Kratos Bartašiūnaitės, Grabausko, Juraičio, ir keleto kitų žmonių namuose

2015, 19 kovo, 13:47 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (18) | peržiūrų 1 743 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Šiandien, iš socialinių tinklų mus pasiekė žinios (gandai), jog vyksta masinės kratos, žmonių, pirminiais duomenimis kaltinamų pagal 121 BK straipsnį, namuose.

121 BK straipsnis:

„tas, kas kūrė organizacijas ar ginkluotas grupes, turinčias tikslą neteisėtu būdu pakeisti Lietuvos valstybės konstitucinę santvarką, kėsintis į jos nepriklausomybę, pažeisti teritorijos vientisumą, arba dalyvavo tokių organizacijų ar grupių veikloje, baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki dešimties metų.“

Tai (pirminiais – nepatikrintais duomenimis) Milda Bartašiūnaitė, Giedrius Grabauskas, Vaidas Lekstutis, Olegas Titorenko ir Kazimieras Juraitis ir Jaras Valiukėnas.

Konkretūs įtarimai šiems žmonėms labai aptakūs, tačiau sprendžiant iš to, ką kalba patys apklaustieji,kurių namuose buvo vykdomos kratos, – Klaipėdos prokuratūra, pagal 2015-01-15 iškeltą bylą, įtaria-tiria, jog minimi žmonės galėjo prisidėti prie lapelių (atsišaukimų) platinimo, jų spausdinimo ir anti-konstitucinio pobūdžio grupės žmonių organizavimo. Tiesa, neįvardijo kuo konkrečiai tie minėti lapeliai pavojingi Lietuvos konstitucinei santvarkai (nepainioti su politine) ar apskritai valstybės saugumui. Kol kas visa kaltė tik minėtų atsišaukimų spausdinimas ir platinimas bei, esą, nusikalstamos grupės kūrimas.. Aprašyti įtarimai iš esmės net nėra įtarimai, mat jais nenurodomas konkretus kaltės lygis ir kokia yra padaroma žala tam subjektui, kurio atžvilgiu ji buvo daroma. Įvardijama labai aptakiai, kai tuo tarpu teisė labai konkreti sritis.

Patys įtariamieji-apklaustieji, kurių namuose buvo vykdomos kratos vadina šią akciją paprasčiausiu politiniu persekiojimu prisidengiant kriminaliniu bylos pobūdžiu.

Žmonių reakcija tuose pačiuose soc. tinkluose adekvati valdžios vykdomai akcijai.

Žemiau kopijuoti komentarai iš Facebook:

Kraupi žinia šįryt pažadino mane. Paskambino 06:00 Milda Bartasiunaite , kad į jos butą beldžiasi vyrai juodais drabužiais, prisistatantys kriminaline policija. Apie 7 val. ji juos įsileido. Kol kas daugiau žinių nėra. Bet patys suprantat, kad gyvenam „demokratiškoj valstybėj“…

Lietuvos Respublikos Konstitucijos 25 str. :
„Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas“

Gelbėkime demokratija LIKE -> SHARE

Pas daugelį iš mūsų vyksta kratos ….

2015-01-15 Lietuvos Respublikos generalinėje prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 121 str.
Baudžiamojo kodekso 121 straipsnis. Antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimas ir veikla
tas, kas kūrė organizacijas ar ginkluotas grupes, turinčias tikslą neteisėtu būdu pakeisti Lietuvos valstybės konstitucinę santvarką, kėsintis į jos nepriklausomybę, pažeisti teritorijos vientisumą, arba dalyvavo tokių organizacijų ar grupių veikloje, baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki dešimties metų.
2015-01-16 ikiteisminis tyrimas išsiųstas Klaipėdos apygardos prokuratūrai.
Ikiteisminio tyrimo medžiaga Klaipėdos aps. VPK gauta 2015-01-20 ir tolimesnis tyrimas pavestas Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybai. Atliekant šį tyrimą, atliekami procesiniai veiksmai.
Daugiau informacijos prašome teirautis Klaipėdos apygardos prokuratūroje.
Pagarbiai
Lina Nemeikaitė
Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyrius. „Karšto komentaro“ informacija.

