Vytautas Stonkus: ciniškiausia afera – mitas apie užkrečiamą AIDS ligą

2013, 26 vasario, 6:20 | kategorija Sveikata | atsiliepimų (14) | peržiūrų 3 363 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis„Didžiausia pasaulyje medicinos verslo afera yra paskleista hipotezė, jog AIDS yra užkrečiama liga, kuria gali susirgti kiekvienas Žemės gyventojas. Tačiau AIDS nėra visų žmonių liga, tai tipiška narkomanų ir gėjų liga, kurią lemia tam tikras gyvenimo būdas ir kurios pasekmes jau daug metų milžiniškomis lėšomis apmokame iš valstybių biudžetų“, –  teigia medicinos mokslų daktaras Vytautas Stonkus, Lietuvos katalikų mokslo akademijos narys, buvęs ilgametis Geležinkelininkų ligonės vyr. gydytojas, daugybės straipsnių apie korupciją medicinoje autorius.

Savo straipsniuose ir pasisakymuose Jūs nuolat pabrėžiate, kad medicina vis labiau išsigimsta. Kuo tai galėtumėte pagrįsti?

Medicinos paskirtis yra padėti žmogui. Tačiau dabartiniais laikais šią medicinos prigimtį vis labiau užgožia naudos ir didesnio pelno siekis. Ypač tai pasakytina apie farmacijos verslą. Kuo daugiau sergančių žmonių, tuo daugiau parduosi vaistų – toks yra svarbiausias šiuolaikinės medicinos verslo tikslas. Labiausiai šis verslas klesti kompensuojamų vaistų srityje, kur dėl nekontroliuojamų siaurų farmacininkų interesų Lietuva išmeta milijonus litų dažnai nereikalingiems ar net žalingiems vaistams. Vaistų reklamai ir gydytojų pirkimui pastaraisiais metais JAV išleidžiama apie 18 mlrd. dolerių per metus, iš kurių 3 mlrd. – tiesioginiai reklamai, apie 15 mlrd. dolerių – papirkti medikams.

Kai 2001 metais beveik 2 tūkstančiai prancūzų mirė dėl vaisto nuo diabeto, Prancūzijos prezidento pavedimu žymūs medikai atliko tyrimą ir nustatė, kad 50 procentų Prancūzijoje naudojamų vaistų yra beverčiai, penktadalis – prastai toleruojami, o penki procentai turi stiprų neigiamą poveikį. Jų išvada buvo tokia: farmacijos pramonė yra pati pelningiausia ir ciniškiausia iš visų pramonių, Prancūzija galėtų sutaupyti milijardus eurų kasmet, jeigu atsisakytų kompensacijų didelei daliai nereikalingų vaistų. Kaip siūlytumėt kovoti su korupcija medicinoje?

Yra toks senovės romėnų posakis – nepastatysi tokios tvoros, kurios neperliptų auksu apkrautas asilas. Vienintelė kovos su tokia korupcija priemonė – visuomenės švietimas. Žmonės turi žinoti tiesą apie ligas, kuriomis serga, ir apie vaistus, kuriais gydosi. Lietuvoje medicina yra ne mažiau korumpuota, tačiau aukščiausiu lygiu apie tai bijoma kalbėti, nenorima atlikti išsamų valstybės kompensuojamų vaistų tyrimą. Tai padaryti nebus lengva, nes Vakarų pasaulyje visur svarbiausius postus sveikatos apsaugos srityje užima asmenys, ginantys farmacijos pramonės interesus. Jiems gerai talkina šalių politikai, vyriausybių nariai ir masinės žiniasklaidos priemonės. Prieš tai pasisakantys žymiausi pasaulio mokslininkai yra ignoruojami, jų darbai nespausdinami, jie atleidžiami iš darbų. Pažymėsiu tik vieną iš daugybės pavyzdžių. 1991 metais Prancūzijos sveikatos apsaugo ministras Bruno Duru pareikalavo atleisti iš pareigų nacionalinės farmakologijos akademijos prezidentą prof. Albertą Džermaną, nes jis teigė, kad AIDS nėra infekcinė liga, o ji atsiranda dėl netinkamo gyvenimo būdo. O Prancūzijos vyriausybė jau buvo paskyrusi dideles lėšas vakcinai nuo ŽIV sukurti.

Priminsiu, kad aktyviai tyrinėti AIDS problemą pradėta nuo 1981 metų. Tuomet Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) nuomone, AIDS buvo laikoma nesavarankiška liga, o kitų susirgimų, neteisingo gyvenimo būdo, streso ir kitokių kenksmingų veiksnių pasekmė. Tik 1991 metais JAV virusologas Robertas Gallo ir Pastero instituto Paryžiuje mokslininkas Lukas Montanje paskelbė, kad jie surado naują retrovirusą, kuris yra galima AIDS atsiradimo priežastis. Vėliau žodis „galima“ išnyko, ir ši „antis“ paplito po pasaulį, keldama visiems siaubą.

Kokioje medicinos srityje Jūs matote didžiausią korupciją?

