Sekta Anastasija: klaidinančių mokymų šaknys

2013, 2 kovo, 12:31 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (119) | peržiūrų 13 235 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Profesorius Aleksandras Dvorkinas išleido lekcijų-pakaitų ciklą skirtą papasakoti įvairių sektų atsiradimo šaknis, tikslus ir jų atpažinimo būdus. Pateikiame jo video lekciją ir jos sutrumpintas ištraukas išverstas į lietuvių kalbą.

Šioje paskaitoje (rusų kalba) jis pasakoja apie daugeliui Lietuvoje žinomą sektą „Anastasija“, kurioje naudojama ekologinė tematika, pasakojama apie gyvenimą laukinėje gamtoje, neapdirbtose žemėse ir panašiai. Kaip ir visose sektose turinys grindžiamas okultizmu.

paveikslėlisSektos įkūrėjas – Sibiro verslininkas Vladimiras Megre. Jo pavardė kilusi iš žmonos pavardės. Gimus jo pavardė buvo Puzakovas (Vladimir Puzankov). Matomai žmonos pavardė patiko labiau.

Kai pertvarkos (perestrojkos) pradžioje atsirado galimybė kurti kooperatyvus, Megre įkūrė Novosibirske savo foto kooperatyvą, vėliau užsiėmė kažkokia prekyba, bet verslas nesisekė, jis sulindo į skolas ir nežinodamas, kaip jas apmokėti pabėgo į Maskvą.

Ir štai Maskvoje jis parašė savo pirmąją knygutę apie „Anastasiją“. Gavosi panaši į Džozefo Smito, mormonų sektos įkūrėjo, istorija. Jis taip pat, sugalvojo kažkokią istoriją, ją perpasakojo ir staiga, netikėtai, dalis tą istoriją skaičiusių žmonių patikėjo. Ir tada iškilo poreikis tą istoriją plėtoti toliau, kad būtų sukurtas pilnas mormonų sektos mokymas.

Panašiai gavosi ir V. Puzankovo-Megre atveju. Jis parašė knygutę ir staiga ja buvo patikėta. Tada Megre pradėjo ją plėtoti, rašyti jos tęsinius ir štai dabar, galų gale, jo verslas pradėjo duoti dividendus.

Ir taip, apie ką gi ši knyga?

Šiuo metu yra parašytos jau 9 knygutės iš serijos „Skambantys Rusijos kedrai“. Visos apie nekurią miškų gražuolę Anastasiją.

V. Megre pasakoja, kaip jis nusamdė garlaivį ir patraukė Obės vaga pasroviui žemyn, norėdamas prekiauti kaimuose įvairiomis buities prekėmis. Juk jis buvo verslininkas.

O kai užklydo visai toli į šiaurę, susitiko jis labai labai senovinį senolį. Ir tas archaiškas senolis ėmė prašyti jo eiti kartu į trijų dienų kelionę į šoną nuo upės, kad ten susitikti su ypatingu, 35 metrų aukščio kedru-milžinu, kuris yra labai svarbus visai žmonijai.

Megre pradžioje netikėjo senolio žodžiais, tačiau anas buvo toks atkaklus, kad jis tiesiog neturėjo kitos išeities, kaip tik sutikti. Ir tada senolis pasakė, kad iki to kedro V. Megre palydės jo anūkė.

Anūkė atėjo apsirengusi vatine striuke, apsiavusi kerziniais batais ir visa apsimuturiavusi skara. Anot Megre ji buvo labai neišvaizdi, bet nebuvo kas daro ir jie pajudėjo į kelionę. Kelionės metu ji po truputį nusimetinėjo savo aprangą – pradžioje vatinę striukę, kerzinius batus, vėliau nusivyniojo skarą ir pasirodė esanti neįtikėtina gražuolė blondinė, šviesiai rusvais plaukais. Iš rūbų Sibiro taigoje pas ją liko, kaip išsireiškė pats Puzankovas-Megre, vien tik kombinacija.

Ir pasirodė, kad apart nežemiško grožio ji dar turi ir neįtikėtinų galių. Maitinasi ji tuo, ką jai atneša voveraitės arba išrauna kokią žolelę, ją pakramto ir jai užtenka. Ji su meška žaidžia tinklinį – ateina meška, o ji ją paima ant rankų ir mėto, su vilke bėga lenktynių.. na tokia, super-mergina.

Dar ji turi neįtikėtinų proto galių – ji gali patekti į bet kurio žmogaus sąmonę, skaito jo mintis, taiso ir koreguoja tai, kas jai atrodo jose neteisinga. Žino dar labai daug ką. Moka visų pasaulio šalių kalbas. Ne tautų, o būtent šalių. Matyt turima galvoje amerikiečių kalba, kanadiečių, belgų kalbos (?) ir t.t. Gali sudainuoti visas Alos Pugačiovos (Rusijos dainininkės) dainas geriau, nei pati A. Pugačiova.
Puzankovas-Megre pasakojo, kaip ji jam dainavo.

