LTC ir LTJS organizuotos Kovo 11 eitynės Vilniuje [video]

2014, 12 kovo, 2:31 | kategorija Realybė | atsiliepimų (2) | peržiūrų 445 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisŠiandien, 2014-03-11, Kovo 11 šventės proga, įvyko LTS ir LTJS jau tradiciškai kasmet organizuojamos eitynės ir mitingas prie Seimo. Kol būsimi eitynių dalyviai rinkosi Rotušės aikštėje, buvo dainuojamos dainos ir grojama. Čia buvo galima pastebėti, kad kasmet eisenos dalyvių prisideda vis daugiau, lyginant su kiekvienais ankstesniais metais. Eitynėse dalyvavo apie 6 tūkstančius žmonių, tarp kurių buvo tautinių partijų ir judėjimų atstovai.

Eisena pajudėjo prieš save praleidusi motociklininkus (rokerius). Einama buvo Vokiečių link Vilniaus gatvės ir prie Kudirkos aikštės pasukta Gedimino prospektu link Seimo, nes prospekto dalis nuo Katedros iki Vilniaus gatvės, Vilniaus mero potvarkiu buvo užstatyta kažkokiais, niekam jokio susidomėjimo nekeliančiais stendais, netalpinančiais beveik jokios informacijos. Stendai tiesiog stovėjo, kaip baldai trukdydami eismą pėstiesiems ir užstodami regėjimo lauką. Būtų smagu sužinoti tų statinių paskirtį ir kas apmoka jų pastatymą bei nuėmimą.

Eisena su šūkiais, tvarkingai, Gedimino prospektu priėjo Nepriklausomybės aikštę, kur buvo pastatyta pakyla ir pajungta garso sistema su mikrofonais. Apšilimui buvo padainuota pritariant būgnams, po ko mikrofonai buvo perduoti kalbėtojams.

Kalbėjo Antanas Terleckas, Romualdas Ozolas, Gintaras Songaila, Julius Panka ir kiti..  Pabaigoje buvo uždegtas signatarų laužas. Julius Panka pranešė, kad su savivaldybe pasiektas susitarimas ir prie to laužo šią naktį, kitą ir dar kitą, ir kol reikės, budės žmonės, laukdami kol Seimas paskelbs referendumo datą.

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Juozapas says:

    Saunuoliai ! Seimas nori vilkinti specialiai atidedamas tolimesniam laikui, kol galutinai uzsimirs.Matote kaip musu isriktieji skaitosi su Lietuvos zmoniu reikalavimu.Mes neprasome, o reikalaujame !!! Referendumas tu ri ivykti, uz ji pasisake per 300000 Lietuvos zmoniu.Tegulsupranta, kad tai jega !!! galim pakartoti Ukrainos Maidana !

  2. rrrg says:

    Seimas jau užvilkino ir referendumas su prezidento rinkimais nebeįvyks. O galbūt ir iš viso neįvyks, nes pasinaudojus Rusijos „baubu“ ką nors sugalvos, kad numuilinti referendumą.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top