Laiškas Lietuvai nuo Švedijos jaunimo

2010, 25 kovo, 10:46 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (5) | peržiūrų 592 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Lietuvos žmonėms

Mes norėtume paaiškinti, kad Birgitta Ohlsson nekalba visų Švedijos žmonių vardu. Birgitta priklauso nedidelei ekstremalių liberalų grupei, kuri kovoja dėl vis labiau ir labiau degeneravusios Europos. Deja, ši maža liberalų grupė Švedijoje turi labai daug galių. Savo nuopolį jie nori išplatinti aplink po pasaulį. Ir tai ne vien švediškas fenomenas. Visoje Europoje yra stiprių jėgų, norinčių sunaikinti Europą. Tačiau, kaip ir visoje Vakarų Europoje, Švedijoje tam yra priešinamasi, mes nemanome, kad perversijų vieta yra gatvėse. Be to, mes remiame tradicines šeimas, kurios yra visuomenės pagrindas.

Aiškiai matome, kaip įvykiai klostosi Švedijoje, kai kasmet, kai tik vyksta homoseksualistų paradai, keliami vis keistesni ir keistesni reikalavimai, pvz., reikalaujama, kad homoseksualios poros galėtų įsivaikinti ir tuoktis. Tai prasidėjo nuo homoseksualumo legalizavimo, baigėsi tuo, kad greitai homoseksualūs santykiai bus laikomi tokiais pat kaip ir heteroseksualūs. Išdrįsę kritikuoti šiuos degeneratyvius pokyčius rizikuoja už tai pakliūti į kalėjimą. Pavyzdžiui, kunigas Åke Green savo pamoksle kalbėjo apie vis stiprėjančią homoseksualizmo lobistų įtaką ir, tarsi kokiame liguistame anekdote, vėliau už tai buvo nuteistas. Apsiginklavę kairieji ekstremistai buvo užpuolę demonstruojančius už tradicinę šeimą.

Mes siekiame ir toliau palaikyti draugiškus santykius tarp mūsų tautų. Jūs galite nemėgti mūsų vyriausybės – mes taip pat jos nemėgstame. Ir tikimės, kad netapsite priešiški švedų žmonėms. Kai Stalinas buvo okupavęs Jūsų šalį, mes atsiribojome nuo jūsų valdžios, bet jautėme pagarbą Lietuvos partizanams.

Kartu mes privalome sustabdyti dorovės nuopolį, kol dar ne per vėlu.

André Le Blanc,

Švedijos Tautinis Demokratinis Jaunimas

http://www.ndu.nu/

Till det litauiska folket

Vi önskar här med klargöra att Birgitta Olsson inte talar för det hela svenska folket. Birgitta tillhör en liten extrem skara liberaler som går i bräschen för att få till ett allt mer degenererat Europa. Tyvärr har denna lilla skara med liberaler väldigt mycket makt i Sverige. De vill sprida sin dekadens runt om i världen. Detta är inte bara ett svenskt fenomen. Runt om i hela Europa finns det starka krafter som vill bryta ner Europa. Precis som i resten av Västeuropa finns ett motstånd i Sverige, där vi inte vill att man ska leva ut sina perversiteter på öppen gata. Utan där vi vill uppmuntra kärnfamiljen som är samhällets fundament.

Vi kan tydligt se vart utveckling går, för varje år som man har hållit gaypride i Sverige så har man alltid haft allt bisarrare krav där man exempelvis kräver rätten att homosexuella par ska kunna adoptera och gifta sig för att nämna några. Det som började med att homosexualitet skulle bli lagligt slutade i att det snart anses vara lika normalt med ett homosexuellt förhållande som ett heterosexuellt. När någon väl kritiserar den degenerande utvecklingen så riskerar man att bli dömd till fängelse för det. Där exempelvis prästen Åke Green under sin gudstjänst talade om homolobbys allt mer påtagliga inflytande och perversa upptåg som han sedermera blev dömd för att ha gjort. Demonstrationer för kärnfamiljen har anfallits av beväpnade vänsterextremister.

Vi vill uppmana till fortsatta vänliga förhållanden mellan våra folk. Ni behöver inte tycka om våran regering – vi tycker inte heller om den. Men vi hoppas att ni inte riktar era känslor mot det svenska folket. När erat folk var ockuperat av Stalin så tog vi avstånd från er ledare men vi beundrade skogsbröderna.

