Trijulė – Trys Apokalipsės raiteliai

2014, 14 vasario, 13:57 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (3) | peržiūrų 1 891 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Būkite atsargūs, jeigu Jūsų šalį aplanko trys Apokalipsės raiteliai – „Trijulė“ (aliuzija į „Troiką“ – NKVD teismą, kuris niekam nepalikdavo jokių vilčių), nes tuomet įvyksta šalies kritimas į skurdo bedugnę ir po jų telieka tik išdegusi žemė.

Kalba eina apie tarptautinio valiutos fondo (TVF), centrinio Europos banko (CEB) ir EK  atstovus. Jie iš šalių valdžios bei parlamentų perima valdymo galias, diktuodami tai, kas turi būti daroma ir savo ruožtu neša tik blogį šalies visuomenei.

Pereitą ketvirtadienį tai vėl įvyko Madride (straipsnis rašytas vasario 3 dieną), kur TVF Europos skyriaus technokratai pateikė naują studiją (rekomendaciją) Ispanijos žiniasklaidai: „Darbas ir vystymasis: europietiško pakilimo parama“, pavadinimas, kuris rodo – elitas vėl mus mulkina.

paveikslėlis

Sprendimas yra akivaizdus. Pacientą būtina daugiau apipjaustyti!

Siūlomas „medicininis receptas“ atnešiantis dar daugiau chaoso ir praradimų, kaip pvz: didesnis darbininkų mobilumas (lengvesnis darbo vietos praradimas, o jei tau netinka – gali emigruoti), maži atlyginimai, nors jau ir dabartinės algos verčia vegetuoti, ir dar labiau mažinamos profsąjungų galios (ar dar kur nors apskritai yra profsąjungos? Yra, tik kišeninės ir bedantės). Taigi, tuojau atsiras daugiau viso to, kas mus dar labiau nuskurdins. Na sveikinu!

Arogantiški veikėjai tamsiais kostiumais, Martin Schindler ir Jasmin Rahmen, jų asistentai – Helge Berger ir Antonio Spilimbergo nesiteikė atsakyti nei į vieną iš ispanų žurnalistų pateiktų klausimų, kaip pvz: ar atsilieps šios TVF naujovės šalies gerovei? Spilimbergo tik išspaudė: „..kas liečia Ispaniją – mes nežinome smulkmenų“.

Taip veikia šiandieninė diktatoriška ES imperijos sistema provincijose. Niekieno nerinkta ir neišrinkta technokratų klika suvažiuoja į šalies sostinę, išdėsto savo „pasiūlymus“ ekonomikos reformų atžvilgiu, pasiūlymus, kurie išspaus paskutinius gyvybės syvus iš visuomenės, atsisako atsakyti į bet kokius klausimus liečiančius tas „reformas“ ir dingsta atgalios.

Jiems lengva kalbėti, kai TVF darbuotojams nereikia mokėti jokių mokesčių už jų gaunamas aukštas algas, nes tokios tarptautinės organizacijos, kaip TVF, yra laisvos nuo bet kokių mokesčių.

Jau dabar Ispanijos statistiniai duomenys šiurpina. Nors sakoma, kad matomas lengvas šalies ekonomikos pakilimas, tačiau realiai nėra sukurta nei vienos naujos darbo vietos. Instituto Nacional de Estadistica (INE) duomenimis, bedarbių skaičius nuo 25,98% vasarą, iki 2013 pabaigos pasiekė 26,03%. Ispanija jau šeštus metus kenčia nuo darbo vietų mažėjimo. 198 900 darbo vietų prarasta pastaraisiais metais ir 3,5 milijonų nuo 2008 metų krizės.