Dar pasakojo, kad ji Žemės gyventojų gelbėtoja nuo ateivių invazijos. Smagu, kad tokią turime.
Ir taip, ši Anastasija galų gale pamilo V. Puzankovą-Megre, o jis nors ir vedęs žmogus, tačiau silpnas ir paklydo (net ji neištaisė to neteisingo mąstymo), susigundė jos grožiu ir gimė jiems galų gale kažkoks homunkulas, kuris matyt yra ruošiamas pasaulio gelbėtojo vaidmeniui.
Pavadino jį irgi Vladimiru, miega jis lokės glėbyje, erelis jį skraidina virš taigos, rodydamas jam apylinkes ir t.t. ir pan.

Štai tokia ta istorija. Toliau Anastasija duoda daugybę patarimų, kaip elgtis, kaip gyventi ir daug visko, ko pagrindu iš esmės ir sukurta ši nauja religija, pavadinta jos pačios vardu.

Na pradžioje reikėtų pasakyti, kad pats Puzankovas šioje taigoje niekada net arti priplaukęs nebuvo. Nes jei būtų priplaukęs, tai būtų nesunkiai supratęs, kad ten jokios taigos net nėra. Tose vietose apie kurias jis kalba, pačiose upės Obės žemumose taigos nėra…ten tundra. Todėl jokie 35 metrų aukščio kedrai ten neauga. Ten apskritai medžių beveik nėra, o jei koks ir yra, tai vos žmogaus ūgio, ir tai vos vos pastovi.. nykštukiniai medžiai tundroje. Ten net žolė neauga, išskyrus kerpes. Ir suprantama nėra ten ir jokių voverių.. na ir t.t.

Suprantama, kad sugalvojo jis visa tai. Tačiau stebėtina kitkas – kaip žmonės tuo tiki, lyg tas būtų tiesa.

Yra šiame pasakojime ir daug tokių tiesiog juokingų neatitikimų su realybe. Ji (Anastasija) prilygina Sibiro kedrą su Libano kedru . Iš tiesų, botanikos požiūriu Sibiro medis visai nėra kedras, jis tiesiog supaprastintai taip vadinamas, o iš tiesų tai Sibiro pušis. Kitaip tariant nėra Sibire apskritai jokių tikrų kedrų. Bet Anstasija aiškina apie būtent šio kedro svarbą, ji aiškina, kad Biblijoje užsimenama tik apie vieną medžio rūšį, būtent apie šį kedrą. Kiekvienas gali atsiversti Bibliją ir įsitikinti, kad yra visiškai kitaip. Kad būtent apie Sibiro kedrą biblijoje nešnekama visiškai. Nors kalbama apie pušis, ąžuolus ir masę kitų medžių, bei krūmų.. apie visą Palestinos florą..

Ir tokių vaikiškų Anastasijos klaidų galima rasti ir vardinti be galo, skaitant visą Puzankovo-Megre knygų rinkinį.

Anstasija moko, kad visur reikia sodinti kedrus, kurie daro teigiamą poveikį žmogui. Nuo šių kedrų viskas vyks kitaip – geriau. Po šiais kedrais reikia pradėti ir gimdyti vaikus, gyventi po šiais kedrais, sukasti daržus ir lysves po jais, ir keistis patiems.

Būtina po kaklu kabinti tokius nešlifuotus kedro medžio ratukus ir dažnai juos trinti tarp pirštų. Po kelių metu jie taps tokiais lygiais, poliruotais ir tas labai padeda žmogui (tokie rutuliukai parduodami už maždaug 900 rublių).

Labai įdomiai Anastasija apsako, kaip viską reikia sėti lysvėse. Pradžioje būtina sodinuką įsidėti į burną (jo neplaunant), apie 10 minučių palaikyti ten, o po to atsistojus basomis kojomis lysvėje iškasti sodiniui duobutę kojomis, išspjauti jį į tą duobutę, užkasti, o po to nusiprausus vandeniu, palaistyti juo tą lysvę. Ir tada ten išaugs ne paprastos morkos ar ridikėliai, o gydantys ridikėliai ir morkos, kurie nuskaitys visą informaciją apie žmogų ir augs tokie, kokių reikia būtent jam.

Ir dar daug visokių receptų bei pageidavimu su pamokymais išsako Anastasija.

Bet svarbiausia dalis knygutėse apie Anastasiją, ypač jų pirmosiose leidimuose buvo paskutiniuose puslapiuose. Atsivertus paskutinius puslapius matosi parduodami: „Anastasijos kedrų aliejus“, „Anastasijos dirbiniai iš kedro“, „Anastasijos kedro riešutai“, „Kelionės po Anastasijos vietas“ ir t.t.

Kitaip sakant tai yra pilnas ir sėkmingai įgyvendinamas verslo projektas prekiaujant kedro produkcija. Kaip turbūt daugelis seniai suprato, kad pati Anastasija niekada neegzistavo ir yra tik autoriaus fantazija, tačiau nežiūrint į tai verslas juda puikiai.

Beje pirma knyga vadinosi: „Egzistuoju tiems, kam aš egzistuoju“. Tai yra, jei tiki į Anastasiją, tai tau ji egzistuoja, na bet patys anastasiečiai labai stipriai tiki (bent jau Rusijoje) jos egzistavimu.

