Turi kitokią nuomonę, nei šakalinių šutvė – esi durnius. O durnių vaikai – teisėtas jų grobis

2019, 18 vasario, 17:50 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 519 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Dainius Kanapeckas

Rėmelio autorius – Dainius Kanapeckas | Facebook nuotrauka

Turi kitokią nuomonę, nei Šakalienės šutvė – esi durnius. O durnių vaikai – teisėtas jų grobis

Lankydamasis mielosios Vicky Liyev profilyje pastebėjau, kad jos nuotrauka pasidabino iššaukiančiu rėmeliu, visam Facebookui skelbiančiu, kad facebookeris yra už tai, kad iš durnių būtų atimti jų vaikai.

Rėmelio autorius – žinomas Kauno fotografas Dainius Kanapeckas.

Kas yra „durniai“ apibrėžties ar patikslinimo nėra, bet iš šio žodžio vartosenos vaikų teisių batalijų kontekste akivaizdu, kad juo įvardinami visi, kurių pozicija ar nuomonę skiriasi nuo Šakalienės-Majausko įstatymo ar norvegiško „vaikų, kaip tėvams laikinai pagloboti patikėto valdiško turto“ Bernevarneto modelio entuziastingų šalininkų siekių.

Kitaip sakant, tokios viešos deklaracijos fanai dehumanizuoja mus, kitokios nuomonės atstovus ir atviru tekstu skelbia totalitarinį siekį atimti tų, kas tam tikrais klausimais mano kitaip, nei jie ir tik todėl yra „durniai“, vaikus.

Jeigu tai ne atvira totalitarizmo atrūga, tam tikra prasme perlipanti net tas ribas, kurias brėžė tokie monstrai, kaip Hitleris bei Stalinas, tai kas tai galėtu būti?

Nusišnekėjimas? Žodis „durniai“ vartojamas kita reikšme?

O tai kokia tada, leiskite paklausti?

Tiesiog „Durnas=Kvailas=neaukšto intelekto žmogus“?

Ta prasme, tie susirūpinę svetimais vaikais žmogeliai ketina visiems testais pamatuoti IQ ir iš tų tėvų, kieno lygis bus žemesnis nubrėžtos ribos“, pagal tai progai patobulintą Šakalienės įstatymą atims teisę auginti savo vaikus?

Čia viskas gerai?

Visi sveiko proto nepraradę žmonės supranta, kad vaikus iš tėvų galima atimti tik tuo atveju, jei tie tėvai savo elgsena kelia realų pavojų jų sveikatai bei gyvybei tiesiogine tų žodžių prasme. Ir visiškai neturi jokios reikšmės – protingi tie tėvai ar kvaili, kokie jų įsitikinimai, serga jie kokiomis ligomis ar yra tiesiog neturtingi!

O čia – tėvų elgsena ir iš jos kylantys pavojai tiesiog NĖRA kriterijus?

Nesvarbu, kiek esi geras, sąžiningas, doras žmogus, kiek myli savo vaikus ir jais rūpiniesi – tiesiog jeigu Šakalienės šutvei pagal jų nustatytus ir jų nuožiūra taikomus kriterijus pasirodei beesantis „~ kvailas, ~ durnas“ – žmogaus ir Lietuvos piliečios teisės tau negalioja. Vaikus iš tavęs ta publika atims moment.

Dovanokite, bet tai vadinama „socialiniu rasizmu“, tiksliau – vien jo atmainų, skirstančia žmones į aukštesnes ir žemesnes kastas (~rases) pagal jiems priskiriamus intelektualinius gabumus. Kuriuos, kaip žinia, didžia dalimi nulemia genetika.

Nežinau, gal ir gerai, kad Šakalienės šutvė bent jau facebooke nusimeta kaukes – ir kiekvienas gali savo akimis išvysti – KAIP JIE MĄSTO ir KO SIEKIA.

Pavadinkime daiktus savo vardais – tai yra totalitarinės ideologijos dogmatiką išpažįstanti kvazisekta, nežinia kokiu pagrindu staiga įtikėjusi savo išskirtiniu gerumu ir nežinia kaip ir iš ko gautomis teisėmis skirstyti žmones į „praregėjusius pažangiečius“ ir „durnius retrogradus“, bei atitinkamai reguliuoti gyvenimą kitiems žmonėms, savo nuožiūra nusprendžiant – ka daryti su jų vaikais.

Būtent tokios sektos nario požymis ir yra toks lozungas ir jį išreiškiantis rėmelis.

Ir pabaigai, tradiciškai nusistebėsiu:

– to rėmelio autorius yra rimtas žmogus, žinomas Kauno fotografas. Kuris be kita ko teikia ir vestuvių, krikštynų bei vaikų gimtadienių fotosesijų paslaugas.

Atvirai sakant, jo klientų vietoje aš du kartus pagalvočiau, prieš įsileisdamas tokių pažiūrų atstovą į savo privačią erdvę, dokumentuoti intymaus šeimos gyvenimo akimirkas.

Kur garantija, kad jam patiks, kaip jūs elgiatės ar bendraujate su savo ar kitų vaikais? Esate tikri, kad jam nepasirodys, jog esate priskirtini „durnių“ kategorijai?

Kaip žinia, Kauno vaikų teisių apsaugos tarnyba garsėja gestapo vertu rūstumu ir atitinkamus metodus taikančiais darbuotojais.

Jiems reikia patikimų informatorių, kurie transliuotu jiems signalus apie tai, kas vyksta kauniečių šeimose.

Pagalvokite apie tai, gerbiamieji. Ir pasisaugokite.

Telaimina Dievas jus ir jūsų šeimas.

šaltinis: Blogeris Zeppelinus

P.S.

Vėliau, žinomas Kauno fotografas Dainius Kanapeckas komentare po šiuo įrašu patikslino savo asmeninį „durniaus“, iš kurio turi būti atimti vaikai, apibrėžimą:

Dainiaus Kanapecko durniaus apibrėžimas

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Na, Kanapeckas perspjovė pačią Šakalienę. Manau, kad šį vaikų atėmimo šalininką kauniečiai įvertins tinkamai. Išvadindamas durniais tėvus, iš kurių atimami tėvai, jis pasirašė sau nuosprendį.. Drįstu manyti, kad jis pats neturi vaikų, kaip ir pagrindiniai „vaikų atėmimo“ įstatymo sumanytojai. Vargu ar jis skaitė net Europos vaikų teisių konvenciją, Europos žmogaus teisių chartiją. Pagal toną, kuriuo Kanapeckas dėsto savo supratimo „durnius“ argumentus, aiškiai matosi, kad save jis priskiria „elito“ kategorijai., kad visi neturtingi yra „durniai“. Neabejoju, kad jam imponuoja visi liberalai ir konservatoriai, kurie nesutinkančius su jų nuomone vadina runkeliais, kurdupeliais, vatnikais. Taip kad būkite atsargūs, tėveliai, kviesdami tokį žmogų į savo namus.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top