Seimo konservatoriai siekia atimti iš vaikų neskiepijančių tėvų vaiko išmokas ir galimybę vaikams lankyti darželį

2019, 26 kovo, 17:14 | kategorija Genocidas | 9 komentarai | peržiūrų 635 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Radvilė <orkūnaitė MIkulėnienė

Seimo konservatorių frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė šiandien pasiūlė sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai atidėti į šalį politinę konkurenciją ir pasiekti bendrą partijų susitarimą dėl neatidėliotinų priemonių tymams įveikti.

Pateiktame susitarimo projekte siūlomos aštuonios priemonės, tarp kurių yra valstybės kompensuojamas kraujo tyrimas imunitetui patikrinti, vaiko pinigų išmokėjimo bei priėmimo į valstybinius darželius susiejimas su privalomu pasiskiepijimu, privalomi skiepai suaugusiems asmenims, dirbantiems su vaikų kolektyvais (sveikatos priežiūros įstaigų, ugdymo įstaigų darbuotojams), valstybės kompensuojamas vakcinos, norintiems persiskiepyti, ir kitos priemonės.

„Kasdien sergančiųjų tymais skaičius Lietuvoje toliau sparčiai auga, teigia konservatorė, tačiau reikšmingesnių iniciatyvų ir veiksmų iš valdžios vis dar nematome. Nepaisant to, manome, šio pavojingo tymų protrūkio akivaizdoje galime atidėti į šalį politinę konkurenciją ir susitarti su valdančiąja dauguma bei kitomis partijomis, kad bus imtasi neatidėliotinų priemonių bei užtikrintas jų tinkamas finansavimas ir įgyvendinimas.

Pasitarę su specialistais, siūlome bendram susitarimui visą paketą sprendimų, kurie leistų suvaldyti situaciją ir apsaugoti žmonių sveikatą – nuo nemokamo perskiepijimo ir valstybės kompensuojamų imuniteto tyrimų iki privalomų skiepų, norintiesiems lankyti darželius ir gauti vaiko pinigų išmokas“, – teigė Seimo narė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Pasak Seimo narės, susitarime siūloma nustatyti, kad valstybė turi užtikrinti pakankamą MMR vakcinų rezervą ir valstybės lėšomis kompensuoti MMR vakcinas ne tik vaikams ir kontaktiniams asmenims, bet ir kitiems asmenims, norintiems persiskiepyti; MMR vakcina nepaskiepyti vaikai būtų nepriimami į valstybines ir savivaldybių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas; kad skiepai yra privalomi suaugusiems asmenims, dirbantiems su vaikų kolektyvais; vaiko pinigai yra nemokami tėvams/globėjams, kurie nėra paskiepiję vaikų/globotinių iki 16 metų pagal vaikų profilaktinio skiepijimo kalendorių bei kitos priemonės.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Ec says:

  Jei darželyje dalis vaikų paskiepyti, tai neskiepytas vaikas paskiepytų neužkrės. O jei užkrės, tai kam po velnių reikia skiepytis? Su logika prasilenkiama arba bandoma stumti kažką negero prisidengiant triukšmeliu :)
  Viską ką rašau yra tik mano nuomonė :)

 2. Simas Simaitis says:

  O kaip jums, mieli virtualaus pasaulio lankytojai, kita mintis. Kam reikalinga aplamai vesti savo vaikus į sisteminius vaikų darželius? Klausimų klausimas.

 3. Algirdas says:

  >Simas Ploju atsistojęs! Valdžia spręsdama vieną bėdą sukuria mažiausiai dar dvi, žmonės gi, nesant valdžios, spręsdami vieną bėdą tuo pačiu išsprendžia dar bent kelias. Nei skiepų nei darželio arba sveikame kūne sveika siela. Galima susitarti patiems tėveliams ir prižiūrėti vaikus pakaitomis.

 4. Ec says:

  Beliko vaikų neskiepijimą ar nevedimą į sisteminį darželį prilyginti vaiko nepriežiūrai ar smurtui :)

 5. konkurencijos nėra says:

  VAIKAI šeimoje turi būt prižūrimi iki sepynių metų, būtinai Mamos, padedant seneliam. Pas Mamą Meilė, pas senelius patirtis ir Išmintis.
  Tuo būdu taupomi didžiuliai pinigai, bet Tėvo uždarbio turi užtekt Oriam šeimos gyvenimui! Tik tada turėsim pilietišką ir Dorą visuomenę, kuri beabejo, bus Patriotiška!

 6. Ec says:

  konkurencijos nėra, būtent taip kaip sakai, tik tokie chunveibinai kaip Drukteinis visas šias sąvokas bando supainioti o patirtį pateikia senio, nemokančio naudotis telefonu, pavidale
  Nors gal aš klystu, chunveibinai tai darytų iš bukumo, o šis veikėjas, tikriausiai, už 30 sidabrinių (o gal ir daugiau)
  Viską ką rašau yra tik mano nuomonė :)

 7. Simas Simaitis says:

  Suprantama, kad sistema to nedaleis, nes reikia ugdyti paklusnią sistemai avių bandą. Kaip rašė Algirdas, galima susitarti ir susivienyti. Kito kelio nėra.

 8. klaustukas says:

  Negi ( susiukurtais prievartai nurodymais) be laisvo žmogaus pasirinkimo jau bus skverbiamasi į KŪNĄ ?

 9. Mm says:

  Mažiau svaikit

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top