Šių dienų vergija ir šiuolaikiniai vergai

2013, 10 kovo, 9:45 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (22) | peržiūrų 4 364 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

1. Ekonominė prievarta vergams, kad jie pastoviai dirbtų. Šių laikų vergas priverstas dirbti be perstojo iki pat mirties, nes lėšų uždirbtų per mėnesį užtenka tik tam, kad apmokėti mėnesines būsto išlaidas (užtenka ne visiems), bei atitinkamai maisto ir transporto išlaidoms už mėnesį. Pasekoje to, kad vergas pinigų visada turi tik vienam mėnesiui – jis yra priverstas dirbti visą savo gyvenimą, iki pat mirties. Pensija taip pat yra didelė fikcija, nes vergas-pensininkas atiduoda visą savo pensiją už būstą bei maistą ir todėl pas pensininką-vergą niekada nelieka laisvų pinigų. Alkanos senatvės baimė veja vergą dirbti, dirbti ir dirbti…

paveikslėlis

2. Antras, nuslėptos prievartos dirbti mechanizmas yra dirbtinės paklausos pseudo-būtinoms prekėms įsigyti sukūrimas, kurios įbrukamos vergams piaro, Tv-reklamos pagalba arba išdėliojant jas tam tikrose parduotuvės vietose, kad vergas niekaip negalėtų pro jas praeiti jų nepastebėjęs. Didelę įtaką daro TV-vaikams, kurie prisižiūrėję įtakoja savo tėvus. Šiuolaikinis vergas įtraukiamas neatsilikti nuo begalinių „naujovių“ pulso, o dėl to priverstas pastoviai ir įtemptai dirbti.

3. Trečiu nuslėptos ekonominės prievartos šiuolaikiniams vergams mechanizmu yra kreditinė sistema, su kurios „pagalba“, per „paskolos procento“ mechanizmą, mūsų dienų vergai vis giliau įtraukiami į kreditinę kabalą.

Ir taip su kiekviena diena šiuolaikinis vergas, tampa skolingas vis labiau ir daugiau, nes tam, kad apmokėti paskolos procentus jis ima naują kreditą dar neatidavęs senojo, tokiu būdu sukurdamas skolų piramidę. Kreditų sistemą ištisai reklamuoja ir stumia bankai, perimantys prasiskolinusių vergų sukauptą nedidelį turtelį. Skola pastoviai kabanti virš šiuolaikinio vergo galvos, puikiai stimuliuoja jį dirbti net už nedidelį atlyginimą.

4. Ketvirtas mechanizmas verčiantis šiuolaikinius vergus dirbti įslaptintam vergvaldžiui yra mitas apie valstybę. Šiuolaikinis vergas tiki, kad dirba valstybei, tačiau iš tiesų jis dirba virš-valstybinei santvarkai – jo uždirbti pinigai patenka į vergvaldžių kišenes, o valstybės sąvoka panaudojama plauti vergų smegenims, kad anie neuždavinėtų kvailų klausimų, kaip sakykime: „Kodėl vergai dirba visą gyvenimą, tačiau visada lieka vargšais?“, „Kodėl seimo nariai kanceliarinėms prekėms ir pieštukams gauna daugiau pinigų, nei aš atlyginimo?“, „Kodėl vergai niekada negauna savo pelno dalies?“, ir „Kam konkrečiai patenka pinigai, kuriuos vergai sumoka, kaip mokesčius?“.

5. Penktasis nuslėptas prievartos dirbti mechanizmas yra infliacijos mechanizmas. Kainų augimas nesant vergo atlyginimo augimo, užtikrina nuslėptą ir nepastebimą vergų apiplėšimą. Tokiu būdu šiuolaikinis vergas skursta vis labiau ir labiau. Kas atitinkamai verčia jį vis daugiau dirbti ir ieškoti papildomo uždarbio, kad bent jau išgyventi, galimybių.

