CNN: Rusijos teismas pripažino Ukrainos lakūnę Savčenko kalta dėl žurnalistų mirties

2016, 21 kovo, 18:35 | kategorija Realybė | 13 komentarų | peržiūrų 363 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Kaip pranešė CNN, Rusijos teismas pripažįsta ukrainiečių lakūnę kalta dėl dviejų žurnalistų, žuvusių Ukrainos rytuose, mirties. Nadios Savčenko byla tapo karo veiksmų, prasidėjusių po to, kai Rusija aneksavo Krymą, simboliu.

Maskva tvirtina, kad ji (Savčenko) buvo sulaikyta, kai kirto Rusijos sieną kaip pabėgėlė. Ukraina gi teigia, kad Savčenko buvo pagrobta sukilėlių, ir jog ji yra karo belaisvė. Kaip praneša rusiškos MIP, laukiama, kad nuosprendis bus paskelbtas antradienį. Primenama, jog prokuroras reikalauja 23 metų laisvės atėmimo bausmės.

Medžiaga CNN International.

Išėjimo į eterį data 2016 kovo 21 d.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 13

 1. Ec says:

  Kai bylos tampa rezonansinėmis ir dar tokio masto, rezultatas visuomet būna toks koks reikia ir nebūtinai teisingas. Niekam jau nebesvarbu kas ką padarė, turi būti taip kaip nori liaudis, t.y. visagalis reitingas :). Kiek stebėjau šitą bylą, įrodymai panašaus stiprumo kaip pas ukrainiečius, kad rusai numušė Indonezijos lėktuvą, t.y. kaip kas nori taip tas išvarto

 2. Mindaugas says:

  23 metai yra mažoka. Gaila, kad Rusijoje mirties bausmė panaikinta…Pasėdės kokius dešimt metų ir bus paleista…

 3. to mindaugas says:

  Jo, pas tave smegeneles tiesiog issiputusios nuo ruskeliu propagandos.Keista, kad tebevartoji lietuviu kalba. Nors ka cia besistebeti-mindaugelis!

 4. .to mindaugas says:

  Nekliedėkite, garbusis. Net tokių kaip tamsta dievaitis gabrielius landsbergis yra pasakęs, kad ši žudikė yra Ukrainos kovotoja už laisvę prieš Rusijos agresiją. O kokiais metodais ši veikėja kovojo, mes ir taip gerai žinome.Sunku rast moterį, kuriai teikia malonumą belaisvių kankinimas ir žmonių žudymas.

 5. Ginte says:

  Jeigu Savčenko kalta dėl žmonių žūties, turi sėdėti kalėjime , jei nėra jos kaltės, turi būti išteisinta, čia negali būti jokio spaudimo teismui ir baikit varyti ant tu Rusų, teisingumas yra vienas ir visur. Visose šalyse yra savų interesų, savų norų, kad taip būtų, kaip man atrodo , bet mes turime pasitikėti teismais ir priimti jų sprendimus tokius kokius jie nusprendė, o ne iš anksto nustatinėti kas kaltas , o kas teisus.

 6. Ec says:

  Ginte, idealistė esi. Visi žinom kaip turi būti, taip pat žinom kad taip yra ne visada. Ant rusų niekas nevaro, tiesiog ten taip pat nėra viskas idealu kaip kai kam norisi parodyti. Vyksta informacinis (ir kitoks) karas, o kare visokios niekšybės įmanomos iš abiejų pusių, ir žurnalistų žudymas ir žmonių grobimai

 7. b says:

  Tai Rusijos teismas įrodė ar advokatai paneigė,kad ta Savčenko dalyvavo nužudant korespondentus?O dėl nužudytų Ukrainos žmonių(jei teisme įrodyta ,kad ta Savčenko kalta)ar kas ` Savčenką nubaus?Lenkai už tą nužudymą jau apdovanojimą paskyrė,Lietuva…na gal kokią gatvę pervadins jos vardu.Taigi,o dėl žuvusių paprastų ukrainiečių?

 8. Ginte says:

  Rusija, Amerika, Nato ,Europa visi žinote ,kad ne viskas ten idealu, lai dirba institucijos ir nesudarinėkime iš anksto nekaltybės aureolę, jei kalta sėdės, jei nekalta išleis iš teismo salės, baikime vartoti žodi karas, geriau vartokime žodį TAIKA. Kodėl niekas nekelia problemos, kad išleidžiame milijardus ginklams, raketoms, tuos pinigus išleistume žmonių gerovei, oriai pensijai, laimingai vaikystei, nestatykime naujų paligonų , statykime naujus namus, sodinkime sodus, kas pasidarė žmonių galvose, susivienykime dėl TAIKOS, dėl oraus žmogaus gyvenimo, jeigu mes vienas kita graušime dėl menkniekių, mums šviečiasi nekokia ateitis. Žmonės gyvenkime dėl taikos ir baikite Lietuviai tarp savęs rietis, blogai baigsite.

 9. pritariu Gintei says:

  Kara visada sugalvoja virsuneles,o igyvendina mases.Dabar vyksta zmoniu supjudymo darbai,taciau jei niekas neimtu ginklu i rankas,ar karas ivyktu?

 10. Mindaugas says:

  Gintei:. Taip, jūs teisi, tačiau, kad susivienytume dėl Taikos ir bendro gerbūvio, reiktų suprasti, kad visų blogybių priežastis yra imperializmas ir jį pagimdęs kapitalizmas…Nugalėjus šias blogybes (pasauliniu mastu) ateis ramybė ir TAIKA.

 11. konkurencijos nėra says:

  KAIP TAI PADARYT

 12. Mindaugas says:

  to konkurencijos nėra: studijuokite politinę (tik ne buržuazinę) literatūrą. ten visi atsakymai parašyti…

 13. Gintaras says:

  Kaip pelėsiui atsirasti reikalinga terpė, šiluma, drėgmė, neventiliuojama patalpa taip ir kapitalizmui , socializmui , anonizmui reikalinga terpė . Mūsų galvose turi pradėti suktis mintis apie TAIKA, TIESA, GĖRI, šitas procesas nėra greitas, bet pradėkime nuo šiandien. Pradėkime kalbėtis su draugais  su pažystamais po truputi TAIKOS siekimas turi įeiti į mūsų kasdienybę, po kiek laiko žmonės atsibus ir pamatys ,kad praeityje kalbėta tik apie karą ir ginklus. Kapitalizmo taip paprastai nenugalėsite, nes jis labai jau įsigalėjo, tik mūsų minčių ir elgsenos pokyčiuose, mes galėsime padaryti, esminius gyvenimo principų pakeitimus, todėl sakau, kiekvieną diena karokime, TAIKA<TAIKA<TAIKA

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top