Ir čia artėjame prie momento, kai skleidžiant visas šias idėjas ir augant knygų pardavimams augo ir Puzankovo-Megre apetitai. Ir prekyba vien kedrų produkcija jau jo nebetenkino. Ir toliau jis išrado kitką (suprantama kad tą „pasakė” Anstasija):

Ji pasakė, kad būtina visiems pardavinėti butus miestuose (pažįstama melodija tiesa?) ir persikelti į giminės sodybas. Kurios turi sudaryti apie 1 hektaro plotą ir kuriose žmogus turi gyventi ekologiškai švarų gyvenimą. Labai gerai gyventi žeminėje, nes ekologiškai tai labai švari buveinė žmogui. Nutepti jų sienas pačių išmaišytu ekologišku moliu. Sodinti augalus lysvėse, kaip buvo nupasakota aukščiau ir kaip moko Anastasija, kartu su kedrais, žolėmis ir štai tada taps visuotinė gerovė visame kame.

Būtina uždaryti visą pramonę, paleisti kariuomenę, visiems išdalinti po hektarą žemės ir štai tada visi gyvens. Jokiu būdu iš tų fermerių negalima imti mokesčių. O iš kur valstybei imti pinigų? Pinigus reikės imti iš užsieniečių, kurie būriais grūsis pasieniuose, kad pakvėpuoti ekologiškai švariu oru ir mokės už tai milžiniškus pinigus..

Ir taip toliau, populiarinant gyvenimą tame viename hektare.

Vardan ko visa tai?

Yra daugybė firmų statytinių besisukančių apie Puzankovą-Megre, kurios visokiuose užkampiuose už grašius superka žemes. Štai į šias firmas ateina žmonės su pinigais, gautais už savo parduotus butus miestuose ir išvažiuoja kažkur toli statytis sau žeminių

Pažiūrėkime:


parengė: Sarmatai


Nuo redakcijos:
Norime pažymėti, kad straipsnio medžiaga yra fragmentinis video lekcijos vertimas, todėl visos joje dėstomos mintys yra prof. Aleksandro Dvorkino. Ši video lekcija tėra tik viena iš kelių „Anstasijos” tema, todėl norintieji peržiūrėti visas, gali tą padaryti čia:

Секта Анастасия Тайна ложных учений

O čia paties V. Puzankovo – Megre pasisakymų serija, iš kurių jau galima daryti kai kurias išvadas savarankiškai:

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Atsiliepimų 119

 1. Želvietis , Ukmergės r. says:

  Po 2008 Gruzijos užpuolimo , po 2014 Krymo užpuolimo, po 2022-02 pakartotino Ukrainos puolimo daug kalbama ir apie minkštąją orkų šalies galią . Ji eina per propagandą, e-formatu, televiziją , Visariono brolius , Anastasiją , arabų ir negrų stūmimu iš Minsko cariuko šalies , ir tt…….

 2. Renata says:

  Geriausia būtų kiekvienam atskirai pamastyti,kurti savo gyvenimą kaip supranta ir nemokyti kitų ir neafišuoti savo gyvensenos visam pasauliui,tada nereiks kaltinti nei krikščionių nei sektų nei Anastasijos,nei kitų ir ginčytis be pabaigos…

 3. kabalistas says:

  Pelėsiais padavė. Nei žino, nei išmano, o smerkti kad ir ropom braunasi visi.

 4. Jonas Matuza says:

  Žmogai, ar jūsų dedukcijos vingių nė kiek neužkabina tas faktas, kad „grožinės literatūros” kūrinyje dvorkino fenomenas buvo numatytas dar prieš paties dvorkino susifokusavimą?

  Ir kaip jumyse susibalansuoja tokie faktai: kažkoks „puzakovas” parašo neįtikėtinos kurlūros filosofija + kažkos „dvorkinas iš kanapių” neparašo nieko apart kad sukritikuoja tai, ko pats, matyt, nesugeba suprasti?

 5. Toras says:

  V.Megrė knygos suteikia žinių,griauna visą šiuolaikinės sistemos pagrindą.Faktas ,kad žmogus nuėjo regreso keliu,akivaizdu.O kaip visą tai ištaisyti rašoma knygų serijoje.Bėgimasisyemaos į gamtą,juk tėra epizodas,bet net tai šiuolaikiniame pasaulyje laikoma grėsme.Bet knygose rašoma apie daug s didesnį pavojų sistemai,žinios Kaip viską pakeisti.Skaitykite žmonės ir leiskite save,pasaulį.Tokių mankurtų autorių daug,jie iškraipo žodžius,mintis,net nejauku skaityti.Lietuvių kalba yra 4 knygos,turiu rusų kalba likusias ,galiu įvertinti vertimas niekada nebus toks geras,kaip originalas.Kas galit skaitykite originalo kalba.Neįmanoma atkartoti to vertime.