Panašu, kad šiandien LR kriminalinė policija-VSD (duomenys tikslinami) aptiko stambų grobį, t.y. visą „prieš LR veikusią grupę“, kurios narių namuose vykdo kratas. Ir dar, labai panašu, jog žodžio laisvė Lietuvoje jau užsibaigė.
Pagal nepatikrintus duomenis kratos vyksta pas Milda Bartasiunaite , Vaidas Žemaitis Lekstutis, Giedrius Grabauskas, Olegas Titorenko ir Kazimieras Juraitis. Galbūt dar pas kažką, – kas galėtų papildyti informaciją. Eina gandas jog pagal 121 BK straipsnį: Antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimas ir veikla. Šiam momentui tiek. Kazimierui paliko tik laidinį telefoną.

Iš esmės, čia matome sistemos silpnumą, kai nebelieka instrumentų paveikt visuomenę ir telieka tik represijos. Kai propaganda pasirodo nepaveiki, todėl reikia represuot tuos, kurie labiausiai matomi. Kad kiti bijotų.

Akivaizdu tai kad, visos oficiozo MIP jau paskelbė apie šiuos „akcijos“ faktą. Atmetus „džiaugsmingus šūksnius“ ir „aplodismentus“ į „narsujų VSD darbuotojų“ adresą apie „iškilmingą pergalę“ kovoje su „koloradais, vatnikais ir Kremliaus propaganda“, aišku kad jokios antikonstitucinės veiklos NIEKAS NIEKUR neaptiks. Todėl sausame likutije turėsime visuomenės dėmesio atkreipimą į „akcijos“ aukas ir jų vykdomą veiklą. Tai yra ne kas kita, kaip tam tikras lūžis mūsų veikloje kūriant tikrą žmonių visuomenę. Dabar oficiozo MIP gavo (nors gal ir patys to nesuprantą) socialinį užsakymą nepalikti be dėmesio mūsų veiklą (nes užtylėti jau nebegalima). Bet tuo pačių tai ir elito nevykęs „atoveiksmis“, bandant pervesti visuomenės valdymo modelį nuo liberalizmo link fašizmo (neveltui „valdymui“ paskirti liberalai su Šimašiumi priešakyje, kurie taip pat turi socialinį užsakymą kuo greičiau diskredituoti liberalizmą).Bet kaip minėjau anksčiau „Istorija kartojasi du kartus: vieną kartą kaip tragedija, kitą – kaip farsas.“ Jie labai skuba, ir akivaizdu kad daro daug klaidų – į fašistų lyderius, tiesa sakant, nėra tinkamų kandidatų (kaip Vysockio dainoje „Настоящих буйных мало – вот и нету вожаков“).Todėl gerbiamieji nereikia dramatizuoti situacijos – viskas vyksta pagal „trumpo overštago“ schemą. Svarbiausia mums dabar neleisti kad kas nors iš šiuos „akcijos“ (arba sekančių) aukų būtu heroizuotas visuomenės akyse – nes tai technologiją kuri buvo kaž kada panaudotą prieš Jiezų Kristų (ir jo siulomą žmonėms mokslą), ir po to kai jo mokslas buvo išmeluotas, jo vardu buvo dar labiau pavergta visą visuomenė. Štai kur pagrindinė grėsmė … tad neužmirškime apie tai.

oho… labai įdomu, kaip prokurorai įrodys tokį nemenką nusižengimą. Manau, jei teismas bus viešas, Mildai čia gera galimybė išsakyti tai, ko nesugebėjo debatų metu Televizijoje. Prisijungčiau prie jos salėje, jei kas leistų atstovauti jos ideologijos poziciją. Manau ją paleis, bet jei ne – tada mes jau dasiritome iki dugno.