Pasaulio mastu, taip pat ir Lietuvoje, mano įsitikinimu,  viena didžiausių aferų vyksta ŽIV ir AIDS srityje. Nuo to laiko ŽIV viruso gydymo problemai spręsti buvo metamos milžiniškos lėšos ir dabar yra apskaičiuota, kad Amerikoje ŽIV viruso tyrimams ir gydymams išleista daugiau nei  kosminiams skrydžiams į mėnulį. ŽIV problemai spręsti pasauliniu mastu yra skiriama 7 kartus daugiau lėšų nei vėžio, širdies ir išsėtinės sklerozės ligų tyrimams ir gydymams!

Jau tris dešimtmečius vadinamą ŽIV virusą visame pasaulyje tiria daugybė žmonių ir niekaip negali pagrįsti, kad būtent jis ir sukelia AIDS ligą. Netgi pats ŽIV viruso atradėjas – prof.L. Motanje vėliau pakeitė savo pirminį požiūrį, viešai pareikšdamas: ŽIV virusas nėra pirminė AIDS priežastis, kad AIDS liga gali išsivystyti ir be ŽIV viruso, kad po AIDS pavadinimu slepiasi ištisa grupė įvairių ligų!

Perto grupė, sudaryta iš aukščiausio lygio Australijos ir JAV medikų bei mokslininkų, apibendrino per 30 metų laikotarpį skelbtus 25 tūkstančius mokslinių straipsnių ir pranešimų apie ŽIV bei AIDS ir 2011 m. paskelbė vienareikšmę išvadą: niekas neįrodė, kad egzistuoja toks vienintelis retro virusas, kuris sukelia mirtiną AIDS ligą ir kuris plinta infekciniu būdu (kai žmogus užsikrečia nuo žmogaus ar perpilant kraują), todėl prielaida, jog AIDS ligą sukelia ŽIV virusas yra moksliškai neįrodyta hipotezė. Perto grupė paskelbė dar vieną skandalingą išvadą: daugelis dabar nuo ŽIV viruso naudojamų cheminių vaistų taip nualina organizmo imuninę sistemą, kad neretai patys ir sukelia AIDS.

Tokias išvadas patvirtina ir tokie oficialūs faktai: 1993 metais su teigiamu ŽIV testu JAV buvo pusantro milijono gyventojų, o iš jų AIDS susirgo pusė milijono, t.y. kas trečias. O štai Afrikoje 1993 metais su teigiamu ŽIV testu buvo 38 milijonai, ir nors Afrikoje beveik nebuvo vaistų nuo AIDS, susirgo tik milijonas du šimtai tūkstančių, t.y. kas trisdešimtas. Tai štai kaip veikia tie vaistai nuo AIDS, jei Amerikoje AIDS plito 10 kartų daugiau nei Afrikoje.

Tačiau tokių išvadų oficiali medicina nenori pripažinti, jos slepiamos nuo visuomenės.

Bet kodėl po šių pritrenkiančių išvadų niekas nesikeičia, mums ir toliau įrodinėjama, kad AIDS plinta infekciniu būdu?  Kodėl būtent AIDS liga tapo tokia išskirtinė, jai metamos tokios lėšos?

Todėl, kad už to slypi milijardai dolerių ir eurų. Praėjusio amžiaus pabaigoje ŽIV verslo atstovai sugebėjo pasaulį įtikinti ir išgąsdinti, jog AIDS yra pati pavojingiausia žmonijos liga, nes ja gali susirgti kiekvienas žmogus, kuris tik užsikrės ŽIV virusu.

XX amžiaus paskutinį dešimtmetį paskelbus, kad su teigiamu ŽIV testu JAV rasta pusantro milijono gyventojų, greitai buvo paskleista panika, jog tuoj nuo jų užsikrės šimtas milijonų ir t.t., ir greit tai taps visos žmonijos rykštė, panašiai kaip viduramžiais maras. Todėl tam buvo mestos tokios milžiniškos lėšos, tris dešimtmečius tūkstančiai laboratorijų ieško vakcinos nuo ŽIV viruso, tam metamos, kaip minėjau, neįtikėtinos lėšos, tačiau vakcina iki šiol neatrasta. O jos ir neras, kadangi tokio vienintelio viruso, nuo kurio susergama AIDS, paprasčiausiai nėra. Kaip nėra ir tų AIDS sergančių šimtų milijonų, kuriuos pranašavo prieš trisdešimt metų.  Yra tūkstančiai žmonių, kurie sirgo AIDS, nors jie turėjo neigiamą ŽIV testą.

Kiekvieno žmogaus kūne egzistuoja nuo 50 iki 100 retroviruso rūšių, ir jie dešimtmečiais nesukelia jokių sveikatos problemų.

Šiuo metu ŽIV virusą gydo labai brangiais vaistais, jų yra labai įvairių, jie neša labai didelį pelną – pvz., vienos pakuotės savikaina – 5 doleriai, o žmonėms parduodama už 500. Lietuvoje vieno žmogaus, neva sergančio ŽIV virusu, gydymas kainuoja nuo 21 iki 31 tūkstančio litų. Praėjusių metų duomenimis, ŽIV testą turėjo daugiau kaip 2 tūkst. žmonių, vadinasi, jiems gydyti reikia apie 50–60 mln. litų – tai dideli pinigai Lietuvai. Tačiau apie tai niekas nenori šnekėti, nes tai nenaudinga galingoms lobistinėms organizacijoms, galinčioms prarasti milžiniškus pinigus.

