„Lietuva lietuviams!“ – vakar tradiciškai, kaip visada Kovo 11-ąją, skambėjo Vilniaus gatvėse

2020, 12 kovo, 9:27 | kategorija Realybė | atsiliepimų (12) | peržiūrų 478 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kovo 11 eitynės

Nežiūrint į vis labiau gąsdinančią koronoviruso COVID-19 plėtrą ir dar niūresnes prognozes bei Seime atšaukto nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio faktą, – patriotiškai nusiteikę Lietuvos piliečiai vis tik jį pažymėjo tradiciniu būdu – kovo 11-osios eitynėmis, kurias taip pat tradiciškai organizavo Tautininkų-Respublikonų partija, su savo tradiciniais šūkiais – „Lietuva lietuviams!“ ir „Lietuviai Lietuvai!“.

Eitynėse ryškiai suspindo anksčiau jose nematyta žurnalistė Rūta Janutienė, nešusi tautinę vėliavą, o vėliau nuoširdžiai giedojusi Tautinę giesmę.

Ji eitynėse dalyvavo su Seimo nariu ir Centro partijos vadovu Nagliu Puteikiu.

Taip pat į eitynėse dalyvavo buvusi Seimo narė nuo „Drąsos kelio“ partijos ir buvusi teisėja, o šiandien teisiama, faktiškai už nepaklusimą valdžiai – Neringa Venckienė su savo artima aplinka.

Eitynės vyko (irgi tradiciškai) nuo paminklo karaliui Gediminui papėdės, Gedimino prospektu ir iki Lukiškių aikštės, kur buvo įrengta nedidelė scena su mikrofonais ir garso aparatūra.

Eitynių dalyviai tvarkingai išsirikiavo ratu apie erdvę priešais sceną ir vedančiojo Gaudento Aukštikalnio paprašyti, susikibę rankomis sugiedojo Tautinę giesmę.

Toliau pasisakė signataras Audrius Rudys, perskaitęs Nepriklausomybės Aktą ir priminęs jo paskelbimo aplinkybes LTSR Aukščiausioje Taryboje, Gintaras Songaila – Tautininkų-Respublikonų partijos narys.

Nuotraukos – kadrai iš infa.lt filmuoto reportažo.

Eitynių vaizdo įrašas (be pasisakymų):

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. saul says:

  O prie ko ten ta Janutienė? Viskas ten gerai-visokių vėliavų mačiau-lenkų.ukrainiečių,latvių,estų,Vokietijos ir JAV.Kas norėjo,tai skandavo tą „Lietuva-lietuviams“ ir nebuvo jų ten labai daug.Kokia partija organizavo-tokie ir šūkiai.Ir nieko bloga čia nematau.Daug keisčiau skambėtų-Lietuva visiems atvykėliams.

 2. Socialistas says:

  „…visokių vėliavų mačiau-lenkų.ukrainiečių,latvių,estų,Vokietijos ir JAV.“ Kaip susiję kitų valstybių vėliavų demonstravimas su 03.11 datos prasme ? Dar daugiau, ukrainiečių vėliavos nebuvo demosntruojamos LT iki 2014 geopolitinio lūžio (iki tol ukariniečiai lietuviams buvo eiliniai slavai – chocholai, bet po 2014 virto broliais). Logiška išvada – išsigimė 03.11 prasmė. Ši data tapo šovinistų švente, į kurią susirenka šovinistai iš skirtingų šalių nuleisti rusofobinį garą (visų šalių šovinistai – vienykitės). 03.11 nieko bendro neturi su Lietuvos paskelbimu apie išstojimą iš TSRS.

 3. saul says:

  Prilaikyk arklius.Čia tik tau tas „visų šaliu utėlėti proletarai….vienykitės“tinka ir patinka.Aišku..proletaras ir rusas-šovinistas tai du broliai dvyniai.Man patinka,kai buvę komunistai kitus kaltina komunizmu,buve KGbistai,kitus tuom pačiu ššššš tępa arba buvę represininkai,kitus demokrtijos pagrindų moko.

 4. Socialistas says:

  proletaras ir rusas-šovinistas tai du broliai dvyniai.
  Stipriai nusišnekėta (eilinį kartą). Argumentų į temą neturėjai ir neturėsi, intelektualini ubage. Turėjai progos su broliais chalopais išsirėkti 03.11 parade: visi alum smirdantys šovinistai vienykitės.

 5. Gintas says:

  Lietuva lietuviams, nebejuokinkit! Lietuva savęs net išmaitinti nesugebėtų. Kaip visada, kuo kvailesnis tuo galva aukščiau pakelta. Šiaip labai tiko ss vėliava prie Skirpos, Smetonos ir kitų heroju. Banderos pravyj sektor vėliava plasdejo net prie scenos. Fašisteliu Gėdos žygis!!

 6. konkurencijos nėra says:

  Užkliuvo už varčios ir vėl viskas iš pradžios!

 7. saul says:

  Komunistai tai patys intelektualiausi piliečiai žmonijos istorijoje DDD Proletarai-komunistai-šarikovai-švonderiai….vienykitės,bus lengviau visus urmu šiukšlevežiams susemti ir atsikratyti.

 8. konkurencijos nėra says:

  Pirmiau liberastus išnaikins, o po to ateis eilė filodolam!

 9. saul says:

  Filodolai-??????????

 10. konkurencijos nėra says:

  Tai saul, žinios baigias durapedijoj, ten filodolo Nėra…!

 11. saul says:

  DDDDDDDD o kur yra,gal rusopedijoj?

 12. konkurencijos nėra says:

  susirask, tu gi nedurnas

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top