Džonas Kerris: Rusijos veiksmai Sirijoje atitinka JAV interesus

2016, kovo 27, 22:18 | kategorija Ideologija | 4 komentarai | peržiūrų 669 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

cbsnews.com/videos

Džonas Kerris

Kalbant apie Rusiją, pagrindinė tezė slypi tame, jog Putinas Sirijoje nugalėjo, kad jam pavyko įsitvirtinti Artimuosiuose Rytuose JAV politikos dėka. Ką jūs pasakysite šiuo atžvilgiu?

Džonas Kerris, JAV valstybės sekretorius: Atvirai šnekant, man tai atrodo juokinga. Rusijos padėtis jau buvo tvirta. Rusija dislokavo Sirijoje oro gynybos sistemą jau prieš metus.

Bet jie dar labiau įtvirtino savo įtaką

Džonas Kerris: Taip, prisidėjo daugiau galios. Mes turime prieigą prie Turkijos Incirlik bazės, mes turime bazes visuose artimuosiuose Rytuose – Bachreine, Katare. Mes turime prieigą kartu su savo sąjungininkais regione, mes dirbame su Persijos įlankos šalių bendradarbiavimo Taryba. Aš nematau absoliučiai jokios grėsmės tame fakte, kad Rusija turi Sirijoje kažkokį atraminį tašką, kur mes nenorime turėti savos bazės, kur mes nesiekiame kažkokio ilgesnio buvimo. Jeigu Rusija gali padėti padėti stabilizuoti ir palaikyti taikos procesą, kuris iš esmės užbaigia šį karą, darantį esminę…

Tai jie (rusai) sąjungininkai Sirijoje?

Džonas Kerris: Ne. Kuri sudaro esminį spaudimą Europai, taip pat, kaip ji sudaro esminį spaudimą Jordanijai ir Libanui, ir sudaro tokią padėtį, kuri kelia grėsmę Izraeliui. Jeigu kalbėtume apie grėsmę Izraeliui – ši betvarkė kelia grėsmę Izraeliui.

Todėl, jeigu Rusija gali padėti mums – o dabar ji gali: Rusija padėjo pasiekti Irano branduolinį susitarimą, Rusija padėjo išvežti cheminį ginklą iš Sirijos, Rusija dabar padeda nutraukti karo veiksmus. Ir jeigu Rusija gali mums padėti iš tiesų įtakoti šiuos politinius pasikeitimus, – visa tai atitinka strateginius Jungtinių Valstijų interesus.

Išėjimo į eterį data: 2016 kovo 27 d.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. Mindaugas says:

  Šis veikėjas užmiršo paminėti, kad vieni iš pagrindinių teroristus į Siriją importuojančių regioninių žaidėjų Artimuosiuose Rytuose – tai Kataras ir Saudo Arabija – abi esminės Jungtinių Amerikos Valstijų sąjungininkės, padedančios sionistiniam-imperialistiniam JAV režimui vykdyti savo grobikišką ir nusikalstamą politiką regione (kurios chrestomatiniai pavyzdžiai – 2001 m. Afganistane, 2003 m. Irake, 2011 m. Libijoje ir dar dabar besitęsiančios skerdynės Sirijoje). Sirijos valstybės silpninimu ir jos Prezidento, Bašaro Al Asado, nuvertimu taip pat aiškiai suinteresuotas ir Izraelis – vietinis sionizmo, imperializmo ir agresinės Vakarų politikos prieš arabų šalis ir elementarų žmogiškumą bastionas.

 2. memel says:

  jaivainis taip nesneketu,jei rusas jam nebutu kiausius prignybes

 3. Gojus says:

  Tai galime tvirtai konstatuoti, kad pastatyti pindosai į kampą Sirijos reikaluose. Bando dabar išlaikyti fasoną ir tipo viskas su jų žinia…. LOL. kaip iš ldienos tapybiško vaizdelio 38-os savaitės – laužo galvą kodėl rusai iš Sirijos pasitraukė ir kaip toliau spręsti mnogochodovką…

 4. pestininkas says:

  Nors karta mindaugas viska teisingai parašė,ir savais vardais viska pavadino,bravo tau!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top