Paul Craig Roberts: Ar Vašingtonas siekia karo su Rusija?

2015, 27 kovo, 14:40 | kategorija Metodologija | 3 komentarai | peržiūrų 730 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Paul Craig Robertso interviu duotas „The Saker“

paveikslėlisAš jau labai seniai norėjau paimti iš Paul Craig Roberts toliau PCG interviu. Daugybę metų aš sekiau jo straipsnius ir interviu, kiekvieną kartą skaitydamas, jo nuomonę aš tikėjausi, kad vieną dieną aš turėsiu garbės iš jo paimti interviu apie JAV valstybę valstybėje ir apie Imperiją. Neseniai aš parašiau laišką prašydamas šio interviu ir jis sutiko. Aš labai dėkingas jam už šią galimybę.
The Saker

The Saker: Daugumai, jei ne visiems, tampa aišku, jog JAV nėra demokratija ar respublika, o greičiau plutokratija valdoma mažos elito grupės. Kai kurie ją vadina 1 proc.

Kiti kalba apie „valstybę valstybėje“. Taigi mano pirmas klausimas yra toks. Ar galėtumėte skirti šiek tiek laiko ir apibūdinti vieną po kitos šias jėgas. Dar geriau ar galėtumėte nurodyti kiek jos turi teisių priiminėti aukščiausius ar vidutinius sprendimus realioje valdžios struktūroje ( sąrašas be jokio eiliškumo)

 • Federalinis Rezervo bankas
 • Didieji Bankai
 • Bilderberg
 • Council of Foreign Relations
 • Skull and Bones>
 • CŽV
 • Goldman Sachs ir pagrindiniai bankai
 • Top 100 šeimų (Rotšildai, Rokfeleriai, Olandijos Karališkoji Šeima, Britanijos Karališkoji šeima ir t.t.)
 • Izraelio lobistai
 • Laisvieji masonai ir jų ložės>
 • Didysis verslas: Nafta, Karinis-pramoninis kompleksas, ir t.t.
 • Kitos nepaminėtos organizacijos ir žmonės?

PCR: JAV yra valdoma privačių interesų grupių ir neokonservatyviosios ideologijos, kuri sako, kad Istorija išrinko JAV kaip „išskirtinę ir nepakartojamą“ šalį su teise ir atsakomybe primesti savo valią visam likusiam pasauliui.

Mano manymu pačios galingiausios privačių interesų grupių yra šios:

 • Karinis/pramoninis kompleksas;
 • 4 ar 5 mega „bankai kurie per dideli kad galėtų sužlugti“;
 • Wall Streetas;
 • Izraelio lobistai;
 • Agroverslas.
 • Kita industrija (naftos, kalnakasybos, medienos).

Šių grupių interesai sutampa su neokonservatorių. Neokonservatorių ideologija remia Amerikos finansinį ir karinį-politinį imperializmą bei hegemoniją.

Nėra jokios nepriklausomos Amerikos spaudos ar Televizijos. Paskutiniais Klintono valdymo metais, 90 proc. spaudos ir TV medijos buvo sukoncentruotos 6 mega-kompanijose. Valdant Bušui, Nacionalinis viešas Radijas prarado savo nepriklausomybę. Taigi medija funkcionuoja kaip Propagandos Ministerija.

Abi politinės partijos, Respublikonai ir Demokratai, yra priklausomi nuo tų pačių privačių interesų grupių, kurios finansuoja jų kampanijas, taigi šios abi partijos lankstosi tiems patiems valdovams. Darbai per offšorus sunaikino gamybą, industrines sąjungas ir sunaikino demokratų Darbo sąjungos politinius pasiekimus. Tuo metu Demokratai atstovavo darbo žmones, o respublikonai atstovavo verslą.

