Kaip „Rusič“ teroristai nužudę Nemcovą susigundė agurkų verslu

2015, 6 kovo, 4:40 | kategorija Ideologija | 6 komentarai | peržiūrų 412 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisDar užvakar didieji Lietuvos žiniasklaidos portalai sklaidėsi antraštėmis apie viešai prabilusius Boriso Nemcovo žudikus ir demonstravo „labai patikimą“ video įrodymą, kuriame kaukėti tipai storu balsu prieš kamerą tiesiai šviesiai išklojo, jog Novorosijos vardu jie nutarė įvykdyti nuosprendį proamerikietiškam išdavikui Borisui Nemcovui.

Ką, esą, nedelsdami ir įvykdė. Po ko įrašė šį, žemiau parodytą vaizdo įrašą, kuris kažkokiu būdu pateko į šio portalo Nr1 rankas, iš kur jau buvo ištransliuotas po visą Lietuvą, kaip nepaneigiamas Boriso Nemcovo žmogžudžių prisipažinimo faktas. Galite jį pamatyti žemiau.


Tačiau, beveik iškarto, t. y. sekančią dieną (šiandien) jie mums (ir kitoms žiniasklaidos priemonėms) atsiuntė kitą vaizdo įrašą, kuriame lyg atsisako savo kruvino amato bei nutaria imtis sąžiningo verslo. Ir siūlo bendradarbiauti lietuvių verslininkams.

Mes (sarmatas.lt redakcija) pamanėme, jog Lietuvoje, esant tokiai ekonominei padėčiai, ryšium su Rusijos rinkos embargu, toks pasiūlymas yra labai laiku. Juolab, kad agurkai žiemą labai skanu.

Jų pasiūlymas:

Mes , trys vyrukai iš Ukrainos kaimo. Mes kolūkiečiai, ir auginame agurkus. Tai tokios žalios daržovės, panašios į hmm.. na tiek to… Vienu žodžiu .. daržovės.

Kadangi mes girdėjome, jog lietuviai geri, draugiški ir labai patiklūs žmonės, mes norėtume pradėti slaptą agurkų tiekimą į jūsų regioną. Pirmas užsakymas, kaip jums-lietuviams – nemokamai.

Perveskite mums pinigų, nors už prekių pervežimą. Mūsų sąskaita: (video apačioje).

Atsiųskite savo adresą ir patvirtinimą, jog pinigai pervesti į mūsų sąskaitą. Labai džiaugsimės galėdami bendradarbiauti su jumis.

Labai patikimi ir sąžiningi būsimieji verslo partneriai. Apie jų sąžiningumą galima buvo spręsti iškart, kai tik jie atvirai  prisipažino nužudę Borisą Nemcovą.


Turėtume visi labai padėkoti šiuos teroristus suradusiems, Lietuvos Nr1 portalo atstovams, matyt padėjusiems šiam reikalui daug pastangų. – Tauta jūsų tikrai neužmirš.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. algimantas says:

  Man įdomu ar tikrai Lietuvoje pilna debilų dar tebetikinčių Lryto skiedalais?
  Ar visgi čia jau portalas Nr1 varo iš inercijos, nes pas jį patį išskyrus debilus, normalių žurnalistų nebeliko?
  Skaitant ir stebint šiuos dalykus atrodo lyg į durnyną būtum pakliuvęs, kur nė vieno daktaro nė su žiburiu nerastum – vien bepročiai aplink. Smegenų plovėjai.
  Šaunuoliai tie, kas sukūrė antrąją parodiją.

 2. Mynde says:

  Algimantai, nustebtum sužinojęs, kiek žmonių (taip pat (o gal ne ypač) jaunų) skaito tą mūsų melasklaidą ir net tiki. Kitas stebinantis dalykas – kaip greitai ir kaip masiškai save vadinantys „žurnalistais“, „apžvalgininkais“ ir „politikais“ nusirito iki visiško užribio.

 3. Arturas V says:

  Pastebėjau, kad tikrai daug jaunų žmonių skaito lrytą. Ir tikrai tiki viskuo kas ten rašoma. Įdomu tai, kad tikriausiai daugiausiai žmonių skaitančių l.rytą yra iš Vilniaus (galima pagal komentatorių IP adresa nustatyti apytiksliai). Tačiau gal nėra čia nieko ypatingo, nes mano nuomone Vilnius yra labiausiai nutautėjęs Lietuvos miestas. Ir pagal savivaldybių rinkimų rezultatus galima tai patvirtinti.

 4. Gojus says:

  geras. Paplatinus video Kalei Grybaisaitei būtų geras pretekstas nusamdyti dar kokią kuopą ministerijos klerkų kurie turėtų ieškoti būdų kaip atremti nesuvaldomą Rusijos propogandą.

 5. To algimantas says:

  man idomu, is kur atsiranda tokiu ligoniu( jie patys,aisku nesupranta, kad rimtai serga) kurie tiki sio portalo skiedalais.

 6. Anyzius says:

  Pasiūlymas-reklama nepilnas. Nepasakyta, į ką gumbuotas agurkas panašus, ir kad „subalansuotas moterims, bet tinka ir gėjams“.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top