Vis dėl to jie bus gydomi

2016, 28 vasario, 10:52 | kategorija Realybė | 11 komentarų | peržiūrų 909 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

homoSkaitytojas atsiuntė įdomų straipsnį-pranešimą apie vykstančius pokyčius Rusijos sveikatos apsaugos sistemoje, o su tuo ir keičiant RF valstybės požiūrį į lytinės-orientacijos klausimą, kurio vertimą čia ir pateikiame.
sarmatas.lt redakcija

„Išleistas Rusijos sveikatos Ministerijos įsakymo projektas, pasak kurio, psichoneurologiniuose dispanseriuose ir psichiatrinių ligonių skyriuose bus kuriami specializuoti kabinetai, teikiantys pagalbą asmenims, kenčiantiems nuo lytinės identifikacijos, psichologinių ir elgesio sutrikimų, susijusių su lytine branda ir orientacija“, – praneša LiveJournal išspausdinto straipsnio autorius alexeagle007 .

Minimu įsakymu pritaikoma eilė pakitimų „Medicininės pagalbos teikimo esant psichiniams ir elgesio sutrikimams“ nuostatose. Jose pateiktos rekomendacijos su kabineto normatyvais ir jo aprūpinimo standartais.

Pagal tai, neskaitant gydytojo, į būtinų kabineto darbuotojų sudėtį įeina ir medicinos sesuo, atitinkanti kvalifikacinius medicinos darbuotojų reikalavimus pagal savo specialybę.

Šiame dokumente netradicinės seksualinės orientacijos atstovai labai aiškiai apibrėžiami kaip psichiatrinio profilio gydymo įstaigų pacientai.

Įsakymo projektas pasirašytas RF sveikatos ministrės V.I. Skvorcovos, baigusios Lenino ordino 2-ąjį valstybinį N.I. Pirogovo vardo medicinos institutą Maskvoje, su specialybe „Nervų ligos“.

Skvorcova valdininkė ir ji išreiškia oficialią valstybės poziciją, užfiksuotą pristatytame dokumente, šio reiškinio atžvilgiu, kas labai svarbu.

Pilnaverčio valstybės vystymosi dėlei reikalinga sveika šeima, sugebanti gimdyti ir auklėti vaikus – būsimus šalies piliečius. Kad šalis būtų pajėgi ginti savo suverenius interesus, reikalingas karys, sugebantis laikyti ginklą rankose, o ne ta glamūrinė, neaiškios lyties būtybė, kurios įvaizdį taip „įtaigiai“ stengiamasi formuoti šiandieniame šou-versle„, – teigia straipsnio autorius.

Atėjo laikas vėl pavadinti ligą (pakankamai retą), kurią būtina gydyti, – liga, o ydą, kuo iš esmės yra homoseksualizmas didžiojoje daugumoje atvejų, – yda.

šaltinis: alexeagle007.livejournal.com

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 11

 1. irmantas says:

  Respect.kol tų issigimeliu nematai kažkaip nieko,bet kai autobuse priešais tave atsisėda vyras su papais ir padazytom lupom ir rankinukų iš arti pamatai tą baisų žmogaus rankų kūrinį ir pradeda pykinti.

 2. konkurencijos nėra says:

  Buvo liga ir turi likt liga.

 3. Kindziulis says:

  Tik pavydėt galima, kad ligoniai gydomi.

 4. Dalia says:

  Šaunuoliai rusai. Vargšeliai piderastai bet jau gydymą turės. Belieka palinkėti sėkmės.

 5. vilnone kepure says:

  Bet juk tai musu vertybes…tikriausiai musu valdziuke priglaus juos visus, su pilnu islaikymu.

 6. aštrus says:

  Nors viena Tauta suprato,kad ligonius butina gydyti,priešingu atveju žmonyja susinaikins.Kas šito trokšta,normaliems planetos gyventojams ne pakeliui.

 7. Egis says:

  Jo,jo-rusai saunuoliai.Ir ,isvis,ka tik jie bepadarytu …sukelia euforija musu penktajai kolonai.Siandien jie homikus gydys priverstinai,rytoj juios perkels i psichuskes,o poryt,kaip Hitleris,nuspres kad juos reiktu apgyvendinti atskirai-ju paciu labaui( i koncentracijos stovyklas) Atsipeikekite zmones.Mes galim neleisti jiems tuoktis,galime neleisti isivaikinti,bet priverstinis gydymas ? Kvepia Kinija ir sovietmeciu.Bet niekis,“Maksva netiki asarom“.Padarys,kaip visada.Kada „mazaji babuina “ kas isbrauks is padoriu zmoniu tarpo.Vos ne visos sio amziaus problemos per ji.

 8. Ec says:

  Egi, matau mėgsti rusiškus žodelius (soviet ) galėtum nejungti jų su lietuviškais žodžiais ir būti nuoseklesnis (sovietinias vremenais), o jei rašai lietuviškai, tam yra terminas – tarybiniai laikai. Nors jei tau į lietuvių kalbą nusispjaut, rašyk kaip nori :)

 9. VGA says:

  Žodis – ,, sovietinis,, vertimas į ,, tarybinis,, padarytas tam, kad lietuvio ausiai gražiau skambėtų ir būtų priimtinesnis.Taip kad vertėtų vartoti žodį sovietinis, kuris nusako esmę.

 10. Ec says:

  O aš maniau, kad vertimai daromi tam, kad perteikti esmę kita kalba. Taigi, jei Jums, VGA, atrodo, kad priimtiniau būtų kalbėti pagal tai kaip Jūs parašėte, zakončinsiu krasivai – liublinu Litvos zemlią ir čeliovekus čia živusčius :)

 11. iki says:

  Iki Rusijos PSO (Pasaulinės sveikatos organizacijos) slapti nurodymai dėl žmonių skaičiaus Žemėje mažinimo (tikslesnis žodis – naikinimo) nenukeliauja, o jei ir nukeliauja, tai Rusijai užtenka politinės valios visokias tokias nesąmones paprasčiausiai atmesti

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top