Federalinis Bankas yra skirtas pagrindinai tam, kad remti didesnius bankus. Federalinė rezervo sistema (FRS) buvo sukurta kaip skolintojas ir paskutinė viltis, kuri neleido bankams sužlugti dėl masinio depozitų atsiėmimo ar reidų. Niujorko FED, kuris atlieka finansines intervencijas rinkoje, turi tarybą, kuri susideda iš didžiųjų bankų vadovų. Paskutinieji trys Federalinio rezervo pirmininkai buvo žydai, o dabartinis vicepirmininkas yra dabartinis Izraelio centrinio banko vadovas.

Kai kurie mano, kad tai yra Rotšildų sąmokslas, bet realybėje žydai yra garsūs finansiniame sektoriuje, pavyzdžiui, Goldman Sachs. Pastaraisiais metais JAV Iždo Sekretoriai ir finansinio reguliavimo agentūrų vadovai pagrindinai buvo bankų prezidentai, kuriems krenta atsakomybė už aferas ir pernelyg didelę skolų naštą, buvusią paskutiniosios krizės priežastimi.

XXI amžiuje, Federalinis Rezervas ir Iždas tarnavo didžiųjų bankų interesams. Tam buvo aukojami tiek ekonomikos tiek ir populiacijos interesai. Pavyzdžiui, išėję į pensiją žmonės negalėjo turėti jokio pelno iš palūkanų aštuonis metus, tuo tarpu kai finansinės institucijos galėjo pasiskolinti už nulinę kainą ir uždirbti pinigus.

Nesvarbu kiek yra turtingos tam tikros šeimos, bet jos negali varžytis su galingomis interesų grupėmis, tokiomis kaip karinis/pramoninis kompleksas ar Wall Streetas ir bankai. Ilgai kauptas turtas gali turėti savo interesus, ir tokie kaip Rokefelleriai turi aktyvistų fondus, dažniausiai dirbančius ir gaunančius Nacionalines dotacijas Demokratijai tam, kad finansuoti ir skatinti įvairias pro-Amerikietiškas nevyriausybines organizacijas (NVO) šalyse, kurias JAV nori įtakoti ar nuversti jų vyriausybes, kaip tai nutiko Ukrainoje.

NVO realiai yra JAV penktosios kolonos ir veikia prisidengdamos tokiais pavadinimais kaip „žmogaus teisės,“ „demokratija“ ir .t.t. Kinų profesorius pasakė man, jog Rokfelerių fondas sukūrė Amerikos Universitetą Kinijoje ir jis ten naudojamas tam, kad organizuoti įvairius prieš valdžią nusiteikusius kinus. Anksčiau, nors greičiausiai dar ir dabar, buvo šimtai JAV ir Vokietijos finansuojamų NVO Rusijoje, – gal net daugiau nei 1000.

Aš nežinau ar Bilderbergai daro tą patį. Greičiausiai jie tiesiog labai turtingi žmonės ir turi vyriausybėse savo protežė, atstovaujančius jų interesus. Aš niekada nemačiau jokių Bilderbergų, Masonų ar Rotšildų įtakojant kongreso ar vykdomosios šakos sprendimus.

Iš kitos pusės, Council for Foreign Relations yra įtakinga. Taryba susideda iš buvusių vyriausybių politikos oficiozų ir akademikų, susijusių su užsienio politika ir tarptautiniais santykiais. Tarybos publikacija, Foreign Affairs, yra pagrindinis užsienio politikos forumas. Kai kurie žurnalistai taip pat yra jos nariai. Kai aš buvo pasiūlytas nariu 1980 metais, mano kandidatūra buvo užblokuota.

„Skull and Bones“ yra Jeilio Universiteto slapta brolija. Kai kurie kiti universitetai turi tokias brolijas. Pavyzdžiui Virginijos universitetas, Džordžijos Universitetas. Šios brolijos neturi slaptų valdiškų sąmokslų ar valdžios įgaliojimų. Jų įtaka būtu ribojama tų narių, kurie yra elitinių šeimų vaikai. Mano nuomone, šios brolijos egzistuoja tam, kad suteikti jų nariams elito statusą. Veiklos funkcijų jos neturi.

The Saker: kaip dėl individų? Kas šiandien jūsų nuomone yra patys galingiausi žmonės JAV? Kurie priima paskutinį, aukščiausio lygio, strateginį sprendimą?