 6. fanas says:

  Kas cia toks mandras raso? Superka zemes uzkampiuose, paskui kiti arvaziuoja ir statosi sau zemines.Tai atvaziuokit, nufilmuokit tas zemines ir parodykit per televizija, kad visi pasibaisetu, pamatytu ir kitiems taip gyventi nesinoretu.Taciau sito nera, melas, demagogija. Kai girti arba apsinarkasine uzdauzo vaikus, cia jau normalu. Kai diena is dienos laka stipru alu i keikiasi devynauksciais, cia dar geriau. tokius labai lengva valdyti. Nori gali cypen uzdaryti, nori gali psichusken.Aplankiau ne viena anastasieciu seima. Nemaciau gyvenanciu zeminese. Gyvena zmones ekologiskuose namuose, valgo sveika maista, alkoholis ir nikotinas isvaryti is tokiu seimu. Va cia jau blogai, mat valstybe uz alkoholi surenka labai daug pinigu. Sitie gi jo neperka. Tai is ko reikes moketi dideles algas seimo isrinktiesiems?

 7. fanas says:

  Aciu, va atsirado zmogelis, kuris uzklydo i sita puslapi.As senas, apnuodytas dusto jau nuo 1961 metu. o kiek dar sukvepavau uztersto oro, sugeriau pamazgu, suvalgiau uznuodyto maisto. Ir tai auksto lygio civilizacijos pozymiai. Kad tik nebutu taip?Visas sitas musu pasaulis apverstas auktyn kojom.Ritasi i bedugne dideliu greiciu ir to nematyti gali tik kvailys. Argi normalioj visuomenej gali buti iki mirties uzdauzomi vaikai?Ir tu visu ,,auksto issivistymo visuomens,, perliuku neimanoma cia isvardinti. O tai nuvaziuokit ir savom akim paziurekit i anastasieciu ir kitas bendruomenes. Nieko panasaus nepamatysite.Tai kas ir kam dar neaisku. Ir vaistas aiskus nuo sios ligos. Bet gi yra suiteresuoti tokios padeties kokia yra islaikymu. Ju rankose pinigai.Taigi visos geros idejos bus pasmaugiamos dar lopsyje. O moderatoriaus pastaba, tai greiciau diktatoriaus diktatas.Atsirado mat visagali, ir nepraleisk, atrodo kad pasaulis sugrius.Bus tuscias puslapis, sito turbut ir siekiate.?

 8. rekomenduoju says:

  FANAS – taip pat esi piktas, bet iš esmės teisus. Megre knygos tikrai skatina pažiūrėti į save, į giminę, į tautą ir gyvenamą aplinką KITOKIU KAMPU. Ar tai blogai – anaiptol. Teisingas požiūris į save ir gyvenimą yra vieninteliai vaistai nuo Briuselio skleidžiamos Mirties kultūros ir pražūtingo egzistavimo: ar mes akivaizdžiai nematome kas dedasi Lietuvoje?
  Ar nežinome kas dedasi ES? Kritikuojate Megre kūrybą? Tada noriu paklausti: kur yra jūsų tautą įkvepianti kūryba, tegul ir sugalvota, kuri keltų jaunimo dvasią ir paskatintų likti Lietuvoje, kurti giminės sodybas, ūkininkauti, kur tie įkvėpimo šaltiniai – jų nėra, todėl jaunimas arba į sostinę važiuoja (nes ten suplaukia visi tautiečių pinigai per mokesčius) arba į užsienį bėga…

  Jaunime, skaityk Vladimiro Megre knygas, ir sukurk lietuvišką jos versiją, pratęskite sėkmingai pradėtą anastasiečių sveikos Lietuvos atkūrimo darbą. O skeptikams siūlau perskaityti Megre knygas ir paimti iš jų viską kas tinka. Sutinku, kad Biblijos vaizdeliai ten aprašomi iškreiptai ir miglotai, sutinku kad rusai neturėjo jokių vedų, bet jie fantazuoja ir kuria visa iš nieko, nepaisydami kad kedrai ten neauga – jie sugeba pakelti žmones, peržvelgti savo gyvenimą. Tai stebuklas kurio reikia Lietuvai, kad išliktų, kad išgyventų. O pilti prakeiksmus ant radusių kelią, ant anastasiečių ar ant krikščionybės gali kiekvienas (nebūtina pasidomėti, skaityti, ieškoti informacijos), ypač kai sąmoningai ieškoma prie ko prisikabinti arba kai imami skaičiuoti svetimi pinigai, tada belieka viena – emigruoti į taip išliaupsintus Vakarus.

