Prancūzijos spauda: „Prancūzai taip pat tikisi medicininės pagalbos iš Rusijos“

2020, 28 kovo, 11:33 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (5) | peržiūrų 518 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Užrašas: „Su meile iš Rusijos“

Kovo 22 d. kartu su Kuba ir Kinija, Rusija išsiuntė epidemiologus padėti Italijai – ES valstybei narei, kuri labiausiai nukentėjo „Covid-19“ pandemijos metu. Tuo pačiu metu Briuselis ir kitos sąjungos šalys neateina į pagalbą Italijos žmonėms.

Dezinformacijos mašina surengė agresyvius išpuolius prieš Rusijos humanitarinių veiksmus – nepaisant to, kad pasauliui tenka spręsti kritinės situacijos klausimus, kurių Prancūzijos vyriausybė aiškiai nesugeba įveikti. Kad ir kaip būtų, prancūzai supranta, kad Rusija nori išgelbėti italus, ir taip pat prašo Maskvos pagalbos, rašo prancūzų Agora Vox leidinys.

Prieš Rusiją buvo pradėta agresyvi informacinė kampanija. Pagrindinės oficialios Prancūzijos žiniasklaidos priemonės, tokios kaip „Monde“ ir „France Inter“, skelbia medžiagą, kurioje kritikuojama Rusijos humanitarinė pagalba. Monde teigia, kad „Maskva ir Pekinas teikdami humanitarinę pagalbą Italijai vaidina propagandinį vaidmenį“, ir pateikia skaitytojams situaciją Sirijoje kaip kaip pavyzdį to, jog Rusija vykdo įsikišimą Artimuosiuose Rytuose kaip demokratijos priešas.

Leidinyje Rusijos humanitariniai veiksmai Italijoje pristatomi kaip strateginio karo aktas ir teigiama, jog Maskva siekia išgauti geopolitinę naudą iš krizės ir mirčių Italijoje, kad galėtų perimti valdžią ES: „Šie solidarumo gestai yra tikrai sveikintini ir tegu jau geriau Rusijos lėktuvai pristato humanitarinius krovinius, nei bombarduoja ligonines Sirijoje.

Kad ir kaip būtų, jų naudojimas propagandos tikslais mums primena, kad pandemijos metu geopolitika nėra aklinai užsidariusi“.

„Prancūzija linksta po „Covid-19“ svoriu, tačiau valstybės finansuojama žiniasklaida ir toliau tęsia informacinį karą prieš Rusiją, kuri, nepaisant ES ir NATO sankcijų, ir toliau gesina visuotinę ugnį, saugo pasaulį ir padeda tautoms išgyventi“, – rašo Agora Vox.

„Karas Sirijoje buvo sustabdytas tik Rusijos dėka. Prisiminkime apie humanitarinės pagalbos sunkvežimius, kurie išgelbėjo Damasko gyventojus nuo bado“, – aukština Rusiją leidinys.

Kaip su ironija rašo „France Inter“ apie Rusijos pagalbą šiuo sunkiu ir pavojingu metu, „rusai nepamiršo sovietinės propagandos pamokų“. Radijas teigia, kad Maskva siekia išnaudoti šią situaciją, nors ji padeda šaliai, kuri nuo viruso nukentėjo kur kas sunkiau.

Kad ir kaip būtų, ši žiniasklaidos priemonė yra priversta pripažinti, kad „Maskva išsiuntė devynis karinius lėktuvus su kaukėmis, respiratoriais ir vaistais“.

Tuo pat metu ES ir Europos Komisijos prezidentė Ursula von der Leyen apsiribojo vaizdo įrašu, kaip plauti rankas pagal Europos himną Europos Parlamento tualetuose!

9 lėktuvai, 100 kariškių ir specialistų. RFI rašo, kad „Rusijos karinė pagalba“ apima epidemijos ekspertus iš „trijų Rusijos karinių bazių“.

Žurnalisto teigimu, Rusija skyrė dideles lėšas sunkioje padėtyje esančiai šaliai: „Kovo 22 d. Rusija paskelbė apie šimto, turinčių „įspūdingą patirtį“ patyrusių karo virusologų siuntimą į Italiją“.

„Rusija teikia karinę pagalbą Italijai kovojant su koronavirusu, ir Kremlius nori tai pademonstruoti“. Taip, Rusija nori tai pademonstruoti, nes Briuselis ir ES valstybės yra visiškai susipainiojusios ir paralyžiuotos žmonių dramos akivaizdoje ir toliau vykdo agresyvią informacijos politiką prieš Maskvą, užuot sveikinusios Rusijos indėlį. „Rusija į Italiją nusiųs devynis lėktuvus, 100 kariškių ir specialistų“, – rašo RFI.