Įsivaizduokite, jei būtų oficialiai pripažinta, kad AIDS nėra infekcinė liga, kuria gali susirgti bet kuris žmogus, kad AIDS liga serga tik specifinės grupės žmonių – narkomanai ir gėjai, kas nutiktų su tuo milžinišku AIDS finansavimu?

Berklio (JAV) virusologų grupės vadovas Piteris Duizbergas sakė, kad AIDS verslo atstovai XXI amžiuje iškėlė sau 2 pagrindinius uždavinius: toliau įtikinėti pasaulio visuomenę, kad AIDS yra infekcinė liga ir ja gali susirgti bet kuris žmogus, bei toliau kurti antivirusinius vaistus, kurie kuo dažniau sukeltų AIDS.

O kaip paaiškinti ne taip seniai buvusį Lietuvoje pranešimą, kad sveika moteris užsikrėtė ŽIV perpilant kraują?

Teigiamas ŽIV testas gali būti randamas ir sveikiems žmonėms. Neseniai AIDS centras Lietuvoje paskelbė, kad trečdalis nustatytų ŽIV viruso nešiotojų negali paaiškinti užsikrėtimo šaltinio. Ir nepaaiškins, nes teigiamą ŽIV testą galėjo nustatyti ir nėščiai moteriai, ir po hormonų naudojimo, ir po maliarijos ar kokių parazitinių ligų, lemiančių organizmo nusilpimą. ŽIV testą gali rodyti ir visai sveikiems žmonėms. Tačiau tai neturi nieko bendro su AIDS, bet tam žmogui sukeliamas baisus stresas – aiškinama, kad jis jau beveik mirtinai serga, per metus – dvejus mirs, todėl jam būtina vartoti tuos nuodingus chemikalus nuo AIDS.

Mūsų pareiga aiškinti žmonėms, kad jei jie nėra nei narkomanai, nei gėjai, jie neturi bijoti teigiamų ŽIV testų, jiems nereikia jokių vaistų nuo AIDS. O narkomanui ar gėjui teigiamas ŽIV testas yra rimtas signalas keisti savo gyvenimo būdą.

Viena iš AIDS pramonės propagandos rūšių yra ir narkomanams skiriami sterilūs švirkštai, aiškinant, kad tai juos apsaugos nuo ŽIV viruso. O juk švirkštai, leidžiami į kraują, visada turi būti sterilūs, kad neužsikrėstum bet kokia infekcine liga, tačiau jie tikrai neapsaugoja narkomano nuo AIDS. Vienintelis kelias narkomanui apsisaugoti nuo AIDS yra narkotikų atsisakymas, nes AIDS nėra infekcinė liga, o gyvenimo būdo rezultatas. Tas pats vienintelis kelias yra ir gėjui – reikia atsisakyti homoseksualių santykių.

Dėl kokių priežasčių AIDS suserga gėjai ir narkomanai?

Pagrindinė priežastis, dėl kurios egzistuoja gėjai, yra ta, kad žmogaus žarnynas neturi skausmo receptorių. Kūrėjas mus sukūrė taip, kad žarnynas neturėtų skausmo receptorių – skausmą mes jaučiam per pilvaplėvę, turinčią daug skausmo receptorių. Tiesiosios žarnos paskutinis (išeinamasis) segmentas tokios apsauginės pilvaplėvės neturi, todėl gėjai, atlikdami analinį aktą, skausmo nejaučia, aktai  dažniausiai būna šiurkštūs ir tokiais šiurkščiais judesiais traumuojama tiesiosios žarnos gleivinė. Imuninę sistemą taip pat labai silpnina paliekama sperma. Dėl to per ilgesnį laiką katastrofiškai pradeda trūkti kai kurių būtinų amino rūgščių (metionino, cistino, cisteino, triptofano) atsargų, kas sukelia labai sunkių medžiagų apykaitos sutrikimų. Sutrinka metilinimo procesai organizme (normaliame organizme metilo grupė CH3 iš vienos ląstelės kitai perduodama milijoną kartų per parą). Taip pat sutrinka redukcijos ir oksidacijos procesai audiniuose, pradeda vyrauti oksidacija, žalingai veikianti įvairius procesus organizme. Vartojant toksiškus antivirusinius vaistus sutraukomos DNR ir RNR grandinės.

Panašūs procesai vyksta ir narkomanams. Reikia pažymėti, kad pagal pasaulinę statistiką kas trečias gėjus vartoja ir narkotikus. Narkomanai netenka apetito, sutrinka vandens apykaita organizme, jie faktiškai maitinasi savo kūnu. Laikui bėgant gėjų ir narkomanų organizmuose įvyksta fiziologinis perversmas (aktyvuojami mirties genai?) ir išsivysto AIDS, vadinama vyrų liga. Ja daugiausiai serga 25–45 metų vyrai.

Lietuvoje iš sergančių AIDS daugiau yra narkomanų nei gėjų, tačiau Olandijoje ir Vokietijoje 75 nuošimčiai sergančių AIDS – gėjai.