 9. FANAS says:

  OI KOKIE SLYKSTALAI IR KAIP NIEKSISKAI ISKRAIPO PARASYTAS MINTIS. NIEKAS NESIULO LAIZYTI SODINUKO SAKNU, BRIEDAS, NURODYKITE KNYGOS NUMERI IR PUSLAPI, KUR TAIP PARASYTA.GALIMA IDETI TRUMPAM I BURNA PVZ AGURKU SEKLELES, BET NE VISAS O TAS KURIAS TU DEL SAVES AUGINSI. TOKIA DARZOVE BUS GYDANTI TAU VIENAM O KITIEMS JI BUS NEUTRALI.TAI KAS CIA TRAGISKO?JEI JAU ZMONES ZIAURIAI ISKRAIPO MINTIS, TAI PRASTI JU REIKALAI, REISKIA NIEKO RIMTO NEGALI PATEIKTI. NIEKO TEN SEKTISKO IR NENORMALAUS NERA. A KA REISKIA RELIGIJA? REGRESIJA-TAI YRA DEGRADACIJOS PROCESAS. LYGA-REISKIA BENDRAMINCIU DRAUGIJA-PVZ FUTBOLO LYGA. APJUNGUS KAS GAUNASI? RELIGIJA TAI YRA ZMONIU ZINOJIMA APIE PASAULI PRARANDANCIU ZMONIU DRAUGIJA. VA KAIP VISKAS PAPRASTA. POP-PAMIAT OCOV PRODAVSHIJ. O IDOMU KAIP SIFRUOJASI KSIONDZ? TAI LENKAI MUMS SIA ,,TIKRA,, RELIGIJA ATNESE. REISKIA REIKIA IESKOTI ZODZIO SIFRO JU KALBOJE. GAL KARTAIS ZINOTE KAS NORS? PRASAU PASIDALYTI ZINOJIMU.

  Gerb. Fanas, rašome normaliai, mažosiomis raidėmis, kad visi suprastų. Čia ne antraštė, o paprasti sakiniai ir paprastas komentaras. Kitaip sekančio jūsų komentaro niekas nepamatys. Dėkoju už supratimą.
  moderatorius

 10. FANAS says:

  VA TAI IDOMU? KAIP KIRVIU NUKIRTAU. NIEKAS DAUGIAU AR MAZIAU PROTINGAI NIEKO NEPARASE.PUIKIAI MATOSI NUO CIVILIZACIJOS DABARTINES KAIP GYVENA ZMONES. LABAI DAUG SENU, DAR DAUGIAU SERGANCIU, BEGALES ALKOHOLIKU IR TINGINIU, BEDARBIU. NEDIRBA TODEL KAD NENORI DIRBTI IR NIEKO NEMOKA, BEDARBIAI TODEL KAD PASALPAS GAUTU IR NUO RYTO JAU GIRTUOKLIAUTU.O MIESTIECIAI SU ISPAMPUSIAIS NUO ALAUS PILVAIS. AMZIAUS VIDURKIS NESIEKIA 70 METELIU. AR TAI NORMALU?TAIP, TAI ISGIRTOSIOS VAKARU CIVILIZACIJOS VAISIAI.AS TEN NEPULSIU GINCYTIS SU MANE SLYKSCIAI IZEIDUSIAIS. MATYSIM TIK, KIENO PROGNOZES PILDOSI.GIMINES SODYBOS IR SVEIKAS GYVENIMO BUDAS-TAI VISOS ZMONIJOS ATETIS.ANASTASIECIAI, TAI KELRODE ZVAIGZDE.

 11. FANAS says:

  KUO TOLIAU GYVENAM, TUO LABIAU MATOSI KUR LINK EINA VA TAS TAIP VADINAMAS ,,CIVILIZUOTAS,, PASAULIS.IMKIM STATISTINI TAUTIETI. KUO JIS GYVENA? ZIURI KUO DAUGIAU UZDIRBTI, KAS DEJA PRASTOKAI SEKASI. PASKUI PO DARBO NAMIE ISGERIA ALAUS, DAR PERMETA AKIM LAIKRASTI (JEI TURI PINIGU JAM NUSIPIRKTI) NA IR ZIURI DEZINFORMACIJOS DEZE.PASKIAU NAKTI SEKSAS SU KONTRACEPTAIS PRISERTA ZMONA. IR TAIP KAIP VOVERE RATE, METAI IS METU. TAI SAKYKIT KAIP TOKI GYVENIMO BUDA GALIMA PAVADINTI? -DEGRADACIJA IR NE KITAIP. O KAS DEGRADUOJA, NUO TUO ZEMELE-MOTINELE SEKMINGAI APSIVALO.TAS DABAR KAIP NIEKUOMET PUIKIAI MATOMA. MAN SAVO PLIKOM AKIM TEKO MATYTI GYVENIMA ANASTASISKOSE GIMINES SODYBOSE. TEN NIEKO PANASAUS NERA. ZMOGUS EVOLIUCIONUOJA VISOM PRASMEM. VA TOKIEMS IR ATEITIS. NETIKIT, NUVAZIUOKIT I BENDRUOMENES IR PAMATYSITE. PASKIAU GALESITE KOMENTUOTI.

 12. Sigita says:

  Kaip danguje, taip ir ant zemes…Tereik pasizvalgyt, kokios personos uzurpave si judejima Lietuvoje. Kas ka veke ir yra nuveike. Aviu cia netruksta, tad ganytojams palanki terpe. Sauletekis dar negreit. 
  Dekoju straipsnio autoriams ir publikavusiems uz gan issamia ir reikalinga medziaga.