na ką „demokratiškėjam“ sulyg kiekviena diena įdomu pas ką dar pasibels į duris su žodžiais: „atidaryk padla, demokratija atėjo“

paveikslėlis

facebook_komentEUROPOS ŽMOGAUS TEISIŲ IR PAGRINDINIŲ LAISVIŲ APSAUGOS KONVENCIJA
Įsigaliojo: 1953 metų rugsėjo 3 dieną
Lietuva ratifikavo: 1995 metų balandžio 27 dieną
10 straipsnis
1. Kiekvienas turi teisę laisvai reikšti savo mintis ir
įsitikinimus. Tai teisė laisvai laikytis savo nuomonės, gauti bei
skleisti informaciją ir idėjas, valdžios pareigūnų netrukdomam ir
nepaisant valstybės sienų.

Kratos ir teisinis persekiojimas yra vykdomas prieš atskirus asmenis, siekiant užtildyti valdžiai neparankios informacijos ir nuomonės skleidimą ir/arba su tikslu įbauginti kitaip mastančius ir kalbančius. Manau, kad tai yra ne tik, kad neteisėta, bet ir labai primityvu…

paveikslėlis25 straipsnis (LR Konstitucija)
Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.

Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.
Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais – tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija.
Pilietis turi teisę įstatymo nustatyta tvarka gauti valstybės įstaigų turimą informaciją apie jį.

Nesmagu… Man nesmagu, kai oficialus „trolibanai“ gali taskytis nuodingomis seilemis i visas puses ir tai vadinama „zodzio laisve“ ir „patriotizmu“, o tuo pat metu tos pacios padermes dundukai nesioja laidotuviu vainikus, siuos (pabreziu!) rinkimus pralaimejusiam politkui – ir viskas OK! Dar nesmagiau, kai daromos kratos Milda Bartasiunaite (taip, ji tebera mano FB drauguose) bute, o kratytojai pagal tos kontoros tradicijas, kurios akivaizdziai nesikeicia nuo Stalino laiku (tai kas cia tada „kremlinai“?) prisistato apyausriu. Taciau bjaurausia yra tai, kad iskart atsiranda asilu choras, savo bliovimu reiskianciu lojalu dziaugsma valdzios savivalei. Man nesmagu. Labai labai nesmagu.

Skaitau komentarus… Nemanau, kad galeciau buti priskiriamas prie dideliu Rusijos imperines politikos myletoju ir man nei kada anksciau patiko, nei patinka dabar, kaip jei ten tvarkosi, taciau kalba ne apie tai, kas vyksta Rusijoje, o apie tai, kas Lietuvoje. O Lietuvoje vykstas parodomosios kratos pas tuos, kas ISDRISO pakalbeti kitaip. Tuo paciu paprasysiu visus, norincius pasitaskyti seilemis „a la Uzkalnis ar Ramanauskas (kuris Greitai) tam pasirinkti kita erdve, ne mano Siena. Dekui.

paveikslėlis
paveikslėlis

Nepatikrintais duomenimis, vieno iš įtariamųjų prūde buvo rastas ir konfiskuotas rusų gamybos atominis povandeninis laivas. Pilnas prigrūstas antivalstybinės uždraustos literatūros. Kapitonas pabėgo. Dabar ieškomas Žemaitijos miškuose.

paveikslėlis

Rusų gamybos atominis povandeninis laivas(Nepatikrintais duomenimis), šiuo metu konfiskuotas mūsų šauniųjų jėgos struktūrų vieno iš įtariamųjų prūde. Įtariama jog atplaukė ten ištekančiu iš prūdo upeliuku. Manoma, jog laivas bus perduotas Lietuvos karo laivynui.

