ES įsibėgėja nauja gerai finansuojama marketinginė kompanija – „Laisvės bilietas”

2021, 21 kovo, 12:16 | kategorija LPT | atsiliepimų (5) | peržiūrų 453 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Avys

Ar suvokiam kieno ir kokia tai reklama? Kokios bus šio reiškinio pasekmės?

Tam, kad laisvę suteikti, iš pradžių reikia turimą atimti. Siūlomas „Laisvės bilietas“ tai ir reiškia, kad jo sumanytojai (Plandemijos autoriai) mums žadamas laisves iš mūsų jau yra atėmę… Neabejoju, jog dauguma mūsų, sėdėdami savo ūkiniuose vienetuose (getuose), suprantame tai ir patys …

Ne per seniausiai jau yra buvęs toks savo laikmetį atitinkantis „bilietas”, kaip vienas iš asmens paženklinimo „kitokiu“ būdų. Tik tada šiuos ženklus „dalijo” fašistai, o dabar tai siekia daryti panašūs į juos ES, o taip pat ir Lietuvos, valdžioje esantys liberalkomunistai (jų partijų pavadinimai esmės nekeičia).

Tada šį “bilietą” gauti reikėjo būti režimo pripažintu „priešu”, o dabar viskas priešingai – „bilietas” bus įrodymas, kad esi pripažintas kaip lojalus režimo nustatytai Naujajai tvarkai.

Ir tuomet buvo naivuolių savanoriais stojusių į eilę būti “laisve” paženklintais bei tikėjusių, kad įgytas „paženklinimas“ suteiks jiems teisę „laisvai” judėti, dirbti ir prekiauti – tokiu pačiu būdu yra bandoma tuo įtikinti ir dabar. Tačiau mes iš istorijos žinom ką vėliau kainavo „Laisvės bilietas” daugeliui jo turėtojų …

Panašu, kad istorijos ratas vieniems primestinai (pakol kas dar be prievartos, nors tik neilgo laiko klausimas kada tai taps realybe) sprendžiant kitų likimus kartojasi. Amžino nieko nėra, tad išlieka ir klausimas kaip greitai šie “bilietų dalintojai” sulauks savo Niurnbergo proceso?
Viliuosi, kad tai neužtruks …

Ir pabaigai, pamėginkime įsivaizduoti, ką mąstė ir kaip reagavo vienos tautos atstovai sužinoję, kad jiems teks būti „pažymėtiems“, tačiau kartu ir aiškinant, kad šis ženklas suteiks jiems „laisvę“, net ir esant gandams, kad su šia tauta bus susidorota?

Neabejoju, kad didžioji dauguma jų tuomet išgirdę tokį pranešimą tai sutiko kaip gerą naujieną (kaip mus ragina dabar elgtis ir parsidavusios valdžios atstovai), kita dalis sukiojo pirštą prie smilkinio (laikė tai tuo, ką dabar vadinam „sąmokslo teorija“) ir tik maža dalis suprato kas realiai laukia ateityje …

Asmeniškai aš manau, kad ir tuomet didžioji visuomenės dalis buvo „avinai“, dalis buvo protingų ir tik keli išmintingi. Šią visuomenės savybę, kuria yra pagrįstas visų „demonkratinių” valstybių valdymo modelis, kai pagrindą jas valdyti sudaro kritinė „avinų” masė, puikiai žino ir Plandemijos bei „Laisvės bilieto“ sumanytojai.

Žodžiu, kaip visada ir visai kaip dabar …

advokatas Arūnas Kučinskas

šaltinis: Telegram

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Smurtui - ne!!! says:

  kol Lietuva ne Izraelis, čia jie mūsų to daryti neprivers. Mes ne žydai!

 2. konkurencijos nėra op says:

  kžin kokias žvaigždes vers nešioti šių dienų liberalfaŠistaI

 3. Vytas says:

  Gailiuosi tik vieno,kad per anksti gimiau, nei amžius nei sveikata nebeleidžia aktyviai įsijungti į pasipriešinimą nei „pandemijos“ aferai, nei „Bilieto į laisvę“ avantiūrai. O kad „bilietas į laisvę“ (skiepas ar skiepų pasas), švelniai tariant, irgi yra valdžios nusikalstamas veiksmas, prieštaraujantis LR Konstitucijai, man asmeniškai abejonių nekelia. Ar ne keista, kad Vakarų lyderiai, aršiai kritikuojantys Kinijos. valdžia, VIENINGAI pasekė Kinijos pavyzdžiu šiuo klausimu? Lietuvos valdžia AKTYVIAI įsijungė į šį valdžių chorą. Į LR Konstituciją valdžia jau seniai valosi kojas ir dabar intensyviai ruošia dirvą Stambulo konvencijos prastumimui – priiminės eilę Konstitucijai prieštaraujančių įstatymų, tokių, kaip „Neapykantos kalbos“, „Socialinės lyties“ ir t.t. Konservatoriai (?) pasiruošę bet kokioms avantiūroms, kad tik išlikti valdžioje. O be „Laisvės “ partijos jų valdžia baigtūsi.

 4. Laumė says:

  Man nereikia „laisvės bilieto“, nes niekas neatėmė iš manęs mano laisvės ir niekada neatims. Niekam jos neatiduodu, neskolinu, nenuomoju. Mano laisvė gyvuos su paskutiniu mano atodūsiu.

 5. vytui says:

  Vytai, laimingi tie kurie nugyveno ir paliko šį pasaulį iki 90-ųjų „laisvės“.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top