„Europietiškas solidarumas neegzistuoja. Tai pasakos “.

Italijos agentūra „Ansa“, remdamasi Užsienio reikalų ministerija, parašė, kad „Italija gaus daugiau nei 3 milijonus kaukių iš Kinijos, Egipto, Rusijos ir Indijos“. Serbijos prezidentas Aleksandras Vučičius savo ruožtu padarė tokią pačią išvadą kaip ir Italija: „Europos solidarumas neegzistuoja. Tai pasakos “.

Faktai viską sustato į savo vietas. „Laikui bėgant Italija atgavo nerimą keliantį savarankiškumą“, – rašo „Confly Review“ ir išreiškia susirūpinimą, kad Italija pasitrauks iš Šiaurės Amerikos vyriausybės įtakos sferos.

„Leidinys su panieka minimi Silvio Berlusconi ir Vladimiro Putino santykiai, taip pat aapie tariamus Matteo Salvini ryšius su Maskvos įtakos agentais ir išreiškia susirūpinimą dėl įtakos praradimo Vokietijai, nes „Italijos likimas susijęs su Vokietija: jos per stipriai susijusios su Rusija emociniu ir ekonominiu atžvilgiu“ – tvirtina Agora Vox.

Prancūzai taip pat nelieka nuošalyje ir teigiamai reaguoja į Maskvos veiksmus Italijoje, kalbėdami prancūziškai kalbančios Rusijos žiniasklaidos tinklalapiuose: „Pradžioje kinai, o dabar rusai – tai puikus Europos solidarumo pavyzdys“; „Tikiuosi, kad italai turės savo„ Brexit“;

„Jūs jų nemėgstate, bet jie yra žmogiškesni už mūsų sąjungininkus, kurie jums padeda tik tada, kai jiems užmokama“.

„Ačiū rusams, jie nusipelno didžiulės pagarbos“; „Europos šalims padeda rusai“; „Man gėda būti prancūzu“; „Gėda ES, kuri leidžia pražūti Italijai“; „Gerai, kad yra rusai“; „Mes laukiame jūsų Prancūzijoje!““, – tokia citata iš kito prancūzų leidinio observateurcontinental.fr užbaigia Agora Vox savo puslapiuose paskelbtą aštrų straipsnį, atskleidžiantį galimybių barjerus „lygių teisių“ Europoje.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. konkurencijos nėra says:

  Kur besdėsi be Rusų?
  „Ačiū rusams, jie nusipelno didžiulės pagarbos“; „Europos šalims padeda rusai“; „Man gėda būti prancūzu“; „Gėda ES, kuri leidžia pražūti Italijai“; „Gerai, kad yra rusai“; „Mes laukiame jūsų Prancūzijoje!““, – tokia citata iš kito prancūzų leidinio observateurcontinental.fr užbaigia Agora Vox savo puslapiuose paskelbtą aštrų straipsnį, atskleidžiantį galimybių barjerus „lygių teisių“ Europoje.

  Daugiau:
  https://www.sarmatas.lt/03/prancuzijos-spauda-prancuzai-taip-pat-tikisi-medicinines-pagalbos-is-rusijos/

 2. Gintas says:

  Šunys loja, karavanas eina!

 3. Vytas says:

  Krizė, paprastai kalbant – bėda, išryškino, kas yra kas pasaulyje. Draugai, kol viskas gerai, bet iš bėdos tegu lipa kiekvienas pagal išgales. Nieko asmeniško – NATŪRALI ATRANKA. Išgyvena tik stipriausi. Tokia pagrindinė VAKARŲ pasaulio gyvenimo nuostata. Silpnieji – stipriųjų valgis ant puotos stalo maro metu.

 4. Pestininkas says:

  Kaip lengvai kolegos komentatoriai pasimaunate ant įvairių informacijos žinučių! Ar kėkvienas jūsų sotvėjote Italijoje prie tų lėktuvų, prie tų specialistų, iš RF?! Matėt jų veiklą?! Pasakysiu tiek, kad daugelis RF nacionalinės pakraipos garsių rusų neskuba vertinti pozytiviai šio savo valdžios veiksmo! Kas stebi situaciją tas juk žino kad Italijoje nemažai turto turi RF oligarchai, ir ira nuomonių jog galimai prisidengiant pagalba ir buvo prasukta tą operacija! O vaizdelių jums masmedia gali parodyti labai gražių, patys juk ne kartą esate čia kritikave oficialias medias! Linkiu visiems nepamesti sveiko proto nuovokos!

 5. konkurencijos nėra says:

  Be abejo, lazda turi du galus…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top