Arvydas Daunys. „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ žadina aistras rimtai – užkliuvo net logotipas

2021, 27 kovo, 9:04 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 282 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kaip ir buvo manyta, kai tik buvo paskelbta deklaracija ir galima Maršo data – kaip utėlės iš skylėto kailio ėmė lįsti žinovai ir provokatoriai.

Tiesą sakant niekas ir nesitikėjo, kad bus apsieita be jų, bet taip neprofesionaliai lįst, spaminti mano laiko juostoje po kelias vienodas žinutes vos ne kiekviename įraše – tai jau tikrai rodo paniką Maršo oponentų stovykloje.

Iš tikrųjų – tai, jei kažkam kyla kažkokių klausimų – tiesiog klauskite, ką žinosiu – atsakysiu.

Iš anksto galiu pasakyti tik tiek, kad „Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ sugalvotas kaip priemonė suburti kuo daugiau Lietuvos visuomenės į vieną protestą, kurio kulminacija turės vykti Vilniaus Vingio parke.

Kur bus surinkti likę parašai po deklaracija, kurią paskelbėme vakar ryte, bus konkrečiai įvardinti numatyti kiti veiksmai, siekiant pasikeitimų valstybėje, kurių kol kas, dėl tam tikrų priežasčių negaliu įvardinti, nes nėra iki galo pasirinktas veiksmų modelis.

Sakau tiesiai šviesiai – visus tuos žmones (organizatorius) bus bandoma apdergti iš visų pusių – ir dažniausiai tai stengsis daryti tie, kurie save vadina šalies patriotais, bet iki tol dėl tos šalies nėra pajudinę nė piršto.

Neskaitant kalbų video-kanaluose ir rašinių Facebooke. Už patiklių klausytojų pinigus. Ir galima daryti net prielaidą, jog pinigus jie gauna iš kelių pusių. Nors tai tik prielaida, prisipažinsiu – turiu tik įtarimų, tačiau neturiu įrodymų. Bet jų elgesys liudija, jog galimai, taip ir yra.

Nes patriotui dergti patriotą nėra jokio reikalo, jei tikslai tie patys. Galima pakritikuoti, pasiūlyti konstruktyvų sprendimą ar  pagalba. Bet ne dergti viešojoje erdvėje.

Tačiau, jei norima išsaugoti esamą Status Quo valstybėje – žinoma, visuomenę reikia kiršinti tarpusavyje kuo labiau. Tada tikslas bus pasiektas.

Atkreipkite dėmesį – Maršo organizatoriai nedergia nieko – jie realiai telkia žmones, o ne juos kiršina. Jie neieško priešų – ieško telkimosi sąlyčio taškų. Ir tuo jie skiriasi nuo nuo visų kitų alia „patriotų“, kurie be šito negali apsieiti.

Dabar jau matau, kai kam užkliuvo Maršo LOGOTIPAS – lengva prikibti – juk formos neaiškios, galima interpretuoti kaip nori. Paaiškinu – tautinės spalvos (ne vaivorykštė) Tėtis, Mama ir vaikelis tarp jų – vaizduojami iš viršaus, išskėtę rankas stovintys rateliu.

Tai logotipas, ne nuotrauka, ne tikroviškas piešinys, kur akcentas – Tauta, Šeima, Valstybė (Raudona, Žalia, Geltona). Jei kažkas čia įžvelgia kažkokius iškrypimus – reikėtų susirūpint savo pačių psichine būsena.

Tiesa, manau, jog po viso to purvo, jau išpilto viešojoje erdvėje, Maršo Logotipas gali būti keičiamas – gali būti sudėtinga naudoti tai, kas jau bandyta suteršti, siekiant sugriauti patį Šeimų gynimui skirtą žygį.

O, galbūt, tam, kad būtų išvengta pasikartojančio puolimo prieš Maršą, galbūt logotipo bus atsisakyta visai. O gali būti ir taip, kad jis atsities jį palaikančių žmonių padedamas ir taps visos Lietuvos simboliu. Dar nežinau. Sprendimas nepriimtas.

Bet, tikrai rekomenduoju visiems, kurie nori, kad Maršas įvyktų, kad būtų pasiekti jo tikslai, kad visuomenė galų gale sugebėtų susivienyti iki galo bent vieną kartą per 30 metų ir atstatytų tvarką valstybėje – žvelgti į tikslus (Deklaracija), o ne etiketes (Logo) – ir remtis tik oficialia maršo rengėjų informacija, kurią skelbia (kai yra ką skelbti) šie portalai:

Respublika.lt, infa.lt, minfo.lt, komentaras.lt, kaunoforumas.com.

Tai oficialūs „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021″ informaciniai rėmėjai, tikintys jo sėkme ir darantys tai be jokios naudos sau. Tiesiog tam, kad Lietuvoje taptų geriau. Visiems. Kad liktų mažiau pykčio, patyčių ir susiskaldymo. Kad į mūsų širdis ateitų supratimas, jog daug daugiau galime pasiekti visi kartu su meile ir draugyste širdyje, nei su neapykanta, kuri skirta tik naikinimui.

Todėl kviečiu visus telkimuisi ir kūrybai, kviečiu remti vieniems kitus ir labiau pasitikėti tais, kurie šiuo metu iššaukė visą ugnį į save tam, kad mums visiems būtų geriau gyventi ateityje. Šiai dienai mes turime juos, ir turėtume dėkoti likimui, kad kol kas dar turime.

Jūsų nuolankus tarnas, kartais piktas, kartais visiškai įsiutęs, o kartais, kaip dabar, – visiškai ramus ir suprantantis tą atsakomybę už savo žodžius. Vargu ar dar kada pasiryšiu tokiam taikiam žingsniui, jei bus sugriautas šis visos Lietuvos šeimų maršas.

Ranka rankon, petys į petį. Tik taip įmanomi pasikeitimai, kurių laukia dauguma iš mūsų.

Su visa pagarba A.D.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. kk says:

    šaunuolis-tokių dabar reta…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top