6. Šeštas įslaptintas mechanizmas priverčiantis vergus dirbti už grašius: vergui atimta galimybė turėti pakankamai lėšų ir pirkti nekilnojamą turtą kitame mieste ar kitoje šalyje. Nors įstatymai to lyg ir nedraudžia. Šis mechanizmas verčia šiuolaikinius vergus dirbti vienoje miesto įmonėje ir „kentėti“ nežmoniškas sąlygas, nes galimybių to išvengti šiuolaikiniai vergai tiesiog neturi, tad ir bėgti iš ten jie neturi kur ir neturi už ką (neturi lėšų).

7. Septintas mechanizmas verčiantis šiuolaikinį vergą dirbti, yra informacijos apie realią vergo darbo vertę ir realios produkcijos, kurią pagamino vergas, vertės nuslėpimas. Ir vergo atlyginimo dalies, kurią pasiima sau vergvaldys per buhalterinius paskaičiavimus, pasinaudodamas vergo žinių trūkumu ir vergų kontrolės nebuvimas skaičiuojant pridėtinę vertę, kurią vergvaldys pasiima sau.

8. Tam, kad šiuolaikiniai vergai nereikalautų savo pelno dalies, nereikalautų atiduoti to, ką uždirbo jų tėvai, seneliai, proseneliai, proproseneliai ir t.t., nuslepiami faktai apie po vergvaldžių kišenes išgrobstytus resursus, sukurtus daugybės vergų kartų tūkstantmetės istorijos eigoje. Nekalbant jau apie gamtinius resursus, kurie priklauso lyg ir „valstybėms“, tačiau juos kontroliuoja ir eksploatuoja konkretūs vergvaldžiai, diktuojantys toms „valstybėms“ savo valią.. Tad, kas valdo tas valstybes realiai?

Tam, kad visa ši vergovinė santvarka būtų stabili, šiuolaikiniams vergams yra primesta tam tikra ideologinė valdymo sistema, sukurta senovės vergovinėje Graikijoje ir vadinama „Demokratija“. Graikijoje balsuoti ir rinkti turėjo teisę tik laisvi piliečiai vyrai. Moterys ir vergai teisės rinkti neturėjo. Šiandieniai vergai tiesiogiai rinkti irgi jokios teisės neturi – kandidatai išrenkami ir pateikiami TIK organizacijų ar partijų(kurias palaiko ir išlaiko tie patys vergvaldžiai) tarybų posėdžiuose. Vergai tik patvirtina jau išrinktus kandidatus, tačiau įtakoti jų išrinkimo neturi jokios galimybės. Bandant pasiūlyti ką nors tiesiogiai, rinkimų komisijose reikalaujamas nežmoniško dydžio piniginis užstatas, kuris tiesiog ekonomiškai atbaido nuskurdintus vergus..

Jūs vis dar manote esą laisvi?

Internetas & Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 22

 1. Mindaugas says:

  Geras, atsidaro straipsnis, kurį pagaliau įvertinau neigiamai.
  Kodėl – todėl, kad čia tik tiesiog tikrovės pasekmių konstatavimas. Be to, daugelį punktų galima atremti. Bet ne ta prasme, kad tie punktai neteisingi. Daugeliui čia išvardintų dalykų yra priešnuodžiai.
  Kad per daug neišsiplėsti – esminiai dalykai, nuo kurių reikia pradėti, kad atsilaikyti prieš tai kas čia parašyta:

  1. Dar kol kas NĖRA uždrausta savarankiškai šviestis! Yra prieinama pakankamai šaltinių, kaip atsilaikyti ir išlikti. Tik supratę ir sugebėdami išlikti esamoje sistemoje galim kurti kitą sistemą.
  2. Reikia spjauti į minios instinktą („pas visus panašiai“) sąlygojantį bejėgiškumo ką nors padaryti jausmą, ir dėl švietimosi rūpintis tik savimi, šviestis pačiam, na, dar šeimos narius, nešvaistyt laiko didesniam ratui žmonių.
  3. Deja, bet nei ufonautai, nei buda su kristum nei geras dėdė iš rytų ar vakarų niekuo mums nepadės. Galim padėti tik patys sau.