PCR: Realiai nėra jokių savaime galingų žmonių. Galingi žmonės yra tie, už kurių nugarų stovi galingos interesų grupės. Dar nuo tų laikų, kai Gynybos Sekretorius William Perry privatizavo didžiąją dalį kariuomenės 1991 metais, karinis-pramoninis kompleksas nuo tada labai galingas ir jo galia toliau stiprinama per politinių kampanijų finansavimą. Iš esmės Pentagono išlaidos yra kontroliuojamos gynybos rangovų.

The Saker: Aš visada maniau, kad tarptautiniais terminais kalbant, tokios organizacijos kaip NATO, ES ar visi kiti yra tik iškaba, o realus aljansas, kuris kontroliuoja planetą yra šalių ešelonas: JAV, JK, Kanada, Australija ir Naujoji Zelandija aka „AUSCANNZUKUS“ (jie dar taip pat minimi kaip „Anglosfera“ ar „Penkios akys“) kartu su JAV ir JK yra pagrindiniai partneriai, kai Kanada, Australija ir Naujoji Zelandija yra tik jaunesnieji partneriai. Ar tai tikslus modelis?

PCR: NATO buvo sukurtas JAV tariamai tam, kad apsaugoti Europą nuo Sovietų invazijos. Jos paskirtis baigėsi 1991 metais. Šiandien NATO tapo priedanga JAV agresijai ir tiekia samdinių pajėgas Amerikos Imperijai. Britanija, Kanada, Australija yra tik JAV vasalai, kaip ir Vokietija, Prancūzija, Italija, Japonija ir visi likę. Nėra jokių partnerių; tik vasalai. Tai Vašingtono imperija ir nieko kito.

JAV pasisako už ES, nes ją lengviau kontroliuoti nei atskiras valstybes.

The Saker: Dažnai sakoma, jog Izraelis kontroliuoja JAV. Chomsky ir kiti sako, kad tai JAV kontroliuoja Izraelį. Kaip jūs apibūdintumėte santykius tarp Izraelio ir JAV – ar šuo vizgina uodegą, o gal uodega vizgina šunį? Ar teigtumėte, jog tai Izraelio lobistai sugebėjo kontroliuoti ar blokuoti akademinių kadencijų paskyrimus Jungtinėse Valstijose tų profesorių, kurie laikomi Izraelio kritikais. Izraelis sėkmingai įtakojo tiek Katalikų, tiek ir Valstijų universitetus blokuojant kadencijas bei paskyrimus. Izraelis taip pat gali blokuoti kai kuriuos prezidentinius paskyrimus ir taip pat turi didelę įtaką spaudoje ir TV medijoje.

Izraelio lobistai turi daug pinigų politinėms kampanijoms ir jiems visada pavyksta išversti JAV atstovus ir Senatorius, kurie laikomi Izraelio kritikais. Izraelio lobistai sugebėjo pasiekti kongrese juodųjų rajoną, kuriam priklauso Cynthia McKinney, juodaodė moteris, ir sužlugdė jos perrinkimą. Kaip sakė Admirolas Tom Moorer, Laivyno Operacijų vadas ir Jungtinių Vadų komandos Pirmininkas: „Joks Amerikos Prezidentas negali stoti prieš Izraelį.“ Adm. Moorer net negalėjo pasiekti oficialaus tyrimo vykdymo tam, kad būtų ištirta mirtina ataka prieš USS Liberty 1967 metais.

Bet kas, kas kritikuoja Izraelio politiką net ir siekdamas tik patarti yra paskelbimas „antisemitu“.

Amerikos politikoje, medijoje ir universitetuose tai reiškia mirtiną smūgį viskam. Į jus net „hellfire“ raketa gali pataikyti.

The Saker: Kuri iš 12 aukščiau išvardintų jėgų, jūsų nuomone, vaidino pagrindinį vaidmenį planuojant ir vykdant 9/11 „false flag“ operaciją? Juk, sunku būtų įsivaizduoti, kad tai buvo suplanuota ir paruošta tarp G.W. Bušo inauguracijos ir Rugsėjo 11 – tai turėjo būti paruošta Klintono administracijos metu. Ar ne tiesa, kad Oklahomos Miesto bombardavimas buvo veidrodinis 9/11?