 13. Tautietė says:

  Šio straipsnio autorius – tipinis šiuolaikinis liberalmasonų, atvedusių žmoniją iki bedugnės, atstovas. Gal jis ir iš tikrųjų savo užzombintomis smegenimis negali suvokti, kad gali būti ir kitoks gyvenimas, kad jis toks jau buvo prieš dešimtis tūkstančių metų. Jei jis ir šiandien nemato technogeninio kelio pražūtingumo, jei nemato kur veda vartotojiškas visuomenės vystymasis, tai ar galima juo tikėti? Pagaliau, kodėl šis „išminčius” nesiūlo ko nors geriau, teisingiau? Dergti daug išminties nereikia, o štai pasiūlyti… reikia ne tik proto, išminties, bet ir didelės meilės žmogui, augalui, vandeniui, viskam, ką mums Dievas davė amžinam naudojimui ir liepė puoselėti, kad ne tik užtektų amžiams, bet Žemė taptų dar gražesnė, kad visur tvyrotų harmonija ir meilė.

  Ir taip bus! nepaisant degeneratų šmeižto ir pastangų toliau vesti visuomenę susinaikinimo keliu. Anastazijos pasiūlytas kelias – meilės, harmonijos ir dvasinio atgimimo kelias. Stiprybės Jums, einantiems šiuo keliu!

 14. Ilona says:

  Nors ir butu Vladimiras susapnaves visa istorija, sitie kritikuojantys zodziai nieko nepakeistu. Jis gi rasydamas knygas nesusikraus milijonu, ypac tokia tema. Is vis ko jus gaistat laika tokiom kritikom rasyti, geriau eikit gaudyti satanistu kokiu, kurie kenkia visuomenei.

 15. fanas says:

  BRAVO, ATSIRADO KAZKOKIA MOTERIS, PASIVADINO ORCHIDEJA, PARASE SAVO NUOMONE. AS, GI JA VISISKAI PALAIKAU, NES GALVOJU , TAIP PAT.TURIU ZEMES PLOTA IR KURSIU GIMINES SODYBA. NUSIBODO UZTERSTA APLINKA IR GIRTUOKLIAI CHULIGANAI APLINK. MATAU KUR PASAULIS RITASI. KATASTROFA NEISVENGIAMA. SVEIKA IR PROTINGA TAUTOS DALIS, LIKS GIMINES SODYBOSE. VISOS NAUJOS IDEJOS SUNKIAI SKINASI KELIUS. TAIP BUS IR CIA. KAI BUS GYVAS PAVYZDYS, TAI SITA IDEJA VIS TVIRTES IR PASEKEJU DAUGES. ATEITIS PRIKLAUSO ANASTASISTINIAM JUDEJIMUI, GIMINES SODYBOMS IR SVEIKAM GYVENIMO BUDUI. GYVENIMAS GI PADARYS ATRANKA.NETIKIT, ISITIKINSITE. BUTI GERIUI PASULYJE.

 16. fanas says:

  ATLEISKIT, NETURIU VISU SNYPSCIANCIU ZENKLU. BET MANAU BUSIU SUPRASTAS. NORIU ATSAKYTI TROLIUI. OI KOKS JUDO-KRIKSCIONISKAS MASTYMAS PAS PILIETI. MEGRE JOKS DIEVAITIS, BETO PAIMK IR SUSKAICIUOK JO MILIJONUS. NIEKAS JU NEMATE IR NEZINO YRA JIE, AR NERA?O KAS CIA BLOGO, JEI ZMONES NORI KURTI GIMINES SODYBAS. NORI KVEPUOTI SVARIU ORU, GERTI GYVA VANDENI, VALGYTI MAISTA BE TRASU IR KONSERVANTU. NENORI  VAIKSCIOTI PO ZEME ORO PRIPUSTI PUZRAI. NUTUKIMAS JAU ARSI LIETUVOS PROBLEMA. PATI ANASTASIJA, JOKIA NE SUDIEVINTA PERSONA. MUMS, TOS IDEJOS PASEKEJAMS VISAI TO NEREIKIA. TIKETI AR NE TIKETI, CIA VEL JUDO-KRIKSCIONISKA SAVOKA. AS NETIKIU NIKOKIAIS DIEVAIS, AS PAPRASCIAUSIAI GILINUOS I PASAULIO PASLAPCIU ZINIAS. TAI VAT ZINAU ESANT-KUREJA. O KAS DAUGIAU, ZINOTI AR TIKETI? JUK SITAS PASAKAS ATNESE EUROPOS PADUGNES KRYZIUOCIAI. GERAI PASTUDIJAVUS, MATAI KAD PASKELES TRESKA PER BALTAIS SIULAIS SIUTAS SIULES. SKAITYKIT IR GYLINKITES I VEDAS. TAI MUSU PROTEVIU GYVENIMO BUDAS. DAR KARTA PABREZIU, NE TIKYBA, O GYVENIMO BUDAS. GYVENO MUSU PROTEVIAI PAGAL VEDAS SIMTUS TUKSTANCIU METU. TAIP, AS NENUSIKALBEJAU. TAI PATIKRINTAS REIKALAS. ATEJO SVENTAKUPRIAI , ATNESE ANT KARDO SAVO RELIGIJA, PER PRIEVARTA APRKRIKSTIJO. PER 2000 METU PASAULIS DEGRADAVO, LIETUVA DEGRADUOJA KOL KAS TIK 600 METU. O GYVENA IR NEKRIKSTYTOS VEDISTU BENDRUOMENES, PAZIUREKITE KAIP? NERA PAS JUOS ALKOHOLIZMO, RUKYMO, NARKOMANIJOS, PROSTITUCIJOS, NUSIKALSTAMUMO. SKYRYBU TAIPOGI NERA, NELAIMINGU NASLAICIU, SAVAIME AISKU NERA. TAIGI YRA GYVAS PAVYZDYS. PILNA LIETUVOJE IR KATALIKU-FANATIKU ANASTASISTU. KAIP KAS NORI, TAIP TAS GYVENA. NIEKAS NIEKAM IDEOLOGIJOS PER PRIEVARTA NEBRUKA.TAIGI, SALIN SAVO DEMAGOGIJAS, PIKTI ZMONELIAI.

