„Raudonoji Dalia“ PDF formatu nuo šiol neprieinama Sarmatai svetainėje

2020, 7 kovo, 12:00 | kategorija LPT | atsiliepimų (14) | peržiūrų 909 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kurį laiką Sarmatai svetainėje Atsisiuntimai puslapyje galima buvo rasti ir atsisiųsti pirmąjį, žurnalistės Rūtos Janutienės knygos „Raudonoji Dalia“ 2013 metų leidimą PDF formatu.

Tačiau, kadangi knygos autorė Rūta Janutienė parašė mums mums el-laišką ir apkaltinusi vagyste pagrasino teismu (už patirtą žalą), jei nepašalinsime šio leidinio iš savo svetainės, kurį patalpinome neatsiklausę jos leidimo (tas tiesa), – buvome priversti jį pašalinti, nors ir koks buvo stiprus mūsų noras leisti žmonėms žinoti.

Atsiprašome knygos autorės Rūtos Janutienės, kad iš tiesų, nepagalvojome apie autorės teisę gauti teisėtą atlygį už vargus renkant duomenis, už knygos parašymą ir tai, kad leidome tą knygą atsisiųsti laisvai, klaidingai manydami, kad tos knygos vertė yra informacinė, o ne komercinė. Tuo pačiu manydami, kad prisidedame prie autorės populiarumo didinimo, kurią gerbėme už tą didelį darbą.

Taip pat atsiprašome ir savo skaitytojų, tikėjusių (kaip ir „Sarmatai“ redakcija), kad tiesa yra ar gali būti prieinama nemokamai. Tegu ir senesnio leidimo, bet nemokamai.

Dabar nebetikime.

Tiesos sklaida turi būti suderinta su jos šaltiniais ir/ar autoriais ir pageidautina – apmokėta.

Nemokamai būna tik sūris spąstuose gerbiamieji.

Todėl nuo šiol knyga „Raudonoji Dalia“ bus prieinama tik ten, kur ją pardavinės jos autorė (už 10 eur plius siuntimo išlaidos, kaip skelbiama Facebooke).

Dar kartą atsiprašome knygos autorės Rūtos Janutienės, kad skaitytojo mums atsiųstą PDF formatu leidinį patalpinome jos neatsiklausę. Anot autorės – pavogėme.

Nors ir be naudos sau.

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 14

 1. regis says:

  Iš Janutienės nesitikėjau, kad dėl kelių eurų būtų galėjus draskytis per teismus. Tuo labiau, kad jai čia reklama buvo. Nemokama. Nes nemokamai knygos ieško tik tie, kurie negali sau leisti nusipirkti.

  Pvz aš paprasčiausiai nusipirkau paprastą popierinę knygą. Kažkaip Janutienė mano akyse smuko. Ne politikė ji, toli gražu. Žurnalistė gera, o politikė tikrai ne.

 2. Rastis >> regis says:

  Prie ko čia „dėl kelių eurų plėšytis“ – ar jai „keli eurai“ kainavo medžiagos paieška, darbas ir išleidimas? Pardon, bet ji tokio Sorošo nesponsoriaujama ir mana iš dangaus nekrenta.
  Sarmatas sąžinigai atsiprašė, už ką gerbiu.

 3. regis says:

  >>Rastis

  Nepagauni kampo. Tie keli žmonės, kurie atsisiųstų PDF formatu – vis tiek nepirktų jos knygos.Tai tą ir turėjau omenyje sakydamas kelis eurus.

  O Sarmatui nebuvo dėl ko atsiprašinėt – ne dėl savęs dėjo – dėl mūsų stengėsi. Juk nepardavinėjo.

  Sarmatai nekomercinis tinklapis, kiek žinau vos išsilaiko iš tos reklamos centus gauna. O ta knyga buvo įdėta į atsisiuntimų puslapį, kur net reklama nerodoma. Ar pagauni kampą Rastis?

  Juk Sarmatai jai reklamą darė ir ubagams galimybę susipažint su medžiaga.

