Interviu su buvusiu vakcinų kūrėju

2011, 3 kovo, 13:26 | kategorija Sveikata | atsiliepimų (25) | peržiūrų 9 515 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Džono Rappoporto interviu su buvusiu vakcinų kūrėju 19.01.2006

paveikslelisKlausimas (K): Kažkada jūs buvote įsitikinęs, kad skiepai – progresyvios medicinos simbolis.
Atsakymas (A): Taip. Aš dalyvavau keleto vakcinų kūrime. Kokių nesakysiu.
(K): Kodėl?
(A): Noriu likti inkognito.
(K): Tai jūs manote, kad galite turėti nemalonumų, jeigu išsiduosite?
(A): Manau, kad neteksiu savo pensijos.

(K):Kokiu pagrindu?
(A):Nesvarbu kokiu. Tie žmonės, kurių klubo nariu kažkada buvote, turi galimybių pridaryti jums nemalonumų. Aš žinau keletą tokių, kuriuos sekė ir trikdė.
(K):Kas tai darė?
(A):FTB.
(K):Iš tikro?
(A):Nėra abejonių. FTB paprasčiausiai surado kitų priežasčių. Galima veikti juk ir per Mokesčių tarnybą.

(K):Ar ne per daug už paprastą žodžio laisvę?
(A):Aš buvau dalimi „vidinio rato“. Jeigu aš dabar pradėsiu vardinti pavardes ir kaltinsiu atskirus tyrėjus, turėsiu daug problemų.
(K):Kas stovi už šių bandymų suteikti nemalonumus?
(A):Skiepai – paskutinė šiuolaikinės medicinos gynybos linija. Skiepai – aukščiausia šiuolaikinės medicinos „gerovės“ išraiškos forma.

(K):Jūs manote, kad žmonėms turi būti suteikta teisė rinktis, skiepytis ar ne?
(A):Politiniame lygyje – taip. Moksliniame – žmonėms turi būti suteikta informacija, kad jie galėtų teisingai rinktis. Lengva pasakyti: „Pasirinkimas – tai gerai“. Bet jei viskas persunkta melu, kaip jūs galite rinktis?Jei FDA valdžioje būtų padorūs žmonės, skiepai nebūtų leidžiami. Jie būtų tiriami detaliau.

(K):Yra medicinos istorikų, kurie teigia, kad sergamumo sumažėjimas ne skiepų nuopelnas.
(A): Žinau…Ilgą laiką aš nekreipiau dėmesio į šiuos tyrinėjimus…
(K):Kodėl?
(A):Aš bijojau to,ką galėjau rasti juose. Aš užsiiminėjau įprastu bizniu. Mano pragyvenimo lygis priklausė nuo mano darbo tęstinumo.
(K):O po to?Džono Rappoporto interviu su buvusiu vakcinų kūrėju 19.01.2006
(A):Aš pats ištyriau šią temą.
(K):Ir kokias iš to padarėte išvadas?
(A):Susirgimų lygio sumažėjimas surištas su gyvenimo sąlygų pagerėjimu.

(K):Kokių?
(A):Švaresniu vandeniu, pagerėjusia kanalizacine sistema. Maistu…Šviežia žemės ūkio produkcija. Skurdo sumažėjimu. Mikrobai gali būti visur, bet jei jūs sveikas, jūs taip lengvai neužsikrėsite.
(K):Ką pajutote, kai baigėte šiuos tyrinėjimus?
(A):Aš supratau, kad dirbau koncentruoto melo srityje.

(K):Ar yra skiepų daug pavojingesnių už likusius?
(A): Taip. DPT, pavyzdžiui. MMR(kombinuota vakcina prieš kiaulytę, raudonukę ir tymus). Be to, kai kurios tos pačios vakcinos serijos gali būti viena už kitą pavojingesnės. Mane labiau jaudina tai, kad pavojingos visos vakcinos.
(K):Kodėl?
(A):Yra keletas priežasčių. Jos įtraukia žmogaus organizmą į procesą, kurio tikslas yra imuninės sistemos sugriovimas. Jos, tikrumoje, gali sukelti tą pačią ligą, nuo kurios ir turėtų saugoti. Gali sukelti ir kitas ligas, kurios nesusiję su skiepais.

(K):Kodėl tada mums rodoma statistika, kad skiepai buvo labai sėkminga priemonė likviduojant ligas?
(A):Kodėl? Tam, kad sudaryti iliuziją, jog skiepai yra naudingi. Jei skiepai užmaskuoja matomus simptomus tokių ligų, kaip tymai, kiekvienas gali pagalvoti,jog tai sėkmė. Bet šia „sėkme“ prisidengęs skiepas gali pažeisti imuninę sistemą. Arba jei skiepas sukelia kitą ligą – meningitą, pavyzdžiui,- šis faktas nepastebimas, nes niekas netiki, jog tai galėjo padaryti skiepas. Ryšys paprasčiausiai ignoruojamas.

(K):Pranešama, kad skiepai likvidavo natūralius raupus Anglijoje.
(A):Taip. Bet, kai jūs išstudijuojate jums prieinamą statistiką, prieš jus visai kitoks vaizdas.
(K):Koks?
(A): Anglijoje buvo miestai, kuriuose nepasiskiepiję nesusirgo raupais. Buvo miestai, kuriuose paskiepyti gyventojai pergyveno raupų epidemijas. O susirgimai raupais ėmė mažėti jau iki skiepijimosi nuo raupų pradžios.
(K):Tai jūs tvirtinate, kad mums melavo?
(A): Būtent tai aš jums ir tvirtinu. Istoriją pakoregavo taip, kad įtikintų žmones, jog skiepai efektingi ir saugūs.

(K):Jūs dirbote laboratorijose. Ką galėtumėte pasakyti apie švarą jose?
(A):Žmonės galvoja, kad tos gamybinės laboratorijos švariausia vieta pasaulyje. Tai netiesa. Užsikrėtimai įvyksta nuolat. „Statybinės šiukšlės“ pastoviai pakliūna į vakcinas.
(K):Pavyzdžiui, beždžionių virusas SV-40, pakliuvęs į poliovakciną.
(A):Taip, tai nutiko. Bet aš ne tai turėjau omenyje. Šis virusas pakliuvo į vakciną, nes buvo naudojami beždžionės inkstai. Aš kalbu apie kitką. Apie tikrąsias sąlygas laboratorijose. Klaidas. Neatsakingumą. Virusas SV-40, kuris vėliau buvo rastas vėžiniuose augliuose – tai ,ką aš pavadinčiau struktūrine problema. Tai buvo gamybinio proceso dalis. Jei jūs naudojate beždžionės inkstus, jūs atveriate kelią jums nežinomiems sukėlėjams, esantiems tuose inkstuose.