  • to fanatikas says:

   Kvailiuk, tavo protėviai rusikovų bojarinui bb čiulpė ir nepažinodami bukvų basi laukuose akmenis rinko, o ne vedas skaitė. Ir ko tu taip putojiesi ant krikščionybės??? Ar dėl to, kad jinai laukinę Europą padarė civilizuota ir iškėlė virš kitų laukinių kraštų? Jei tau nepatinka krikščionybė, tai gali mauti į tokias postkrikščioniškas šalis kaip Prancūzija ar Olandiją – ten tikrų krikščionių tik sauja belikusi (dauguma jų lenkai imigrantai). Arba gali kraustytis į pačias priešiškiausias krikščionybei šalis, tokias kaip Pakistanas, Bangladešas, Afganistanas, Jemenas, Saudo Arabija, Šiaurės Korėja, etc… Ten tikrai būsi laimingas.

 17. Remis says:

  Gerb. Sarmatų svetainės redakcija, jeigu perskaitysite šį laišką, parašytą man būnant sveiko proto, ypač pinigų klausimu, prašyčiau užsakyti pas p. Dvorkiną (su kažkuo pavardė asocijuojasi…) straipsnį apie Baltų/Sarmatų/Getų ir pan. mitologiją.

 18. VIRGA says:

  Na, verslas gal ir geras. Bet, manau, kad verslas , ypač sėkmingas verslas taip ir turi būti kuriamas,- kažkas naujo ir netikėto.
  O apie meilę gamtai: tikrai, perskaičiusi šias knygas aš praregėjau. Apsidairykit, žmonės, kaip ir kuo mes gyvenam, ką valgom, kaip ilsimės? Galite sakyti, kad kvaila pati buvau, jei neskaičiusi ,,Anastasijos” apie tai nemąsčiau. Na kvaila, ne kvaila, bet tik perskaičius knygas pradėjau galvoti apie tai. Pradėjau auginti daržoves kitaip- be trąšų, be chemikalų. Tiesiog, pradėjau kitaip mąstyti ir kitaip gyventi. Tai ar čia blogai? Ir kodėl aš turiu smerkti Vladimirą Megre, kad jis kraunasi sau turtą? Puiku, kad surado žmogus būdą užsidirbti. Sakysit, mulkina žmones jis? Tiesą sakant- niekas neverčia tikėti. Anastasija sakė:,,Esu tiems, kam esu”.

 19. trolis says:

  Anastasiukai nerimsta, kaip nori apginti savo dievaitį :)
  Kuris tikrai sukūrė gerą verslo planą, pavadintą „Anastasija” – juk niekas to neginčija, ir sukūrė galybę to plano rėmėjų bei pasekėjų anastasiukų vaidmenyje.

  Juk čia ne apie Dvorkiną kalba ( jis tik konstatuoja tai, kas ir yra), o apie pačią anastasiečių grupę ir jos tikėjimo šaknis. Kurios remiasi į išgalvotą ir sudievintą asmenybę „Anastasiją”. Tiesą sakant ta grupė net Facebook yra įslaptinta.

  Įdomu kokias paslaptis ten slepiate brangieji? Ko bijotės? Nuo ko slepiatės?

 20. Fanas says:

  Tas Dvorkinas KGB specialistas. Jiems visiems labai rupi issaugoti tokia situacija, kokia yr a dabar.Dabar zmones valgo uztersta maita, geria nesvaru vandeni, kvepuoja labai uznuodytu oru.Niekas nieko neprievartauja kurti gimines sodybos ir ten keltis gyventi. Niekuomet ten nepersikels visi zmones.Gyveno musu dar tevai ir seneliai kaime. Gyveno sveikai ir gerai.Nereikia tu visu perlenkimu ir samoningu demagogiju.Jokios naujos religijos cia nera. Problema tame, kad rekomenduojama neimti mokesciu. Visi zmones ten niekad nepersikels ir bus kas moka mokescius.Nauja religija ar sekta. Jokios religijos anei sektos.Cia krikscioniu sventakupriu baime prarasti ganomas aveles, kas sunes pinigus i baznycias?Turi lietuviu tauta o ir kitos Rytu Europos tautos gyvenimo kaime tradicijas.Galima gyventi be visu tu, va tokiu kaip Dvorkinas, demagogisku rekomendaciju.Paziurekite kokius mastelius sis judejimas igauna Rusijoje.Bus permainos ir geros permainos.