  Beje, blog’as apie finansus, kurio nuoroda čia yra, tam ir yra, kad padėti su savišvieta. Tik deja nepanašu, kad bent pusė skaitytojų bent kiek giliau ten lankytųsi ir šviestųsi teoriškai, jau nekalbu apie būtinus VEIKSMUS su finansais (nes teorija be veiksmų yra niekas), kad pajudėt iš šiame straipsnyje aprašytos duobės. Mano turimomis žiniomis, kol kas tik VIENAS žmogus šį tą yra pradėjęs DARYTI, pasinaudojęs blog’o apie finansus informacija.

  Ir dar – kol gyvas, žmogus niekada nėra visiškai laisvas. Jis priklausys nuo kūniškų poreikių išlikimui, nuo supančių žmonių, nuo gamtos ir t.t. Apie kokią laisvę kalbame? Ir bet kokios laisvės niekas neatneša iš šono ir nepaduoda ant mėlynos lėkštutės paauksuotais krašteliais. Dėl to reikia nuolat kovoti, o kas iškovota – patikimai saugoti.

 2. douktris says:

  laisve turi savo ribas – teisinguma

 3. Mindaugas says:

  papildysiu – visas šis straipsnis yra kone vien apie 4 -ą VSK aprašytą valdymo prioritetą ir nieko daugiau. Ir su visom tom baisybėm o kai kur „baisybėm“ galima gan ramiai susitvarkyti turint žinių ir pagal jas VEIKIANT. Ne per dieną dvi, bet per keletą metų rezultatai pasimatytų.
  O tos žinios šiai dienai, dar kartą pabrėšiu ir pasikartosiu, yra (vis dar) labai lengvai savarankiškai pasiekiamos ir prieinamos.
  Didesnė problema yra žmonių vidinė – pačių vergų įsivaizdavimas, kad jie gyvena teisingai, žino patys viską ir jiems nieko nereikia papildomai į jų žinojimo ir suvokimo ratą. Ir dėl tokių negaliu sugalvot, kaip geriau – gailėti ir stengtis kažkaip padėti praregėti ar vis tik taip jiems ir reikia ir tegul sukasi patys kaip išmano…

 4. Valdas says:

  Na supper parašyta ir aiškiai visoms socialinėms grupėms.

 5. Antanas says:

  Geras straipsnis,tik deja didzioji mase zmoniu yra uzzombinta MIP(masinemis informacijos priemonemis).Tai tv,radijas,spauda.Ir vergas sukasi amzinajame rate.Darbas,namai,darbas namai,o gyventi tikra gyvenima nelieka laiko.Aciu.

 6. Kinziulis says:

  Labai geros pamokos tinka ir mums. http://efedorov.ru/

 7. Julius says:

  Labai geras straipsnis apie vergus. Tai kalbu jau daug metų ir mano dvynys brolis Liudas Vedeckis, kad mes nebebūtume vergai, pateikė prezidentei Daliai Grybauskaitei rinkimų, teritorijų ir savivaldos įstatymų pataisas. Prezidentūra tai įvertino labai teigiamai. Pataisų tikslas įvardintas taip: „Gražinkime nepriklausomos Lietuvos 1927-1994 metų savivaldą“. Kad tai atitiktų šių dienų realijas ir reikėjo vietos savivaldos viešojo administravimo Magistrui Liudui Vedeckiui įrašyti būtiniausias pastabas, kad atitinka Konstitucijai ir Europos vietos savivaldos Chartijos 3 str. O tai yra: Decentralizuoti savivaldą. Išnaikinti savivaldybių montsrus, perduodant visas galias seniūnijoms, prie kurių veiktų kaimų ar gatvių tarybos. Tada niekas nieko negalės pavogti ir niekas nieko negalės padaryti vergais, nes visas Valstybės valdymas prasidės nuo kiekvienos šeimos, nuo kiekvieno šeimos nario. Nedominuos partkomai ar kitos grupuotės, nebebus partijos ar bažnyčios išlaikomos iš mokesčių mokėtojų, nebebus partkomų diktato rinkimuose, nes kiekvienas galės ne tik valdyti Valstybę tiek tiesiogiai, tiek per demokratiškai išrinktus atstovus, tiek turės galimybę ne tik rinkti ,bet ir būti renkamas be kokio partkomo ar kokios nupirktos nusikalstamos grupuotės, ką ir garantuoja, dar nepakeista Konstitucija (33 str), kurią nusikalstamos grupuotės seniai siekia pakeisti. Pakeisti Konstituciją ir dar labiau įteisinti vergiją, ne tik moterų ar vyrų, bet visos tautos vergiją. Julius Vedeckis. Šeduva.

