Apie „purvasklaidą“, Mildos Bartašiūnaitės finansus ir apie tai, kur ritamės

2015, 21 kovo, 12:07 | kategorija Realybė | atsiliepimų (14) | peržiūrų 2 054 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

„Aleksandras & TV3 Co“ prie Mildos Bartašiūnaitės durų.

Visa Lietuva jau žino apie užvakar (kovo 18) vykdytas kratas pas 9 Lietuvos piliečius, įtariamus (nors kaltinimai nepateikti), antikonstitucinių grupių kūrimu, grupių skirtų sugriauti konstitucinę Lietuvos santvarką (?) ir antivalstybinių lapelių platinimu. Lapelio turinys nebuvo paviešintas ir jo grėsmės lygmuo valstybės gyvavimui irgi nebuvo tiriamas.

Savo požiūrį į tą lygmenį kiekvienas galime susidaryti patys iš žemiau pateiktų minėtų lapelių pavyzdžių, kurie laisvai prieinami internete jų autorių puslapyje, kam visai nebūtina daryti jokių kratų:

1. Lapelis kviečiantis kurti Lietuvoje nesmurtinio pasipriešinimo grupes kovai su Lietuvos okupantais;

2. Lapelis kviečiantis atkurti Lietuvos Banką, Litą, Lietuvos pramonę bei nacionalizuoti visą stambųjį finansinį kapitalą.

Pažiūrėję galėsite vertinti, kiek šių lapelių platintojai, jūsų nuomone, kėsinasi į Lietuvos Konstitucinę santvarką ir apskritai kokią grėsmę kelia Lietuvos visuomenei bei jums asmeniškai.

Tačiau bet kuriuo atveju, Lietuvos Konstitucijos 25 straipsnis sako:

25 straipsnis
Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.
Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.
Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais – tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija.
Pilietis turi teisę įstatymo nustatyta tvarka gauti valstybės įstaigų turimą informaciją apie jį.

Čia ko gero svarbiausias punktas turėtų būti „Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.“ Štai šis punktas Lietuvoje pažeidžiamas nuolat, pasinaudojus represiniu „teisėsaugos“ aparatu žmonių bauginimui, ką žinojome vykstant ir užvakar.

Viena iš užvakar vykusios valdžios jėgos struktūrų vykdytos akcijos dalyvių, Milda Bartašiūnaitė, po didelio srauto pamazgų, kurias bandė ant jos išpilti didžiosios ir mažosios prosisteminės MIP (Nr1, Nr2 ir Nr8 su mažesnėmis), apibūdinamos vienu žodeliu „piguva“, tiesiog atsisakė teikti joms bet kokią informaciją ar interviu apie save, kadangi nebetiki, jog minėtos MIP gali teisingai perteikti jos sakomus žodžius ar interpretuoti jų prasmę neiškraipydamos jų taip, kaip anoms tinka ir patinka, visiškai nekreipiant dėmesio į objektyvumą.

Sekančią dieną po masinių kratų akcijos, Mildos Bartašiūnaitės namuose, anksti ryte, vėl įkyriai suskambo durų skambutis. Pasiteiravus kas ten, pasigirdo balsas prisistatantis, TV3 korespondentu Aleksandru ir prašantis interviu. Kadangi Milda griežtai atsisakė su juo bendrauti, šis „ponas & Co“ stovėjo po jos langas ir filmavo juos, o vėliau ėmė rinkti paskalas apie ją pas jos kaimynes, kurios, reikia pripažinti, nelabai pasidavė šių „korespondentų“ provokacijoms ir savo kaimynės purvais nepylė. Tada šis ponas iš TV3 baigdamas savo filmuojamą reportažą pareiškė, jog Milda pareikalavo pinigų už interviu (1000€u), o kadangi „piguva“ mokėt nenorėjo – tai ir interviu, deja, negavo. Tą ir pripažino minimas Aleksandras. Nėr pinigų – nėra ir interviu. Rinkos dėsnis.

Čia pateikiame Mildos kaimynės filmuotą epizodą pro savo namų langą, parodantį TV3 politikos „gilumą“ ir paprasčiausią priekabiavimą, kai negaunant siekiamo interviu, filmuojami bent jau langai.

Kadangi nieko negavo, o publika ir užsakovai laukė medžiagos apie „nusikalstamą antikonstitucinę grupuotę“, griaunančią konstitucinius Lietuvos pamatus, tai staigiai sumontavo sekančią medžiagą, „įrodančią“, kad prorusiška nusikalstama grupuotė buvo finansuojama iš užsienio, kas papildomai įrodo jos „profesionalumą ir pavojingumą Lietuvai“, kurią pateikiame jums žemiau, kartu su Mildos Bartašiūnaitės komentaru.