PCR: mano nuomone 9/11 buvo neokonservatorių projektas, dauguma iš jų yra Žydai sąjungoje su Izraeliu, Dick Cheney ir Izraelis. Jo tikslas buvo sukurti „naujojo Pearl Harboro“ situaciją, kuri kaip sakė neokonservatoriai buvo reikalinga tam, kad būtų pradėtas žygis į Viduriniuosius rytus. Aš nežinau kaip seniai tai buvo planuota, bet Silversteinas buvo aiški to plano dalis ir jis nebuvo Pasauliniame prekybos centre jau seniai iki 9/11.

Kas liečia Murrah pastato Oklahomos mieste sprogdinimą, JAV oro pajėgų Generolas Partin‘as, Oro Pajėgų ginkluotės ekspertas, paruošė eksperto pranešimą, be jokių abejonių įrodantį, jog pastatas buvo susprogdintas iš vidaus, ir Sunkvežimis su bomba buvo priedanga. Kongresas ir žiniasklaida šį pranešimą ignoravo. Patsy, McVeigh versija jau buvo paruošta ir tai buvo vienintelė leidžiama istorija.

The Saker: Ar manote, kad tie žmonės kurie dabar valdo JAV supranta,jog jie priėmę kolizijos kurso su Rusija doktriną, ir, jog tai gali sukelti termobranduolinį karą? Jei taip, kodėl jie taip rizikuoja? Ar jie iš tikrųjų galvoja, kad paskutiniu momentu Rusija sumirksės ir pasitrauks, ar jie tikrai tiki, kad jie gali laimėti branduolinį karą? Ar jie nebijo, kad atominiame gaisre su Rusija jie praras viską ką turi, tame tarpe ir valdžią bei gyvybes?

PCR: Aš suglumęs tiek pat kaip jūs. Aš manau, Vašingtonas paskendo savo puikybėje ir arogancijoje, ir yra daugiau ar mažiau išprotėjęs. Be to, yra tikėjimas, jog JAV gali laimėti branduolinį karą su Rusija. Buvo toks straipsnis „Foreign Affairs“ maždaug 2005 ar 2006 metais, kur buvo pateiktos tokios išvados. Tikėjimas tokia pergale buvo sustiprintas tikėjimu ABM gynyba. Argumentas yra toks, esą JAV gali taip stipriai smogti Rusijai prevenciniu smūgiu, jog Rusija nekontratakuos bijodama pakartotinio smūgio.

The Saker: Kaip jūs įvertintumėte dabartinę Imperijos sveikatą? Daugybę metų mes matėme aiškius blogėjimo ženklus, bet kolapso dar nematyti. Ar manote, kad toks kolapsas yra neišvengiamas, ir jei ne, kaip galima būtų jį sustabdyti? Ar pamatysime dieną, kai JAV doleris staiga taps bevertis ar koks kitas mechanizmas pagreitins šios Imperijos kolapsą?

PCR
: JAV ekonomika išsikvėpė. Jau dešimtmečiais nebuvo jokio realaus vidutinės šeimos atlyginimo padidėjimo. Alan Greenspan, FED pirmininkas naudojo vartojimo kreditų ekspansiją, kad ji įtakotų ir skatintų vartojimą, bet gyventojai jau per daug prasiskolinę, kad imtų dar. Taigi nebėra nieko, kas galėtu skatinti ekonomiką. Tiek daug gamybos ir prekybos profesionalių paslaugų darbų, tokių kaip programinės įrangos inžinerija buvo perkelta į ofšorus ko pasekoje sumažėjo vidurinioji klasė. Universiteto absolventai neberanda darbo, kuris galėtu garantuoti jų nepriklausomą egzistenciją.