(K):Kokias medžiagas jūs aptikdavote per tuos darbo laboratorijose metus?
(A):Duosiu pavyzdžius ką aptikdavau aš ir ką aptikdavo mano kolegos. Bet tai tik dalis. Vakcinoje prieš tymus „Rimaveks“ mes radome įvairių viščiukų virusų. Poliovakcinoje mes radome akantamebą, kuri vadinama „ameba, ryjančia smegenis“. Beždžionių citomegalovirusą toje pačioje poliovakcinoje. Putotą beždžionių virusą rotovirusinėje vakcinoje. Paukščių vėžio virusą vakcinoje MMR. Įvairių mikroorganizmų sibirinės opos vakcinoje. Aš aptikau potencialiai pavojingus fermentų inhibitorius keletoje vakcinų. Ančių, šunų, triušių virusus vakcinose prieš raudonukę. Pestivirusą vakcinoje MMR.
(K):Noriu suprasti. Visos šitos užteršiančios medžiagos neturi jokio ryšio su pačiomis vakcinomis ?
(A): Teisingai. Ir neįmanoma nustyti kokią žalą jos gali padaryti, pakliuvę į žmogaus organizmą, nes jokie tyrimai ta linkme nebuvo atlikti arba beveik nebuvo atlikti. Tai ruletė. Rizikuojate jūs. Daugeliui žmonių nežinoma, kad kai kurios poliovakcinos, adenovirusų vakcinos, raudonukės vakcina ir vakcina prieš hepatitą A gaunami iš žmogaus vaisiaus, kuris buvo išimtas aborto metu. Aš supratau: tai, ką aš laikas nuo laiko aptikdavau ir laikiau bakterijų fragmentais, tikrumoje galėjo būti embriono audinių dalimis. Kai jūs ieškote teršalų vakcinoje, tai aptinkamame turinyje pasiklystate. Jūs žinote tik tai, kad to vakcinose neturėtų būti, bet kas tai yra – neturite supratimo. Aš aptikdavau tai, ką aš laikiau mažyčiais žmogaus plauko ar gleivių fragmentais. Aš aptikdavau tai, ką galima būtų apibūdinti tik kaip „svetimą baltymą“, o iš tikro tai gali būti kas tik norite.
Ir kaip jūs manote, kaip aš jaučiausi? Neužmirškime, kad visa ši medžiaga patenka tiesiai į kraują, aplenkiant visus įprastinius imuninius barjerus.

(K):Kaip buvo įvertinti jūsų atradimai?
(A): Kaip taisyklę aš girdėjau: „Nesijaudink, su tuo nieko nepadarysi“
Kurdami vakcinas, mes naudojame įvairius gyvūnų audinius, ir jie yra tų teršalų šaltiniai. Aš neminiu čia tokių standartinių chemikalų kaip gyvsidabris, formaldehidas ir aliuminis, kurie tikslingai naudojami vakcinose.
(K):Tai sukrečia.
(A): Taip. O juk paminėjau tik dalį biologinių teršalų. Kas žino kiek jų dar yra? Mes nežinome apie juos, nes jų neieškome. Jeigu paukščio audiniai, pavyzdžiui, naudojami vakcinos gamyboje, kiek galimų sukėlėjų gali patekti į vakciną? Mes nežinome, kas gali būti ir kaip gali paveikti žmones.

(K): O apart švaros?
(A): Egzistuoja klaidinga nuomonė apie skiepus. Kad jie sudėtingais keliais stimuliuoja imuninę sistemą imuniteto sąlygų prieš ligą sudarymui. Tai klaidinga. Veikimas ne toks. Skiepas skirtas antikūno apsaugai prieš ligą „gamybai“. Tačiau imuninė sistema daug sudėtingesnė ir klaidesnė, negu tik antikūnai ir „ląstelės žudikės“.
(K):Tai yra imuninė sistema …
(A):Tikrumoje – visas organizmas. Ir sąmonė. Visa tai jūs galite vadinti imunine sistema. Ir tik todėl epidemijos metu randate žmones, kurie nesuserga.
(K):Svarbus sveikatos lygis.
(A): Gyvybiškai svarbus.

(K):Kaip iškreipiama statistika?
(A): Tam yra daug kelių. Pavyzdžiui, 25 žmonės, paskiepyti nuo hepatito B, susirgo šia liga. Hepatitas B – kepenų liga. Bet priežasčių, sukeliančių kepenų ligas yra daugiau. Jūs galite pakeisti diagnozę, tuo užmaskuodami ligos šaknis.
(K):Ir taip daro?
(A): Visą laiką. Tai turi būti daroma, jei gydytojai automatiškai mano, kad pasiskiepinę negali susirgti ta liga, nuo kurios skiepijosi. Taip būtent mąsto gydytojai. Tai uždaras ratas. Jis neįsileidžia klaidos. Galimos klaidos. Jeigu žmogus, pasiskiepijęs nuo hepatito, juo suserga, automatiškai manoma, kad jo liga neturi nieko bendro su hepatitu.
(K):Per jūsų darbo metus kiek pasitaikė gydytojų, manančių, kad skiepai yra problema?
(A):Nė vieno. Keletas žmonių privačiai klausė manęs apie tai, bet jie niekada savo abejonėmis nesidalino su publika, tame tarpe ir savo kompanijose.

(K):Kas buvo jūsų posūkio tašku?
(A):Turėjau draugą, kurio vaikas numirė po DPT skiepų.
(K):Jūs ištyrėte šį atvejį?
(A):Taip, neformaliai. Aš aptikau, kad iki skiepo vaikas buvo visiškai sveikas. Jokios kitos priežasties, apart skiepų, nebuvo. Taip prasidėjo mano abejonės.
Žinoma, man norėjosi tikėti, kad vaikas paprasčiausiai buvo paskiepytas skiepu iš nepavykusios serijos, bet kai aš pratęsiau šio įvykio tyrimą, supratau, kad nieko panašaus šiame atvejyje nebuvo. Aš buvau įtrauktas į abejonių sūkurį, kurių su laiku vis daugėjo. Mano tyrimai tesėsi. Priešingai nei anksčiau maniau, aš aptikau, kad skiepai moksliškai netiriami.

(K):Ką turite omenyje?
(A):Pavyzdžiui, nedaromi ilgalaikiai skiepų tyrinėjimai. Nuodugniai netiriamos skiepų pasekmės. Kodėl? Todėl, kad, kaip minėjau, manoma, jog skiepai negali būti žalingi. O jei taip, tai kam dar tikrinti? Be to dar yra reakcijos po skiepo nustatymas, taip, kad visi galimi nemalonumai turi praeiti greitu laiku po skiepijimo. Bet tai beprasmybė.
(K):Kodėl beprasmybė?
(A):Todėl, kad skiepas, be jokių abejonių, veikia organizme ilgą laiką po to, kai buvo atliktas. Reakcija gali būti laipsniška. Pablogėjimas gali būti laipsniškas. Su laiku gali išsivystyti neurologinės problemos. Tai vyksta skirtingai, skirtingose sąlygose, netgi dabartinėje nustatytoje analizėje. Bet kodėl šito negali būti atvejyje su skiepais? Jeigu cheminis apsinuodijimas gali būti laipsniškas, kodėl to negali būti su vakcinomis, sudėtyje turinčiomis gyvsidabrį?

