Kovo 11 įvykusi nacionalistų eisena Vilniuje [video]

2015, 11 kovo, 23:19 | kategorija Realybė | atsiliepimų (7) | peržiūrų 574 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

2015-03-11 įvyko jau tradicinėmis tapusios Lietuvos ir ne tik, nacionalistų eitynės Vilniuje, prasidėjusios nuo Katedros, Gedimino prospektu iki Nepriklausomybės aikštės prie Seimo, kuriose šį kartą, kaip ir pernai metais, dalyvavo ir kitų šalių nacionalistai, tarp jų ir Ukrainos atstovai. Jų vėliavų eisenoje buvo tikrai nemažai, kaip geltonai mėlynų, taip ir raudonai juodų su jų trišakiu. Neapsiėjo ir be dviejų jau daugeliui žinomų kitataučių D. Kaco ir E.Zuroffo. Vienu žodžiu viskas vyko kaip įprastai. Pabaigoje, Nepriklausomybės aikštėje buvo sugiedotas Lietuvos himnas, po kurio TS narys R. Čekutis pranešė, jog planuotas Ukrainos „Dešiniojo sektoriaus“ atstovo pasisakymas atšaukiamas, nes pastarasis neatvyko, ir paskelbė apie pradedamą piniginių aukų rinkimą Ukrainos „Dešiniojo sektoriaus“ kariams, mat jų valstybė savo karių visiškai neremia ir anie kariauja be rūbų ir be batų. Kaip sekėsi rinkti aukas, deja, pasakyt negalime. Nebuvome iki galo.


Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. Laisviausia pasaulio šalis-tikras rojus žemėje says:

  O kodėl nė neužsimenate apie svarbiausią dalyką-kad šitų „patriotų“ eisenoje kuo ramiausiai žygiavo ir IŠKRYPĖLIŲ atstovai su vaivorykštinėmis vėliavomis?

  Ir dėl šitokio išsityčiojimo praktiškai niekas nešdrįso net cyptelėti?

  Ogi todėl gerbiamasis (ar gerbiamoji), kad niekas išskyrus tą smegenų plautuvę Nr1 Lietuvoje, jų net nematė. Kaip galima rašyt apie tai ko nematei?
  moderatorius

 2. Mindaugas says:

  Fašizmas nėra nei antiautoritarinė, nei antikapitalistinė ideologija, todėl kapitalistiniam elitui jis nėra baisus. Netgi tie antikapitalistiniai „nacionalsocialistai”, kurie pasisako prieš turčius ir prieš globalizaciją, lengvai pakliūva savo tautinių kapitalistų kontrolėn, nes iškelia nacionalizmą į pirmą vietą. Atsiribodami nuo kitų tautų, jie atsisako tokio galingo ginklo, kaip solidarumas. Nacionalistinės vyriausybės, gavusios fašistų paramą, gina kapitalistinę nelygybę ir prisideda prie globalizacijos. Mojuodamos vėliavėlėmis, provokuodamos karus prieš silpnas valstybes arba smerkdamos kurią nors mažumą, jos atitraukia žmones nuo įsisenėjusių problemų – skurdo ir vargo. Tokiu būdu fašistai, manantys, kad jie „gina” arba „stiprina” savo tautą, iš tikrųjų laižo tos tautos engėjų batus. Jiems reikia tos pačios tautybės vadų kontrolės, jie aklai prisiekia būti ištikimi elitui, kuris nuolaidžiauja jų smulkiems prasižengimams. Taip fašistai užtikrina, kad išnaudojimas ir valdžios savivalė tęsis toliau.

 3. Bonifacas says:

  Zurofininkams-pankininkams, stebint jų apmulkintų žiopliukų būreliui, ir vėl pasisekė apdergti Nepriklausomybės šventę.

 4. Bonifacas says:

  Dėl „iškrypėlių vėliavų“.

  Jos buvo nešamos oficialiose eitynėse link Katedros. Zurofopankinėse eitynėse
  nuo Katedros link Seimo buvo nešamos kitų iškrypėlių- ukrainos neonacistų „pravyj sektor“ vėliavos. Matyt, pirmasis komentatorius pasimetė tarp šių įvairaus plauko iškrypėlių vėliavų. Tai menka
  klaida, nes tų vėliavų nešikų tikslai ir užsakovai yra tie patys.

 5. Mindaugas says:

  Ar kas nors uždavė sau klausimą, kam ši šventė ir kas ją švenčia? Atsakysiu. Visų pirma – tai šventė šalies kapitalistinei oligarchijai bei buvusiems Kompartijos nomenklatūrininkams, įsijungusiems į šiuolaikinės buržuazinės Lietuvos hierarchiją – juk jie gali džiaugtis milžiniškais savo turtais, prestižu ir daugiau kaip dvidešimt metų trunkančiu viešpatavimu. Visų antra – tai šventė naiviems „patriotėliams“ – tiems lietuviams, kurie dar neperprato karčios tiesos, kad jokios nepriklausomybės šiuolaikinė euroliberastinė Lietuva neturi, būdama kapitalistinės-kosmopolitinės Europos Sąjungos (ES) provincija ir JAV imperializmo kariniu poligonu; kad ta vadinamoji „laisvė“ ne tiktai neištaisė išsigimstančioje TSRS egzistavusių blogybių, ne tiktai neatnešė jokios realios „nepriklausomybės“, bet dar ir faktiškai sugriovė visus Lietuvos ekonominius bei kultūrinius laimėjimus, kurie buvo pasiekti tarybiniu laikotarpiu. Kas iš viso to pasipelnė? Tik saujelė kapitalistų, bankininkų – buržuazinių oligarchų – kuriems kovo 11-oji reiškė ne kokią tai „laisvę ir nepriklausomybę“, bet paprasčiausią galimybę kiek įmanoma labiau prisiplėšti turtų, kuriuos sunkiu ir prakaituotu darbu dešimtmečius kūrė lietuvių tauta; tai buvo, visų pirma, kapitalizmo atstatymas Lietuvoje, buržuazinės santvarkos restauracija, atnešusi visišką mūsų šalies socialinę, ekonominę bei kultūrinę degradaciją. Taigi tai, kas buvo sukurta Lietuvoje per pastaruosius 25-erius metus – tai brutali ir ciniška mažumos diktatūra prieš daugumą, griaunanti elementarius žmogiškumo, tautos savasties bei išlikimo pagrindus, neturinti nieko bendro nei su laisve, nei su nepriklausomybe, apie kurią kalbėti mažų mažiausiai veidmainiška – ypač šiandien, kai Lietuva yra tiktai ES provincija, Vašingtono-Briuselio kolonija, pigios darbo jėgos šaltinėlis.

 6. ir vėl says:

  kaip ir visada, KAD JŪS ŽINOTUMĖT, KOMENTATORIAI, KOKIE JŪS LABAI ESATE TEISŪS. Bet Jūs ir žinote.

 7. pala pala says:

  peržiūrėjau video, bet tai įžūlumas ukropų viršūnėlių, liaudis naiviai kovoja už jų interesus, o tie net savo ištikimiems tarnams, pasiruošusiems netgi mirti, nenuperka nei batų, nei drabužių… Timošenko su visokiais Liaško, vargšeliai, matyt neturi nei ko valgyt, nei už būsto nuomą susimokėt.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top