 

Bus papildoma

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 18

 1. SB says:

  Tiksliai pastebėta, kai nebelieka argumentų, o 25-is metus runkelizuojama tauta vistiek atranda jėgų pasakyti, kad valdžia dirba kam tik nori, tik ne Lietuvos interesams, tada prasideda teroras…

  Neidealizuoju bartašiūnaitės, labai jau spalvinga asmenybė, bet toks „teroristų“ medžioklės vajus primena jankių demokratiją, kuri po bokštų griuvimo, rado unikalų metodą perlipti visas civilizuotas normas- kovą su terorizmu, kuria prisidengus galima daryti bet kokius nusikaltimus prieš savo šalies piliečius visiškai nepaisant jų teisų nei galiojančių įstatymų…

 2. Donatas says:

  Kalbant apie tautos priešus, arba mūsų (lietuvių) suskaldymą į valtnikus ir konservatnikus. 

  Matyt mūsų konservatnikai nesupranta, nesuvokia, kaip hibridinio karo amžiuje veikia revoliucijų ir perversmų scenarijai. Tad, arba jie yra beviltiškai kvaili, arba specialiai kelia ažiotažus apkaltindami „klounus“, kurie kiekvienam perversme išnaudojami kaip sceninė minia spektaklyje. 

  90% tai atvejai, kur sąmoksle, politinio elito išdavystėje, revoliucijose, pagrindinį vaidmenį atlikdavo ne tie, pas kurios ant galvų kiaurasamčiai su užrašais „Žemę – valstiečiams, fabrikus – darbininkams, valdžią – taryboms!“. O politinis elitas, kuris slėpėsi už panašių idiotų širmos, būtent tokie valdant bent kokiam politiniam režimui, rengia pamatus busimiems „pokyčiams“. Bent kokios revoliucijos pagrindas visada yra būtent politinio elito perėjimas į kitas barikadų puses mainais į geresnį savo statusą – padėtį valdžioje, pinigus – geresnį gyvenimą. 

  Kiekvienam perversme ne minia su šūkiais „šalin oligarchus“, „teisybės ir teisingumo“, „duonos ir pinigų“ su puodais ant galvos ir skydais rankose sukelia didžiausią pavojų, tokie visada atlieka tik lėlių vaidmenį, pagrindinė grėsmė visada būdavo ir išlieka elito lėlininkai. Būtent elito lėlininkai visada organizuoja valdžios pasikeitimus. 

 3. SB says:

  Visiškai teisingai, Ukrainos „maidanas“, kaip pripažino pats Obama interviu CNN yra jankių projektas, į kurį investuoti 5 jardai dolerių. Todėl visi kiti „maidanai“ yra pasmerkti, nes nesant tokio solidaus užnugario, jie bus tik „valkatų ir banditų siautėjimas“.

 4. tv says:

  Komorovskio vizito Žesove metu, saugumiečių parblokštam piketuotojui

  užklijuojama burna, tikrasis ES veidas, žiūrėkite pabaigą:
  https://www.youtube.com/watch?v=zO9akR6-W9A

 5. Mindaugas says:

  Raginu visus sveiko proto, sąžinės ir pažangios politinės krypties nepraradusius lietuvius ir Lietuvos piliečius neišsigąsti šitokių valdžios veiksmų ir solidarizuotis su tais, kurie yra persekiojami už teisybę, kurie, nepaisant gąsdinimų ir bandymų vykdyti politinį terorą, be baimės nešė, neša ir toliau neš kovos už dirbančiosios lietuvių tautos interesus, kovos už socialinį teisingumą ir darbo žmonių valdžią, vėliavą.

 6. Mindaugas says:

  O šati ką pasakė Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius: „Nebūkime naivūs, juk tiems devyniems asmenims, kurių pavardės figūruoja ikiteisminiame tyrime, įtaką galimai daro Rytų kaimynai. Jie mėgina formuoti nuomonę, kad Lietuvoje gyventi yra blogai, o tai, kas vyksta Kryme, yra puiku. Todėl ikiteisminis tyrimas ir pradėtas dėl antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimo ir veiklos. Tai sunkus nusikaltimas“. Geležinė logika. Reiškiasi galvoti ir sakyti, kad Lietuvoje gyventi yra blogai, jau tapo sunkiu nusikaltimu. Su kuo jus ir sveikinu. Dabar visi galvokime ir kalbėkime, kad Lietuvoje viskas puiku. Kitaip – į kalėjimą. Tik ar užteks kalėjimų visiems?