(K):Ir tai yra tai, ką jūs aptikote?
(A):Taip. Didesnę laiko dalį jūs užsiimate koreliacijomis. Tai ne pats geriausias sprendimas. Bet jei jums žinomi 500 tėvų, kurių vaikų nervų sistemoms buvo padaryta žala, to turėtų užtekti, kad inicijuoti nuodugnų klausimo tyrimą.
(K):Ir to kada nors pakako?
(A): Ne. Niekada. Ir tai jums iš kart kai ką pasako.
(K):Ką būtent?
(A):Žmonės, užsiimantys tyrinėjimais, iš tikro nesuinteresuoti faktų studijavimu. Jie tvirtina, kad skiepai saugūs. Tokiu būdu, kai jie tiria šią temą, jie nekintamai galutiniame rezultate prieina prie visiškos skiepų reabilitacijos. Jie sako: „Skiepai saugūs“. Bet kuo grįstas šis teiginys? Pagrindimais ir idėjomis, kurios automatiškai atmeta bet kokią abejonę skiepais.

(K):Yra nemažai skiepų kampanijų žlugimo pavyzdžių, kai žmonės susirgdavo ligomis, nuo kurių jie skiepijosi.
(A):Taip, tokių pavyzdžių daug. Šie liudijimai paprasčiausiai ignoruojami. Į juos nekreipiama dėmesio. Ekspertai jei ir kalba, tai sako, kad tai buvo atskiri atvejai ir visumoje skiepai įrodė savo saugumą. Bet jei jūs išanalizuojate visas tokias kampanijas su ligomis ir padaryta žala, tai aptinkate, kad tai nėra pavieniai atvejai.
(K):Ar kada nors aptarinėjote tai, apie ką mes čia kalbame, su darbo kolegomis?
(A):Taip.
(K):Ir kas?
(A):Keletą kartų man patarė laikyti liežuvį už dantų. Man priminė, jog grįžčiau prie darbo ir pamirščiau savo abejones. Kelis kartus išsakiau savo negeras nuojautas apie skiepus ir kolegos ėmė vengti manęs, kad neapkaltintų jų kaip bendrininkų. Galų gale ėmiau elgtis „gerai“ ir įsitikinau, kad daugiau nesukeliu pats sau problemų.

(K):Jei skiepai tikrai žaloja, kodėl juos naudoja?
(A):Pirmiausia, tai nėra čia jokio “jei“. Jie žaloja. Sunkiau būtų atsakyti kodėl jie žaloja ten, kur ,atrodo, žalos neturėtų daryti. Turėtų būti atitinkamas atliktas tyrimas, bet jo nieks neatliks. Tyrėjai turėtų sudaryti tam tikrą žemėlapį,schemą, tiksliai parodančią ką veikia vakcinos nuo to momento, kai pakliūna į organizmą. Tokio tyrimo iki šiol nėra atlikta. Kodėl visgi vakcinas naudoja? Tai čia mes galime prasėdėti dvi paras diskutuodami šia tema. Kaip jau ne kartą minėjote, skirtingi žmonės, skirtinguose sistemos lygiuose turi savo motyvus. pinigai, baimė netekti darbo, prestižas, apdovanojimai, karjeros laiptai, klaidingas idealizmas, įprotis ir t.t. Bet pačiame aukščiausiame šio medicinos kartelio susitarime skiepai vertinami labiausiai dėl to, kad jie silpnina imuninę sistemą. Aš suprantu, kad sunku tuo patikėti, bet tai tiesa. Aukščiausiame medicinos kartelio lygyje nesistengia žmonėms padėti, bet stengiasi žmonėms pakenkti, juos susilpninti. Nužudyti juos. Kadaise turėjau galimybę ilgai kalbėtis su vienos Afrikos šalies aukštu pareigūnu. Jis pasakė man, kad žino apie tai. Jis pasakė, kad žydų kontroliuojamos Pasaulinės Sveikatos Organizacijos PSO pirmosios gretos – už depopuliaciją. Egzistuoja, pavadinkim tai Afrikos pogrindžiu, kuriame valstybiniai tarnautojai sąžiningai bando pakeisti skurdžių likimą. Šių žmonių tinklas žino kas vyksta. Jie žino, kad skiepai naudojami dabar ir anksčiau jų šalių griovimui, taip paruošiant jas globalistų užkariavimui. Aš turėjau galimybę bendrauti su žmonėmis iš to tinklo.

(K):Tao Mbeki, PAR prezidentas, žino apie tai?
(A):Aš pasakyčiau taip: dalinai. Gal jis ne iki galo įsitikinęs, bet jis pakeliui į tai. Jis jau žino, kad ŽIV – išmislas. Kad priemonės prieš AIDS – nuodai, griaunantys imuninę sistemą. Jis žino ir tai, kad jeigu jis viena ar kita forma pasisakys prieš skiepus, jį pažymės bepročio ženklu. Jis turi ir taip daug problemų su AIDS ir savo pozicija šiuo klausimu.
(K):O tas tinklas, apie kurį kalbate?
(A):Susikaupė milžiniškas kiekis informacijos apie skiepus. Klausimas tik kokia strategija bus efektyvesnė. Tai didelė problema tiems žmonėms.

(K):O išsivysčiusiose šalyse?
(A):Medicinos kartelis laikosi tvirtai įsikibęs, bet jis silpsta. Labiausiai dėl to, kad žmonės turi galimybę rinktis vaistus. Tačiau, jeigu pasirinkimo laisvės klausimas bus išimtas iš dienotvarkės ( naudoti ar nenaudoti vaistus), tai ruošiamos priemonės dėl privalomų skiepų nuo sukėlėjų, naudojamų biologiniuose ginkluose, bus priimtos. Dabar labai svarbus laikas.
(K):Triukšmas dėl skiepų prieš hepatitą B gali čia gerai pasitarnauti.
(A):Taip, aš irgi taip manau. Pareikšti, kad kūdikius reikia skiepyti, ir čia pat pareikšti, kad hepatitu B užsikrečiama lytiniu keliu ar naudojantis bendrais švirkštais – absurdo viršūnė. Medicinos valdžia bando teisintis tuo, kad kasmet 2000 vaikų JAV užsikrečia hepatitu B dėl „neaiškių priežasčių“, ir todėl visus vaikus reikia skiepyti. Aš abejoju tuo skaičiumi ir jį grindžiančiais tyrimais.

(K):Edriu Veikfildas, anglų gydytojas, aptikęs ryšį tarp MMR skiepų ir autizmo, buvo neseniai atleistas iš Londono ligoninės, kurioje dirbo.
(A):Taip. Veikfildas padarė didžiulę paslaugą. Jo duomenys tiesiog pritrenkiantys. Jūs turbūt žinote, kad Tonio Bleiro žmona domisi netradicine medicina. Turbūt tai ir bus ta priežastis, dėl kurios jų vaikas nebuvo skiepijamas vakcina MMR. Bleiras apėjo šį klausimą interviu spaudoje, pasakęs, kad tai yra „kišimasis į jo ir šeimos asmeninius reikalus“. Vienaip ar kitaip, bet aš manau, kad jo žmoną privertė tylėti. Manau, kad jei dabar jai būtų suteikta galimybė, ji palaikytų tuos, kurie pasisakė, kad jų vaikams buvo padaryta žala, skiepijant MMR vakcina.

