Valdas Vižinis: „Kelių vyrų iniciatyva „dėl Raskevičiaus“ pakišo konservatorius po presu“

2021, 25 vasario, 11:22 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 491 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Valdas Vižinis

Facebook | Gedimino Sadausko nuotr.

Prieš mėnesį pradėta ir surinkusi trečdalį milijono lietuvių valią atleisti Raskevičių iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų reiškianti peticija ,regis, ne juokais sudrebino politikos senbuvius Seime.

Stačiokiškas reikalavimas, kad ir neturėsiantis teisinių pasekmių, lietuviams buvo labiau suprantamas, nei siūlymas balsuoti ar ne už tą ar kitą konvenciją, įstatymą ar kitą teisinę Abrą kadabrą.

Akivaizdu – Lietuvos žmonės balsavo ne prieš asmenybę, bet jo reiškiamas LGBT idėjas.

Raskevičius kaip žmogus, spėju, balsavusiems buvo visiškai neįdomus, kaip ir tai, ką jis daro laisvu nuo nepakeliamo atstovavimo LGBT teisėms laiku. Ir kur.

Lietuviai, profesionalaus gėjaus ( nors kuo jis skiriasi nuo mėgėjo, taip ir nepaaiškinta) atžvilgiu nuomonę pareiškė taip galingai, kad net teisinių dokumentu taip ir nevirsianti peticija jau turi politines pasekmes.

Ir tą stebime šiomis dienomis.

„Ne LGBT ideologijai“ nusileido ant valdančiųjų didžiuliu politiniu presu. Tokiu stipriu, kad konservatorių partija, senai virtusi vienintele vieta gerai politinei karjerai daryti, pradėjo eižėti ir jos konservatyvusis sparnas, nepaisant pareiškėjams Saudargui, Abramikienei, Ažubaliui kylančios grėsmės būti suspenduotiems ar kitaip apribotiems partinėje veikloje, atsistojo kitoje barikadų pusėje.

Pasiūlę savo alternatyvą LGBT stumiamam partnerystės įstatymui, šie trys konservatoriai ne tik sudarė galimybę bendrapartiečiams prisijungti prie iniciatyvos, jaukia genderistų lobistų planus ,sukėlė laisviečių isteriją, bet ir aiškiai parodė, kad jau nebepaisant konservatorių frakcijos sprendimo, gali būti minus 3 valdančiųjų balsai.

Tuo pat metu Valstiečių šešėlių vyriausybė pareiškia padėsianti įteikti parašus, šios partijos nariai socialiniuose tinkluose deklaruoja nepritarsiantys Stambulo konvencijai.

Inicijuojama ir jau teisines pasekmes galinti peticija prieš Stambulo konvenciją. Ji tikrai turės tęsinį ir daug solidžiau pakeis Raskevičiaus temą.
O bene didžiausia šios iniciatyvos pasekmė – aiški žinia politikams – lietuviai susivokė ir žino ko nori.

Žinoma, dar reiks padaryti daug darbo, konservatoriai niekada nepasižymėjo atodaira į žmones, tačiau akivaizdu, rinkėjų taip paprastai sau į kišenę nebeįkiši.

Vos nepamiršau. Regis, konservatoriai tai buvo numatę. Nenustebsiu jei Žemaitaičio „kliedesiai“ apie galimą dar vieną frakciją , anot teisiamos partijos krikštatėvio Gentvilo, virs kūnu.

Ji ,manau, darniai įsilies į valdančiųjų pusę, jei LGBT ekstremistai pabandys šantažuoti išėjimu iš valdžios.

Facebook

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Visa tai anūi0 vadovavimo partijai rezultatas. Nežinia, ar jo senelis pritarė tai konservatorių koalicijai, kurią sukurpė G.Landsbergis, bet juk to irreikėjo tikėtis, kad Laisvės partija kiš savo idėjas , nežiūrėdama į nieką. Jiems netekti nėra ko, per daug netikėtai nuskilo galimybė būti valdžioje. Kito karto gali nebūti. Manau, kad skubėdama prastumti savo „vertybes“, Laisvės partija pakišo koją ne tik konservatoriams (?), bet ir sau. Tai rodo ir per labai trumpą laiką surinktas trečdalis milijono parašų prieš Raskevičių, faktiškai prieš Laisvės partiją. Nėra ko eiti su Nelabuoju obuoliauti, t.y. kviesti į koaliciją.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top