Tillsammans måste vi förhindra det moraliska förfallet innan det är för sent.

André Le Blanc,

Nationaldemokratisk Ungdom

http://www.ndu.nu/

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Kšištof says:

  Sutinku su straipsniu. Normaliems žmonėms suprantama ir jiems nereikia jokių įrodymų, jog homoseksualumas – tai ištvirkymas . Tik mane užkabino vienas sakinys: „Kai Stalinas buvo okupavęs Jūsų šalį, mes atsiribojome nuo jūsų valdžios, bet jautėme pagarbą Lietuvos partizanams.“ Mano klausymas yra toks: AR IŠ TIKRŪJŲ STALINAS OKUPAVO LIETUVĄ? Jeigu Stalinas norėtu, tai ir Švediją okupuotu. :-)
  Galbūt aš klystu, bet manau, jog pas mus homoseksualumas dar nelegalizuotas tik todėl, kad mes buvome TSRS. TSRS sustabdė visą tą šiūkšlyną, kuris atkėliavo po 1990m. (muzika, naktiniai klubai, narkotikai, porno ir t.t) Į Švediją tas vežimas su šiūkšlėmis atkėliavo ankščiau, dėl atsiribojimo. Bet čia ne vienintėlis faktorius.

 2. arvydas says:

  Kšištof
  Na, kad SSSR į Lietuvą niekas nekvietė ir kad buvo Molotovo Ribentropo paktas, tą visi jau žino. Todėl manau dėl šių detalių gal nevertėtų ginčytis :)
  O dėl Stalino kitų norų, tai jis daug ko norėjo, net pasaulinės revoliucijos, bet matai ne viskas jo galioje buvo. Net su mažyte Suomija kiek vargo turėjo.
  Dėl homoseksualumo tai sutinku tik iš dalies, nes Lietuvoje kiti papročiai ir nežinia, kaip viskas būtų vykę. Gali būti, kad net klausimas nebūtų toks iškilęs :)
  Bet, kad SSSR stabdė šiuos dalykus, tai akivaizdu, čia neginčijamas faktas. Tokių dalykų, kaip vyksta dabar, tada nebuvo ir net negalėjo būti. Tada homoseksualistas buvo vadinamas tiesiai – pederastas, kas ir dabar yra enciklopedijoje parašyta. Tiesiai šviesiai buvo įvardijamas ligoniu. Tik dabar jau pradėjo po truputį spausdintiniuose leidiniuose taisyti šiuos dalykus, mat šis žodis kai kam rėžia ausis-negražiai skamba mat.
  Todėl kažkaip dėl neįvykusių, ar galėjusių įvykti dalykų neverta spėlioti.
  Yra taip, kaip yra dabar.
  Galime tik kovoti už save, savo įsitikinimus, savo šeimą, sveiką visuomenę.

 3. Titnagas says:

  Arvydai kokios kitokios tradicijos pas lietuvius, ta Svedija jau seniai uzkariauta krikscionybes neseju, nepamirsk nuo ju vos nusikrate Suomija. Iki 17-tu perevaroto suomijoj tik kai kurios finu ugru gentys nemokejo svediskai, virs puse suomijos gyventoju jau buvo nutaute i svedu puse aisku ir suliuteroneja kaip priklauso, o Lietuvele su Dievu pagalba tik truputi paliesta krikscionybes (pedifilijos) siek tiek per Zecpopolita siek tiek per Rusijos imperija ir SSSR igavo tos smarves. Bet jewro sojuzas per kelis metus padare daugiau negu visos sios imperijos kartu paeme- tik 2012 metu – vadenio era gali sustabdyti satanizmo isigalejima.

 4. arvydas says:

  Kalbėjau apie 18-ų metų lietuvius, jie tada dar garbės turėjo, savo protėvių atributiką, simboliką saugojo, o ne apie dabartinius. Dabartiniai apgauti, gyvena nežinodami kur teisybė ir juos tokius nežinančius minko kas tik nori, pradedant bankais, baigiant pačių išrinkta valdžia. Bet yra dar žmonių Lietuvoje, bent jau aš tokių žinau nemažai, kurie dirba, kad visa tai pasikeistų, jie tylūs, nerėkia niekur, bet daro tai, ką laiko esant reikalinga daryti.

 5. Lietuva says:

  butinai turime apjungti visas jegas pries judeju-satanistu-kabalistu uznesta blogi

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top