Puolimas prieš Sąjungą „Vardan Šeimos“ – „susinaikinkite“

2020, 17 kovo, 19:08 | kategorija LPT | atsiliepimų (5) | peržiūrų 291 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Sąjunga "Vardan šeimos"

Į infa.lt kreipėsi Sąjunga „Vardan šeimos“ asociacijos, pastaruoju metu užsiimančios pagalba šeimoms, vadovė – Edita Morkūnienė. Ir papasakojo keistoką iš pirmo žvilgsnio istoriją, kuria dabartinės demokratijos laikais net gali būti sunku patikėti.

Asociacijos puslapį Facebook socialiniame tinkle pradėjo aktyviai atakuoti LGBT idėjas palaikantis, o gal ir išpažįstantis jaunimas, kaltindamas organizaciją homofobija, o joje dirbančius žmones diskriminacija prieš kitaip mąstančius, atsilikimu nuo šiuolaikinių realijų (pasaulis toks įvairus, o jūs vis apie vieną ir tą patį), neapykantos skatinimu prieš LGBT asmenis ir panašiomis nuodėmėmis.

infa.lt uždavė Sąjungos „Vardan šeimos“ vadovei Editai Morkūnienei keletą klausimų:

Sakykite, Edita, kuo pasireiškė tie puslapio puldinėjimai?

Atakos prieš puslapį pasireiškė skundais Facebook administracijai prieš Sąjungos puslapyje skelbiamą medžiagą, esą ji neatitinka bendruomenės (Facebook) standartų, ko pasekoje buvo blokuotas pagrindinis puslapio administratorius.

Nuolat rašomi neigiami komentarai, kuriuose organizacija piešiama juodžiausiomis spalvomis, dedami neigiami įvertinimų balai puslapio reitingavimo sistemoje su lydimaisiais komentarais – neva mus reikia blokuoti, pranešti apie neapykantos kurstymą ir diskriminaciją, homofobiją.

Už ką buvo blokuotas puslapio administratorius?

Administratorius buvo blokuotas už tai, kad pasidalino puslapyje vieno portalo nuoroda, kurią atidarius buvo patalpinta pačios Sąjungos „Vardan šeimos“ paskelbta deklaracija dėl gender ir LGBT ideologijos stabdymo Lietuvoje, kuri aktyviai bandoma diegti vaikų darželiuose ir mokyklose tų pačių LGBT bendruomenės atstovų.

Įdomiausia yra tai, kad jie neraportavo apie mūsų pačių įdėtą deklaraciją, kurioje išsakoma mūsų organizacijos narių pozicija ir noras auklėti mūsų vaikus pagal tėvų įsitikinimus, krikščioniškąją moralę, pagarbos šeimai, kuriančiai gyvybę pagrindais.

Jie raportavo prieš mūsų pačių medžiagą tik įdėtą kaip nuorodą iš kito puslapio. Ko pasekoje mūsų administratorius negalės atlikti jokio darbo tris dienas.

Kiek maždaug buvo tokių vertinimu-komentarų-įžeidimų. Ar bandėte suskaičiuoti?

Apie 20. Dalis atėjo į puslapį kaip puslapio reitingų vertintojai su komentarais, dalis rašė asmenines žinutes su įžeidimais, dalis komentavo įžeidžiamomis ar kaltinančiomis žinutėmis.

Tai jie galiausiai nutraukė savo akciją?

Ne, mes ėmėme juos blokuoti ir išjungėme reitingų opciją puslapyje, tačiau ramūs nesijaučiame, nes esant tokiai paprastai galimybei užblokuoti puslapio administratorius – galima sutrikdyti visą organizacijos darbą, kuris vyksta per socialinio tinklo kontaktus, nes žmonėms, kuriems reikalinga pagalba – lengviausiai mus ten rasti.

Kaip manote, iš ko kilo jų tokia priešiška iniciatyva?

Mes manome, jog tas jaunimas ne pats sugalvojo šį dalyką – juos kažkas pamokė tą daryti. Sprendžiant pagal daugumą jų asmeninių nuotraukų, kai kuriems ne daugiau 18-20 metų, ir tokio amžiaus būdami jie dar neturi pakankamai gyvenimiškos patirties, kad teisingai įvertintų, kas rašoma ir kas siūloma deklaracijoje.