Dėl to jie negali sau leisti imti būsto paskolų, pirkti namus, prietaisus ir baldus. Valdžia rūpinasi mažos infliacijos priemonėmis, nefiksuoja infliacijos ir mažų nedarbo rodiklių, nefiksuojant bedarbystės. Finansinės rinkos suklastotos ir auksas smukdomas žemyn neatsižvelgiant į didėjančią paklausą, parduodant nepadengtus trūkumus ateities rinkose. Tai yra kortų namelis, kuris stovėjo ilgiau nei įmanoma. Greičiausiai kortų namelis gali stovėti iki tol, kol visas likęs pasaulis nustos laikyti JAV dolerį kaip rezervus.

Galimai imperija sukėlė daug spaudimo Europai įtraukdama ją į konfliktą su Rusija. Jei Vokietija, pavyzdžiui, išstotu iš NATO – imperija subyrėtu arba, jei Rusijai pakaktų proto finansuoti Graikiją, Italiją ir Ispaniją, mainais į tai, kad jos išeitu iš Euro zonos ir ES, – imperija patirtu fatališką smūgį.

Alternatyviai, Rusija galėtu pasakyti Europai, jog Rusija neturi kitų alternatyvų, išskyrus tai, kad nusitaikyti į Europos sostines su savo atominiais ginklais, dėl to, kad Europa prisijungė prie JAV siekiant sukelti karą prieš Rusiją.

The Saker: Rusija ir Kinija įvykdė kai ką unikalaus istorijos požiūriu, – jie žengė toliau tradicinio sąjungos formavimo modelio: jie sutiko tapti nepriklausomais – kai kas pasakytu – jie sutiko simbiotiniams santykiams. Ar manote, kad tie kurie valdo Imperiją suprato šį tektoninį lūžį, kuris tik ką įvyko, ar jie ir toliau tai neigs, nes realybė juos per daug gąsdina?

PCR: Stephen Cohen sako, kad nėra jokios užsienio politikos diskusijos. Nėra jokių debatų. Aš manau, jog imperija tiki galinti destabilizuoti Rusiją ir Kiniją, todėl Vašingtonas dirba su spalvotomis revoliucijomis Armėnijoje, Kirgizijoje, Uzbekistane. Kol kas Vašingtonas yra pasiryžęs kliudyti kilti naujoms jėgoms, yra paskendęs puikybėje ir arogancijoje, – Vašingtonas greičiausiai mano, jog jam pavyks. Juk po visko, Istorija išsirinko Vašingtoną.

The Saker: Jūsų manymu, ar prezidentiniai rinkimai dar turi reikšmės ir jei taip, kas yra jūsų geriausia viltis 2016 metams, aš pats asmeniškai labai bijau Hillary Clinton, kurią matau kaip išskirtinai pavojingą ir atvirai blogą asmenybę, bet su dabartine neokonų įtaka Respublikonų partijoje, ar galime mes realiai tikėtis, kad ne-Neokonų kandidatas gali laimėti DSP(Didžioji senoji partija) nominaciją?

PCR: Vieninteliu atveju prezidento rinkimai turėtu reikšmės, jei išrinktasis prezidentas už savo nugaros turėtu stiprų judėjimą. Be judėjimo prezidentas neturi jokios nepriklausomos jėgos ir neturėtu ko paskirti, kas įgyvendintų jo siūlymus. Prezidentai yra įkaitai. Reiganas turėjo kažką panašaus į judėjimą, pakankamą, nes mes nežiūrint į Wall Streeto pasipriešinimą sugebėjom išgydyti stagfliaciją, nepaisant pasipriešinimo ir CŽV bei karinio/pramoninio komplekso mes sugebėjome užbaigti šaltąjį karą. Be to, Reiganas buvo jau senas ir atėjo iš ankstesnių laikų. Jis manė, jog Prezidento postas yra galingas dėl to taip ir veikė.