 8. Totemas says:

  Mindaugai, nieko jau nebeimanoma cia pakeist. Visas sitas reikalas neblogai atsispindi Biblijoje. Setono sis pasaulis valdomas. Mes tik galvijai, kurie pakeliui i skerdykla.

 9. Totemas says:

  tai aišku, jei yra susitaikoma ir nieko nedaroma, tada nieko negalima pakeist :) tokio bejėgiškumo jausmo ir norima iš kiekvieno mūsų.

 10. Totemui Mindaugas says:

  nepasižiūrėjau, kad ne taip už komentatorių parašiau prieš tai buvusį, turėjo būti „Totemui Mindaugas“ :)

 11. Mindaugas K. says:

  Ir čia aprašyta tik materiali vergija, o kas dedasi kituose lygmenyse? Baisu.

 12. Orija says:

  Blogiausia beda ,kad daugelis nesupranta kad yra vergai.Tokie seimo ar prezidento rinkimai tai pasityčiojimas iš piliečių,jeigu neišrinko per sąrašą įlindo,kol bus tokia begede sistema nemanau,kad mąstantis eis į rinkimus.Kaip tokie drakono mokesčiai ,daugelis suprato ir netapo vergais su darbo priemonemis pasitrauke pas žmones.Dar neatejo laikas sugrįžti prie darbų,kaip bus ne vergo sąlygos baigsime atostogas.Nebuvau niekada vergų,nera vergais ir mano atžalos.Reikia gyventi savo galvą ir neklausyti žulikų.BŪK DRĄSŪS IR IŠDIDUS sako VYČIO priesakai.

 13. Mindaugas Vilkis says:

  rekomenduoju knygą, kurią reiktų laisvai privalomai perskaityti visiems, kas nori šiek tiek suprasti ketvirtąjį valdymo prioritetą.
  „Pinigų socializmas“ autorius Roland Baader

 14. Mindaugas Vilkis says:

  na, gal kas nori vykt į Kiprą? O, dar sako pas australus labai geros ilgalaikių indėlių sąlygos :)))

 15. vytautas says:

  Viskas teisingai,tik labai seniai zinojo ir aprase pries beveik 200 metu K.Marksas

 16. Joris says:

  Manau, kad ši vergovinė santvarka susiveda į kelis pagrindinius dalykus, kuriuos išsprendus, būtų galima išspręsti daugelį žmogaus, visuomenės ir valstybės problemų. Pagrindinės, manyčiau, yra dvi: žmogaus moralė (jos trūkumas) ir neveiklumas (nenoras imtis problemos sprendimo, abejingas praėjimas pro šalį, kai matoma kokia nors kito bloga veikla). TAčiau ne viskas taip paprasta, net jeigu mes šias problemas ir išspręstume. Visų pirma, tikrieji VERGVALDŽIAI ARBA VALDŽIĄ TURINTIEJI kuo puikiausiai šitą supranta, todėl visais įmanomais būdais stengiasi pasitelkdami akivaizdžias ir užslėptas priemones (kaikurios jų paminėtos straipsnyje) žlugdyti žmonių moralę, keisti tūkstantmečiais nusistovėjusias tradicijas (moralės, šeimos, gėrio sampratos ir pan. atžvilgiu).