 7. Vardas says:

  Musu tevai ir proteliai uz Tevyne i karus ėjo kur del jos savo galvas padėjo. Manau kad tie jankiu chlopai tiktai baudomis gali pagąsdinti uz savo nuomones skleidima.

 8. PP says:

  Sistema jaučia galą, tai jos agonija.

 9. Gojus says:

  Mindaugai. Nepiktai ir nepuolu, tačiau ką reikėtų daryti norint prisijungt prie tavo raginimų: „Raginu visus sveiko proto, sąžinės ir pažangios politinės krypties nepraradusius lietuvius ir Lietuvos piliečius neišsigąsti šitokių valdžios veiksmų ir solidarizuotis su tais, kurie yra persekiojami už teisybę“, Ar či atik šiaip lozungas pagal aplinką.

 10. Mindaugas says:

  Gojui: nenoriu pasirodyti paranojikas, bet jūsų klausimas labai jau kvepia VSD kvapeliu….raganų medžioklė toliau tęsiasi?

 11. gojus says:

  Gali pasižiūrėt mano ankstesnius komentarus ir įvertint…
  Beje net nelaukiu kad į klausimą atsakysi – bet jei pabandysi pats sau atsakyti, tai jau ir gerai. Rėkiančių „palaikykim, suvienykim, pakelkim“ mes matę daug. Neseniai čia buvo iš Respublikos perpublikuotas rėkiančių „apginkim Lietuvą“ straipsnelis kas iš jų vaikų visgi pasiruošęs gint… Pasirodė tik rėkia… Būtų negerai, jei ir mes pratintumėmės pasitenkint tik lozungais. Reikia ruoštis, kad prieš valdžios savivalę reikės pasipriešint mėsa, o ne lozungais…

 12. Bijbkjb says:

  Supratau tik tiek, kad valdžia nepatenkinta jų „darbais“. O tai ką tie piliečiai skleidė? Kur galima paskaityt?
  Nes dabar šitas straipsnis liaudiškai tariant „į vienus vartus“. Labai jau šališkas ir išpūstas. Lauksim papildymo, nes kolkas per anksti bandyti susidaryti nuomonę, kai dar nėra visos informacijos. 

  Blogas gyvenimas Lt tikrai niekam nenaujiena, juk už tai nesodins, o dėl Krymo nuomonę visi protingi turi ir ji deja nėra vienareikšmiška, reik ir Putiną suprast, bet tai niekaip nesusiję su Lietuva. Juk nieks nepuola Lt, o tie piliečiai neafišuoja savo laimės dėl nelaimės. 

 13. PP says:

  Kaip tai Lietuvos nepuola? Iš kokio medžio iškritai? Landsbergis jau 25 metus apie tai kalba. :) O Ukrainos įvykiai tik patvirtina jo žodžius. Vakar susemti Putino agentai.
  Čia buvo ironija.