The Saker: O kaip ginkluotosios pajėgos? Ar galėtumėte įsivaizduoti JCS pirmininką sakant „…ne, pone Prezidente, tai beprotiška, mes to nedarysime“, ar jūs tikite, jog generolai vykdys bet kurį įsakymą, tame tarpe pradės ir branduolinį karą prieš Rusiją? Ar jūs turite vilties, kad JAV kariuomenė galėtu įsikišti ir sustabdyti šiuos „bepročius“, kurie dabar valdžioje Baltuosiuose Rūmuose ir Kongrese?

PCR: JAV kariuomenė yra ginklų industrijos kūrinys. Pagrindinė tapimo generolu paskirtis yra tapti „gynybos“ industrijos konsultantu ar tapti vykdomuoju „gynybos“ tarybos samdiniu. Kariuomenė tarnauja kaip karjeros šaltinis, kai generolai iš to užsidirba labai didelius pinigus. JAV kariuomenė yra absoliučiai korumpuota. Skaitykite Andrew Cockburno knygą, „Kill Chain„.

The Saker: Jei JA iš tikrųjų tikslingai pasirinko kelią karui prieš Rusiją – ką turėtu daryti Rusija? Ar Rusijai reikėtu atsitraukti ir būti pavergtai, nei sulaukti atominio karo, ar Rusija turėtu priešintis ir tuo galimai sulaukti termobranduolinio karo galimybės? Ar manote, kad labai aiškus ir stiprus jėgos šou Rusijoje galėtu atbaidyti JAV ataką?

PCR: Aš visą laiką apie tai masčiau. Aš negalėčiau pasakyti, kad žinau. Aš manau, jog Putinas yra pakankamai žmogiškas nuspręsti, kad geriau pasiduoti, nei tapti sunaikinto pasaulio dalimi, bet Putinas turi atsakyti kitiems Rusijoje ir čia aš abejoju, kad nacionalistai palaikytu pasidavimo variantą.

Mano nuomone, Putinui reikėtu susitelkti ties Europa ir duoti jai tikrai žinoti, jog Rusija tikisi Amerikos atakos ir tokiu atveju neturės kitos išeities, kaip tik atsakant ištaškyti visą Europą. Putinas turėtu skatinti Europą, jog ji išstotu iš NATO tam, kad išvengtų Trečiojo Pasaulinio Karo.

Putinas taip pat turėtu įsitikinti, jog Kinija supranta, kad Kinija yra tokia pati grėsmė JAV kaip ir Rusija, ir, kad abi šalys turi susivienyti. Galbūt, jei Rusija ir Kinija laikytų savo pajėgas paruoštas branduoliniam smūgiui, ne galingiausias, bet pakankamai pasvertas, kad perteiktų Amerikos grėsmę ir tai perduotų visam pasauliui, tokiu atveju JAV galėtu būt izoliuotos.

Galbūt, jei Indijos, Japonijos, Prancūzijos ir Vokietijos, Jungtinės Karalystės ir Kinijos bei Rusijos spauda pradėtu pranešinėti, jog Rusija ir Kinija svarsto ar joms bus smogtas prevencinis branduolinis smūgis iš Vašingtono, tokių pranešimų pasekoje, tokios atakos galima būtų išvengti.

Kiek aš galiu suprasti pagal daugelį mano interviu Rusijos spaudai, Rusijoje nėra suvokimo apie Wolfowitzo Doktriną. Rusija galvoja, jog yra kažkoks nesusipratimas dėl Rusijos intencijų. Rusų spauda nesupranta, kad Rusija yra netinkama, nes Rusija nėra JAV vasalas. Rusai mano, kad visas vakarų šlamštas apie „laisvę ir demokratiją“ yra tikrovė, ir tiki, kad šių abiejų jiems trūksta, bet jie progresuoja. Kitais žodžiais tariant, rusai neturi nė menkiausio įtarimo, kad į juos nusitaikyta siekiant juos sunaikinti.

The Saker: Iš kur jūsų manymu kyla tokia didelė neapykanta Rusijai tokioje didelėje JAV elito dalyje? Ar tai koks šaltojo karo palikimas, ar yra kokia kita priežastis apie vos ne universalią rusofobiją tarp JAV elito. Net Šaltojo Karo metu buvo neaišku, ar JAV buvo anti-komunistiška ar anti-rusiška? Ar yra kažkas tokio rusų kultūroje, nacijoje ar civilizacijoje, kas sukelia tokį priešiškumą ir jei taip kas?