Vakarų demokratinės valstybės narkomano gyvenimo būdą vis dar pateikia kaip žalingą, nesame nieko girdėję apie viešus narkomanų paradus. O štai gėjų gyvenimo būdas jau rodomas kaip normali lytinių santykių ar net meilės išraiška. Oficialiai pripažinus, kad AIDS yra ne užkrečiama, o žalingo gyvenimo būdo liga, reikštų ir pripažinimą, kad gėjų paradai, skatinantys būtent tokį gyvenimo būdą, yra AIDS ir ankstyvos mirties propaganda.

Tiek gėjus, tiek narkomanas yra mūsų bendruomenės dalis, ir mes turime priimti juos ne smerkdami, užgaudami, bet užjausdami ir padėdami. Todėl negalime jų apgaudinėti ir turime tiesiai sakyti, kad AIDS nėra visų žmonių liga, o tipiška narkomanų ir gėjų liga, todėl, norint jos išvengti, reikia keisti gyvenimo būdą. AIDS liga labai aiškiai žmogui parodo, kad tokie lytiniai santykiai nėra normalūs ir labai pavojingi, ypač pasyviajam gėjų poros partneriui.

Neturim apsigaudinėti ir dėl gėjų paradų, kaip ypatingos demokratijos išraiškos, nes iš esmės tokie paradai propaguoja ne tik homoseksualų gyvenimo būdą, bet ir pasileidimą, todėl ne šiaip sakoma, jog pirmasis gėjų paradas buvo Sodomoj ir Gomoroj. Olandijoje atlikti tyrimai rodo, kad susituokusios gėjų poros vidutiniškai išgyvena tik pusantrų metų ir per tuos pusantrų metų „sutuoktiniai“ dar turėjo vidutiniškai po aštuonis kitus lytinius partnerius. Visais laikais tokia lytinių santykių gausa buvo vadinama pasileidimu, ypač būdingu save laikantiems intelektualiais bohemos atstovais. Apie pedofiliją skaitome Platono raštuose, žinome, kad Aleksandras Makedonietis savo draugui pastatė paminklą, tačiau tai dar nereiškia, kad XXI amžiuje lytinį pasileidimą turėtume įteisinti kaip sveiką ir normalų gyvenimo būdą. Neturime pamiršti, kad krikščionybėje susilaikymas, saikingumas yra dorybė, o šėtoniškoje pasaulėžiūroje kalbama priešingai – visišką fizinį, psichinį ir emocinį pasitenkinimą gali atnešti tik besaikis mėgavimasis viskuo, ypač svaigalais ir lytiniais aktais.

Todėl labai rimta žmonijos, ypač krikščioniškojo pasaulio, problema yra ne tik vis labiau plintantys homoseksualūs santykiai, bet taip pat ir agresyvėjanti gėjų pasaulėžiūra. Ją labai aiškiai išsakė žinomas kompozitorius ir dainininkas, tituluotasis gėjus seras Eltonas Džonas. Jis pareiškė, kad gėjai negalės būti saugūs, kol egzistuoja krikščionybė, nes krikščionys gėjų pasileidimą laiko nuodėme. Toks pareiškimas yra vos ne karo krikščionybei paskelbimas.

šaltinis: bernardinai.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 14

 1. Valdas says:

  Štai tokį straipsnį reikia nusiūsiti kokiai Ašrinei Marijai. O šiandien ko ne visas mokslas tarnauja verslui ir remiasi dogmomis ir neįrodytais dalykais,melu.