 14. Joris says:

  …Elementari bauginimo akcija-atrakcija… Tie soc. tinklai – tai facebook (tarsi didžiulis viešas plakatas matomas visiems). Regis, sėmė aktyviausius pagal sarašą. Kiek suprantu, už leptelėjimą vienytis bendraminčiams. Jei neklystu, net apie mėnesį delsė, kol apsisprendė. Šiaip jau FB daug visokių blevyzgų – tarsi didžiulis liūnas, kai kur panašus į gaivų šaltinio vandenį, o kai kur – į purviną pliurzę. Šiaip jau, jei kas užsiima nusikalstama veika, laikosi bent elementarios minimalios konspiracijos, pavz. galima šifruoti tekstus ir pan. (nemok. programėlių apstu, ..galvos skausmas garantuotas), o čia viskas vieša. Taip ir norisi paklausti, kur buvo visi tie VSD, kai taikaus mitingo metu (nepamenu metų) buvo į seimo langus mėtomi akmenys. Viename iš tv. reportažų buvo parodyti žmonės pastato viduje, kurie rodė liežuvius ir šaipėsi iš mitinguojančių (taip pasakojo ir ten pabuvoję žmonės), to reportažo, suprantama, daugiau nebekartojo. Čysta buvo provokacija – juk reikėjo išbandyti įrangą, kurią prieš pusmetį buvo nusipirkusios jėgos struktūros riaušėms malšinti (pasirodo, viskas buvo iš anksto žinoma ir organizuota). Šaudymas guminėmis kulkomis tuomet bent keliems metams atmušė žmonėms norą garsiai reikšti savo nuomonę ir ginti konstitucines teises. O kur buvo VSD, kai buvo mėginama supjudyti lietuvius su lenkais, kai tai Lietuvoje, tai Lenkijoje buvo vartomi ir išdažomi paminklai, kai valstybiniu lygiu ir atvirai visokie tomašiai spjaudė ant Lietuvos? Pasirodo, vieniems dergti Lietuvą galima (jei tik neužkabini valdančiųjų), o kitiems ne. Kodėl visokie saugumai po dabokles tampė vald. įstaigos vadovą, kuris įmonę pastatė ant kojų ir pradėjo mokėti algas darbuotojams? Susidaro įspūdis, kad Lietuvoje aukščiausiu lygiu galima viskas, kas kenkia paprastiems Lietuvos žmonėms ir draudžiama tai, kas prieš valdžios savivalę, prieš elementarių teisių nepaisymą, šeimos ir tradic. vertybių griovimą ir t.t. ir pan. Žmonės juk ne kvaili, ne runkeliai ir ne šunauja. Supranta, kad nors išoriškai aplinka ir gražėja, bet vidujai – tik darosi puvinys ir tarpsta atviras parazitizmas. Šalyje skelbiamas karas su korupcija, narkomafija ir pan. bet šios bėdos taip ir neišsprendžiamos, nors viską būtų galima sutvarkyti per kokį mėnesį du ir dar kelis metus teismų maratono. Klausimas: ar gali valstybėje egzsistuoti kita „valstybė“? Pasirodo gali. Pasirodo, problema ne tame, kad žmonės ima vienytis dėl bendro tikslo, problema tame, kad žmonės darosi drasesni ir vis mažiau paklusnūs. Gal išaus ir toks rytas, kai be jokių „revoliucijų“ (tikrų ar dirbtinių), be kraujo liejimo, be garsių lozungų žmonės tiesiog atsisakys paklusti valdžiai. Viskas apmirs. žmonės paprasčiausiai išeis į gatves ir nieko nedarys. Tuomet ir bus parazitinio „elito“ mirtis – taip ilgai pranašauta pasaulio pabaiga parazitams, o mums naujo gyvenimo pradžia…

 15. Joris says:

  Kadangi čia prikaišiojamas, kažkoks nacionalistas.lt, tai pasižiūrėjau į tą „dzyvą“. Kiekvienas sovietmečio lozungus pamenantis žmogus būtų nustebintas komunistinės, socialistinės ir šiaip istinės aplinkos ir simbolikos. Tas saitas, drįstu spėti, PROVOKACIJA. Prasto skonio (normaliam žmogui) ir intelekto kūrinys. Kodėl? Reikia tiesiog prisiminti, kas tokie buvo TSRS kumunizmo stuburas ir tuoj pat bus aišku, kodėl tokia simbolika ir kodėl tokie, regis, garbingi tikslai. O tos proklamacijos man priminė 1917 m. revoliucijos, tiksliau didžiosios žydų revoliucijos rusijoje laikus. Jei priešo nėra, reikia jį sukurti, o po to narsiai su juo kovoti – gerai atidirbtas valstybės griovimo principas. Kitas išvadas kiekvienas gali pasidarti pats. O šiaip… daug triukšmo dėl nieko. Eilinis valdžios „nusipezėjimas“..
  Normalus žmogus niekomet nepuls griauti, versti, šaudyti ir pan. Jei į viską žvelgti iš gėrio ir idealistinių pozicijų, kas beje būdinga sveikam žmogui, iš karto bus aišku, kokios jėgos slypi už vienų ar kitų lozungų. Pas mus vyksta daug blogybių, kurias reikalinga taisyti ir keisti, bet pats blogiausias variantas būtų daryti taip, kaip mums primetama per emocijas – kariauti, naikinti, griauti. Tik tokiu atveju nekompetentinga valdžia (švelniai sakant) gali išlaikyti savo valdžią, nes atsiranda konkretus pretekstas naikinti kitaip mąstančius. Linkiu visiems žvelgti be neigiamų emocijų, šypsotis mainais į kvailumą ir provokacijas ir nenustoti mąstyti nuosava galva!

