GMO vergija [video rus.k]

2010, 27 kovo, 13:22 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (4) | peržiūrų 727 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

10 000 metų atgal žmonės pradėjo rinkti sėklas ir ruošti jas kitų metų sėjai.
Atrankos būdu sėklos įgaudavo tam tikras  reikalingas žmonėms savybes. Idėja,
kad kažkokiai konkrečiai korporacijai gali priklausyti augalinės kultūros
autorinės teisės pakankamai nauja. Tik 1980 metais JAV aukščiausias teismas
nusprendė, kad galima patentuoti gyvybės formą?!
Ir tai atvėrė visus šliuzus. Buvo bandymai patentuoti pačius vertingiausias
kultūras, išskirtinai grūdines, nuo kurių mes priklausome.
Kompanija Monsanto, kas tai? – Chemijos kompanija, kuri savo laiku gamino DDT
ir kitus nuodus. Vėliau jie sukūrė produktą, kurį pavadino „Round Up“.

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. zoot says:

  Pas mus yra panašiai ,pasidomėkite kokia padėtis su sėklomis. Koks sėklų procentas yra normalūs augalai? Geriausiu atveju hibridai iš kurių sėklų niekas neišaugs.Kas kontroliuoja šį verslą iš kur vežamos sėklos į Lietuvą ? Kaip prie to prisideda mūsų valdžia? Ką veikia dar išlikę žemdirbystės institutai,augalų bandymo stotys (ar tik ne Monsantės paligonais tampa ? Ar dar vis vykdoma augalų selekcija? Reikėtų pakalbinti kokį nors iš Žemės ūkio universiteto ?

 2. As says:

  Kaip baisu. Viskas vienos kompanijos rankose. Tik pagalvokite, jei jie staiga neduoda sėklų, o normalų nėra dėl tos pačios kompanijos pastangų, tai juk VISI ŽMONES IŠ BADO NUMIRS. Milijonų, milijardų žmonių gyvybė – vienos kompanijos rankose. Jei jie norės maisto bus, jei nenorės – tegu nors visas pasaulis išdvesia.

  • Angelija says:

   iš tiesų, toks ir yra jų tikslas. Filmas FOOD.INC aiškiai pateikia tokio „ŠEIMININKAVIMO“ pasaulyje pavyzdžius. Kol vartojamos normalios sėklos, tol dar gali ūkininkai vienas nuo kito nusipirkti ar savo išsiauginti, o kai USA fermeriai nebegali patys sau auginti normalių sėklų (uždrausta) tai Monsanto klesti, nes tik ji kasmet parduoda fermeriams gmo kukurūzus, kviečius, sojas… Jie net savo saugumą įsivedė. Man atrodo, kad labai sparčiai „riedame“ link to paties. Pažiūrėkite į agurkus ir kitų (pomidorų) užsienietiškų hibridų sėklas, kurios dažnai nedygsta (įvažamos kontrabandiniu keliu).

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top