(K):Britų reporteriai turėtų susisiekti su ja.
(A): Jie bando tai padaryti. Bet aš manau, kad ji susitarė su vyru, jog ji tylės. Ji padarytų gerą darbą, jei pažeistų šį susitarimą. Man sakoma, kad ji yra spaudžiama, ir ne tik vyro. Jos lygyje į reikalą kišasi MI-6 ir britų nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos. Tai tampa nacionalinio saugumo klausimu.
(K):Taip, tai nacionalinis saugumas, kai tik supratote medicinos kartelio esmę.
(A):Tai globalus saugumas. Kartelis veikia kiekvienoje šalyje. Jis pavydžiai saugo skiepų šventumą. Abejoti skiepais – tai tas pats kaip suabejoti vyskupo iš Vatikano priklausymu katalikų bažnyčiai.

(K):Aš žinau, kad vienas Holivudo aktorius pareiškė, kad jei jis nesiduos skiepijamas, tai bus jo karjeros galas.
(A):Holivudas tampriai susijęs su medicinos karteliu. Yra daug priežasčių, bet pagrindinė ta, kad aktorius pritraukia didelio publikos skaičiaus dėmesį. 1992 metais aš buvau demonstracijoje prieš maisto ir vaistų kontrolės Valdybą Los- Anželo centre. Vienas ar du aktoriai pasisakė prieš Valdybą. Nuo to laiko jums rekės daug pastangų, kad rasti aktorių, kuris išstotų prieš medicinos kartelį.
(K):Kokios nuotaikos Nacionaliniame sveikatos institute (NIH)?
(A):Konkurencija dėl tyrinėjimų. Paskutinėje vietoje apie ką jie galvoja, tai padėties pakeitimas. Jie panirę vidinėje kovoje dėl pinigų. Jiems nereikia kitų problemų. Tai labai izoliuota sistema. Ji remiasi idėja, kad visumoje šiuolaikinė medicina sėkminga visose srityse. Pripažinti sistemines problemas bet kurioje jos srityje reiškia suabejoti visa įmone. Todėl jūs suprantate, kad Nacionalinis sveikatos institutas – paskutinis, kuris galvoja apie demonstracijas. Teisingiau priešingai. Jeigu penki tūkstančiai žmonių pareikalaus paskaičiuoti tikrąjį skiepų efektyvumą, pareikalaus ką realybėje gauna publika už milijardus dolerių išlekiančių per šios organizacijos kaminą, gal kas ir pradės keistis. Jeigu bus demonstracijos – gal kas nors ir prasidės. Tyrinėtojai – nors keli – ims studijuoti informaciją.

(K):Gera idėja.
(A):Žmonės turi stovėti taip arti pastatų, kiek leidžia policija, žmonės su darbo rūbais, motinos su vaikais, turtingi žmonės, neturtingi. Visi gyventojų sluoksniai.
(K):Ką galite pasakyti apie kombinuotą griaunančią jėgą, kai skiepijami šiandien vaikai kombinuotomis vakcinomis?
(A):Tai karikatūra ir nusikaltimas vienu metu. Nebuvo ir nėra jokių tikrų gilių tyrimų. Aš pakartosiu: tvirtinama, kad skiepai nepavojingi ir todėl, kiek jų kartu neatlikinėk, jie vis taip pat nepavojingi. Bet tiesa tame, kad skiepai nėra nepavojingi. Iš to seka, kad potenciali žala auga, kai jūs skiepijate daug kartų per trumpą laikotarpį.
(K):Tada pats gripo epidemijos rudens sezonas.
(A):Taip. Lyg tik rudenį pas mus persikrausto mikrobai iš Azijos. Bet publika tai lengvai praryja. Jei reikalas balandžio mėnesį – tai peršalimas, jei spalyje – tai gripas.

(K):Jūs gailitės, kad tiek metų pradirbote skiepų srityje?
(A):Taip, bet po šio interviu šiek tiek mažiau. Be to aš veikiu dar ir kitais keliais. Aš suteikiu informaciją žmonėms, kurie manau mokės su ja tinkamai pasielgt.
(K):Ką publika turi suprasti?
(A):Kad įrodinėti skiepų efektyvumą ir saugumą patikėta tiems patiems žmonėms, kurie ją gamina ir parduoda. Patikėta ne jums, ne man. O įrodymams reikalingi gerai organizuoti tyrimai. Papildomi duomenys. Jums reikia pakalbėti su motinomis ir atkreipti dėmesį į tai, ką jos kalba apie savo mažylius ir apie tai, kas su jais atsitiko po skiepų. Jums tai reikalinga. Bet to nedaroma.
(K): Bet to nedaroma.
(A): Taip.

(K):Kad pašalinti painiavą, pakartokite, prašau, dar kartą, kokias problemas galima turėti skiepijantis.
(A):Mes kalbame apie dviejų rūšių skiepų pasekmes. Vienu atveju, paskiepytasis suserga ta liga, prieš kurią ir buvo skiepytas, nes vakcinoje yra pačios ligos faktorius. Kitu atveju, paskiepytajam neišsivysto liga prieš kurią buvo skiepyta, bet, praėjus kuriam tai laikui ar iš karto, išsivysto kitas susirgimas, iššauktas skiepų. tai gali būti autizmas ar kita liga, pavyzdžiui meningitas. Jis gali tapti protiškai atsilikusiu.
(K):Ar yra galimybė palyginti dažnumą tokių pasekmių.
(A):Ne. Todėl, kad yra mažai papildomų duomenų. Mes galime tik spėti. Jeigu jūs paklausite kiek iš tūkstančio paskiepytųjų prieš tymus susirgo tymais ar kita liga, atsakymo nėra. Štai ką aš sakau. Skiepai yra mitas. Jus maitina istorijomis, skirtomis įtvirtinti šį mitą. Bet, remiantis daugelio skiepijimo kampanijų patirtimi, mes matome istorijas, sudarančias labai pavojingą vaizdą. Žmonėms yra daroma žala. Ji juntama, ji gali didėti, ji gali atvesti į mirtį. Ši žala neapsiriboja keletu atvejų, kaip mus bando įtikinti. JAV yra grupės moterų, pareiškusių apie autizmą ir jo ryšį su vaikų skiepais. Jos pasisako susirinkimuose. Esmėje, jos bando užpildyti tą vakuumą, kuris buvo sukurtas tyrėjų ir gydytojų, atsisukusių nugara į problemą.
(K):Aš noriu jūsų štai ko paklausti. Imkime, tarkim, sveiką vaiką iš Bostono, gerai besimaitinantį, sportuojantį kiekvieną dieną, mylimą tėvų, kuris nebuvo paskiepytas nuo tymų. Kokia bus jo sveikata lyginant su vaiku iš to paties Bostono, bet kuris blogai maitinasi ir kasdien penkias valandas praleidžia prie TV ekrano, bet buvo paskiepytas prieš tymus?
(A):Žinoma, įvertinti reikia daug faktorių, bet aš statyčiau už pirmojo berniuko sveikatą. Jeigu jis susirgs tymais 9-rių metų amžiaus, šansų, kad liga praeis lengviau, yra daugiau pirmajam berniukui. Aš statyčiau tik už pirmojo.