 16. PP says:

  Kad ir kokia supuvusi valdžia ir sistema būtų, ji savo teisės į valdžią neatsisakys, todėl nereikia čia varyti demagogijos, kad taikai galima ką pakeisti. Taip niekur ir niekada nebuvo.

 17. gojus says:

  Jori ->  tu rimtai manai kad galėsi išlikti nuošalus ir neįsitraukti? Visi pastebim visaip provokuojamą konfrontaciją, negi manai tavęs nepalies? Aš manau turėsi pasirinkti….

 18. Joris says:

  Atsakymas PP, gojui ir kitiems, kam įdomu… Stengsiuos rašyti trumpai…
  PASTEBĖJIMAS: daugelis mąstyti pradedančių žmonių supranta, kad santvarka ir teisėsauga Lietuvoje yra neteisingos, netgi kenksmingos ir pražūtingos valstybei ir joje gyvenantiems žmonėms. „Padėtis“ neužtikrina šalies, šeimos, žmogaus testinumo… o teisėsauga netgi naudojama prieš tuos, kurie mėgina šiuos „darinius“ taisyti, tobulinti…
  ESMINIS KLAUSIMAS: kaip pakeisti „padėtį“, NESUGRIAUNANT VALSTYBĖS IR NENUSKRIAUDŽIANT PAPRASTŲ ŽMONIŲ, kurie sudaro šalies daugumą?
  PASTEBĖJIMAS NR.2: dauguma žmonių mato, kas blogai smulkmenose, bet supratimo neturi, kaip GYDYTI NE LIGOS SIMPTOMUS, O PRIEŽASTIS.
  PATARIMAS: NORINT KAŽKĄ DARYTI, PIRMIAUSIA REIKIA GERAI ŽINOTI, KĄ IR KAIP!
  PASTEBĖJIMAS – PAVYZDYS: Štai Ukrainoje į maidaną susirinkę žmonės, iškėlė pagrįstus reikalavimus valdžiai. Gaila, bet greitai gerą iniciatyvą perėmė tautos atmatos (mažuma), o vėliau ir trečia šalis (kas, tokia net nesvarbu), kuri surengė skerdynes ir įvykdė „politinį“ perversmą. Rezultatas: sugriauta ekonomika, karas šalies viduje (kaip visada nukenčia paprasti žmonės). Žiūrint iš perspektyvos, valdžią perėmė ankstesnių vyriausybių skeveldros, tie patys oligarhai ir pan. Daugelis Ukrainos žmonių, jei tikėti, kas kalbama, tai supratimo neturi, kas ir kodėl vyksta jų šalyje, nesvarbu, gyvena jie vakarinėje ar pietrytinėje šalies dalyje. Bet kokia propaganda tik kiršina žmones šalies viduje. ir aukos, aukos, aukos… Suprantama, kažkas visa tai valdo, o KAM REIKALINGA SUGRIAUTA ŠALIS? Kas nori tokią šalį „priglausti“?..
  ATSAKYMAS ĮESMINĮ KLAUSIMĄ, kuris peršasi iš realybės suvokimo: Jei atidžiai pasižiūrėti į tai, kas dabar jau vyksta, tai vyksta… INFORMACINIS KARAS! Kam reikia, jau senai suprato, kad visa ko RAKTAS – tai ŽMONIŲ INFORMATYVUMaS IR SĄMONINGUMAS! Jei Žmonės nežino, kokios jų teisės, kaip galima jas ginti, jei jiems per MIP diegiamas iškreiptas realybės suvokimas (zombuojama), tai juos galima