PCR: Priešiškumą prieš Rusija sukelia Wolfowittz Doktrina:

„Mūsų pirmoji užduotis yra neleisti, kad iškiltu naujas konkurentas buvusios Tarybų Sąjungos teritorijoje ar kur nors kitur, kuris kelia mūsų tvarkai grėsmę, – tokią, kokią kėlė buvusi Tarybų Sąjunga. Tai dominuojantis sprendimas esantis naujosios regioninės gynybos strategijoje, kurios mes laikomės tam, kad dominuojančiame regione neleistume atsirasti jokiai priešiškai jėgai, kurios resursai konsolidavus kontrolę leistų būti pakankamu faktoriumi naujos globalios jėgos atsiradimui.“

Kol JAV buvo sutelkusi dėmesį savo Viduriniųjų rytų karuose, Putinas atstatė Rusiją ir užblokavo planuotą Vašingtono invaziją Sirijoje bei Irano bombardavimą. „Pirmasis uždavinys“ noekonų doktrinoje buvo pažeistas. Rusijai turėjo būti duotas atsakas. Tai yra Vašingtono atakų prieš Rusiją priežastis. Priklausoma nuo JAV įkaitė Europos Sąjunga ir spauda, paprasčiausiai kartoja „Rusijos Grėsmę“ publikai, kas yra neatsakinga ir neinformatyvu.

Rusijos kultūros puolimas taip pat yra kaip ir puolimas prieš Krikščionių moralę, įstatymų laikymąsi ir žmogiškumą, diplomatiją vietoje prievartos, tradicijas – bet tai tik išoriškai. Rusija nekenčiama dėl to, jog Rusija (ir Kinija) yra pažymėtos kaip kliūtys Vašingtonui, siekiant vienpoliario pasaulio vizijos įgyvendinimo, kuriame Vašingtonas būtų vienintelis valdovas. Šios žymos yra kaip tik tai, kas bus III pasaulinio karo priežastimi.

Jei rusai ir kinai nesiruoš prevenciniam atominiam smūgiui iš Vašingtono, jie bus sunaikinti.

pagal paulcraigroberts.org parengė Shinigami (vardas redakcijai žinomas, tačiau po paskutinių kratų žmonių namuose, žmonės bijo prisistatyti tikruoju vardu (Demokratija mat))

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

 1. Bonifacas says:

  Labai įdomus ir informatyvus straipsnis. Noriu papildyti dėl „Skull and Bones“. Tai labai įtakinga masonų
  ložė. Apie ją radau informacijos knygoje „Kenedžių šeima“, kurios autorius TSRS užsienio
  ministras A.Gromyka(1970). Jai priklausė broliai Kenedžiai, dabartinis valstybės sekretorius Kerry(autentiška
  pavardė Coenas), daugybė kitų JAV pirmųjų asmenų. T.p. nežinia kodėl nepaminėta ortodoksų chasidų
  sekta Chabat Liubavič, kuri šiuo metų žydų valdomame pasaulyje groja pirmuoju smuiku. Mano giliu įsitikinimu finansinės pasaulio piramidės viršūnėje reziduoja Rotšildų klanas, vadovaujantis JAV FRS, Anglijos CB, ECB, Rusijos CB ir t.t. JAV konfrontacija su Rusija, visai galimas daiktas, tėra spektaklis, kuris buvo reikalingas užtušuoti London Gold Fixing panaikinimą praeitą savaitę ir perėjimui
  į
  naują (užmirštą seną) pinigų emisijos sistemą, t.y. prie pinigų padengtų auksu, kurį, žinia, valdo Rotšiladai.

 2. D says:

  O jie pirštais dar rodo į Rusiją…..

 3. A.Nyzius says:

  Kas groja pirmu ar antru smuiku, o kas diriguoja. Levituoja.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top