Pasirodo, tavo Feraris niekų vertas ( vietoj Pro Memoria)

2020, 23 kovo, 7:20 | kategorija LPT | atsiliepimų (5) | peržiūrų 541 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Jau guli reanimacijos palatoje, o tavo plaučius ventiliuoja Kinijoje pagamintas aparatas. Tu greitai pamiršti siautulingus vakarėlius su ilgakojėmis ir kokainu…. Ir pasivažinėjimus mylimu Ferariu su neseniai įsigyta, 40 metų už tave jaunesne gražuole žmona Vokietijoje…

Pačia reikalingiausia moterimi tampa pervargusi, tūkstančius kartų mažiau už tave uždirbanti slaugytoja su kauke, akiniais ir kapišonu.

O paramedikas, išnešantis tavo išskyras, svarbesnis už tavo akcijų ir parduotuvių pelną. Nors dar visai neseniai už „kuklius“ pietus Milano ar Paryžiaus restorane tu palikdavai daugiau, nei jam kas mėnesį sumokami grašiai.

Kiek palengvėjus, gal net prisimeni ir savo senąją šeimą. Tuomet tenori dar kartą apkabinti užsienyje studentaujančius savo vaikus ar prabangiuose senelių namuose uždarytą tėtį.
Bet tai neilgam.

Vėl kyla karštis, trūksta oro… Kol dar pajėgi, tu spaudai mygtuką, vėl ir vėl šaukiesi slaugytojos ar paramediko.

Reanimacijos palatoje greitai pamiršti savo banko sąskaitą ir kasdien nebeseki biržos naujienų. Tu nereikalauji vežti savęs į privačią kliniką, nereikalauji Lurdo vandens, nors ir dosniai aukojai bažnyčiai. Nes tau neberūpi brangi „laisvos rinkos“ teikiama paslauga, kaip ir demonstratyvus pamaldumas.

Tau reikia tikro gydymo. Kurį dykai užtikrina tau tarnaujanti valstybė, susirenkanti mokesčius iš tau pelną sunešančių „budulių“.

Nes tau rūpi tavo Sveikata ir Gyvybė. Juk tu pats svarbiausias, pats reikalingiausias.

Nejau kažkoks sumautas virusas gali sutrukdyti mėgautis gyvenimu tokiam turtingam ir galingam, kaip tu!

Deja, bet tavo advokatas jau įprastai kopijuoja gydytojo įrašus ir slapta įrašinėja stiprokus slaugytojos posakius. To jam prireiks vėliau, kai tu „iškeliausi“, o virusas nebetrukdys pasilikusiems. Kai viskas sugrįš į senas vėžes.

P.S. Laimei ar nelaimei, tu taip ir nesužinosi, kad tavo mėgiamiausią Ferarį parduos aukcione, staiga praturtėjusi jaunoji žmona atiteks sveikam ir tampriam afroamerikiečiui – golfo treneriui, o vaikai iššvaistys tavo „kapitalus“ Makao.

Advokatas gi, įprastai „užsidirbs“ kelis šimtus tūkstančių eurų už tave anapilin išlydėjusios slaugytojos „gubų“ elgesį, už tavo palaikus į krematoriumą nuvežusio paramediko nelaiku išneštas tavo išmatas. Tos „kompensacijos“ jam kaip tik pakaks tapti politinės opozicijos lyderiu seime.

Tave gydžiusiam gydytojui atims diplomą, mat jam nepavyko išgydyti būtent tavęs.

Algirdas P.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Gintas says:

  Puikiai parašyta! Kuo toliau, tuo smarkiau pasireikš kapitalizmo konvulsijos. Tai bus atsakas už nuo kapitalizmo išsigimusius žmones, skurdo kūrimą ir naikinama planeta!

 2. Pestininkas says:

  Prie ko čia kapitalizmas Gintuk, ką? Soc lagerije visi buvo teisingi viens kitam? Ar TSRS laikais epidemijų nebuvo?! Ir kuom gi Tamsta skiesi nuo soul?

 3. Gintas says:

  Kalba ėjo apie šiandieninius laikus, prie ko čia TSRS? O plačiau rašyti apie šiandieninę kapitalizmo padėtį Tamstai neturiu laiko, domėkis pats.

 4. Vytas says:

  Kaip ne keista, bet viruas COVID-19 „sėkmingiausiai“ darbuojasi senosiose Europos šalyse, labiausiai išlepintoje gero gyvenimo visuomenėje. Matyt, tai natūralus reiškinys, nes atskiro žmogaus imunitetas ten daug silpnesnis, nei žemesnio pragyvenimo lygio šalyse. Na, kad ir toje pačioje Rusijoje. Bet kas liečia ekonomiką, tai, mano galva, daugiausiai nukentės tokios mažos valstybės, kaip Lietuva, kurių ekonominis gyvenimas tampriai surištas su užsieniu.

 5. Myndė says:

  Nieko čia keisto.
  Berods Čerčilis pasakė, kad „demokratija gerai, kai reikia spręsti nesudėtingas problemas nesunkiais laikais“. Tai viena.
  Antra, santykinai neturtingose šalyse žmonės mažiau keliauja.
  Trečia, skurdus racionas vargu ar gali labai teigiamai atsiliepti imunitetui (išskyrus ekstra atvejus, kai, pvz., badaujant suaktyvinami slypintys rezervai), bet, kita vertus, kas ten žino, ar geriau valgyti santykinai natūralias kruopas, ar antibiotikais šertą lašišą.
  Ir galiausiai ketvirta – bent jau aš tai nelabai pasitikiu tuo, ką skelbia MIP, nesvabu, iš kurios pasvietės. Tiesa, kai kuriom pasvietėm netikiu 101%…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top