 21. Pijus says:

   Gal kas nors žinote ar galite įvardinti nors keletą A. Dvorkino sveiko proto požymių? Jeigu sarmatai.lt spausdina kiekviena Švonderį, tada iškyla klausimas: kas esate jūs? Kaip ten liaudis sako: pasakyk, kas tavo draugas ir tada galima bus pasakyti, kas esi tu?  Jums neužteko Sibiro pamokų? Per mažai? Jums neužteko tokių pat specialistų, kaip A. Dvorkinas, iš KGB? Jums neužteko inkvizicijos laužų? Pasiilgote? Stebiuosi, kad Lietuvoje priviso tiek Šarikovų ir Švonderių, kuriems apsišaukėlis ir avantiuristas A. Dvorkinas būtų kažkoks specialistas? A. Dvorkinas, tarp kitko, mano, kad 2-ąjį pasaulinį karą laimėjo Stalinas. Gali būti. kad sarmatai.lt taip par mano, kaip ir A. Dvorkinas 

 22. Orchideja says:

  Visiskai sutinku su Ilonos,Almanto nuomonemis :) …Daug metu puikiai gyvenu uzsienyje, bet neisdildomus pedsakus paliko vasaros vaikysteje Lietuvos kaimuose,vienkiemiuose pas gimines…(Man 40m.)Su Megre knygomis atejo man atsakymas ko as tikrai noriu. Gyvenimo vienkiemy ar kaime. Netik atsakymas,bet ir daug geru patarimu. Duomiuosi kaip sekasi zmonems Lietuvoje isikurusiems 1h sodybose ir gyvenantiems pagal Anastasijos knygu modeli…Hmmm…Taigi brangieji, tikrai puikiausi vaisiai ,darzoves, grynas oras ir gyvenimas moliniuose namuose daro YPATINGAI gera itaka visai bendrai savijautai ,prailgina gyvenima, ir dar daug ko jei paskaitytumet daugiau knygu apie sveikata ar sveika gyvensena. Beje kol neisikuriau Lietuvoje, turedama zemes Airijoje eksperimentuoju auginant netik vaisius ir darzoves, bet ir geles, krumus ir tai kas man patinka…Beje apie molinius namus, paziurekit video Youtube MOLIO GALIA – CLAY POWER ne vienas uzsimanysit tokio! O labiau pasidomeje ivairiose literaturose apie molio itaka sveikatai rasite tikrai daug idomaus :) Taigi, as taip pat turedama zemes ir Lietuvoje po truputi pradedu isikurdineti. Ar zinote,kad tie kurie bando isikurti pagal Anastasijos modeli ir netik ,gali gauti darbo ranku NEMOKAMAI, nes padedami kitiems zmones moko arba mokosi patys. Dalijasi visa imanoma praktika. Taigi, esu tikra ,kad sis projektas, kaip apie ji bekalbetu skeptikai , jau isisaknija. Ir beje jokiu „sektos” ritualu nera. Tik zmoniu gerumas ,meile gamtai, gera sveikata , pagalba kitam…ir sypsena veide… :)

  Taigi skeptikai, niekad visiskai neuzdarykit duru, nes niekad nezinot kada jas gali prireikt atidaryti… Labai Jusu lauksim prisijungiant, ir tikrai reikalui esant padesim geru zodziu,darbo rankomis ar kt.
  Pagalbos galima rasti „Geru darbu bendruomenej”. Kam idomu „ilysit ir cia”, o gal ir nuvaziuosit kazkam padet, kad galetumet pabendraut ir ivertinti sia puikia „sekta” :)

  Pagarbiai

 23. Noname says:

  O kas blogo mylėt gamta? Jei jis ir išsigalvojo viska, tai geriau tokios knygos, nei atėjau, nužudžiau, išprievartavau ir nuėjau. 
  P.s. atsiprašau neturiu nosiniu klavetūroje :)

 24. Dovydas says:

  Tegu paskaito ir aprašo gerus dalykus kurių nematė.

  Beje galėtų Bibliją pakritikuoti, Krikščionių sekta žymiai labiau praplitusi, dafiga tautų pripjovė,ir milijardus žmogeliai jiems krauna iki šiol…

  • ara-copy says:

   Dovydui ->
   Manau jūs tuo ir užsiimkite – kritikuokite Bibliją ir krikščionių sektas.
   Jums turėtų gerai gautis – jau r taip viską žinote.

   O čia tema apie „Anastasija” verslą, ko nenori pripažinti daugelis propaguojančių šią kryptį.

   Mat jie viską mato „tik iš meilės gamtai”.

   Juokdariai :)

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top