Lenkijos visuomenė kyla į kovą prieš homoseksualizmo propagandą

2019, 16 kovo, 9:50 | kategorija Realybė | 2 komentarai | peržiūrų 377 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vasario 18 dieną Varšuvos homoseksualistai surengė tikrą perversmą. Šio miesto meras Rafalas Tšaskovskis (Rafał Trzaskowski) pasirašė „LGBT+“ palaikymo deklaraciją.

Dokumente 12 postulatų apie „švietimą ir kovą su diskriminacija“. Pasak mero, dokumentas yra tolerancijos ir kovos su diskriminacija išraiška.

Buvęs kandidatas į Varšuvos mero postą Patryk Jaki sureagavo nedelsiant. Jis pažadėjo organizuoti protestus prieš LGBT+ programą ir pasakė, jog nesutinka su moksleivių tvirkinimu.“

Dienraščio wPolytice vyriausioji redaktorė Marzena Nykiel parašo, kad Varšuvos meras ir jo homoseksualus padėjėjas vykdo agresyvią kraštutinės kairės programą, o Varšuva tapo bandomuoju poligonu, kuriame bus tobulinami metodai, kuriais bus siekiama ateityje įvykdyti seksualinę revoliuciją visoje šalyje.

Lenkijos radijas kovo 11 dieną pranešė, kad premjero kanceliarija sukritikavo LGBT+ švietimo programą. Kanceliarijos vadovas Michal Dvorčik (Michał Dworczyk) pareiškė, kad partija „Tvarka ir teisingumas“ (PiS) gins lenkų vaikus nuo „kenksmingų ideologinių idėjų“.

Dvorčik pažymėjo, kad valdančiosios partijos „Tvarka ir teisingumas“ partijos pirmininkas Jaroslavas Kačinskis kovo 9 dieną davė aiškiai suprasti, kad gins lenkų šeimas.

Tai vienas iš partijos programos elementų, kurioje šeima užima labai svarbią vietą, kadangi ji yra pagrindinė visuomenės ląstelė. Jo žodžiais tariant, vyriausybė priešinsis mėginimams į mokyklinę programą įvesti turinį, nesuderinamą su programa.

Lenkijos gydytojų katalikų asociacija pareikalavo nedelsiant atšaukti LGBT+ deklaraciją, o Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) standartus pavadino vaikų išprievartavimu.

„Mes įsitikinę, jog taip vadinami „PSO standartai“, visapusiškai piktas ir neteisingas vaikams projektas, sukurtas demoralizuoti nepilnamečius“, – skelbia Lenkijos gydytojų katalikų asociacija. Ji pareikalavo atšaukti LGBT+ programą, kuri yra pavojinga vaikų sveikatai.

Lenkų katalikų gydytojų asociacijos deklaracijoje dėl LGBT+ skelbiama, kad „bandymas primesti Lenkijos vaikų darželiuose ir mokyklose PSO standartus gali kenkti vaikų ir paauglių psichinei ir fizinei sveikatai“.

Gydytojų nuomone, tokia „pedagogika“ yra „kraštutinio neatsakingumo išraiška , bazinių žinių apie žmogaus asmenybės vystymosi nuo ankstyvos jaunystės nebuvimas arba užmaskuota ideologija“.

„Mes 5sitikine, kad taip vadinami PSO standartai visapusiškai žalingas ir neteisingas projektas vaikams, buvo sukurtas demoralizuoti nepilnamečius.

Niekam ne paslaptis, kad tikrasis seksualinio švietimo tikslas  – tai XX amžiaus šeštame dešimtmetyje marksistų pradėtos taip vadinamos „seksualinės revoliucijos“ tęsinys , kuriuo siekia pakeisti žmonių elgesį ir santykius pagal šūkį: „nauja lytinio gyvenimo tvarka turi prasidėti nuo vaikų perauklėjimo“.

Gydytojai pareikalavo atsisakyti panašių „eksperimentų“ su vaikais ateityje.

Tuo protestai prieš Varšuvos mero kėslus demoralizuoti vaikus ir jaunimą nesibaigia. Kovo 18 dieną Varšuvoje katalikų organizacijos rengia mitingą, kuriame bus reikalaujama laikytis Lenkijos Konstitucijos 48 straipsnio, kuris užtikrina tėvų teises auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus.

Reikalaujama liautis finansuoti LGBT organizacijas valstybės lėšomis, atmesti LGBT+ deklaraciją.

šaltinis: lebionka.blogspot.com

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 2

  1. Vytas says:

    Visa PSO veikla nukreipta į pasaulinio elito (turtingųjų) programos ( pasaulyje – tik 1 milijardas gyventojų) vykdymą. Visa tai pridengiama gera demagogija. Ir tai skverbiasi ne tik į Lenkiją, bet ir į Lietuvą bei kitas dar tautinių tradicijų prisilaikančias šalis. Štai ir Lietuvos NVO aktyvistai jau atvirai tvirtina, kad tėvams nėra reikalo žinoti, ko mokomi mokykloje jų vaikai penktokėliai. Lietuvoje jau propaguojama nuomonė, kad tėvai jau nebeturi teisės auklėti savo vaikus pagal savo įsitikinimus bei principus, kad tai – valstybės prerogatyva. Visokie dvasios invalidai (jų gal kokie 2 procentai) nori mokyti visus likusius, kad jų gyvenimo būdas (homoseksualizmas) yra šiuolaikinio pasaulio dimensija. Man, pav., nesvarbu su kuo dalijasi lovą toks aktyvus LGBT -as, kaip Simonko. Tegu miega nors su Jonu ar su ožiu. Bet nėra ko tai propaguoti tarp pažeidžiamiausio sluoksnio – vaikų.Tolerancija nereiškia, kad aš ir mano vaikai turi būti moraliniai ir fiziniai iškrypėliai ir toleruoti man nepriimtinas nuostatas.

  2. Alena says:

    Grb. Vytai, „savo kailiu“ patiriu baisesnius dalykus nei tuos, apie kuriuos rašote, Esat labai reikalingas, susisiekim, prašau, tel. +37067025938

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top