Šiuo metu Ispanijoje yra 1,83 milijono namų ūkių, kur nei vienas šeimos narys neturi darbo, – tai 1,36% daugiau nei prieš metus. Iš šio skaičiaus 686 000 namų ūkių neturi visiškai jokio pajamų šaltinio ir jokios socialinės paramos bet kokia forma. 3,5 milijono ispanų neturi galimybės uždirbti, – tai 61% visų šalies bedarbių. 2,3 milijono jau daugiau, kaip 2 metus neturi darbo. Jei atsiranda koks darbelis, tai tik menkai apmokamų darbų srityje.

Šie skaičiai neatspindi tikros situacijos, nes daugelis ispanų jau nustojo ieškoti darbo ir/arba emigravo į kitas šalis (pagrindinė emigracijos šalis – Argentina. Vert. pastaba). Šito oficiali statistika neparodo. Tie, kurie darbą dar turi, privalo atlikti daugiau darbo už tą patį atlygį.
Vien tik 2013 m. spalio- gruodžio mėnesių laikotarpį užregistruota 5,86 milijonų viršvalandžių, – tai 18, 4% padidėjimas, lyginant su praėjusiais metais. Perskaičiavus tai garantuotų 11 269 naujų darbo vietų.

Rezultatas bado akis. Ispanijoje pastoviai didėja skurdas nesant jokių ateities perspektyvų, ypatingai jaunimui ir aukštos kvalifikacijos darbuotojams. Auga savižudžių skaičius. Suprantama, dėl lėšų stygiaus mažėja socialinių programų skaičius arba jos tiesiog privatizuojamos.
Tas pats vyksta Graikijoje, Italijoje, Portugalijoje ir Airijoje. Pagrindinių ES valstybių ekonomikų laukia lygiai tas pats, nes tų šalių valdančiųjų taupymo programos numato tik skolų didėjimą (joms tai leidžia „geresnės“ ekonominės sąlygos ar reitingai). Šalių prasiskolinimas vis labiau auga, vietoje to, kad jas kažkaip mažinti (Vokietijos skola šiuo metu siekia 2,13 trilijonų €urų ir tai viena „geriausiai stovinčių“, ekonomikos atžvilgiu, ES valstybių. Vert. pastaba)

Ir jeigu mėginama šios trijulės paklausti, – į kokią bedugnę mus gali nuridenti ši spiralė, šie drastiški žingsniai socialiniame, ekonominiame ir politiniame sektoriuose – bus nutylėta arba pameluota.

Nigel Farage neseniai labai taikliai pastebėjo, „pasveikinęs“ premjerą Samarą. Jis pasakė: „JŪS atėjote čia ir mums pasakojate, kad atstovaujate nepriklausomos Graikijos tautos valią. Labai atsiprašau, bet Jūs neturite palaikymo Graikijoje ir aš Jums siūlau savo partiją pavadinti ne „Nauja demokratija“, o „Jokia demokratija“, nes Graikiją valdo svetimi. Atsisakę demokratijos, Jūs neturite sprendimų galios, Jus gelbėja tik „Bail-out“.
Jūsų pirmtakas Papandreou šiuo klausimu norėjo sukviesti visuomenės referendumą bet nepraėjus nė 48 valandom, ši bedievė trijulė, kuri veda ES, jį nušalino ir pakeitė vienu iš Goldman Sachs darbuotojų. Mes dabar valdomi didžiųjų koncernų, didžiųjų bankų ir didžiųjų biurokratų pono Barroso asmenybėje“.

Kiekvienam blaiviai mąstančiam darosi aišku, kad ES piliečių skurdinimas yra tyčinis. Kriminalinis elitas nori apokalipsės. Tik taip galima paaiškinti šios „Trojkos“ ketinimus. Visiems Briuselio biurokratams, aparato darbuotojams ir politikams visiškai ant visko nusispjaut, nes jie yra saugūs ir jiems gerai sumokėta. Jie mėgaujasi privilegijomis, kurios paprastam mirtingajam tik sapnuojasi. Savo ruožtu A. Merkel, W. Schäuble (Vokietijos finansų ministras) ir kiti išdavikai nori dar „daugiau Europos“, o tai reiškia dar daugiau viso to, kas jau buvo aprašyta tik ką, kol pagaliau Berlyne pasirodys trys Apokalipsės raiteliai ir pradės Vokietijai diktuoti būtinas vykdymui „reformas“.

