Viskas ką reikia žinoti apie tai, kaip pasitraukti iš sistemos

2016, 19 vasario, 1:01 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (36) | peržiūrų 20 733 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

lsvsx.livejournal.com

praregėjimas

1. Atsisakykite alkoholio, nerūkykite, nustokite valgyti mėsą. Nevalgykite greito „maisto“ (Fast food). Apkritai niekur nieko nevalgykite, gaminkitės maistą patys, pageidautina gyvą maistą, ribokite duonos produktų vartojimą, atsisakykite cukraus. Atsisakykite kramtomos gumos. Pageidautina pradėti naudoti dantų miltelius: fluorido junginiai dantų pastose slopina kankorėžinę liauką.

2. Išvalykite virškinamąjį traktą. Pageidautina atlikti antiparazitinį valymą. Išmeskite medikamentų perteklių. Jodas ir „zelionka“ (briliantinė žaluma). Kaip kariuomenėje. Neikite pas gydytojus. Apskritai – liaukitės tikėję ligomis. Jų nėra. Nesileiskite manipuliuojami pašalinių.

3. Pradėkite kalbėtis su kūnu. Kūnas – šis dieviškas indas, – jis turi savo balsą ir savo sąmonę, ir visada sako ko jam reikia ir ko nereikia. Ir reikia išmokti jį gerbti. Žemos vibracijos maisto poreikis liudija apie iškraipymus ląstelių struktūroje. Atkurkite santykį su organizmo elementais. Susidraugaukite su jais ir duokite jiems valymo, atsistatymo ir ir tikrojo organizmo persitvarkymo užduotis. Prausiantis kalbėkitės su vandeniu. Prašykite jo išvalyti kūną, dėkokite jam už tai. Nevaikščiokite palaidais plaukais. Plaukai – tai antenos, jos surenka svetimas mintis ir nereikalingą informaciją.

4. Kasdien (galima vakarais) užsiimkite gimnastika, bet kokiu ramių fizinių pratimų kompleksu, klausantis meditacinės muzikos. Naudokite aromatinę lempą. Aliejus, atveriančius skirtingas čakras. Gimnastika kartais pereina į gilią meditaciją (bet tai jau po to, kai aukštos vibracijos, viskas vyksta savaime).

5. Kasdienis 2-3 valandų pasivaikščiojimas, pageidautina tolumoje nuo sistemos. Bendravimas su gamta. Susikoncentruokite į kvėpavimą. Liaukitės lankytis prekybos centruose, stadionuose, demonstracijose, prarūkytose patalpose ir glamūrinėse pasilinksminimų vietose. Venkite nereikalingo bendravimo.

6. Peržiūrėkite visą savo garderobą. Pasilikite patogius, praktiškus, neįmantrius natūralaus laisvo sukirpimo drabužius. Supraskite, jog drabužių yra daugiau, nei jų galima sudėvėti. Išdalinkite atliekamus. Mažiau nešiokite papuošalų. Grandinės, grandinėlės, apyrankės, žiedai, visą tai suriša energijas, blokuoja laisvą srovę.

7. Išmeskite mikrobangų krosnelę, niekada nežiūrėkite televizoriaus (išmeskite). Namuose iš tinklo išjunkite nereikalingus prietaisus. Pašalinkite visus suraizgytus laidus ir „nestovėkite po strėle“). Nepliurpkite mobiliuoju telefonu (beveik išmeskite), išjunkite jį miego, meditacijos metu ir kai jūsų nėra: Jūs, pavyzdžiui, kitame išmatavime arba kuriate.

Kompiuteris – na, kol kas sunku išmesti, suprantu. Tačiau apribokite visokias nesąmones, pirkimus internetinėse svetainėse ir moteriškuose forumuose, žaidimus berniukams. Idealiai susitvarkykite kambarį, namus, daržą. Išvalykite visus kampus, negailestingai išmeskite viską kas nereikalinga. Atsisveikinkite su viskuo kas sulūžę, sudužę, suklijuota, neveikia, guli antresolėse, kaip šlamštas. Šalin šlamštą. Kas išorėje – tas ir viduje. Pataisykite viską kas būtina. Vandens kranai neturi leisti vandens. Pamilti viską kas Jus supa.

8. Atleiskite visiems ir paprašykite visų atleidimo. Visų, kurie įkyriai atsiranda Jūsų galvoje, kaip nekviesti svečiai, ir pradeda su Jumis vidinį dialogą, nors Jūs jų ir nekvietėte.

9. Bendraukite su gyvūnais, augalais ir mažais vaikais, – labai patartina.

10. Po to, po kelių mėnesių, Jūs imsite suprasti, jog kruopščių iškraipymų paieškų pasekoje, sumažėjo jūsų išlaidos. Vadinasi, galima pabandyti mažiau dirbti.

11. Nustokite nerimauti dėl savo amžiaus. Perkelkite savo kūną, į savo sferos, kurioje Jums buvo labiausiai komfortabilu, tašką, išorės išvaizdos požiūriu. Ir apie tai praneškite savo organizmui.

12. Nustokite nerimauti apskritai dėl bet kokių priežasčių. Niekur neskubėkite. Jūs amžinybėje. Neignoruokite to, kas išrodo niekniekiais.

13. Užsiimkite kūryba. Rašykite, pieškite, dainuokite (geriau liaudies dainas), šokite, nieko nekolekcionuokite. Gyvenimas – tai veiksmažodis.

14. Laukia perėjimas į natūralų gyvenimą, naudojimasis visu kuo, kas tikra, amžina, be tos vartotojiškos sistemos, su jos naftos produktais.

15. Šypsokitės visiems ir visur.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 36

 1. Tj says:

  Turi įrodymų apie pieną ir kalcį? Nulinkink mokslinius straipsnius, kurie paremtu tavo argumentus.

 2. THE NORTH FACE says:

  Labai svarbu yra  nesikeikti, juk musu kunas is vandens, vanduo yra visko kas gyva zemeje ir ne tik pagrindas, o kaip gali buti sis pagrindas ne gyvas, reiskia tai viena is visu gyvybes formu sudedamoji, jeigu nesvarbiausia.

  Prisiminkit bandimus su vandens kristalais.
  Arba kaip autorius sako kalbekit su vandeniu, taip,jis gyvas ir stebuklingas, jis vaistas ir maistas.

 3. žmogiškasis faktorius says:

  THE NORTH FACE. – Esmė ne žodžiuose, o mintyse, gebėjime išnaudoti smegenų veiklos potenciją. …

 4. deded says:

  Teksto autorius jau tiek iš sistemos išėjo, kad jau ryškiai psichuškėje sėdi šiandien.

 5. Tomas says:

  Labiausiai man padedėjo TV atsisakymas. Dabar vos užmetu akį ką rodo, viskas atrodo kaip smegenų plovimas. Net pasidarė keista ,kaip kiti to nemato

 6. Albinas says:

  Išeikite iš sistemos… Nueikit prikirst sušių, galir paprašyt su gyvom krevetėm, kad maistas būtų tikrai gyvas… Išeikit nemokėję – jūsų jau beveik nėra sistemoje… Tuomet į ūkinių prekių skyrių, bet kurioje pardėj (prekės ženklas nesvarbu)… Susirandat stiprią virvę ir kokią nors aukštai esančią lentyną. Jei nėr kopėčių šalia, paprašykite aptarnaujančio personalo. Pasilipat kopėčiom viršun, pririšat vieną virvės galą prie lentynos, kitą kaip skarelę užsirišat sau ant kaklo… Nuo kopėčių šokate žemyn, taip išeidami iš sistemos ir perkeldami save į kitą dimensiją…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top