Dainius Kepenis: Džiaukimės Kovo 11-ąja, ir paklauskime savęs – ar mes išsilaisvinome, ar mes pasileidome?

2016, 10 kovo, 21:06 | kategorija Sveikata | atsiliepimų (7) | peržiūrų 922 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

dainius kepenis

Mintys ristele…

Vakar per televiziją išgirdome, kad Skuode 77 vaikai susirgo tuberkulioze, nors ministerija garantuoja mums, jog visi vaikai yra paskiepyti, ir pirmiausia, pirmomis gyvenimo dienomis nuo tuberkuliozės. Kaip atsitiko, kad tiek daug vaikų susirgo?

Antras klausimas, kaip atsitiko, kad ta sistema, kuri saugo ligotus mokytojus nuo vaikų, praleido tą mokytoją? Kaip jie tikrina mokytojų sveikatą ir kas vyksta?

Tai du faktai, kurie rodo, jog sistema puiki, gerai veikia, ir privaloma jos klausyt, ir nereikia abejot dėl savo mokamų mokesčių jos išlaikymui, tačiau, kai įvyksta panašus atvejis, iš karto pamatome, kas toje sistemoje iš tiesų darosi.
 

Sekmadienį per info TV mes kalbėsime su tos sistemos atstovais, „Diagnozė: valdžia“, būtent apie skiepus.

Pažiūrėkite, kaip jie aršiai gina savo tvirtovę, kokie jie nepakaltinami, o kad serga vaikai – kalti tėvai.

Medikai niekuomet nepasirašo, o tėvai turi pasirašyti.

Tokie dalykai turi pasibaigti.

Ir aš ryžtingai pareiškiu, jog mes turime pareikalauti, kad Lietuvoje būtų nepriklausoma, atsakinga skiepų inspekcija, ir ji pirmiausia turi pasirašyti ir prisiimti atsakomybę už skiepus, taip pat pareikalauti, kad ir ministras bei farmacijos bosas būtų kartu.

Šito mes visi turime pasiekti, jeigu esame laisvoje Lietuvoje, su kuo ir sveikinu.

Rytoj, Kovo 11-ąją džiaukimės, ir paklauskime savęs: ar mes išsilaisvinome, ar mes pasileidome?

šaltinis: Facebook

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. Mindaugas says:

  Straipsnio autoriaus norėtųsi paklausti Kodėl turėtume kovo 11-ąją džiaugtis? Džiaugtis sugriauta valstybe?

 2. memel says:

  viltis zusta paskutine,todel ir kreipiamasi su viltim,kad dar ne viskas prarasta,jeigu pazvelkt i pasauli sveikuolio,kaip Kepenis akimis,viena is ligu atsiradimo priezasciu,kurios atsiranda del blogo gyvenimo budo yra ir blogu minciu akumuliavimas savyje,mastyk pozityviai,venk blogu minciu,pykcio priepuoliu ir ligos tave aplenks,o dziaugsmas,gera nuotaika visada veda i pagijima ir sveikata

 3. Algirdas Minkauskas says:

  Jeigu valstybė, iš tikrųjų, būtų sugriauta labai galimas daiktas, kad gyventi būtų kur kas linksmiau. Dabar gi turime itin stiprią policinę valstybę kurios didžioji dauguma gyventojų abejingi. O D.Kepenis šaunuolis, teisingus klausimus uždavinėja.

 4. konkurencijos nėra says:

  Klausimai teisingi, bet ar gausim teisngus atsakymus ir ką Mes su jais darysim?

 5. Algirdas Minkauskas says:

  Valdžios klausk neklausęs. Netgi tuo atveju jeigu atsakymus gautume, iš to jokios naudos. Va, jeigu kiekvienas sau pačiam tokius klausimus užduotų ir atsakymų teiktųsi paieškot, tada kita kalba. Žmonės atsakymus suradę gali pagalvot-o kam man ta valdžia jeigu aš ir pats atsakymus žinau juolab, kad valdžios atsakymai nuo teisingų skiriasi kaip diena nuo nakties kaip ir pasekmės sveikatai, beje.

 6. Mumis says:

  Vaje, o ko tas sveikuolis taip greit sensta, visai ne pagal metus…

 7. nesakyk MES says:

  Kepeni, aš su tavimi žąsų neganiau ir niekuo neprisdėjau išvagiant valstybę, tad nesakyk MES. Mano tėvynė – širdis prie širdies, „mūsų“ valstybė – vagis ant vagies. Netiki? – paskaityk užrašą ant Lietuvos kinoteatro griūvėsių

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top