 2. Joris says:

  Trumpai kalbant, AIDS sukelia organizmo išsekimas visomis prasmėmis. Taigi, visai ne nuostabu, kad kaikuriems žmonėms jis ir nustatomas. Beje, teko skaityti apie atvejus, kai AIDS buvo nustatytas žmonėms, išviso nepriskiriamiems nė vienai rizikos grupių. Taip, jų organizmai buvo išsekę. Bet žmonės buvo normalūs (jei manyti, kad normalūs yra tie, kurie panašūs į daugumą). To Priežastis pasirod buvo silpnas imunitetas arba net jo nebuvimas (nustatyta vaikams). Giliau pasikapsčius, paaiškėjo kad AIDS sukėlė medikamentai ir „progresyvus gydymas“. Taigi, šiame staripsnyje viskas yra pateikta teisingai ir pavadinta tikraisiais vardais. Už ką – didelis AČIŪ. Belieka tik pridurti, kad ligų protrūkiai, kurių požymiai atitinka AIDS, nėra naujiena. Jų būdavę ir senove, tiesa, labai retai. Bet būdavę. Kadangi oficialioji medicina dar „neatrado“ daugybės dalykų, tai ji neatrado ir to, kad žmogaus organizmo išsekimas gali būti ne tik fizinis (pvz. įv. medž. trūkumas), bet ir energetinis. – Kas yra netgi svarbiau. O energetinį išsekimą ir sukelia alkoholizmas (tas pats narkotikas, tik lėtesnio veikimo, dėl ko pijokai anksčiau numiršta, nei spėja visiškai energetiškai išsekti), narkotikai ir … palaidas gyvenimo būdas. KAdangi mūsų protėviai tokių dalykų, kaip tabakas ir alkoholis nežinojo (ir nevartojo, nors istoriškai yra žinoma, kad alkoholį tik iš kelinto karto pavyko žydų pirkliams „įdiegti“ mūsų protėvių žemėse), tai apie palaidą gyvenimo būdą ir jo pasekmes žinojo daug. Va dėl šios priežasties jie drausdavo santuokas tarp skirtingų rasių žmonių, nes žinojo, kad vaikai gims su silpnesniu imunitetu, o šitai – tikrai neprisideda prie tautos išlikimo. Tačiau Amerikoje ši paprasta gyvenimo tiesa pastatyta ant galvos. Ten propaguojamos tik mišrios rasinės santuokos. Nieko nuostabaus, kad praūžus seksualinei revoliucijai ir tarp rasinę santuoką pavertus norma, ten beveik nebeliko normalių ir sveikų žmonių. Kažkur skaičiau tokią statistiką, kad Amerikoje 7 iš 10-ties turi problemų su sveikata ir dažniausiai psichologinio pobūdžio. Ar verta stebėtis, kai vaikai yra šaudomi tiesiog mokyklose? Taigi nereikia stebėtis, kad Amerika dosniai dalija žaliasias korteles ir baisiausiai pasipipktina, kai Rusija uždraudžia savo vaikų „eksporto“ biznį į tą pačią šalį. Apie tai, kad mergina, pergulėjusi su dešimtimis vyrų, tegul ir saugiai, rizikuoja susilaukti nesveikų palikuonių, kai jų ištikro užsinorės turėti, galima ir neužsiminti. TELEGONIJA, dabar – BANGINĖ GENETIKA, – pakankai gerai žinomi terminai. Kai kuriose Lietuvos miestuose apie tai jau vyksta nemokamos paskaitos, kuriose gali apsilankyti kiekvienas, pageidautina jaunas ir vaikų turėti planuojantis jaunuolis. Atrodo, kas gi čia bendro tarp AIDS ir visų šių dalykų? Bendra yra tai, kad iš vienos nelaimės vystosi kita ir dar baisesnė. TA pati Amerika yra kuo puikiausias to pavyzdys. Tiesiog per reklamą ir lozungus žmonėms sunku pamyti realią padėtį, ypač kai mūsų šalyje specialiai sukuriama tokia situacija, kai žmogui nėra kada dairytis į šalis, o tik be perstojo traukti žagrę, vergiškai pasižeminus prieš darbdavį, kad galėtum vargais negalais prasimaitinti pats ir išmaitinti vaikus. Va jums ir tabakas, alutis, alkoholis, gėjizmas, paleistuvystė, narkotikai, vaistai su netikėtais „priedais“, GMO ir E maisto produktuose. – Viskas iš to paties vakarietiškos supuvusios „demokratijos“ dosniai dalijamo šaltinio. Ir visi šie dalykai žmogų daro silpnu, tiek fiziškai, tiek energetiškai, kas galiausiai pagimdo tokias „virusines ligas“ kaip AIDS. O mums paprastiems žmonėms visa tai – kuo tikriausias tiesioginis tautos genocidas. Valdžia nuo mūsų nusišalino, matomai, laukia kol galutinai išmirsime, o iki tol dar gerai ir užsidirbs…

 3. Kęstutis says:

  Blogiausia, kad mes – lietuviai, Lietuva nebeturime savo valdžios, gerąją prasme, o tik statytinius… Viską valdo pinigai, arba labai dideli pinigai… 

 4. Matas says:

  Norėčiau taip pat paminėti, kad toks virusas, kaip AIDS, nėra gamtoje aptinkamas, kaip pats atsiradęs iš savęs. AIDS DAR PRAĖJUSIO ŠIMTMEČIO PABAIGOJE, BUVO SUKURTA DIBTINIU LABORATORINIU BUDU IR PALEISTA GLOBALISTINIŲ ĮDĖJŲ PAGRINDU, ŽMONIŲ POPULIACIJOS RIBOJIMUI IR MAŽINIMUI. Kaip buvome ne karta jau girdėję, apie šitos ligos atsiradimo istoriją, neva virusas yra kiles iš Afrikoje gyvenančių kokių tai beždžionių. Akivaizdu, kad tai viskas absurdas tuo tikėti. Nors daugelis dar vis tiki tuo!
  Tikrai sutinku ir net neabejoju, kad tarp užsikrėtusiūjų dauguma iš jų yra gėjai ir narkomanai. Tačiau norėčiau užduoti klausimą Gerb. Gydytojuj, kodėl tarp užsikrėtusiūjų taip pat yra šitiek niekada nevartojusių narkotikų moterų, bei jau gimusių vaikų?

 5. Brigita says:

  Labai teisingas straipsnis.Iseinamoji anga yra iseinamoji,o neieinamoji.Ir geju reikalavimai susije su seksu,neteisingu seksu.Apie isivaikinima negali buti net kalbos,nes jie neatsako uz savo seksualini susijaudinima,Gejus dazniausiai buna isprievartautas vaikysteje,todel jis padarys ta pati ir daro.O apie AIDS,tai seniai aisku,kad tai farmacininku bizniukas.

 6. rrrg says:

  Viskas paprasta. Organizmą alina ne tik narkotikai, bet ir „šiuolaikinis gyvenimo būdas“ bei aplinka (o čia ir užteršta aplinka, ir cheminė medicina, ir tabakas, alkoholis, chemizuotas maistas, kosmetika ir t.t.). Vaikų imunitetas taip pat šiais laikais prastas. O naujagimių iš viso dar nesusiformavęs.