Ištrauka iš TV3 žinių:

‘TV3 žiniomis, M. Bartašiūnaitės finansai buvo sudominę Valstybinę mokesčių inspekciją. Ši pastebėjo, kad moteris plaukia tarptautiniai pinigų pervedimai, už kuriuos ji nemokėjo mokesčių. Kuo ši istorija baigėsi ir ar dabartinės kratos jos namuose susijusios ir su finansinėmis operacijomis, inspekcija nekomentuoja, kol vyksta tyrimas.’ Daugiau kam įdomu galite pasiskaityt jų puslapyje.

sarmatas.lt: Tačiau pakomentavo TV3, mat jiems niekas negresia.. atkreipkite dėmesį į jų rašymo bei kalbėjimo ypatybę – jie niekur netvirtina, kad viskas yra būtent „taip“ kaip jie ir sako. Visur rašoma ir sakoma „galimai“, „galbūt“ ir t.t.. Paleidžiamas tiesiog gandas – gandų aparatas įsijungia ir toliau važiuoja automatiškai. Kitaip tariant, jie neatsako už tai, ką skelbia. Tai ar galima jų teikiamą informaciją vadinti „žiniomis“?

Milida Bartašiūnaitė:

2013m. (tikslios datos nepamenu) į Seimo tribūną užlipo tokios Šalaševičiūtė bei Valiukevičiūtė… Tą dieną jos džiaugsmingai kolegoms pranešė, jog labai labai nori įvesti teisingąjį bei nepaprastai stebuklingą, skandinaviškąjį vaikų teisių bei efektyvų vaikų paėmimo iš tėvų modelį Lietuvoje.

Kadangi Seimo nariai patikėjo ponių vaivorykštės spalvų vizija ir priėmė VT įstatymų pataisas per pradinį pateikimą – pilietei, gyvenančiai už TV3 reportaže apdainuotų mėlynų durų (t. y. man) labai staigiai užvirė kraujas.

Ta pilietė, vėlgi aš :) staigiuoju būdu įkuria FB grupę „Neleisime valdžiai grobti mūsų vaikų“ ir greituoju būdu imasi šviesti Lietuvos tėvelius apie milžinišką grėsmę – įteisintą prekybą vaikais – Juvenalinę Justiciją.

Mūsų judėjimas (sakau mūsų, nes FB grupė žaibo greičiu ėmė plėstis ne šimtais, o tūkstančiais) ne tik dėjome „Patinka“ įrašams, straipsniams. Atsirado grupės branduolys – keli asmenys, kurie dieną naktį sėdėjo prie kompiuterių, rinko medžiagą, patys rašė pranešimus spaudai, organizavo spaudos konferencijas, susitikimus su konsultantais, teisininkais, rašė laiškus tarnyboms, ministerijoms, Seimo nariams, administravo grupės veiklą, važinėjo į Vilnių (kai kas ir iš Kauno – net be nuosavo transporto)…

Po kelių mėnesių intensyvaus darbo asmeninės lėšos baigėsi.
Tada kreipiausi į žmones su elementariu prašymu pagelbėti.

Ir žmonės, kurie akivaizdžiai matė mūsų nuoširdų darbą, atsidavimą ir pirmuosius teigiamus rezultatus VT įstatymų korekcijų stabdyme – kas po dešimt, kas po penkiasdešimt litų ar truputį daugiau pervedė į mano sąskaitą.

Tiksliai neatsimenu, kiek gavau. Mielai pateiksiu banko sąskaitos išklotinę, kai tik surasiu, po vykusios kratos, kažkur nusimetusią asmeninės bankininkystės kortelę. Tačiau suma per 2013-2014m. buvo apie 3000 litų.

Dalinausi pinigais su FB grupės aktyvistais. Vienintelis mano stambus pirkinys – spausdintuvas, kurio verkiant reikėjo dokumentų bei skrajučių spausdinimui.

Buvo keli pavedimai iš užsienio. Vokietijos, berods.
Štai ir visas kriminalas. :)

Tiksliai žinau, jog VMI čia neturės ką veikti, kadangi bendra pervestų pinigų suma toli gražu neviršijo apmokestinamos sumos.

Iš tų skambių Anušausko ir Paulausko frazių apie finansavimą iš užsienio akivaizdžiai matosi, jog žmogeliai šiaudo graibosi. Jiems verkiant reikia pūsti farso burbulą toliau, o vietoje šampūno teturi pamazgų vandenėlį nuo plautų rankų, arba iš minėtų MIP pamazgų srautų.