Kad priežastimi tapo mūsų paskelbta deklaracija – neabejotina, tačiau kas visos tos akcijos kurstytojas – galime tik spėlioti.

Ir kaip spėjate – kas tai?

Mes manome, kad tai vyresni LGBT atstovai, puikia suprantantys deklaracijoje išdėstytus dalykus ir jų keliamą pavojų LGBT+ ideologijos plėtrai.

Gal galėtumėte trumpai išdėstyti apie ką ta deklaracija?

Mielai. Jeigu visai trumpai – deklaracijoje teigiama, jog mes, tai yra tie, kas auginame savo pačių pagimdytus vaikus, turime turėti teisę auklėti juos be tų žmonių įsikišimo, kurie šiandien apibendrinami abreviatūra LGBT+.

Kodėl? – Todėl, kad tai mūsų vaikai ir mes geriausiai žinome kaip juos auginti ir auklėti, o ne tie, kas niekada savo vaikų neturėjo, ir negali turėti ne dėl kokios ligos (jie visi teigia esantys sveiki), o dėl savanoriško jų atsisakymo.

Jeigu jie nenori turėti savo vaikų – tai kodėl mes turėtume jiems suteikti teisę auklėti savuosius?

Matomai šis dalykas juos labai užkabino, kad kai kuriuose komentaruose mums siūloma net susinaikinti.

Tai kas čia ką iš tiesų puola?

Sąjunga „Vardan šeimos“ nepuola nieko. Mes vykdome savo veiklą, kurią apibrėžia pagal Lietuvos įstatymus parengti įstatai.

Mes veikiame savo kompetencijų ribose ir nesibrauname į svetimas teritorijas su kažkokiomis pretenzijomis., kaltinimais ar įžeidimais. Mes tiesiog dirbame šeimos vardan.

Tačiau patys patyrėme puolimą iš tų, kurie nuolat savo pačių atžvilgiu reikalauja tolerancijos, pakantumo ir nediskriminacijos.

Keista čia tai, kad jie patys negali susitaikyti su kitokia nei jų pačių, pozicija. Net, jei ta pozicija neliečia jų pačių. Turiu omenyje mūsų šeimas. Jie manosi turintys teisę mus mokyti ir pyksta, kai mes tos teisės jiems nepripažįstame.

Turite ką nors atsakyti į jų kaltinimus?

Žinoma turiu. Sąjungai „Vardan šeimos“ niekada nerūpėjo ir dabar nerūpi jokie LGBT reikalai ar kova konkrečiai prieš LGBT.

Sąjungos rūpestis – vaikus auginančios šeimos ir jų gerovė. Į tą interesą įeina visos Lietuvos šeimos, nes šeima – gyvybę kurianti šeima yra viso pasaulio visuomenių ir visų mūsų egzistencijos pagrindas. Šeima, turinti pareigą ir laimę pagimdyti, išauginti ir išauklėti jos vertą visuomenės narį – mūsų siekiamybė ir aukščiausias tikslas.

Ir visos mūsų pastangos skiriamos tokiai šeimai ir jos saugumui. Į tai įeina ir moralinė-dorovinė atmosfera visoje valstybėje. Ir Sąjunga „Vardan šeimos“ negailėdama jėgų ir resursų visada dirbs vardan tokios šeimos.

Vardan šeimos, o ne prieš LGBT. Tiesiog reikia atskirti įtakos ribas – šeima – tai mūsų teritorija, o LGBT teritorija – tai tie, kas jungiasi prie jų savanoriškai patys.

Bet jie su tuo niekada nesutiks. Nes tai pasmerktų juos vienišai senatvei. Ir šiandien jie kovoja būtent prieš tokią perspektyvą, kuri neišvengiama, jei žmonės neturi vaikų.

Tačiau, mes neleisime LGBT ideologams kištis į mūsų vaikų auklėjimą per mokyklas ir darželius. Apie tai jau buvo kalbėta, todėl nesikartosiu.

Ką žadate daryti?

Aš manau, kad viešumas didžiausia jėga – ji sugriauna apsimestinius idealus ir išgrynina tikrovę. Mes skelbsime viską viešai.

Konstitucija garantuoja šeimos apsaugą ir mes ja pasinaudosime. Jei savų resursų pritrūks – kreipsimės į visuomenę paramos.

