Artūras Račas: Mano šlovės valanda arba kas stovi eilėje po rusų

2015, 31 kovo, 13:12 | kategorija LPT | atsiliepimų (11) | peržiūrų 737 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisPasirodo, savaitgalį ne veltui kelis kartus lindau į ledinį Vencavo vandenį – antraip širdis tikrai būtų neatlaikiusi mane netikėtai šiandien užgriuvusio dėmesio, šlovės ir įvertinimo.

Ne juokas juk – dvi pagrindinės, intelektualiai viena kitos vertos ir panašų darbą dirbančios Lietuvos institucijos nukreipė į mane savo skvarbų žvilgsnį. G.Grinos vadovaujamas Valstybės saugumo departamentas ir M.Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamas “naujienų” portalas Delfi.

Pirmasis šiandien paskelbė eilinę grėsmių nacionaliniam saugumui ataskaitą, kurioje demaskavo Rusijos šnipus ir mane (labai rekomenduoju tą ataskaitą visiems paskaityti). Taip atsargiai demaskavo – tiesiai neįvardijo, tik nuotrauką įdėjo, šalia parašydami, kad Format A3 klubas, kurio renginius moderuoju, Lietuvoje skleidžia Kremliui palankias, pseudoanalitinio pobūdžio politines ir ideologines nuostatas.

Prisipažinsiu, ne kartą esu matęs Grinos kontoros berniukus Format A3 organizuojamuose susitikimuose. Juos labai lengva atskirti nuo žmonių, nes jų kaktos atsipindi intelekto koeficientą. Jis kaip tik toks, kokio reikia šiandien paskelbta ataskaitai parašyti. Ir tas joje vartojamas žodis “pseudoanalitinis” geriausiai atsipindi ir visą dokumento esmę ir apskritai G.Grinos kontoros veiklos prasmę.

Beveik tą patį būtų galima pasakyti ir apie tos kontoros sielos brolius – Delfi. Skirtumas tik tas, kad pastarieji šiek tiek drąsesni: ne tik mano nuotrauką įdėjo, bet ir pavardę į antraštę iškėlė. Ačiū jiems už ta ir ypač ačiū Šarūnui Černiauskui, kuris dar kartą pademonstravo, kad pradiniai įgūdžiai, gauti V.Romanovo valdomoje žiniasklaidoje išliko ir vis dar tobulinami. O tobulėti dar tikrai yra kur, nes lojimas pagal komandą yra tikras menas. Šunys parodose už tai net medalius gauna.

Bet bala nematė tų lojančių pagal komandą. Jų visada buvo ir bus. Be to, šiandien juk mano, o ne jų šlovės valanda.

Todėl, naudodamasis šia iškilminga proga, štai ką noriu pasakyti. Viskas šiaip jau atrodytų labai juokinga ir neverta dėmesio, jei ne viena mažytė smulkmena. Kalbu apie sistemingas VSD pastangas (prie kurių visokeriopai prisideda G.Grinos sielos broliai iš Delfi) kiršinti Lietuvos visuomenę ir ją skaldyti, radikalizuojant ir marginalizuojant rusų tautinę mažumą.

Jei atidžiai paskaitysite G.Grinos kontoros šiandien paskelbtą pseudoanalizę, pastebėsite, kad joje įkyriai brukama mintis, kad priešas yra ne tik Kremlius ir Rusija, bet ir iš esmės visi Lietuvoje gyvenantys rusai su visomis jų institucijomis. Intelekto nesužalotų veikėjų sukurptoje rašliavoje bandoma įteigti, kad rusų tautinės mažumos draugijos, visuomeninės organizacijos, žiniasklaida ir net mokyklos – tai juodosios skylės, kuriose potencialūs slepiasi potencialūs Lietuvos priešai, tik ir laukiantys progos mus pulti ir sunaikinti.

Vien ko vertas štai ši G.Grinos kontoros pseudoanalitikų padaryta išvada: “Dabartinė Lietuvos tautinių bendruomenių švietimo sistema vertintina kaip nacionalinio saugumo pažeidžiamumas, didinantis potencialias grėsmes Lietuvos socialiniam integralumui”. Perskaitykite šią frazę du (o jei reikia – keturis – kartus) ir paklauskite savęs, ar jums tai nieko neprimena.

O jei pridėčiau dar vieną VSD kontoristų įžvalgą: “Trumpalaikėje perspektyvoje Lietuvos saugumo interesų neatitinkančios informacijos sklaidos “lietuviškame” interneto segmente intensyvumą galėtų riboti pilietiškų interneto vartotojų aktyvumo augimas ir Rusijos propagandos bei antikonstitucinės veiklos kurstymo ribojimas”.

Vis dar nieko neprimena?

Man tai labai primena. Ir tiesą pasakius, aš visai nenustebčiau, jei G.Grinos kontoristų namuose sriuba yra valgoma iš Krakių ar Žagarės žydų šeimoms priklausiusių lėkščių.

Šiandien jų taikinys – Lietuvos rusai, kuriems jei galėtų, tikriausiai jau seniai būtų nurodę viešose vietose nešioti raudonas penkiakampes žvaigždes. Delfi černiauskai ir garbačiauskaitės, beveik neabejoju, tokį nurodymą viešai išgirtų ir jam pritartų. Nes mentalitetas ir veikimo priemonės visai tokios pačios.