 7. Ilona says:

  Ačiū už teisingus žodžius….gaila kad mūsų tauta mažėja t.y.per skiepus …vaistus ir kitokį bruda 

 8. Deivis says:

  Tikriausiai būsiu pirmas žmogus, bent kažkiek susijęs su tema, kurią čia bando susukti autorius. Tikriausiai būsiu vienintelis, kuris savo nuomonę bandau grįsti ne tik svaičiojimais, nugirstais iš kaimyno ar pigių, niekus paistančių interneto svetainių. Tikriausiai būsiu vienas iš tų retų žmonių, kurie bando savo nuomonę grįsti logika, kurią veda širdis (t.y. nors kiek stengiuos vadovautis krikščioniškomis (o kas, jei nemėgstat krikščionybės, galit vadinti pagoniškomis, budistiškomis, ar bet kaip kitaip, nes visos religijos propaguoja beveik tą patį, tik kitais žodžiais, arba, paėmus nereliginį pasaulėvaizdį – etikos) vertybėmis).

  Taigi, pradedame nuo komentarų komentavimo: Brigita –> analinis seksas tarp vyro ir moters gyvavo tūkstančius metų prieš Kristų. Dabar, be gėjų bendruomenės, jis labai populiarus kunigų bendruomenėje (ne visų, tik ypatingų…). Kažkodėl net tie, kurie mėgsta ir pastoviai užsiima analiniu seksu, nesuserga AIDS, jei abu yra sveiki ir naudojamos apsisaugojimo priemonės (t.y. prezervatyvai. Malda nepadeda). Taip pat būtų įdomu išgirsti, iš kur ištraukei gėjų vaikystės tvirkinimo statistiką? Leisk pajuokauti – gal išlindo iš išlendamosios angos? Galų gale, buvau radęs neblogą pasiūlymą kitoje svetainėje – jei AIDS tik farmacininkų bizniukas ir / ar juo sega tik homoseksualai (ir narkomanai), tai gal susirask AIDS nešiotoją ir atlik sau perpylimą? užteks tik trupučio kraujo – gi tu „išliksi sveika“ (P.S. TAI BUVO SARKAZMAS. Nedaryk to (ir nedarykit niekas kiti, atsakomybės neprisiimu už jokius tokius kvailus eksperimentus, prieš atlikdami pasitarkite su gydytoju ar vaistininku (arba su draugais komentatoriais, jei anais nepasitikite), nes tikrai neliksi. gal pasiseks, ir būsi visą laiką nešiotoja. bet tikriausiai ne ir gausi vienpusį bilietą į kitą pasaulį).

  RRRG –> Naujagymių imunitetas niekada nebūna galutinai susiformavęs, kai jie gimsta. Tai einamasis procesas, besitęsiantis visą gyvenimą. Gi pats / pati, kai gimei, nebuvai atsparus /-i vėjaraupiams, ane?

  Matas –> Net nekomentuosiu konspiracijos teorijos (just some food for thought – o kas dirbs ir pinigus „iliuminatams ar kitiems“ kraus, kai mes visi išmirsime? kas jiems dirbs? ir kodėl užkrečia visus? Gal būtų geriau užkrėsti tik afrikiečius – afrikoje pažanga mažiausia, daugiausiai lėšų ir laiko užims apmokymai naujų specialistų. Ir kodėl gėjus bei narkomanus – gi jie lengviau (pagal straipsnio teoriją) būtų paveikiami  – vieniems reikia dozės, už kurią dirbtų, o kitiems reiktų žalingo gyvenimo būdo, kuriam dirbtų. Heteroseksualai, taip išeina, turėtų būti didžiausias taikinys, nes „tik jie“ gali pasipriešinti „illuminatų ir kitų“ valdžiai. ). O serga todėl, nes tai liga. užkrečiama. infekcinė. period.

  Skaitytojas –> Ben jau rask blogerį, kuris mokėtų lietuviškai rašyti… ir kurio straipsniai nebūtų pagrįsti „nukopinimu iš seniau, todėl nėra nuorodų“…  Beje, „Flying sphagetti monster“ irgi yra tikras! kas sako kitaip – meluoja! linkas http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_Spaghetti_Monster

  Jonas –> ačiū už linką :) man nereikės postinti

  Ilona –> Taip, pagaliau kažkas prisiminė skiepus :D ir pamiršo 1996-7 metų difterijos epidemiją Rusijoje ir buvusiose SSRS valstybėse (tarp jų ir Lietuvoje). Taip pat niekas iš čia buvusių tikriausiai nebuvo Afrikoje, ir nematė atvažiavusių prancūzų, kurie stebėjo encefalito pasėkmes, nes Prancuzijoje jų beveik nebepasitaiko (pas mus 495 atvejai vien 2012 (http://www.ulac.lt/uploads/downloads/Ataskaitos/2012/Forma4_2012.pdf), o Prancūzijoje 5-10 atvejai per metus (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2878238/) dėl gero skiepijimo. Daugiau nieko nesakyk – nes galiu atsiųsti ne vieną mokslinį straipsnį, kur įrodomas vakcinų veiksmingumas (nors, aišku, mokslas nupirktas, ir tarp milijonų gydytojų neatsiras nei VIENO be V.S., kuris pamatys kad jo pacientai miršta ir serga nuo vakcinų, ir kurio neužgrauš sąžinė. Jei taip – išgraužk, ir nebeeik pas gydytojus kai per kitą epidemiją kažkuo susirgsi. geriau žoių ir šaknų pagraužk ir homeopatinių lašų išgerk.)

