Aš atsisakau patikėti, kad… [video]

2011, 22 kovo, 19:04 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (11) | peržiūrų 808 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai


nuorodos į filmuką:

http://video.yandex.ru/users/sar-matas/view/7
http://www.youtube.com/watch?v=P6ZEQO0BMuk

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 11

 1. nuomonė says:

  Va čia tai geras filmukas!

 2. Kadhafi says:

  GERAS FILMUKAS. ,bet  visalaik mane glumina ir jau pradedu  nevirškinti to, kad šio portalo kūrėjai ir  straipsnių autoriai  visas idėjas ir mintis traukia iš Rusijos ir rusiškų portalų  Jau nuo  to kvapo  bloga darosi. Jeigu taip tesis, tai suprasiu ,kad čia ne apseita  be rusiškų tarnybų. Kiek galima  po velnių??? Jūs ką, kitų kalbų nemokat, nematot kito pasaulio?

 3. Antanas says:

  Sveiki.Jus vis dar tikite baubu,kuri piesia JAV Spec.tarnybos.Jiems tai labai naudinga.Skaldyk ir valdyk.Gresme pasauliui eina is JAV.Jie nori mus paversti biorobotais,su cipsais galvose ar rankose,kad butume suskaiciuoti(surasymas),surinkti duomenys apie musu gyvenama plota,tikyba ir kt.Ar niekam nekilo mintis:kodel visi pabaltijo saliu pirmieji prezidentai-amerikieciai?Tai ju plano dalis.

 4. iseitis visada yra says:

  Todel, kad rusai musu broliai ir ne tik. Ko gero (neskaitant treciuju saliu) jie vieninteliai dar labai drasiai isdrista pasipriesinti. Neveltui zydai ju taip bijo, nes si tauta ne siaip sau gojai, o gojai tiek fiziskai, tiek dvasiskai labai stiprus, samoningi ir nepalenkiami, su tvirta nuomone. Amerika jau suvyste, nes jie ne nebuvo tauta, o misrunu kratinys. Jie niekada nebuvo vieningi, principas skaldyk ir valdyk galioja tautoms su giliomis tautinemis saknymis. Jei pazisti nors viena rusa, tai ne tik tavo pazistamas yra nuosirdus, draugiskas ir globejiskas – tai tautos bruozas. Rusai be kaukiu, ka mato, ta ir perduoda kitiems. Jie objektyviausiai pateikia informacija. Internete, jos daugiausia rusu kalba, gal todel ir sis tinklapis renkasi butent ju medziaga. Cia trumpai drutai visa tiesa be isvedziojimu, suprantama tiek intelegentijai, tiek paprastam zmogui. Tau pametama mintis, ir jei esi pries rusu medziagos pateikima, visada gali pasitikslinti internete kitomis kalbomis.

 5. a.grumbinas says:

  aš nežinau kokiame pasaulyje „išeitis visada yra“ gyvena,bet mano pasaulyje dauguma rusu tautybės žmoniu yra arogantiški,konfliktiški,itikėje kad jie vos ne dievo išrinkti globoti mažesnes tautas.ir jie daugumoje yra vedini imperealistiniu noriu,ir jie taip pat nori kad visas pasaulis butu rusija,ir jie(kas sėdi valdžioje) vykdo tokia pat intervencine,samoksline,propogandine politika kaip ir baltieji rumai su pentagonu.čia kalba neina apie tuos paprastus,gerus žmogelius kuriu yra kiekviename krašte,kiekvienoje šalyje,taip pat ir toje amerikoje

 6. nuomonė says:

  a,grumbinui,
  Kažkoks tamsus Tamstos pasaulis. Gal reikėtų praverti užuolaidas, lauke saulutė…. :)

 7. a.grumbinas says:

  mano pasaulis labai šviesus ir saulėtas.nes aš linkes ne keikti tamsa o tiesiog imu ir uždegu šviesa :) o jei jame yra tokiu žmoniu tai aš apie juos ir pasakau.o kuriant ir rodant filmus reikia ir tokiu kur butu rodomas ne tik blogis.taip žmonės ima nekesti savo šalies,pasaulio neišskirdami tu kurie ja iki tokio lygio davarė.reikia gėrio,parodyt kad yra ir gėris,grožis.gal tada žmonės pamils savo krašta.o pamile pradės pastebėti tuos kas kenkia tam gėriui

 8. Ministry_of_Truth says:

  >>iseitis visada yra’ – buvo rusas, yra euras – ar tai reiskia, kad vel reikia verkti ant ruso peties? Ar Sarmatu kelias yra sakyti tiesa, ar tik bukinti pirstu i kitus – tipo, paziurekite, kaip rusai nebijo apie zydus rasyti? O gal tai negiliai uzsleptas kitu kalbu, iskyrus rusu, nemokejimas – kitaip nesuprantu – tai ziurekite rusiskai. Gal yra koks irodymas kaip rusai savo forumuose cituoja LT saltinius – ‘paziurekite, kaip musu broliai lietuviai drasiai raso apie NWO!!!’? O kodel pasirinktas sarmatas.eu vardas? Kodel ne .org, .net, arba sarmatas.ru? Tai koks tas Sarmatu kelias – slaviskas, eurais gristas ar vis delto – LIETUVISKAS???

 9. Visoris says:

  Yra trys slaptosios tarnybos, kurioms gali nepatikti šios svetainės veikla, – tai Briuselio, Maskvos ir JAV. Šios svetainės likimas priklauso nuo to, ar Lietuvos slaptosios tarnybos paklus ar nepaklus kuriai nors iš šių trijų slaptųjų tarnybų. Siekis, kad Lietuva išsivaduotų nuo kitų įtakos. Kad savarankiškai priimtume sprendimus. nėra reikalo išskirti Briuselio, Maskvos ir JAV. Jie nori, kad Lietuva būtų pavergta. Laikas iš jų išsivaduoti. Pabuskite.

 10. sd says:

  Ministry_of_Truth
  Kur čia matote rusiškai pateikiamą informaciją? O jūsų paties pasirinktas vardas net nelietuviškas. Tai kokias čia reiškiate pretenzijas dėl nelietuviškumo? Ir rašote komentarą sarmatas.lt puslapyje, o ne sarmatas.ru, .org, ar dar kur nors:)
  Blogai išsimiegojote?

 11. Adolfas_H says:

  Man tai labai patinka tatos auklėtų berečių taikomi dvejopi standartai- rusas blogai, vakarai gėris. kai rusas daužė čečėbus ur afganistaną, tai vakarietiškos demokratijos gerbėjai ašaromis apsipylę klykė apie imperializmą ir gribikiškus karus, kai tie patys demokratizatoriai daužė Iraką, Libiją, dabar tvarko Siriją samdinių rankomis, tai nieko tokio, viskasl aisvės ir demokratijos vardan. Šlykštūs veidmainiai. Koncervai baigia parduoti Lietuvą tiems patiems rusams (žr. paskutinius straipnius apie elektros užkulisinius sandorius), o beretės vis dar rusų baidosi. Veidmainiai ir kretinai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top