21 metai po Kovo 11-osios – ko siekiame, ką turime?

2011, 11 kovo, 12:29 | kategorija Ideologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 467 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis21 metai po Kovo 11-osios – ko siekėme, ką turime? Dalyviai: Emanuelis Zingeris, Egidijus Vareikis, Rolandas Paulauskas, Marius Kundrotas. Veda Gediminas Jakavonis.

(Pasak Kovo 11-osios akto signataro Rolando Paulausko, Lietuva, kaip ir daugelis Europos valstybių, atsidūrė tam tikroje pasirinkimo kryžkelėje. „Europos politinė erdvė dalijasi į du pagrindinius vektorius – liberalųjį ir tautiškąjį. Tautos arba atskiri žmonės kelia klausimą, kas yra svarbiau „aš (asmuo. – ELTA) ar mes (tauta. – ELTA)?“. Jei akcentas dedamas ant žodžio „mes“, iškyla ir visa eilė kitų klausimų: ar „mes“ kaip visuma turime kitokias teises negu „aš“? Jeigu tauta turi teises, tai tauta turi teisę ir į teritoriją, ir į bankus, ir į savo valiutą, turtą. Kyla klausimas, ar tam „mes“ turi kas nors priklausyti? Jei turi, tada visai kitaip atrodo strateginių objektų privatizavimas ir panašiai“, – kalbėjo R. Paulauskas.
R. Paulausko teigimu, šiuo metu pasaulyje dominuojančias transnacionalines kampanijas gali sustabdyti tik nacionalinės valstybės. „Jei tauta pripažįsta, kad turi savo teises, vadinasi, ji turi ir suverenitetą duotoje teritorijoje. Tai suponuoja teisę leisti įstatymus, jais gali reguliuoti transnacionalinių kampanijų reikalus“, – sakė signataras.

21 metai po Kovo 11-osios – ko siekiame, ką turime? (1 dalis)

21 metai po Kovo 11-osios – ko siekiame, ką turime? (2 dalis)

21 metai po Kovo 11-osios – ko siekiame, ką turime? (3 dalis)

Pokalbis su nepriklausomybės akto signataru Rolandu Paulausku.

foto

Norėjome būti šeimininkais savo valstybėje…


http://www.ziniur.lt/archyvas/2011/18/prie-pietu-stalo/12955/pokalbis-su-nepriklausomybes-akto-signataru-rolandu-paulausku

medžiagą surinko: dokumentika.org

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Titnagas says:

    Susidaro ispudis kad kai kurie asmenys neskaitant vieno is Adminos, net neskaito straipsniu , o skaito tik mano pastebejimus :) Sie tipazai JEWROSOJUZO patriyai, labai lamingi jewreju atnestais narkotikais, bedarbyste, lytinius iskrypelius, paniska emigracija,…aisku nesitveria dziaugsmu kaip toliau demokratijos pasiekimais : savivaldos nupirktais rezultatai, degalu kainu pakilima, dirbtiniu akinu per prekybos centrus maisto produktu pakelimu, mokomu mokslu, mokama medicina, O LABIAUSIAI JIEMS BAISU KADS VIS DAUGIAU ZMONIU NUSIGREZIA NUO ZYD-KRIKSNIONISKOS sektos ir vis daugiau gryzta i savo PROTEVIU TIKEJIMA- tai vieninteles GRANDINES KURIOMIS JIE KAUSTO MUSU PROTUS IR SVEIKATA… neisvardinti tos degeneratyvius- Jewrokalejmo rezultatai, tarpkita jewrosajuzieciai net neskyre melynam audekle lietuvelei net Pentagamos neskyre- asikus signalas kad si „valstybe“ ju akimis snipstas su vos 2 milijonais likusiu gyventoju… Bet papildysiu Pentagamos reiksme – niekam nepaslaptis kad Lenino vadovybej 99% judare judejai, visu respubliku pirmininkai judeaji, konslageriu komisarai- judejai- isdava nuo kremliaus VISU BOKSTU buvo numusti ereliai ir susegtos- satanistu simbolis- PENTAGAMOS, ar manot kad satanistai pakabino sau NEMEGSTAMUS simbolius, ..padejo lenockos mumija pastate zigurato pavizdziu satanistini mauzilieju, .. letuvai ir lenkijai satanistai taip pat iasmenino Pilsudskio lavono ismesinejima, sirdis berods uzkasta Vilniuje Rasu kapines…TIKRI LENKAI negerbia to SOCIALDEMOKRATO (judejisku pagrindu BUNDO- atsakos atstovas), kuris lenkams aiskino kad jis uzsispyres lietuvis…:) o lietuviams seke pasakas kad neva is kazkokiu CIniotu :). O istikro jis buvo gudijos litvaku sektos – lenino tautietis. Musu paproyiniai teisej ir kulturoj nei viena lenke nei viena lietuve, ar latve, serbe, vokiete- NEISAUDE NEI VIENOS PENTAGAMOS, o paprotinej tejsej lavun mumijizavimas, ar kitaip pjaustimas buvo vertinamas kaip – MIRUSIOJO ISNIEKINIMAS- tai gryno vandens SATANIZMAS . SLOVE MUSU DIEVAMS IR PROSENELIAMS

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top