Mano rankos bei sąžinė – švarios.
Mazgoju kasdien :)

M.B.

sarmatas.lt komentaras:
Kur visuomenė gali nueiti toleruodama tokią „žiniasklaidą-purvasklaidą“, tokius jos darbo metodus ir jos pateikiamą medžiagą? Mes neužduodame šio klausimo politikams, mat jie savo, t.y. mūsų pinigais, tą MIP politiką ir palaiko. Todėl toks klausimo kėlimas jiems pasirodytų net juokingas. Tačiau, galbūt jis bus nejuokingas likusiai visuomenės daliai, kuri visa tai kol kas dar mato iš šono? Čia koks yra įdomus aspektas – didžioji tų žiniasklaidos įmonių dalis yra užsienio kapitalo įmonės, vadinančios Lietuvos piliečius vos ne „užsienio agentais“. keistokai skamba ar ne taip?

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 14

 1. Nu jo says:

  Kusaite Nr.2. Dar vienas vsd projektas.

 2. Mindaugas says:

  Galų gale valdžia nusimetė demokratijos klounų kaukes ir parodė tikrąjį veidą-fašistinį snukį…..

 3. Antanas says:

  Po truputi pradeda lysti yla is maiso.Kur isgirtoji zmogaus teise i privatuma?

 4. Antanas says:

  Kur isgirtoji zmogaus teise i privatuma?Zurnalistai landus,kaip ziurkes.Neleidzia pro duris,filmuoja pro langus.

 5. gojus says:

  Antanai – žurnalistai čia mažiausiai dėti. Mūsų žurnalistai yra paprasčiausios eilinės kalės dirbančios už tai kas pinigus moka – tokia profesija. O pinigus moka valdiški ir partiniai užsakovai – tai gražiai vadinama „viešaisiais ryšiais“ – iš tikrųjų kyšiai. Valdžia perka reklamą – tarkim labai svarbią reklamą, kad Lesto tiekia gyventojams elektrą, arba, kad vaikus reikia prisegtus diržais vežioti… o yra ir grynųjų įnašai. Ir štai visos MIP pradeda unisonu giedot vieną „tiesą“ ir tik kokio žioplio klaida gali išlysti per „apklausą“ kad Rusija sako tiesą o ne propogandą.
  Taigi, Redaktorius gauna iš atitinkamų institucijų ir spausdina kas reikalinga. O pas Redaktorių dirba daug kalių, kaip kad ir šitas va atmarozkas į duris beskambinantis…

 6. kažkaip says:

  pasinorėjo tokį įkyrų lindėją, pro langą kibiru verdančio vandens apipilti. Konstitucija visaip nuolat pažeidinėjama, ar įmanoma kitaip elgtis? Senas geras viduramžių metodas, tokiam naglybei.

 7. Mykolas says:

  Mąstykim blaiviai – jei ne NATO ir ES Baltijos šalys jau seniai būtų „priglaustos“ po Rusijos sparneliu. 
  Tokio dydžio valstybei kaip Lietuva ir dar tokioje vietoje išgyventi be jokių sąjungų būtų neįmanoma. 

  Dėl lapelių ir nacionalistų – pažiūrėkite koks el. pašto adresas nurodomas (yandex.RU) negi nėra lietuviškų, jei jau tokie nacionalistai?

 8. artas says:

  >>Mykolui

  Dėl nacionalistų pašto adreso manau reikėtų mažiausiai pergyvent – Lietuviški pašto adresai bus kontroliuojami lygiai taip pat, kaip ir telefonų pokalbiai ir visa kita. Tik kvailys galėtų tuo pasitikėt. O jei jau nacionalistas – tai dar nereiškia jog kvailys. Beje, krūva Lietuvos išdavikų naudojasi lietuviškais adresais – ar tai ką nors keičia jūsų akyse?

  Dėl NATO ir ES, esą, jei ne jos tai Lietuva būtų priglausta po Rusijos sparneliu – va būtent taip visiems ir pateikiama Rusijos „grėsmė“ – esą bet kuriuo atveju mus okupuotų, tad geriau jei prisiduokime patys. Nors jokių to yrodymų nėra. Jau 25 metus mus gąsdina Rusijos grėsme, ir kaip bebūtų keista, bet atsiranda tokių, kurie tuo vis tiki.

  Gal pradėkite galvot Mykolai, užuot Landsbergio pasakas čia skleidę – pažiūrėkite – Rusija su visomis šalimis tariasi, kviečia jas prisijungt, o ne okupuoja. Net Krymas buvo esą „okupuotas“ be jokio šūvio ir kraujo. Beje, dėl Krymo – tikiuosi skaitėte šį straipsnį, kurio rezultatus paviešino ne rusai ar palankios jiems jėgos – jį paviešino JAV aukštuomenės žurnalas Forbes:

  http://www.sarmatas.lt/03/krymo-gyventojai-renkasi-maskva-o-ne-kijeva/

  pasiskaitykite plačiau, užuot skleidęs viską iš vienos varpinės.

