Porošenko bando pradėti kontroliuoti „Dešinįjį sektorių“

2015, 30 kovo, 14:13 | kategorija Ideologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 239 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisUltradešiniosios radikalų organizacijos „Dešinysis sektorius“ lyderiui prezidentas Porošenko pasiūlė pareigas Ukrainos gynybos ministerijoje.

Apie tai kovo 26 pranešė Ukrainos VRM vadovo patarėjas, deputatas Anton Geraščenko ukrainietiškojo penktojo TV kanalo eteryje.

Aš galiu patvirtinti, jog Dmitrijui Jarošui buvo pateiktas pasiūlymas nuo prezidento, užimti pareigas gynybos ministerijoje. Aš pasveikinčiau sprendimą, jei Dmitrijus Jarošas ateitų dirbti į valstybės tarnybą“, – cituoja Geraščenką „Ukrainos tiesa“.

Ir aš pasakysiu: matau, jog jam, visiškai nuobodu Aukščiausioje Radoje. Papildomai, jis sunkiai sužeistas mūšyje. Aš su malonumu galėčiau kartu su Dmitrijum Jarošu sukurti Ukrainos Savanorių gynybos sąjungą, estų, suomių, šveicarų sistemos pavyzdžiu“, – pridėjo Geraščenko.

Išvakarėse ukrainietiškosios MIP pranešė, jog sektoriaus „M“ vadovybė pareiškė savanorių batalionams ultimatumą su reikalavimu išeiti iš Širokino šalia Mariupolio ir palikti spec-operacijos zoną, kalba ėjo apie „Dešinįjį sektorių“.

„Dešiniajame sektoriuje“ pareiškė, jog nemato galimybės išpildyti šį įsakymą kalbant apie išėjimą iš Mariupolio. Organizacijos vadovybė pareiškė apie savo paklusimą išimtinai Dmitrijui Jarošui, ir apie atsisakymą įsilieti į Ukrainos ginkluotąsias pajėgas(UGP) ar Nacionalinę gvardiją. Sektoriuje „M“ ir generaliniame štabe vėliau išaiškino, esą ultimatumo dėl to, kad savanorių batalionai paliktų iš spec-operacijos zonos Donbase nebuvo, tačiau jiems buvo pasiūlyta įsilieti į oficialių Nacionalinės gvardijos ar UGP formuotes.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. gojus says:

    Įvairiais būdais bando koncentruot valdžią – kaip ir mūsų Kalė Grybaisaitė. matyt šeimininko nurodymas duotas. Nu o metodai – natūralu – skirtingi. kam reikia gąsdinimo, ką šilta vitele galima nupirkti, o kas netinka galima ir užlenkti arba šiaip Berezovskio stiliumi „savaiminį pasikorimą“ diagnozuoti….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top