  Joris –> Va čia tai jau ir pasilinksminsim :D

  1. Ne kaikuriems, o užsikrėtusiems, po medicininių diagnostinių tyrimų, Ir tie žmonės skaičiuojami nebe šimtais ir nebe tūkstančiais, todėl „kaikuriems“ čia jau nebetinka.

  2. „rizikos grupės“ ir yra rizikos grupės. Jos parodo, kad žmogus turi didesnę galimybę užsikrėsti liga. T.y. nebūtinai užsikrėsi, jei esi rizikos grupėje (pvz.: tvaringas narkomanas), ir gali susirgti, neesant rizikos grupėje (pvz.: šiandien stabdei kraujavimą sergančiam žmogui be pirštinių, o vakar garaže persipjovei ranką.)

  3. Kokie medikamentai, koks gydymas, iš kur ištraukei? Ir prašau, prašau, gana tų jau rusiškų saitų, kur rodo cilindrą danguje ir rašo kad atskreijo ateiviai, kai prieš tris dienas buvo aišku kad ten visai ne ateiviai.

  4. Teisingas straipsnis… Bullshit (atsiprašau už savo anglicizmus, tačiau Lietuvių kalba neturi tų žodžių, kurie gali išreikšti mano mintis). 

  5. Senovėje nebuvo ir higienos (ne visur, kai kur ji buvo, kai kur ne) ir nebuvo iš viso medicinos. Taip pat nebuvo normalaus maitinimosi, ir buvo prastos sąlygos. Taigi, summa summarum, ten nereikėjo net retrovirusų, ten ir taip, įprastai, žudavo imuninės ląstelės.

  6. Tabako gal ir nežinojo, tačiau alkoholį – dar ir kaip pažinojo. Paskaityk legendas apie bajorų šventes, ir kiek ten midaus statinių būdavo :D. 

  7. „nors istoriškai yra žinoma, kad alkoholį tik iš kelinto karto pavyko žydų pirkliams “įdiegti” …“ – koks istorinis šaltinis, kuriais metais parašyta, autorius, autentiškumas ir t.t. Joks argumentas negali būti paliktas be pagrindimo. 

  8. „drausdavo santuokas tarp skirtingų rasių žmonių, nes žinojo, kad vaikai gims su silpnesniu imunitetu, o šitai – tikrai neprisideda prie tautos išlikimo…“ – kokias rases, be mūsų pačių, baltųjų, galėjo pažinoti mūsų protėviai? žmogus retai nukeliaudavo daugiau nei kelis šimtus kilometrų nuo savo gyvenvietės – tik keliautojai, pirkliai, kareiviai keliaudavo daugiau. Kiti likdavo gyventi sėsliai. O jei turėjai omeny tautas – tai tautos dar ir kaip maišėsi. (beje, gal girėjai tokį dalyką kaip evoliucija? ir atsiradimą iš bendro protėvio? gal dar girdėjai, kad dauguma DNR tarp žinuolių yra identiška? ir kad bulvė turi tam tikrus baltymus, identiškus mūsų baltymams –> t.y. turim bendrą DNR genomo seką? į ką aš vedu – nesvarbu, kaip maišosi rasės, vaikai gimsta sveiki, nes mes esame ta pati rūšis).

  9. „Kažkur skaičiau tokią statistiką, kad Amerikoje 7 iš 10-ties turi problemų su sveikata ir dažniausiai psichologinio pobūdžio“ bei „Apie tai, kad mergina, pergulėjusi su dešimtimis vyrų, tegul ir saugiai, rizikuoja susilaukti nesveikų palikuonių, kai jų ištikro užsinorės turėti, galima ir neužsiminti“ – kur, kada, kieno. Ir, kadangi „repetitio mater studiorum est“, pasikartosiu – prašau, prašau, gana tų jau rusiškų saitų, kur rodo cilindrą danguje ir rašo kad atskreijo ateiviai, kai prieš tris dienas buvo aišku kad ten visai ne ateiviai.

  10. ‘Murica. All evil things begin here.

  11. „TELEGONIJA, dabar – BANGINĖ GENETIKA, – pakankai gerai žinomi terminai. Kai kuriose Lietuvos miestuose apie tai jau vyksta nemokamos paskaitos, kuriose gali apsilankyti kiekvienas, pageidautina jaunas ir vaikų turėti planuojantis jaunuolis.“ –> Taip. taip pat vyksta MMM piramidės, tinklinio marketingo ir kitos paskaitos. Nemokamos, bet galite nusipirkti štai šiuos priedus (nes be jų nieko nepadarysit). O nusipirkti galite ten pat – pas mus, skaitančius paskaitas…

  12. laukia kol galutinai išmirsime, o iki tol dar gerai ir užsidirbs… –? ir kas iš tų pinigų, kai mes išmirsime? ką už juos pirks, ką už juos samdys? gal jie valdo pinigus, tačiau mes valdome žinias, įgūdžius. Good luck prie žagrės, kai niekada gyvenime kaimo nematei. 