 9. Mykolas says:

  >>Artui

  Dėl pašto – tegu skaito man negalia, bet kai „varai“ ant vakarų ir linksti link rytų – tai kažkaip neatrodo nacionalistišką. Ypač kai yandex.ru net nėra vartotojo sąsajos lietuviškai.

  Kokių įrodymų jums reikia, kad Rusija Lietuvą okupuotų (Putino viešų pasisakymų neužtenka)?

 10. artas says:

  >>Mykolui,

  dėl nelietuviškos sąsajos yandex’e – na tai jūs jau čia perlenkėte lazdą su tokiais reikalavimais. Manau ir pats tą suprantate. O dėl linkimo link rytų – taip, čia yra kažkiek, bet nedaug. Normos ribose. Ypač, jei lyginsime su kai kurių veikėjų polinkiu į Vakarus, kur jie pagatavi Lietuvą atiduot su žarnomis, kad tik juos ten priimtų kaip savus.
  O dėl įrodymų, kad Putinas, esą iškart okupuotų Lietuvą – na tai Rusija galėjo nuo pat pradžių nepripažint Lietuvos nepriklausomybės, tačiau kažkodėl tą padarė. Tačiau nežiūrint į tai, kažkodėl nuo pat pradžių ji buvo skelbiama priešu, kai tokia tikrai nebuvo. Nėra ir dabar.
  Beje, gal galite nurodyti tą viešą Putino pasisakymą (suprantama video) kur jis sakosi užimsiąs Lietuvą?

  Tada mūsų diskusija vyktų gerokai konstruktyviau.

  Iš anksto ačiū.

 11. Mykolas says:

  >> Artui

  Jei Litas nacionalistams labai svarbus („… paskutinis valstybingumo atributas..“) – tai su lietuvių kalba visiškai visiškai neperlenkiu. Manau kalba dar didesnis valstybingumo atributas nei valiuta.

  O Rusija iškart pripažino Lietuvos nepriklausomybę? Kiek man žinoma įvedė kariuomenę, Sausio 13 įvykiai ir t.t. Tai čia Rusija draugas ar priešas?
  http://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_nepriklausomyb%C4%97s_atk%C5%ABrimo_diena

  Dėl vėlesnio pripažinimo – nebebuvo kur dėtis ir pripažino.

  Dėl Putino:
  Taip rašo Forbes, ar man čia juo jau nebereikia tikėti:
  http://www.lrt.lt/naujienos/pasaulyje/3/66773/_forbes_kitas_v._putino_taikinys_baltijos_salys

  Pavyzdžiui:
  https://youtu.be/SjkzZE_k2XY – video kuriame sakoma, kad Baltijos šalys „nebuvo užimtos“ (tiesiog priklausė SSSR). 

  Be abejo, kad iš Putino sunku būtų išgirsti, kad jis ruošiasi užimti Lietuvą. Greičiausiai išgirstume kaip Lietuvoje yra skriaudžiami rusakalbiai ir kitos mažumos ir kad reikia jiems „padėt“.

 12. artas says:

  Mykolai>

  Juk na jūs bandote supainioti viską – sausio 13 yra TSRS komunistų partijos inicijuoti įvykiai , prie ko čia Rusija? Ar skiriate šiuos dalykus?

  O štai, kai TSRS subyrėjo, Jelcino Rusija pripažino Lietuvą, ir ne todėl, kad nebuvo kur dėtis kaip jūs sakote, o todėl, kad tai rusams atrodė visiškai normalu.

  Dėl Forbes – negaliu patikrint, nes prašiau įdėti Putino Video pasisakymą kur jis taip sako, ar jūs blogai supratote mano prašymą? Ar manote, kad Forbes tokį pasisakymą kažkur rado, o štai jūs jau nebegalite? Įdomu tada, kodėl pats Forbes jo nepateikė jums paklausyti – ar tokie klausimai jums nekyla?

  Toliau, dėl Putino pasisakymo apie Baltijos šalis – kai jos buvo užimtos – Putinas net neegzistavo ir vėlgi, pasikartosiu – Baltijos šalis užėmė TSRS, o ne Rusija, todėl kažką kabinti Putinui dėl to tiesiog kvaila.

 13. mantas says:

  Jei ne nato ir es, tai rusai viskaviska uzimtu. Uzimtu lietuva. Isgertu visa baltijos jura, kad mum neliktu. Visus mazus vaikus suvalgytu.

 14. andzej says:

  mykolui
  apie FORBES. Beda tame kad neskaitei FORBES o skaitei dELFI. FORBES tokio straipsnio NEBUVO!!! FORBES turi blogerius ir vienas is ju ukrainietiskas priduras. dELFI ir kita LTziniasklaida tokias naujienas istraukia ir paduoda kaip rimto laikrascio straipsni.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top