Man iki šiol neišsprendžiama mįslė – kodėl Vokietijoje dauguma vis dar tiki, kad ES ir €uras kažkas gero? Visoje ES skursta žmonės, per pastovią krizę valstybės garma į bedugnę, dauguma žmonių nebeturi pragyvenimo šaltinių, bet čia vis dar galvoja, kad viskas kuo puikiausiai. Kokiems akliems ar kurtiems reikia būti, kad ignoruoti tai, kas vyksta?

Savęs apgaudinėjimas jau primena patologiją ir veda link išvados, kad žmonės Vokietijoje vis dėlto nepakaltinami. Mano manymu tai pilnas atsakomybės atsisakymas, visiškai neatsižvelgiant į ateities kartas. Negi jie nieko nepasimokė iš praeities? Visoje Europoje plinta diktatūra, tačiau niekas nieko nedaro.

All Schall und Rauch

Vertė:  Remigijus Sinkevičius

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. Giedrius says:

    Eilinis žmogus apie tokius dalykus nemąsto,nemąstė ir nemastys.Nežinau kokiu būdu,bet reikalinga švietėjiška kampanija ją pradedant universitetiniame lygyje,kad jaunimas įsisąvintų tokio pobūdžio informaciją,nes kitaip sėkmingai toliau ves į vergiją tiek pasaulį,tiek europą,tiek LietuvąKiek sutikau taip vadinamų“paprastų“žmonių“apsiribojama komentarais kokie blogi sėdintys valdžioje,arba pasėdima po varginančio darbo prie tv ir miegot.Kokia gali būt žmogaus savimonė,kai žmonės sako-man politika neįdomi?Tie, kas suvokia.vergovės mąstą,užliūliuja paprastais privilegijų saldainiais ir taip SISTEMA pasipildo dar vienu varžteliu.Iš esmės padėtis tokia beviltška,kad dąrosi baisu…Žmogus „paprastas“visada tiki ir visada tikėjo tuo ką sąko tie kurie dalyvayja politikoje…Pasiskundžia iš įpročio ir toliau inertiškai juda:darbas-namai.Diktatūra neišvengiama,nes patys ten visada lendame.Duoda blizguti sakydami:LAISVĖ,DEMOKRĄTIJA ir suvalgoma apsilaižant.Laisvė buvo kai žmones kovojo del jos…Dabar kova vyksta kabinetuose,beje kur kas efektyviau.Man ąsmeniškai džiugu,kad yra toks tinklapis,rodantis,kad yra ir mąstančių kitaip nei liepia.

  2. Aleksas says:

    Taip, didelis dekui SARMATAMS uz pastoviai talpinamus idomius, informacinius ir verciancius galvoti straipsnius. O del „paprastu“ zmoneliu, as irgi jau kazkiek laiko suku galva kas su jais negerai, juk gali buti kad buvo (kaip seniau sakydavo) „auginami tvarte“, bet su laiku zmogus augi, mokiniesi, zvalgaisi aplinkui, negi nematai kad ir pats ir visuomene vis gilyn grimzta i liuna, negi nepaklausi saves -kaip ir kodel ir ka apie tai daryti? Nesidometi politika, tai tas pats, ka nesidometi orais – gali nekreipti demesio i dangu ir debesis, bet lietus vistiek ateis, tik beda kad busi visiskai nepasiruoses ir kiaurai permerktas, o kitas paklauses prognozes ir paziurejes per langa gal visai niekur neis, jei labai nereikes, o jei butina- bent jau tinkamai apsirengs ir sketi pasims. Tai va tuos „paprastucius“ vis merkia ir merkia, bet jie is to ne kiek nepasimoko. Ka daryti???

  3. Tapati says:

    Ačiū už straipsnį.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top