Dėkojame jums už pokalbį Edita. Jis įnešė aiškumo į Lietuvos viešąją erdvę, kurioje atsirado jėga aiškiai pasisakanti už tai, kas ilgą laiką buvo paliekama politikos savieigai – už šeimą,

Neskaičiusiems deklaracijos: Sąjunga „Vardan Šeimos“ paskelbė deklaraciją dėl gender ir „LGBT“ ideologijos sustabdymo

Kai kurių Sąjunga „Vardan šeimos“ puslapiui atsiųstų pranešimų nuotraukos:

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Kokio velnio says:

  Ta Facebook puslapi laikot?
  Uzdarykit.
  Jei dauguma taip darts, jie be turinio like.

 2. LGBT says:

  Taip Vardan seimos bet seimoja gimsta ivairus vaikai tai vaikas bus LGBT ka darysite ? Mane bande pagyditi tai esu per jus nedarbinga. Net noreciu eutanazijos tikrai sutikciau. Jai tokiems nera vietos ir galimybiu LT tik emigruoti bet gime sovietmetija bei susirge sunku palikti LT.

  O tevai net nezino ka daryti tiesiog ikalinimas. Gyvenu su tevai

 3. Vytas says:

  Gerb. Edita, lenkiu galvą prieš jus ir jūsų sąjungą. Didelį ir NAUDINGĄ darbą dirbate. Tai, kad sulaukiate tiesiog nepadorių komentarų – nieko nuostabaus. Kai nėra argumentų, į darbą paleidžiami kumščiai. Koktu net pašaliniam skaityti, kaip LGBT-istai aukština Vakarus, jų „kultūrą“ (jų supratimu tik jie ir atstovauja jai), kokiais keiksmažodžiais jie naudojasi. Ir dar, gal ne visai į temą: jei tie „kultūringi“ LGBT-stai taip stengiasi išreikšti panieką šeimai, kaip senienai, tai nors lietuviškos gramatikos kiek pasimokytų, nekalbant jau apie savų įdealų argumentavimą.

 4. Pro says:

  Džiaugiuosi iš širdies, kad Lietuvoje atsiranda tokių organizacijų, kurios sugeba pasakyti atvirai – Ne LGBT propagandai.

  Mūsų juk visai nebedaug beliko pasaulyje ir jei leisimės užvaldomi šio gyvybės maro – išnyksime labai greitai. Reikia suprast – mes, bent jau aš, nesu prieš nelaimėlius, kuriems gyvenime nepasisekė gimti normalioje būsenoje, ir jie negali sukurti gyvybės, nes, na negali prisiversti padaryti vaikų normaliu būdu. Nenori. Jiems nepasisekė. Man jų gaila.

  Bet, jei jie pradės man aiškinti, kaip man auklėti savo vaikus, pradės vaikams pasakoti, kad jų būsena normali ir kad čia viskas gerai… jie taps persona non grata mano aplinkoje.

  Aš į jų erdvę nelendu aiškint, kad tipo jūs čia neteisingai gyvenate, bet ir jie turi gerbti mano erdvę ir nelįsti aiškindami, kad aš turiu juos toleruoti tokius, kokie jie yra ir gerbti jų pasirinkimą todėl, kad jie normalūs, nes tą pripažino Amerikos psichologų asociacija. Dzin man ta asociacija – kiekvienas žmogus turi savo gamtos duotą vidinį suvokimą apie tai, kas yra normalu, o kas ne. Ir tam mums nereikia jokių psichologų asociacijų. Mes tą pajaučiame.

  Pagarba Sąjungai „Vardan šeimos“. Lenkiuosi prieš jus.

 5. romanas says:

  LGBT – ui patarimas . Man teko skaityti Jono Gervės paskaitose , kad žmogui norisi keisti savo lytį , kada neišlaikomas tinkamas santykis tarp moteriškų ir vyriškų astralinių kūnų . Tai yra , pavyzdžiui , pas vyrą turi būti trys dalys vyriškų kūnų ir viena dalis – moteriškų kūnų . Kūnai gali būti vadinami ir apvalkalais , kurie randasi žmogaus auroje . Tikriausiai tokią pagalbą galėtų suteikti žmogus , galintis matyti kito žmogaus astralinius kūnus . Tokių žmonių reikėtų ieškoti internetiniame puslapyje – “ Gervi.ru“ .

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top