  13. ‘Murica again.

  VALDAS –> taip. Todėl tuos mokslinikus reikia bausti. Pradedant nuo gerbiamojo V. Stonkaus.

  Straipsnio nekomentuosiu. Nes jūs visi jau turit savo nuomonę. Ačiū dievui, kad kolei kas valstybę valdo truputį protingesni žmonės (nesakau kad labai protingi, nes dažnai sprendimai būna kvaili, bet bent jau ne tragiški). Tik paliksiu keletą nuorodų:

  http://www.emedicina.lt/site/files/farmacija_ir_laikas/2006_08/isange.pdf
  http://www.fascrs.org/patients/conditions/anal_pain/
  http://www.niaid.nih.gov/topics/HIVAIDS/Understanding/howHIVCausesAIDS/Pages/HIVcausesAIDS.aspx

  Galiausiai, noriu atsisveikinti su jumis, palinkėti geros kloties, ir norėčiau su jumis nesusitikti visą likusį gyvenimą :) Nes turėti savo nuomonę yra vienas dalykas, tačiau tikėti Pusiau nugirstais, nepaaiškinamais dalykais, ir neigti įrodytus, yra tiesiog nelogiška. Taip pat, kaip teigti „kad Dievas sukūrė visus savo vaikus, turėdamas jiems tikslą, visus mylėdamas vienodai. Išskyrus gejus. šitie atsirado iš nežinia kur“.

  Na, o kad čia nebūtų žaidimas į vienus vartus: Homoseksualai, vis dėl to, pernelyg išsišoka. Bet kas, nesutinkąs su jų nuomonę, išvadinamas homofobu (o bent jau man tai yra įžeidimas), kartais naciu (gavau ir šitų žodelių). Neturiu aš prieš juos nieko blogo (nes jie nėra blogesni nei vidutinė  eteroseksualų šeima – ir mano teiginį pagrindžia 10 tūkstančių vaikų vaikų namuose), tačiau jų paradus reiktų drausti – ne dėl to kad tai homoseksualų paradai, o dėl to kad aš tieisog nenoriu matuti borato kostiumais vilkinčių vyrų pagrindinėje miesto gatvėje. O Jei jau norit lygių teisių (ir šitas patarimas tinka biems pusėms) – tai prašom suaukit, ir visų pirma vadinkite save Žmonėmis, ir tik tada žiūrėkit, kas kam kur patinka. Man, pavyzdžiui, Bieber’is ne prie širdies, o su Metallica aš užaugau, tačiau manęs einančio gatve nepamatysit su Bieberio lėle ir peiliu. Kodėl – nes aš suprantu, kad mes kitokie. gal anksčiau manydavau „Mamyt,ko nesakei,/kad vaikai nevisi vienodi?/
  Nežinau ar gerai, ar blogai,/bet mes kitokie“.  Tačiau dabar jau žinau – tai tikrai nėra blogai, kol mes mokame gerbti vieni kitus, ir žinome, kad mūsų laisvė baigiasi ten, kur prasideda kito laisvė.

 9. VYtautas says:

   per tv ir spauda reklama :GYVENKITE SVEIKAI – EURO VAISTINE-KITOKIA VAISTINE ??? VAISTINEJ VAISTAI PIGIAU????? bet NERA REKLAMOS : GYVENKITE SVEIKAI VALSTYBE SUDARO SALYGAS SPORTUOT,PASTATYTOS SPORTO SALES,BASEINAI NEMOKAMAI ARBA BENT KAZKAIP KOMPANSUOJAMAI LANKYTIS AKTYVIU UZSIEMIMI VIETOSE,KODEL SITO NIEKAS NESUTEIKAI -NESIULO ?? NEMOKAMAI KAD ZMONES BUT SVEIKI, =pagavote sveIkos **reklamos jega,akcija sveikiem vaistam,kasdiena ,o reklama sportuot .aktyviai judet -gyvent nera/??? kame kampas visisi suprantame :)

 10. JūsųStraipsnisNiekoVertas says:

  “ kad Amerikoje ŽIV viruso tyrimams ir gydymams išleista daugiau nei  kosminiams skrydžiams į mėnulį.“
  Tai žinoma, kad daugiau. Nepasakyčiau, kad tie amerikiečiai labai jau dažnai į tą Mėnulį skraido…
  Jau nebekalbu apie kitus niekinius argumentus ir faktus šitame straipsnyje. Be to, klaidas taip pat reikia išsitaisyti. Sarmataaa, aik peklan…

 11. Rasa Andriušienė says:

  noriu susisiekti

 12. Bertas says:

  įspūdinga. dėl korupcijos ir finansinės naudos dar ok, na bet jau apie homoseksualus tai tikrai įspūdingai prigrybauta. Iš kur taip gerai ten apie analinį seksą autorius išmano>?taip gerai, kad net nežino, jog ne tik tarp homoseksualų jis praktikuojamas yra ( ir ne visi homo praktikuoja, toli gražu).
  „pagal pasaulinę statistiką kas trečias gėjus vartoja ir narkotikus.“ o iš ku tokia statistika traukta? galima bet kokią nesąmonę parašyti, prirašius „mokslininkai nustatė“, „pagal pasaulinę statistiką“.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top