Paradoksalu, tačiau didžiausia grėsmė valstybei ir yra VSD

2020, 5 kovo, 13:30 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 384 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Darius Jauniškis, Dalia Grybauskaitė

Seimo narys Petras Gražulis pasidalino įžvalgomis savo Facebook paskyroje:

Reaguodamas į vakar dienos įvykius, kai V. Bakas paviešino galimai VSD sektų politikų, verslininkų ir kitų asmenų pavardes, ir Prezidento pamąstymus: „neva tokie pareiškimai turėtų būti traktuojami kaip bandymas diskredituoti svarbiausias institucijas ir siekis mažinti visuomenės pasitikėjimą jomis”, mano nuomone, VSD pats save diskreditavo šimtus kartų.

Jis mato grėsmę E. Kusaitėje, kuri neva Rusijoje norėjo įvykdyti teroro aktą, mato grėsmę A. Paleckyje, kurį laiko 1,5 metų uždarytą belangėje nepateikdama kaltinimų, mato grėsmę neįtikusiems politikams, rašydamas įvairias pažymas ir kurpdamas politines bylas.

Tačiau nemato grėsmės kai kontrolinį AB „Mažeikių nafta“ akcijų paketą įsigyja Rusijos bendrovė „Jukos“, kai „prasukamas“ Visagino AE uždarymo projektas, kurio metu pinigus įsisavino bendrovė „Nukem”, kurią įsigijo rusų „Rossatom”.

Taip pat nemato amžiaus aferos SGD terminalo, kuris perka suskystintas dujas per tarpininkus ir ofšorines kompanijas iš to paties Gazprom.

Niekada VSD netyrė ir Seimo komisijos išvados, kad tilto per Bražuolę sprogdinimą organizavo asmenys, turintys teroristinės organizacijos bruožų, kurie susiję su Konservatorių partija.

Neminėsiu Rusijai palankių sprendimų Lietuvos geležinkeliuose, jūrų uoste ir kitose valstybinėse įmonėse…Tas vyksta nuolat ir dabar.

Kai Lietuvoje veikiantys skandinavų bankai „plauna“ V. Putino aplinkos žmonių pinigus, čia irgi grėsmės nėra.

VSD nematė ir slapto kalėjimo, nepastebėjo vežamų ir kankinamų kitų šalių piliečių, nors Strasbūro teismas oficialiai pripažino, kad Lietuvoje 2005-2006 metais veikė slaptas CŽV kalėjimas.

Kai pačiai VSD institucijai vadovauja buvęs sovietų KGB rezervistas A.Pocius, taip pat viskas gerai.

Prisimindamas kad Darius Jauniškis buvo SOP (specialiųjų operacijų pajėgų) vadas, baisu ir pagalvoti už kokius nuopelnus jis gavo šį VSD direktoriaus postą….

Juk jo vadovaujami kariai parengti vykdyti aukštos rizikos ir aukštos pridėtinės vertės operacijas, kuriomis siekiama rezultatų politinėje, karinėje, ekonominėje ir informacinėje plotmėje.

Gal tai ir atsakymas į tai, kaip labiausiai ieškotas žmogus, D. Kedys sugeba paspringti skrandžio tūriniu, kitas toks pačios bylos liudininkas paskęsta balutėje.

Kaip aukštas VSD karininkas iškrenta pro langą, sveikas B. Lubys staiga miršta kai pasiūlo statyti dujų terminalą už savo lėšas, o buvęs kontržvalgybos valdybos vadas H. Margenis dienas baigia neva padauginęs insulino, po to, kai viešai pareiškia rašysiąs memuarus.

Pats esu persekiojamas spec.tarnybų klano visą nepriklausomybės laikotarpį, man iškeltos 5 politinės bylos.

Buvau persekiojamas sovietų valdžios, o kas pasikeitė dabar.?

Net kai visuomenei, policijai pateikiau aiškius įrodymus, paviešinau neegzistuojančio (pagal policiją) automobilio numerius, paviešinau mane persekiojusiu asmenų nuotraukas, nei viena institucija nesiėmė atitinkamų veiksmų, nes bijo to paties VSD.

Per 30 metų VSD tik baugino ir gąsdino žmones, turbūt taip ir nesugaudamas nei vieno tikro šnipo.

Paradoksalu, tačiau didžiausia grėsmė valstybei ir yra pats VSD.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. paprastas faktas says:

    VSD= KGB+CŽV+MOSSAD+ konservai.

  2. Vytas says:

    Reikia įvertinti tai,kad LR prezidentas turi didžiausią įtaką Lietuvos teisėsaugų struktūrų darbui: jis parenka bent dviejų ĮTAKINGIAUSIŲ – VSD ir prokuratūros – vadus. Plius dar jis kuruoja ir visą teismų sistemą. Vadinasi, dėl didžiulio neteisingumo įsigalėjimo Lietuvoje pirmiausia atsakingas yra PREZIDENTAS ir jo komanda – prezidentūra. Plaukai ant galvos stojasi, pasiklausius seimo narių Skardžiaus ir Puteikio išdėstytų visų Lietuvos valdžios „nuopelnų“ valstybei, įvykdytus ir VYKDOMUS nusikaltimus Tautai, valstybei paskutinėje „Sąmokslo teorijos laidoje su A.Klevečka. Už tai, ką teisėsaugos srityje turime šiandien, privalome būti „dėkingi“ nuėjusiai (ir, matyt, norinčiai grįžti) D.Grybauskaitei. Per jos valdymo dešimtmetį, kaip teisingai pastebėjo Puteikis, nebeliko net selektyvaus teisingumo, liko tik NETEISINGUMAS. Ir naująjį prezidentą tai pilnai tenkina, nes paliko tuos pačius vadus tiek prokuratūroje, tiek VSD. Kam reikalingas toks prezidentas, jei nenori ar nepajėgia vykdyti KONSTITUCINĖS PAREIGOS – užtikrinti, kad VISOS valdžios šakos (policija, prokuratūra, VSD, teismai, KT) užtikrintų TEISINGUMO vykdymą. Būtent – TEISINGUMO, o ne NETEISINGUMO.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top