Lietuvos spec-tarnybų operacija neutralizuojant pavojingą „teroristą“ O. Titorenką

2015, 22 kovo, 21:15 | kategorija Realybė | atsiliepimų (8) | peržiūrų 1 386 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

pries nato2015 metų kovo 19 dieną, Lietuvos spec-tarnybos įvykdė kitaminčių bauginimo akciją, po ko mes gavome vienos iš jų sėkmingai įvykdytos operacijos detales. Aprašoma iš paties „teroristo“, kurio atžvilgiu buvo vykdoma pati akcija lūpų:

– 5 valandą 45 minutės ryto, kai aš šėriau gyvulius tvarte, prie manęs priėjo ketvertas nepažįstamų žmonių, kurie prisistatę kaip policija pareiškė jog turi pas mane atlikti kratą. Aš atsakiau, jog turiu daug darbo, ir toliau dirbau ką dariau iki tol. Kol aš dirbau, jie visą laiką vaikščiojo po sodybos teritoriją ir vienas iš jų visą laiką buvo šalia manęs.

Kai aš nutariau paskambinti pažįstamam advokatui ir pasitarti su juo kaip man elgtis šioje situacijoje, tai man uždraudė skambinti ir pareikalavo, kad aš atiduočiau savo telefoną. Aš atsakiau, jog telefonas tai ne pistoletas, todėl jo neatiduosiu. Man buvo pareikšta, jog tada jis bus atimtas jėga. Po ko tarp mūsų prasidėjo ilgas mūsų visų veiksmų teisėtumo aiškinimasis, kaip jų, taip ir mano. Aš pareikalavau vertėjo į rusų kalbą, kuris tiksliai ir aiškiai išaiškintų man prasmė tų žodžių, kurie buvo parašyti ant popieriaus, kišamo man, kad jį pasirašyčiau.

Vėliau atvežė vertėją. Aš pasakiau, jog visas kalbas – derybas kalbėsiu tik už sodybos vartų. Kai aš supratau, jog mane kaltina antikonstitucine veikla prieš Lietuvą, tai pasakiau, jog niekur po tokių absurdu nepasirašysiu.

Todėl, kad aš iš tiesų kovoju už Lietuvos Laisvę ir Nepriklausomybę, už jos Konstituciją, kuri teigia, kad suverenitetas priklauso Lietuvos Tautai, o ne Vakarų oligarchams, okupavusiems mūsų Lietuvą ir pavertusiems ją sava kolonija.

Aš taip pat pasakiau, jog atsisakau dalyvauti visame šiame spektaklyje ir lieku už sodybos vartų. Jie penkiese, paėmę su savimi dar vieną liudininką mūsų kaimo gyventoją, nuėjo į sodybos gilumą. Su manimi liko vienas. Aš pasakiau, jog sušalau ir prasibėgiosiu, ir nubėgau į artimiausią mišką. Ten aš ėmiau skambinti visiems, kam galėjau, kad pranešti apie tai, kas vyksta. Daugeliui tiesiog neprisiskambinau. Vėliau surinkau 4 pažįstamus ir kartu visi nuvažiavome pas mane į sodybą.

Aš paprašiau, kad kas nors parodytų savo pažymėjimą. Po ilgų įkalbinėjimų viena moteris jį vis tik parodė. Tai buvo policijos komisarė iš Klaipėdos. Žmonės esantys namuose, paėmė pas mane 2 tomus „Negyvas vanduo“, vieną knygą KOB (VSK) „Rusijos ateitis. Kelias link geros valios žmonijos gyvensenos“, 100 K.P. Petrovo knygelių „Slapta vyno jėga“, daug įvairių spausdinių KOB tematika, straipsnių, schemų su vaizdais, konceptualių paveikslų rusų ir lietuvių kalbomis, „Rusų regioninės civilizacijos vystymosi apžvalga“ rankraštį, kitus popierius ir dokumentus.