Klausimas tik, kas stovi eilėje po rusų?

faktai.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 11

 1. Lauryna says:

  vakar LRT rodė filmą apie Putiną. Kaip jis ėjo į valdžią, kaip MIP jam padėjo laimėti rinkimus, kaip…Na, o vienas pasisakymas ypač priminė metų senumo laidas. Tai buvo pasakyta apie Putiną, bet… Buvo pasakyta, kad prieš rinkimus kiekvienose žiniose būtinai buvo rodomas Putinas ir visą laiką jis (Putinas) kalbėjo apie kažką gero. Apie tai, kas bloga, gali kalbėti kiti, tik ne Putinas, jis kalbėjo tik apie gerus įvykius. Pernai prieš rinkimus visiems sakiau, kad žinios primena tarybinių laikų žinias, kai žinios prasidėdavo pasakojimu kur apsilankė TSKP generalinis sekretorius, kaip jis bendravo su vaikais, dirbančiaisiais, ką gero pasakė liaudžiai. Pasirodo, kad tai ne sugrįžimas į tarybinius laikus, o juodosios KGB technologijos, kuriomis labai sumaniai pasinaudojo ir prezidentės rinkiminis štabas. Taip, buvusių čekistų nebūna.

 2. albinas says:

  na ir ką Laurynai.  Tokios rinkiminės kompanijos vyksta visose vakarų „demokratinėse“ šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje. Gal jau pamiršai, kaip „mūsų“ panelė prieš kameras su vaikučiais glaustėsi…

 3. A.Nyzius says:

  Kas tinka jaučiui – netinka Jupiteriui. Kai pakraščius apkaišo raketų masyvais visu Rusijos perimetru – tai gynyba prieš kažką Indijos vandenyne, kad apgynus, būtų galima dar ir Rusijai suduoti dėl visa ko. O Rusija – tai baisus agresorius, visą Europą šantažuoja pigiomis dujomis ir dar kažkuo pigiu. O mums reikia brangių dujų, kad didesnis navaras už šildymą būtų nulupamas nuo durniažmogių (kurie vis tiek renka tokius, kaip Zuokula ar konservo-liberalistai).

 4. Mindaugas says:

  Taigi gerbiamieji, septynmyliais žingsniais artėjame link fašizmo……to ir reikėjo tikėtis, prieš 25 metus tai jau buvo nulemta…..tik lietuviška propoganda daugiau negu verta pasigailėjimo, kadangi nacių laikais propogandos ministras Gebelsas buvo išsilavinęs žmogus, su dviem aukštaisias išsilavinimais, o mūsų pseudointelektualai maitinasi jankių propogandos trupiniais….

 5. Tikra nepriklausomybė says:

  Sūlyčiau  VSD  pradėti  gaudyti  visus  rusiškai  besikeikiančius.Kaip  gi  čia  gali  būti,tiek  žmonių  propaguoja  rusiška  kultūrą.Tikri  kremliaus  agentai,neišskiriant  ir  pačius  save!!!

 6. gojus says:

  Pavojinga rašyti tuo pačiu niku, bet ….

  VSD jau gavę finansavimą „kovai su rušiška propoganda“. Šiuo metu važinėja lektoriai ir skaito gąsdinančias pąskaitas, kad VSD visus stebi. Paskaitos pridengiamos nekaltais pavadinimais. Važinėjama po įvairias valstybines institucijas ir tuoj nusileis ant švietimo įstaigų – t.y. lektorių mažai, tad taikomasi į didesnio susibūrimo vietas. Nors paskaitose pasakojama apie įgudusį VSD personalą, ištobulintas metodikas ir aukšta technologijas, bet akivaizdu, kad dantukų neturi ir susekt kitką nei kad publikuojama snukiaknygėje negali… Eina pigiu keliu – gąsdina.

 7. Joris says:

  Kadaise, pažiūrėjus tarkim į JAV vadovų kabineto foto už prezidento nugaros galima būdavo pamatyti labai įdomias žmogystas, iš pirmo žvilgsnio kaip ir nekrentančias į akis. Ir štai jau kuris laikas tų žmogystų nesimato… Užtat į viešumą išeina tokie aukšto intelekto bokštai kaip Psaki (p-a-sakė!), iš kurios jau tikriausiai juokiasi visuose pasaulio užkaboriuose, kur yra TV. Bet tuo pačiu ir kai kuriose kitose šalyse galima pastebėti labai panašią situaciją. Išeina… „lėlininkų“ neliko ir dabar be kaukių matomi tikri „elito“ veidai ir protiniai sugebėjimai. Apie jų priklausomybę „išrinktiesiems“ tikriausiai ir kalbėti neverta…

 8. Za Putina says:

  na tai jie ir riboja, pvz komentarus, parasai atgal neparanku komentara ir porai savaiciu esi blokuotas :)

 9. Aštrus says:

  Labai pasene metodai,skaldyk…….nieko naujo nesugalvota.Lietuvos žmones yra išmintingi ir išsilavine,nepuls pagal komandą savo šalia gyvenančių mažumos bendruomenių.Po Lietuvos saulę užtenka vietos visiems,taikiai,draugiškai gyventi.

 10. rimas says:

  kas stove eileje po rusu?Visi kiti tame tarpe ir lietuviai.Prisiminkit 1934 metu vokietija.Visi nesutuinkntys su naciu politika buvo statomi I viena vieta su zydais.Ar ne taip dabar yra lietuvoje?

 11. rimas says:

  Klausymas ,kas stove eileje po rusu?Prisiminkimnacistine vokietija.Visi tie kurie nesutiko su naciu politika buvo statomi I viena vieta su zydais.AR NE TAIP DABAR LIETUVOJE?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top