(K):Kaip ilgai veikia vakcinos?
(A):Labai ilgai. Daugiau kaip dešimt metų.
(K):Žvelgiant atgal – ar galite pasakyti nors vieną skiepų pliusą?
(A):Ne, negaliu. Jei turėčiau dabar vaiką, aš neleisčiau jo skiepyti. Jei reiktų, aš pakeisčiau pavardę, pervažiuočiau į kitą valstiją. Dingčiau su visa šeima. Yra kelių kaip apeiti sistemą, tik reikia juos žinoti. Jūs galite remtis savo religiniais įsitikinimais ir tokiu pagrindu būti atleisti nuo skiepijimosi. Tai galima visose valstijose.

(K):Tuo tarpu, vaikai skiepijami ir lyg tai visai sveiki.
(A):Labai svarbus žodis „lyg tai“ . O kaip tie vaikai, kurie nesugeba sukoncentruoti dėmesio mokyklose? O kaip tie vaikai, kuriems kyla pykčio pliūpsniai? O kaip tie vaikai, kurie negali panaudoti visų savo proto gebėjimų? Aš žinau daug priežasčių tam, bet skiepai – pagrindinė. Aš nerizikuočiau. Aš nematau priežasčių rizikuoti. Jei sąžiningai, tai aš nematau ir priežasčių leisti vyriausybei spręsti už mus. Žodžių derinys „valstybinė medicina“, iš mano patirties, dažnai prieštarauja pats sau. Arba viena, arba kita, bet ne kartu.

(K): Tegul sprendžia kiekvienas už save pats.
(A):Taip. Leiskite tiems, kurie nori skiepytis, tai daryti. Leiskite tiems, kurie to nenori, atsisakyti. Bet, kaip jau anksčiau sakiau, nėra galimybės rinktis ten, kur nėra nieko, išskyrus melą. Ir kadangi tai liečia vaikus, sprendimus priima tėvai. Tiems tėvams ir reikalinga ši dozė tiesos. Ką galima pasakyti berniuko, mirusio nuo skiepo DPT, tema? Kokią informaciją gavo jo tėvai? Ji buvo gerai išfiltruota. Tai nebuvo tikra informacija.

(K): Medicinos rato atstovai unisonu kartu su spauda gąsdina tėvus siaubais, kurie įvyks tuo atveju, jei vaikai nebus paskiepyti.
(A):Jie bando pristatyti atsisakymą skiepytis kaip nusikaltimą. Jie prilygina jį blogam tėvų pareigų vykdymui. Priešpastatyti tam galima tik informaciją. Kovoti su valdžia visada yra nesaugu. Ir tik jūs galite nuspręsti skiepytis ar ne. Kiekvieno žmogaus atsakomybė turėti savo nuomonę.

Džono Rappoporto žodis po:
Daktaras Markas Rendolas – vakcinų tyrėjo pseudonimas, ilgus metus dirbusio stambių farmacinių kompanijų ir Nacionalinio Sveikatos Instituto laboratorijose. Markas išėjo iš ten šį paskutinį dešimtmetį. Pagal jo žodžius, jis pajuto pasišlykštėjimą skiepais. Kaip žinote, nuo mano „Ne melagingoms naujienoms“ išėjimo pradžios, aš kovoju prieš nemoksliškus ir pavojingus tvirtinimus, kad skiepai yra saugūs ir efektyvūs. Markas yra vienas iš mano informacijos šaltinių. Jis ne didelis mėgėjas kalbėti, bet paskutinių mėginimų padaryti skiepus privalomais šviesoje, jis nusprendė pažeisti tylėjimą. Jis gyvena komfortabiliai pensijoje, bet, kaip ir daugelis mano informacijos šaltinių, jis ėmė atsakingai žiūrėti į tai, ką veikė anksčiau. Markas puikiai informuotas apie medicinos kartelio veiklos mąstą ir jo depopuliacijos planus, protų kontrolę ir bendrai gyventojų sveikatos susilpninimą.

Šaltinis: http://www.homosanitus.lt/

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 25

 1. > says:

  labai aciu uz informacija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. as says:

  as irgi girdejau apie tai anksciau ir sventai patikejau bet veliau teko isgirsti kita nuomone kad tai viso labo vaistu kompaniju karas pries vakcinu kompanijas,jei zmones  skiepysis tarkim nuo gripo tai isivaizduokit koki nuostoli patirs vaistu kompanijos.Mano patarimas ,pirmiausia pagalvokim kam naudinga sita informacija.

 3. artas says:

  Neįmanoma pasiskiepyti pvz nuo gripo, nes jis kasmet jau kitas – virusas mutuoja. Tad nėra kada sukurti naują vakciną, ją išbandyti ir tada pradėti pardavinėti. Tam tiesiog trūksta laiko, nes vakcinos kuriamos JAU esant virusui, o jei virusas jau yra, tai kol sukursi pačią vakciną tai ir praeis epidemija, o sekantį sezoną virusas jau mutuoja.
  Bet nežiūrint į tai, iš kažkur atsiranda vakcinos dar net neprasidėjus gripo sezonui – nuo ko jos gydo/apsaugo? Juk viruso dar net nėra?

  • as says:

   nu as ne specialiste,bet kiek skaiciau apie gripo virusa tai net ir mutavusi organizmas atpazysta ir net jei ir susergama pasekmes buna lengvesnes,as pvz pasiskiepijau nuo kiauliu gripo pries du metus ,tai nuo tada tpfu tpfu nesergu o jei ir pasaldavau tai atsipirkdavau lengvu negalavimu.Butu idomu isgirsti kitu patirti,rasykit kaip jums ten su skiepais.O del autismo tai manau cia skiepai isvis nieko bendro neturi ,tik genetika.Labai prasau visu nepulkim i krastitunumus isgirde vieno zmogaus nuomone.Priezastys gali buti ivairios,gal tai jo kerstas ,gal kaip minejau vaistu kompanijos karas,pirma reiketu visapusiskai istirti ,tik tada daryti isvadas.

 4. artas says:

  To> as
  siūlau pažiūrėti šį lietuviškai išverstą filmo gabaliuką, gal tai padės kažką suprasti:)
  http://www.sarmatas.lt/12/skiepai-melo-pandemija-video-liet/

 5. as says:

  aciu pasiziurejau,bet gana skeptiska nes jie varo tik i vienus vartus,pati asmeniskai zinau moteri kuri vos nenumire nuo kiauliu gripo(deka pazystamo daktaro kuris atveze is namu sau pirktus vaistus),kitas berniukas kuri ligos metu priziurejo man pazystama sesele,mire nes sveikatos ministras vaistams nuo kiauliu gripo skirtus pinigus susidejo sau i kisene(kas aisku buvo nuslepta).Taip kad mums gal reiketu pirmiausia savo kiema susitvarkyti ir savas isgamas pradeti viesinti.Jeigu taip butu mires mano vaikas ir zinociau priezasti turbut pasielgciau kaip Kedys.

 6. artas says:

  To > as
  Sveikatos ministras kaip tik nupirko vaistus skirtus „kiaulių gripui“, už ką buvo lazdavojamas, nes nuo gripo nėra jokių vakcinų ir negali būti.
  Gripas kinta kiekvieną kartą, jis kasmet kitoks, todėl tada, kai jis pasirodo jau vėlu būna kurti kažkokias vakcinas, todėl, kad tam nueina iki pusės metų, o per tą laiką gripo epidemija jau būna pasibaigusi. Tą jums pasakys bet kuris studentas medikas.
  O į vienus vartus filme varo todėl, kad būtent taip ir yra. Aš nesu nė karto pasiskiepijęs ir jau daug metų nesirgau jokiais gripais. kaip manote kodėl?
  Bet neįtikinėsiu, galite nuodytis vakcinomis sukurtomis būtent tam, kad nuodytis ir dar už tai jūs sumokate. Tai paprasčiausiai verslas atnešantis trilijonus pelno ir su gydymu neturi nieko bendro.