išnaudoti, apiplėšinėti ir pan. O jei žmonės neturi sąmoningumo, nemąsto, tai nesiima ginti savo teisių, interesų, nerodo iniciatyvos, nusišalina nuo dalyvavimo valstybės valdyme, kas ir taip jau daroma priverstiniu būdu, (tik zombiams rengiami reklaminiai-rinkiminiai spektakliai, kurie keičia tik ne esminius dalykus). ŠTAI DĖL KO INFORMACIJA ESA TOKIA SVARBI IR BANDOMA UŽČIAUPTI KITOKIĄ NUOMONĘ. DAROMA VISKĄ, KAS SMUGDO ŽMONIŲ SĄMONINGUMĄ, MĄSTYMĄ (todėl legalus narkotikas – alkoholis – neuždraudžiamas, net neapribojamas, viešai ir atvirai tvirkinamas jaunimas, kad prarastų potencialą – juk tai jie varanti visuomenės jėga ir ateitis). TIKROJI KOVA VYKSTA UŽ ŽMONIŲ PROTUS!
  KLAUSIMAS: O mums kas iš to? O tas, kad egzistuoja visuomenės vystymosi dėsniai, apie kuriuos žino tik tie, kam reikia. JEI VISUOMENĖJE TAM TIKRA DALIS INDIVIDŲ SAVO SKAIČIUMI PERŽENGIA TAM TIKRĄ KRITINĘ RIBĄ (manoma, 10 proc.), TAI LIKUSIOJI VISUOMENĖS DALIS AUTOMATIŠKAI PERIMA TAM TIKRAS JŲ SAVYBES, pvz. SĄMONINGUMĄ AR ĮGŪDĮ. Gyvūnijos pasaulyje netgi žinomas toks ŠIMTOSIOS BEŽDŽIONĖS EFEKTAS.
  ŠTAI DĖL KO INFORMACIJA – DABAR PATS STIPRIAUSIAS IR GALINGIAUSIAS GINKLAS. Situacija iš pagrindų pasikeitė ir visi ligi šiol prieš žmones naudoti valdymo mechanizmai po truputį išeina iš rikiuotės – baigėsi protėvių žinotas ir daugiau tūkstantį metų trukęs gamtos reiškinys – GALAKTINĖ NAKTIS, kai tam tikra galaktikos dalis patenka į erdvės zonas, nepalankias gyvybės ir proto vystymuisi. Žmonės pradeda atsibusti, protas ima greičiau veikti… Visam pasaulyje vyksta didelis žmonių sujudimas prieš civilizaciją apimėmusį parazitizmo „virusą“, kurį visomis išgalėmis bando nuslėpti visų užkrėstų šalių žiniasklaida (sveikų nėra) ir vyriausybės.
  TODĖL PATS GALINGIAUSIAS GINKLAS – TAI DALIJIMASIS INFORMACIJA, NUOMONE, PASTEBĖJIMAIS – TAI IR YRA TIKROJI ŠIO LAIKMEČIO KOVA DĖL ŽMONIŲ INFORMATYVUMO, SĄMONINGUMO, PROTAVIMO SKATINIMO. KAI ATEIS LAIKAS, GAMTOS DĖSNIS SUVEIKS IR VISKAS PASIKEIS. Kad šitai taptų įmanoma, kiek suprantu, ir taip jau daug padarė tie iš mūsų, kurie apie visa tai žino ir supranta daug daugiau. Va tik užbaigti visas nesamones teks būtent mums. Ir nuo mūsų priklausys, ar padarysime tai kaip mąstantys, civilizuoti žmonės ar leisimės įtraukiami į kovą, kurioje visus kozirius turi tie, kas nori laikyti mus už gyvulius.
  …Trumpai parašyti nepavyko…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top