopetą ir semk to kritiško mąstymo is Seimo kiek tik sirdis geis.
  Jeigu dar ir sito neuzteks, tai kreipkis i narkomanus, alkoholikus, prostitutes arba net paieskok ar pasiteirauk „sios vertybes“ pas siukslynuose gyvenanciu zmogeliu. Kritiskas mąstymas atsiranda tik tada, kada zmogus padaro kitam zmogui kazka blogo, ir tas zmogus nukencia. Tokia yra kritiško mąstymo anatomija. Normalus zmogus masto teisingai vertindamas, o kritikuoja tik tada, kai kazkas kazka daro neteisingai. Kuo zmogus yra daugiau prisidirbes, tuo labiau jis kritikuoja tuos zmones, kuriems yra padares bloga. Pasidomek, ka kritikuoja vagys? Ka kritikuoja alkoholikas? Ir kodel jie pastoviai uzduoda daugeliui viena ir ta pati klausima: tu mane gerbi? Ar teigia nusivyles: ne tu manes negerbi? Kodel taip yra? Todel, kad jis prarado garbes jausma. Todel jis kritikuos kiekviena, kas ta garbes jausma turi.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top