 7. as says:

  Na as irgi nebuvau skiepijusis nuo gripo(isskyrus pries du metus),bet visada sirgdavau kasmet po kelis kartus.O stai poliamitais ir visom kitom ligom nuo kuriu buvau paskiepyta nesusirgau .Raupai isnaikinti pasaulyje skiepu deka ar ne?O kad jus nesirgote kitomis uzkreciamomis ligomis tai turbut del to kad kiti paskiepyti ir nera kam perduoti liga.Del sveikatos ministro tai tamsta nieko nezinote,nes mano pazystama dirbo prie to mirusio berniuko nuo kiauliu gripo ir sake kad ligonine neturejo vaistu konkreciai tamiflu,o po to kai berniukas mire ir zurnalistai pradejo verztis visiems buvo prigrasinta neprasitarti kad neturejo vaistu……..as pasitikiu savo drauige,nematau jokio tikslo kam turetu meluoti.O jus pazystate ministra ,matete kad jis tikrai pirko vaistus?Jis gal juos ir pirko bet paleido i juodaja rinka ,nepamirsdamas apsirupinti saves,nes turiu du zmones kurie konkreciai gali patvirtinti kad konkreti ligonine vaistu neturejo.Ar ne geda ?Tamsta labai laimingas kad nesusirgote ydomu ka sneketut jei butut susirges ir jei liktut gyvas bet su negalia ka tada sneketume.Arba zmona budama nescia uzsikrestu kiauliu gripu ir netektu kudikio,ydomu ar ir tada kalbetume kad skiepai negerai.Skiepijo mus jau tarybiniais laikais,tai ka taip iseina kad ir rusai nuodino saviskius,juk ne vien Amerika gamina skiepus,o kaip su kitom pasaulio salim ar cia visi susitare?Man jau cia kvepia paranoja….na nesvarbu nemanau kad as jus itikinsiu ,o jus mane.Gal esme, duoti peno kitiems pamastyti.

  • Anomis says:

   Nebutina pazinoti ministro ir jo ketinimu uzsidirbti eilini karta kokia nors „nauja“ vakcina.Uztenka suvokti, kad bet kokie skiepai tai nuodai musu imuninei sistemai. Tai reiskia kad medikai mus nuodija patys to nezinodami, nes jiems, zemesniems rangu niekas to ir nesako. Pvz. Nuo maro europoje-Anglijoje, pradejus skiepyti zmones, maras pasibaige, taciau ne skiepu pagalba, jis paprasciausiai eme slopti savaime, kaip ir atsirado. Atsirado taip pat „geru dedziu“ esanciu valdzioje ir norinciu suniokoti zmonija. Tai melo-setono uzmacias tenkinantys valdziu virsunes, kurie irodyti, kad skiepai veikia, butinai isigyja virsunems skirtus gerus-tarkime-veiksmingus o gal but ir beveiksmius skiepus, ir jie nuo ju nenukancia. Kas musu atzvilgiu, mes gauname prastus ir simteriopa kartu sugadintus apkrestrus nezinia kuo skiepus ir pasitikedami tais, kuriais mes neturetume apskritai pasityiketi, ju darbu fono rezultatais, kurie visuomet eina pries mus, turetume buti samoningesni ir BUDRESNI. Prisiminkime zodzius, „bukite budrus“ nesnauskite, nes tai i prazuti. Kas realijose to maro, pasirodo, kad tie kurie pasveiko nuo maro vakcinu po kurio laiko tapo vampyrais patys to nenoredami ir nezinodami ir juos Romos popiezija visus naikino kaip raganius. Tia ar verta stengtis gauti vakcina, jeigu jos deka po kurio laiko musus genetikoje-organizme yvyksta tie procesai, kuriu deka mes tampame aukomis, numatytomis setonisku keslu? Mastykime ir budekime.

 8. artas says:

  To>as
  Rusai niekada neskiepijo nuo gripo, nes tai NEĮMANOMA. Ar galite tą suvokti? Juk būtent rusai ir įvardijo tą faktą, kad gripo viruso skiepais neįmanoma paveikti, nes iki epidemijos pradžios tų skiepų pagaminti neįmanoma, nes nežinoma koks bus virusas. O kai prasideda epidemija, tai skiepus gaminti būna jau vėlu.
  Nuo kiaulių gripo mirė mažiau žmonių, nei nuo paprasto sezoninio gripo bendrai paėmus, tai ko jūs čia gąsdinatės? Bet jei jums lemta mirti jaunesniame amžiuje, tai ir mirsite ir nieko jums nepadės jokie skiepai… Jų pagalba jūs žlugdote savo imuninę sistemą, bet jūs to nenorite tiesiog suprasti.
  Gal baikime šią temą – aš jūsų neįtikinsiu, o šiaip šnekėti neturiu noro…
  Su pagarba…

 9. as says:

  nu cia kalba ejo apie aplamai skiepus ne tik apie gripo skiepus,nesusisnekejom tiek to……………viso gero

 10. Jo says:

  Tikrai pastebejau,jog kas nuo vaikystes nuolat skiepijasi tas ir serga dazniau. Keista.

 11. mamyte says:

  as kai susilaukiau antro vaikelio sveiko ir po antro skiepo prasidejo alergijos bedos, pradejau dometis skiepais. domejausi nemazai ir nusprendziau atsisakyti skiepu, nes naudos neizvelgiau ju. pas seimos daktare nuvyke praneseme kad atsisakome skiepu- tai buvome palaikyti vos ne SIAUBINGI TEVAI, kuriems nerupi vaikas. Grizusi namo vel pradejau blaskytis del skiepu naudos,bet sis straipsnis visas abejones issklaide. jokiu budu neleisiu savo vaiko daugiau skiepyti!!!

 12. Rojus says:

  nezinau, tikėjau ir tikėsiu vakcinomis, kad jos išgydė ir išgelbėjo daugelio žmonių gyvybes. 

  • Anomis says:

   Tik neispruseliai gali taip atsainiai ziureti i savo ir savo seimos ar gimines sveikata. O isprusimas kaip matome siais laikais tampa prieinamas visiems ir netgi nemokamas zvalgantis ineto puslapiuose.As galiu netikintiems pasiulyti pasidometi brosiura “Drug indurstry DIRTY TRICKS!” Dr Earl Mendell.
   Vienoje ismintingoje knygoje parasyta; „Mano tauta bus isnaikinta ne todel kad nuosirdziai tikejo melu, o todel, kad nenorejo pazinti Tiesos“… mastykime, gal dar ne per velu..