 4. Moteris says:

  Viena moteris neatspindi visu moteru taip, kad politikoja turi buti 50% moteru ir 50% vyru ! Uztenka diskriminuot moteris.

 5. konkurencijos nėra says:

  MOTERIS namus PRIVALO PRIŽŪRĖT!!!

 6. ytff says:

  ieskosim torentose.

 7. Moteris says:

  Namus priziures pasamdytos tarnaites, tarnai bus darbu vietu kaip U.S. jug visi svajojo apie US „turtuoliai irgi verkia“ gal kas ziurejo si filma visi tuo laiku buvo suzaveti siu serialu.

 8. Simas Simaitis says:

  Taip!!! Vaizdelis niekoks, kaip sakė Agurkichas. Savo elgesiu ponia Janutienė pastatė save į tą pačią eilę su Musmiryte. Taip, auksinis veršis ima viršų, moralinė degradacija žengia septinmyliais batais. Norisi tikėtis, kad tai buvo ponios Janutienė laikinas silpnumas.

 9. Socialistas says:

  Viskas teisingai – kapitalistiniai santykiai. Publikuodami neatsiklausę, jūs atemate iš Janutienės galimybę užsidirbti knygą parduodant. Janutienės knyga tai tik verslas – Janutienei nusispjaut į tiesos sklaidą, jai reikia pelno. Apgailėtina jei A. Daunys jaučiasi įžeistas šioje situacijoje, nes jis šitos santvarkos gynėjas.

 10. Socialistas says:

  PS galiu parduot norintiems pigiau – už simbolinę kainą. O jei rimtai galiu pasidalinti nemokamai, nes mano įsitikinimu – menas priklauso liaudžiai o informacija turi būti prieinama visiems be išimties be asmeninio pasipelnymo.

  Galit pasidalint nemokamai – bet tik ne šioje platformoje.
  moderatorius

 11. Gintas says:

  Kažkoks keistas ažiotažas, raudonoji Dalia, raudonasis landzbergis, po to czv landzbergis. Kur nacionalinis elitas? Tegu rašo knygas ir kuria filmus kaip vadinamas Lietuvos elitas, kaip klapčiukai laksto po jav ambasada ir vykdo czv nurodymus, o išsimiegoje loja apie nepriklausoma Lietuvą ir kaip krūtine pridenge tautą . Durniu laivas čia per silpnai pasakyta, klupanti ir išsižiojusi Lietuva, laukianti kol imes koki pyragėli valdžios prostitutem į burną! O kur pyragėlis tautai? Atlygis tautai tai galimybė gimti ir mirti žinant, kad turi būti dėkingi dedulei propiesoriui! Šių dienų demokratija tai graibymas po mėšlo katilą ir sakant kad TAUTA gali išsirinkti grynuoli! Keistas tas džiaugsmas pagraibant Dalia, kiskit ranką giliau, papasakokite žmonėms kur jie gyvenimo visus 30 metų! Paprastam zmogui svarbus jo pragyvenimo lygis, tvarka ir teisingumas, pagarba jo asmeniui. Ką turime dabar? Turime į kastas susiskirsciuse valstybę, kur siautėja išrinktieji su brendžio dėžutem, su mokesčių tratinimu į kairę ir į dešinę, milijonas šen milijonas ten! Pavogi vištą, sėdi, o nepavykus išprievartauti ir ją sudaužius iki komos užtenka nubraukti ašarą! Kada šitame krašte buvo atliktas auditas apie tratinamus milijonus? Auksiniai šaukštai ir kitos lesyklos, tai gerovės valstybė išrinktiesiems!

 12. saul says:

  Janutienės knyga-menas.DDD Jei čia menas,tai visas „menas“turi būti gerai apmokamas ir brangiai perkamas ar užsakomas DDD

 13. konkurencijos nėra says:

  O tu, žinoma, šedevrĄ sukūrei…

 14. saul says:

  Sukūriau,sukūriau,bet tu ,visvien,neskaitysi.Tu geriau įkelk ką nors rusiško….DDD

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top