Pandemija, kurios niekada nebuvo: išsamus Stanfordo mokslininkų tyrimas, kuriame nušviečiamas „Corona” politikos kilimas

2023, 4 kovo, 9:30 | kategorija Genocidas | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 217 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Mokiniai su kaukėmis mokykloje

REUTERS

Nepaisant to, negalima atmesti galimybės, kad ateityje bus ribojama laisvė.

2023 m. pradžioje šis straipsnis trenkė kaip bomba: penki Stanfordo universiteto ir kitų universitetų mokslininkai, tarp jų ir Johnas Ioannidis, nustatė, kad Koronos liga yra panaši į sezoninį gripą žmonėms iki septyniasdešimties metų, o jaunesniems žmonėms net mažiau pavojinga. Tai apvertė aukštyn kojomis beveik viską, ko teko klausytis trejus metus, rašo Stefan Homburg vokiečių „Die Weltwoche” portale.

Rezultatai grindžiami vadinamuoju meta tyrimu, kuris ne pats renka duomenis, o vertina kitus tyrimus – šiuo atveju dešimtis tyrimų visame pasaulyje, kurių duomenys yra iš pirmųjų Corona krizės dienų, kai cirkuliavo tariamai pavojingi Alfa-Delta tipai ir nebuvo vakcinos.

Tyrėjai pagal antikūnų matavimus nustatė užsikrėtusių žmonių skaičių ir palygino jį su mirusių nuo Corona arba su ja susijusių žmonių skaičiumi. Kadangi dėl duomenų trūkumo buvo įtraukti ir tie, kurie mirė tik „su” Corona, tokiu būdu apskaičiuoti mirtingumo nuo šių atvejų rodikliai pervertina realybę.

Kartu su gerai žinomu faktu, kad gripas išnyko Corona periodo pradžioje ir PSO duomenimis visame pasaulyje, Corona ir gripo palyginimas leidžia daryti įžvalgą: daug triukšmo dėl nieko.

Laisvės apribojimai buvo klaidingi

Šios išvados turi didžiulę politinę sprogstamąją galią dėl šios priežasties: neseniai buvę griežtosios linijos šalininkai pripažino, kad jų taikytos priemonės buvo perteklinės. Pavyzdžiui, Vokietijos Roberto Kocho instituto vadovas Lotharas Wieleris atvirai prisipažino, kad pražūtingi darželių ir mokyklų uždarymai buvo nereikalingi.

Ir ne kas kitas, o Vokietijos sveikatos apsaugos ministras Karlas Lauterbachas visas lauke naudotas apsaugos priemones (kaukes) atgaline data pavadino „nesąmonėmis”.

Privalomas kaukių dėvėjimas, kai kur trukęs beveik trejus metus, turėjo grynai psichologinių ir politinių priežasčių.

Be nelemtų atstumo draudimų ir kaukių reikalavimų, prie jų priskiriami ne mažiau svarbūs ir visapusiški draudimai rengti demonstracijas, kurie, ko gero, reiškė didžiausią kėsinimąsi į pagrindines teises, nes atėmė iš piliečių paskutinę galimybę apsiginti nuo „Corona” politikos.

Sužeistų ar nubaustų demonstrantų skaičius tikriausiai siekia šimtus tūkstančių. Tačiau visi šie prisipažinimai neatitinka esmės: Dėl Koronos ir gripo palyginamumo ne tam tikri, o visi laisvės apribojimai buvo klaidingi. Masiniai bandymai be jokios priežasties sukėlė tariamą pandemiją, kurios iš tikrųjų niekada nebuvo.

Kaip žinoma, tokie kritikai kaip profesorius Sucharitas Bhakdi ar daktaras Volfgangas Wodargas šiuos faktus suformulavo dar 2020 m. kovą. Jie pasiekė visuomenę tuo pačiu metu kaip ir kiti straipsniai, įrodantys kėsinimosi į pagrindines teises neveiksmingumą.

Šiame kontekste ypač svarbi naujausia garsiojo Cochrane instituto, kuris laikomas pasauliniu įrodymais pagrįstos medicinos lyderiu, publikacija: Cochrane’o teigimu, nėra jokių įrodymų, kad kaukės stabdo virusų plitimą.

Privalomas kaukių naudojimas, kuris kai kur taikomas jau beveik trejus metus, buvo grynai psichologinio ir politinio pobūdžio, nes jis signalizavo apie didelį pavojų neinformuotiems žmonėms ir reikalavo, kad jie sutiktų su uždarymo politika.

Galimas pasikartojimas

Sujungus minėtas įžvalgas, teisiškai išplaukia, kad visa Corona politika buvo dvigubai neproporcinga ir todėl neteisėta: priemonės nebuvo nei būtinos, nes grėsmės sveikatos sistemai nebuvo, nei tinkamos, nes neužkirto kelio peršalimo ligų plitimui.

Šią išvadą pabrėžia tokių griežto draudimo valstybių, kaip Vokietija, palyginimas su tokiomis valstybėmis kaip Švedija. Vis dėlto, reikia bijoti, kad toks įvykis kaip Coronos krizė pasikartos.

Pirmasis argumentas už tai yra tas, kad vadinamosios vakcinos buvo bene pelningiausias verslas istorijoje. Keliant baimę ir grasinant tolesniu uždarymu, žmonės buvo masiškai verčiami leistis injekcijas, kurias įprastomis aplinkybėmis jie būtų atmetę kaip eksperimentines ir paskubomis išbandytą genų terapiją.

Antra, įrodyta, kaip greitai gyventojai pamiršta tokius įvykius. Praėjus vos dešimčiai metų nuo „kiaulių gripo pandemijos” pradžios kartu su pražūtinga vakcina, kurią, paaiškėjus šalutiniam poveikiui, teko išimti iš rinkos, beveik niekas neprisimena šios generalinės repeticijos.

Neprisimena ir to, kad Vokietijoje Christianas Drostenas ir Karlas Lauterbachas buvo tie patys veikėjai kaip ir „Corona” krizės metu.

Straipsnio autorius, Stefanas Homburgas yra Hanoverio Leibnizo universiteto viešųjų finansų profesorius emeritas. Neseniai Weltbuch-Verlag išleido jo knygą „Corona-Getwitter“.

šaltinis: Die Weltwoche

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top