 13. Robertas says:

  Visas straipsnis yra labai gražiai surežisuotas, tarsi būtų parašytas vieno žmogaus. Klausimai ir atsakymai aina išvien, matosi, kad „žurnalistas“ ryškiai žinojo ko turi paklausti arba ryškiai žinojo iš ko galima gauti jam rūpimus atsakymus. Žodžiu varoma į vienus vatus. Kai prasideda konspiracijos teorijos apie žmonių depopuliaciją tai išvis pradeda atrodyti kaip seno paranojiko pamokslas jaunesniam (būtetn tokį įspūdį man ir paliko šis straipsnis). Aš nemanau kad su skiepais viskas tvarkoje, irgi esu girdėjęs ne vieną atvejį kaip pasiskiepijęs žmogus susirgo, taip pat pritariu aukščiau išreikštai minčiai kad skiepai nuo gripo viruso yra nesamonė, tačiau skiepai nuo kitų ligų ypač tie kurie privalomi vaikams manau yra būtinas dalykas (Lietuvoje jau nebėra tokių, bet būtų įdomu pamatyti susirgimų statistiką…). Taip pat būtų įdomu pamatyti kitokią nuomonę apie tai ką interviuojamasis su kolegomis buvo aptikęs virusuose, nenustebčiau jei kažkoks viščiuko virusas būtų ten atsidūręs tik todėl, kad jis nepavojingas žmonėms ir būtent todėl mutuotas naudojamas kaip pavojingo viruso analogas. Tai ko aš nesuprantu apie tuos atradimus, kurių ne visi netgi aiškiai įvardinti, manau yra nesuprantami ir daugumai žmonių. Klasikinis žmonių klaidinimo būdas – papasakok apie viską tik iš vienos pusės, tamsoje ir su žibintuvėliu iš apačios apšviečiančiu tavo veidą, ir dauguma ir išsigąs. Linkiu naudotis savo smegenimis ir išsiaiškinti tai kas kelia klausimų, o ne tikėti destruktyviais straipsniais.

  • Anomis says:

   O jus gerbiamasis pasidomekite inete apie gripo vakcinas, buetnt rusiskame sajte, ar net YouTube ir pamatysite, kad net profesoriu lygyje aiskinama zmonems, kad tos gripo vakcinos yra apskritai zalingos. Jus galite cia aaiskinti tarsi surezisuota, nes toliau sio puslapio matomai nenuainate. Tad vertetu pasizvalgyti po ineto pasauli ir tuomet jusus poziuris akivaizdziai pasisuks 380 kampu..sekmes ineto puslapiu kelionese jei is tikruju norite suvokti kas daroma zmonijos genocido link. Tik neispruseliai gali taip atsainiai ziureti i savo ir savo seimos ar gimines sveikata. O isprusimas kaip matome siais laikais tampa prieinamas visiems ir netgi nemokamas zvalgantis ineto puslapiuose.As galiu netikintiems pasiulyti pasidometi brosiura „Drug indurstry DIRTY TRICKS!“ Dr Earl Mendell.

 14. Justina says:

  Jokių vakcinų, jokio alkoholio, jokio tabako propagandos mums, mūsų vaikams. Ačiū už informaciją.

 15. Gedas says:

  Sveiki, esu sveika givenimo buda propoguojantis zmogus,man 25m. Kai zmona laukesi dukrites viduje pirma abejone kilusi apie ateiti buvo skiepai, nes intuicija sake kad kaskas su tuo nera visiskai gerai. tuo labiau kai pats nei gripais nei kaskokiais persalimai jau 5m nesergu, ir nemaizai daliai zmoniu samoninguma sugebejau pazadinti. pirmiausias dalikas ka pastebejau apklausdamas kitus zmones apie skiepus tai suvokiau kad visi jaucia didziule baime ligoms aplamai,o kaip zinome mintis visuomet materelizuojasi. O mieli zemieciai na pajuskite kaip stengiamasi zmones ibauginti, taspats andriukaitis kaskokioi laidoi pastovei kartojo kad jis nori apsaugoti musu vaikucius nuo mirties :D nu vien tas jo zodis dar jis nezinau net kiek kartu ji ten istare skamba na keistokai nes mirciu atvejai nuo daugelio ligu kuriu skiepija ir tai labai reti. Ir seip pameginkit bent valanda pamirsti viska ka matet per tv, viska ka perskaitet kokiam ten delfi ar dar kaskur, ir apsizvalgykit aplinkui tai manau visi matisime ligas ar negalavimus kurie pasireiskia zmonem neteisingai givenantiems, nesilaikantiem elementaraus fizinio kruvio, valgantiems daug virto kepto ir kitaip atkirsto maisto nuo pradines,givibes pilnos formos. Tai cia verta tuom susirupinti bet nei vienas neserga kaskokia tai tuberkulioze kuria taip gazdinama nors tas skiepas kuri gavom vaikistei jau senai nebeveikia, is to skiepo pas mus like nebent kokie kelenu traskesei ar kitas mesliukas ustriges musu organizme. Kaip suprantat as neskiepijau savo dukros ir tikrai buciau dekingas savo tevam jai jie nebutu skiepije manes, bet dabar jie tik sako kad labai gaila kad ju laikais nebuvo interneto ir nebuvo info apie tai.Na o ligoninei kai atvaziavo su tais svirkstais i palata pasakiau kad mano dukra po gimdimo ivertino 10balu ir nesiruosiu rizikuoti tokia sveika mergaite, tai riakcija buvo labai normali, tikrai esu dekingas klaipedos gimdimo skiriui uz tai kad nepuole manes itikineti skiepu nauda, uzteko 1 paraso kad atsisakau ir viskas, na o po menesio vizite pas pediatre taipat pasakius kad atsisakom skiepo ji paklause kodel,pasakiau nes givename laikidamiesi sveikos givensenos principu ir tai kertasi su musu poziuriu, tai ji pasake taip, „as taipat esu pries vaistus ir naudoju tik homeopatinius prieparatus ir visus savo anukus taip gidau,nieko jum nenoriu sakit apie kitus skiepus na bet bentjau nuo tuberkuliozes patariu pasiskiepiti nes visur bomzai kosija,dar turite kelias dienas pagalvoti nes dar paskiepisim nemokamai o veliau jau bus velu“pasakem su zmona kad pagalvosim:D dar kai tik atejo sakom jai, na mes nesiskiepisim tai ji sako tai ko cia isvis atejot :) o as jai sakau maniau kad pediatras ivertina maziles bukle o ne tik bado vaikus, tai taip atsivepus sako ,na gerai nurenkit mazile ir ziurekit kad neapsisisiotu:D zodziu ka padariau pirmiausia tai nusipirkau svarstikles ir metra ir vaiko bukle vertinu pats namuose, nes seimos giditojai paskiau kad noriu jog ji atviktu pas mane i namus nes nenoriu nesti savo dukros pas ja nes priimamajam pilna serganciu zmoniu,o ji atsake kad daug darbo ir kad paskiepiti ji gali tik ten, as pasakiau kad neskiepisiu dukros,tai tada ji paklause ar dukra jauciasi gerai?sakau taip, ir ji pasake jaugu kartais pakils temperatura ar dar kasnors vazuokit i ligonine ir fsio. tai tokia rialibe kad pajunti kad svarbiausia paskiepiti o ne bendrai vaika apziureti.Tai man dar vienas nesuprantamas dalikas, kaip tie kurie abejoja gripo vakcinomis neabejoja skiepais?kur ta jusu logika?jai jus taip viska logiskai ismastote kad gripo vakcina zmonems nieko nepadeda o tik kaskam pinigeliu dauk atnesa tai ar nelogiska butu galvoti kad tospacios firmos kaska panasaus daro ir su skiepais?As asmeniskai manau kad pagrindiniai pinigai ira surenkami ne is pacios vakcinos ,ir manau kad vakcinos neigiamai vekia ilga laikotarpi, butent tuo laikotarpiu tersalai ir kitos neistirtos medziagos organizmuose pasireiskia ivairiu ligu pavidalu, pradedant autizmu ir baigiant ivairiais smegenu pazeidimais kur kiti pavadins demesio sutrikimais ir t.t jug tai galetu buti labai geras planas pritraukti klientus jiem patiems to nesuvokiant nes jug „sirgti normalu :D“jug farmacijos imones neegzistuotu jai visi pradetume sveikai giventi. o stai is kur farmacijai suplaukia visos tos lesos kurios leidzia ir labaratorijas finansuoti ir tirimus palenkti i ju puse ir blokuoti informacinius saltinius, ir skleisti ta baime apie kuria snekejau, reikia suvokti kad farmacijos imones veikia ipac placiai,pradedant politika baigiant laidomis per tv, o tai patis galingiausi pasaulio ginklai su kuriais gali formuoti zmoniu iprocius ir mastima. na ir baigdamas tiems kurie ira prarade pusiausvira savije del nekokio givenimo ir kurie nebeturi mums suteikto pojucio is vidaus kuris vadinas intuicija, nes intuicija visada jum gali patarti kur geris kur blogis bet atsiradus disbalansui kune sie gebejimai dinksta ir tada jusu nuomone formuoja tv ir ziniasklaida, tokie zmones visada sako man reikia faktu faktu faktu,na nes per tv jie iprato „faktus“ matyti:D tai nurodau rimta puslapi kuriamia rasite ipac daug info apie tai kas zmogui gerai ir nevisai, sis puslapis ira atviras visiems mokslininkams kuriem uzdraude kalbeti ted.com portale nes ted.com ira finansuojamas amerikos maisto pramones gigantes monsanto. cia ira isamus tirimas apie vakcinuotus 17 000 vaiku,is ju puse buvo nevakcinuoti, ant sio tirimo pasirase daug auksto ligio amerikos daktaru ir tai labai rimtas dokumentas, faktas ar kaip dar pavadinsit kurio niekada per tv nepamatisi :) http://www.naturalnews.com/vaccines_get_the_full_story.html ten spauskit download. tai siamia tirime buvo uzfiksuota 120% astmos susirgimu 185%neurologiniu sutrikimu 146% autismo atveju 317% demesio deficito,hiperaktivumo sutrikimu daugiau nei pas neskiepitus. ir seip siame puslapije http://naturalnews.com/ ipac daug informacijos kuri leis jum prabusti, panasu kad uzsenije zmones jau nebekalba kenkia ar ne skiepai, o ir atliekami rimti nepriklausomi tirimai lauzantis visus isitikinimus, juk kad suvoktume kad cigaretes mums kenkia reikejo daug desimciu metu, suvokimas nuo supratimo labai skiriasi. tai tiek norejau pasakiti,labai atsiprasau uz padaritas klaidas zodziose, tiesiog mokikla man kele alergija :D