Po kratos, darydamas tvarką sujauktame būste, aš radau policininkų pamestą popieriaus lapą, kuriame buvo pažymėti, kaip aš supratau, knygų ir straipsnių pavadinimai, o taip pat autoriai, kurių darbai turėjo būti konfiskuoti. Apačioje prierašas, kuriame, kaip aš suprantu, kalbama apie V. Lekstutį – Vikingą ir apie jūsų nuolankų tarną (O.S. Titorenko) – Fanatiką. Prie viso to pridedama aukščiau minimo popieriaus fotografija.

Su giliausia pagarba, nuoširdžiai Jūsų, Olegas Titorenko Stanislovo.
Pridedamas Lietuvos spec-tarnybų paliktas teroristinės literatūros ir tarptautinių teroristų sąrašas.

paveikslėlis

Valstybės priešų ir tarptautinių teroristų bei kenksmingos Lietuvai literatūros ir jos autorių sąrašas


sarmatas.lt komentaras
:
redakcija negarantuoja dėl šio aprašo tikrumo ir to, kad jį apsižioplinusi paliko būtent mūsų šaunioji policija. Labiau būtų tikėtina, jei ji ką nors paimtų neužrašiusi, nei kad paliktų kažką savo. Ir dar su įtariamųjų pavardėmis, kurių Klaipėdoje net nėra. Viskas kas čia rašoma yra išversta iš akcijos herojaus parašyto teksto.

Iš: sauksmas.lt lietuviškai parengė: Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 8

 1. Valdelis says:

  Pasigendu rekomendaciju ka daryti vykstant kratai  ,kaip elgtis.

 2. Dovydas says:

  Keistas klausimas….. Jei kaltas – išsigasti, bet neparodyti. Jei nekaltas – neišsigąsti ir parodyti….

 3. Lietuvis says:

  Seniai laikas nuteisti Lietuvos valstybės priešus bei rusų bandteroristų ir interventų simpatikus , kaip tūlas Titorenka. Lietuvoje nusikaltėliams žemė turi degti po kojom.

 4. Dovydas says:

  tūlas Titorenka didesnis Lietuvos patriotas už tūlą lietuvį, patriotizmą išreiškiantį virtualiais komentarais. Jam ne vistiek….. O tūlam lietuviui – po mūsų nors ir tvanas….

 5. Mindaugas says:

  Lietuvio komentaras tai tipiškas buržuazinio patriotizmo pavyzdys. Buržuazinis „patriotizmas“ bei „nacionalizmas“ yra tos pačios kapitalistinės sistemos, 25-erius metus slegiančios ir žeminančios Lietuvą, žaisliukas….Pritariu Dovydo komentarui. O. Titorenka tikrai yra didesnis patriotas nei šitie dabartiniai valdančiosios klasės žaisliukai.

 6. Valdelis says:

  O yra skitumas tarp amerikobiško ir Rusiško kapitalizmo?

 7. PP says:

  Nusikaltėliai yra visas Lietuvos režimas su jį palaikančia aptarnautojų banda, viarslu ir t.t. Ir tai jiems jau dega ne tik kojos, bet ir liepsna kiaušinius svilina. Todėl pradėjo iš desperacijos nieko nebepaisyti. Kitą kartą gal sulauksime veiksmų, kuriuos vykdo Ukrainos SBU (saugumas) – grobia, kankina, pradangina, žudo, plėšia…

 8. Patriotas says:

  Kaip galima save vadinti Lietuvos patriotu ir nemokėti kalbos? Grynas apsimetėliškumas ir tikra demagogija.

  „Todėl, kad aš iš tiesų kovoju už Lietuvos Laisvę ir Nepriklausomybę, už jos Konstituciją, kuri teigia, kad suverenitetas priklauso Lietuvos Tautai, o ne Vakarų oligarchams, okupavusiems mūsų Lietuvą ir pavertusiems ją sava kolonija“.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top