Loterijos Perlas Šauktiniai

2015, 2 kovo, 5:00 | kategorija LPT | 9 komentarai | peržiūrų 759 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisDažasvydį esu žaidęs vieną kartą. Aikštelėje atsilaikiau 35sec. iš kurių 25sec. pasislėpęs rašiau atsisveikinimo laišką. Mano gebėjimo būti nenušautu Neto ~10sec.

Kadangi esu jaunesnis negu 38metai ir turiu aukštojo mokslo diplomą, galiu būti pašauktas į kariuomenę. Jeigu taip atsitiks, pažadu būti geru kareiviu: kad ir kas nutiktų, nešausiu nei į žmogų, nei į gyvūną.

Šauti į žmogų labai nepraktiška. Tai tas pats kas važiuoti automobiliu, varomu malkomis. Yra daug kitų būdų susidoroti su žmogumi, pavyzdžiui, atjungti internetą.

Ir jeigu kažkas mano, jog iš atsitiktine tvarka atrinktų žmonių galima padaryti kareivius (kareivius! o ne, lengvą taikinį priešui), kodėl tas kažkas nemano to paties apie pianistus, aktorius, daktarus. Per žinias norėčiau girdėti tokius pranešimus:

Filharmonijoje trūksta muzikantų. Prezidentės įsakymu rinksime fagotų šauktinius.

Pastaruoju metu mažai žmonių renkasi širdies chirurgo specialybę. Premjeras siūlo rinkti šauktinius.

Šiais metais prezidentė nusprendė, kad Olimpinėse žaidynėse dalyvaus atsitiktine tvarka pašaukti jaunuoliai.

Šauktinių orkestrą visai norėčiau išgirsti, manau, skambėtų panašiai kaip “Portsmouth sinfonia”. Bet tikrai nenorėčiau, kad mano širdį operuotų šauktinis. Kaip ir nenoriu, kad šalį gintų šauktiniai.

Jeigu politikai per savo apsidirbimus ir klaidas nesugeba suburti profesionalų komandos ginti šaliai. Jeigu nesugeba jaunuose žmonėse išugdyti sveiko patriotizmo ir protingos meilės savo šaliai. Vadinasi,  jų darbai neatitinka jaunimo lūkesčių. Tuomet tegul patys politikai ir gina savo svaičiojimus.

Koks tikslas ginti instituciją, kuri neatstovauja tavo interesų? Nors “ginti” – netinkamas žodis. Koks tikslas daryti tai, ko nenori ir ko nesugebi vardan žmonių, nesugebančių pasirūpinti tinkamu maistu tavo mokykloje.

raibys.wordpress.com

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Jonas says:

  Žiauriai geras.

 2. Mindaugas says:

  Manyje kirba vienas klausimas, ką dar šita marionetinė valdžia sugalvos? Juk karo atveju patys sėdės už“balos“, o eilinė patrankų mėsa aukos savo galvas už neesamus idealus…..

 3. Ec says:

  Mindaugai, kai valdžia išvažiuoja (tarkim, už balos) darbas sustoja, manau su gynyba gali būti panašiai. O jei rimtai, net mūsų valdžios principas – „geriau ne profesionalūs o lojalūs“ čia negalios,- kareivai bus nei profesionalūs, nei tuo labiau lojalūs :)

 4. pašauktinis says:

  youtu.be/1ek_uQSyIbE

 5. Ansius says:

  Visai gera idėja – istoriškai Neronas darė (atseit) – šauktinės prostitutės. Pasinaudočiau. Dėl šauktinio orkestro – manau pusė Lietuvos suvažiuotų pažiūrėt cirko – geriau nei Trimito populiarumas būtų. 

 6. fix says:

  tai kaip suprantu ta loterija (o ji, butent, tam reikalui ir sukurta)vilniaus zydaujas, sinagogas ir visas tas masonu lozes atzalas kaip tai apeis? taip?

 7. Kestutis says:

     Sakyciau viso, be isimties jaunimo saukimas i karo tarnyba po 18 metu turi buti privalomas, bet prie ko cia loterija?
    

 8. Mindaugas says:

  Karo atveju Lietuvoje nebus nei tūkstančių žuvusių rusų desantininkų, nei didvyriškų partizanų. Čia bus sugriauti miestai, daugybinės civilių ir mobilizuotų vyrų žūtys. Ir galbūt pora radioaktyvių kraterių.
  Vienintelė galimybė Lietuvai išvengti sugriovimų ir žūčių, arba bent jau jas minimalizuoti, yra išėjimas iš NATO ir griežtas neutralitetas. Amerika išnaudos Lietuvos, kaip ir kitų šalių, teritoriją kaip kovų areną, kad išvengtų sugriovimų savo pačios teritorijoje. Lietuva čia atlieka guminės lėlės vaidmenį, kuri bus išmesta, vos tik taps nereikalinga. O tie, kurie dabar Lietuvoje atgaivina karo prievolę, kviečia į Lietuvą Amerikos karinius dalinius, rėkia apie „įsipareigojimus NATO“ ir apie būtinybę „gintis nuo Rusijos agresijos“ ir iš tikro ruošiasi su ja kariauti yra arba naudingi idiotai, arba sąmoningi Lietuvos išdavikai, kurie tarnauja ne Lietuvos, o Amerikos interesams.

 9. Kaip says:

  Ir visada, ir straipsnis geras, ir komentuotojas Mindaugas taiklus.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top