  • Aquarius says:

   Šaunu, kad yra sąmoningų tėvų. Linkiu visiems išmokti tinkamai pasinaudoti internetu, nes jame slypi neįkainojamos žinios. Kaip teisingas žinias atskirti nuo melo teks kiekvienam savarankiškai – pasikliaujant savo intuicija, morale ir blaiviu protu. Būkite dosnūs vieni kitiems, dalinkitės savo patirtimi ir žiniomis, kad žmonių sąmoningumas tik didėtų. Atsisakykite žalingo gyvenimo būdo ir skatinkite tai daryti aplinkinius. Skatinkite ne liepimu ar įsakymais, o geru pavyzdžiu, gerais darbais ir spinduliuojančia energija. Gal kam bus įdomu pasidomėti papildoma informacija apie žmogaus mitybą ir detoksikaciją iš senovinių Esinų raštų ->http://www.essene.com/GospelOfPeace/peace1.html Linkiu sėkmės ieškant teisingo gyvenimo kelio ;]

 16. ji says:

  o ka daryti, jei nori kurti seima su vaikinu, kuris yra hepatito b nesiotojas? jeigu nesiskiepyt,kokia kita iseitis apsisaugot paciai ir veliau apsaugot vaikus nuo apsikretimo?

 17. Aura says:

  Aš esu būsima mamytė, mano draugė kuri gyvena Anglijoj neseniai pasigimdė dukryte ir atsisakė skiepų, daktarai buvo pasibaisėję jos sprendimu, grasino net vaikų teisėmis. Jos nusistatymas prieš skiepus mane privertė susimąstyti pradėjau daug domėtis ieškoti informacijos, statistikų. Daug skaičiau tinklapių pasibaisėjau kas ten rašoma, kas yra kišama į skiepų sudėtį, pavyzdžiui aliuminis, gyvsidabris, juk tai nuodai organizmui ypač jei šie nuodai yra suleidžiami naujagimiui. Nesuprantu kam vaiką reikia skiepyti nuo hepatito B viruso jei mama žino, jog juo neserga, tai tiesiog vaiko žudimas. Kardinaliai pakeičiau savo nuomone apie skiepus ir savo vaikelio tikrai neskiepysiu, bent jau iki penkių metų, nes juk pačiais pirmais metais formuojasi vaikelio imuninė sistema, organai ir suleisti nuodus į vaiko organizma man atrodo nežmogiška.

 18. Andrius says:

  Dėkui. Netyčia prasileidom vieną skiepą nuo Tuberkuliozės. Ir greičiausiai, kad jis bus paskutinis. Svarbu, domėtis ir ieškoti teisybės. Nes „kaikam“ yra labai naudinga, kai esam kaip daržovės arba tikim tuo ką mum sako, ir nepamastom, kad gal yra visai ne taip.

 19. Ineta says:

  Aš savo dukters neskiepijau, tais laikais reikėdavo atneįti iš vaikų poliklinikos raštelį, kodėl negalima skiepyti, nes skiepai tiesiog masiškaI vykdavo mokyklose kasmet, sakydavau, kad alergiška viskam, todėl kas kartą išsisukdavau.Dabar jai 35 metai ir ji augina dukrytę, kuriai beveik metukai ir kuri taip pat skiepyti atsisakyta.Gyvenime negali žinoti, kuo susirgsi, tačiau iki šiol abi sveikos, mažylė nesirgus net sloga dar iki šiol.Moralas tooks, kad nereikia gyventi bandos jausmu, reikia gilintis, ieškoti tiesos, šviestis medicinos tema, kad gyvenime galėtum priimti teisingą sprendimą sau ir savo vaikams ir niekas negali pasaulyje nuspręsti už tave-skiepyti savo vaiką, ar ne, griauti imuninę, ar tvirtinti ją, kuo sveikesne gyvensena.Būkim sveiki .

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top