  Pati pažeidžiamiausia visuomenės dalis – vaikai. Štai į juos labiausiai ir yra nukreipta visa destrukcinė PARAZITŲ veikla. …Kas paskutiniu metu matoma ir Lietuvoje. TAi – alkocholis (iš lašo alkis), narkotikai, seksas be „pasekmių“, iškreipta meilės samprata tarp vyro ir moters (kad patenkinti savo seksualinį iškrypimą, kas dar ir destruktyviai veikia žmogaus sąmonę, propaguojamas homoseksualizmas – čia kaip du zuikius nušauti vienu šūviu), šeima tarp skirtingos rasės atstovų (menko imuniteto palikuonys, lengviau psichologiškai pažeidžiami; taip pat pamirštama paminėti kad skirtingų rasių visuomenės istorinėje eigoje išnykdavo kartu su visa to meto civilizacija – sutarimas visuomenėje arba jos susitelkimas vieningam tikslui įmanomas tik tarp tos pačios rasės žmonių, juk žmonės, jų mentalitetas yra skirtingi, o tarp skirtingų rasių ir kultūros žmonių šie skirtumai prarajos dydžio).

  Pažvelkime į šiuolaikinę Britanijos ar Prancūzijos visuomenę, joje egzistuojančias problemas (juodaodžių ir kitokius kvartalus) – ne tas kurias liaupsina žiniasklaida, o tas, apie kurias vos vienas kitas žodis prasprūsta, ir taps aišku kodėl girdisi balsai, kalbantys, kad europoje iškilo išnykimo grėsmė visai baltųjų žmonių rasei. Žiniasklaida, mokslas, technologijos – viskas kontroliuojama SOCIALINIŲ PARAZITŲ, kurie kuo puikiausiai žino visuos šiuos gamtos ir visuomenės raidos dėsdningumus, tačiau patys jeis naudodamiesi, mus kvailina ir išjuokia, atseit, visa tai – nesąmonės. O mes tik bliauniam kaip avelės, besidairydami savo ganytojo. Suprantama, didžioji šio žaidimo dalis – tai palaikyti žmonių neišprusimą ir slėpti ar kompromituoti, o galiausiai ir ignoruoti visą informaciją apie realų gyvenimą. Juk žmonės, turėdami tokias žinias, nesileis būti kvailinami, išnaudojami ir įvairiausiais būdais pavergiami. Tauta bus vieninga, tradicinės vertybės – nepajudinamos. Tiesiog nebus kur ir kam PARAZITUOTI! O šitai reiškia PABAIGĄ PARAZITINEI VALDŽIAI IR VERGOVINEI SANTVARKAI VISOJE PLANETOJE!

  Didžiam mūsų visų ir mūsų protėvių abgailestavimui, visa ši „nesąmonė“ tęsiasi jau ne vieną tūkstantį metų, bet tik nuo 9-10 amžiaus ji palietė ir mus tiesiogiai. Žmogus, gimęs ir užaugęs visuomenėje, kuri valdoma pagal VERGIŠKUS SOCIALINIŲ PARAZITŲ principus, labai sunkiai gali prieiti prie minties, kad tai, kas randasi aplink jį – nenormalu. Reikia daug mąstyti, susieti atskirų dėlionės dalelyčių, rasti jų santykį su realiu gyvenimu ir gamta – tik tuomet galima praregėti ir pamatyti tai, kas nuo mūsų visų yra slepiama.

  Visa oficialioji mūsų istorija – tai ištisi karai. Ar kas nors susimąstė, kodėl? Kodėl nekalbama apie taikos periodus, kartais trukusius taip ilgai, kad susikurdavusios ištisos pažangios kultūros, amatų ir papročių civilizacijos? Ir kur jos visos netikėtai pradingusios? Deja, visa mums parazitų brukama istorija – tai parazitų istorija, nutylint, kad ji visa – tai mūsų protėvių ilga ir nesibaigianti kova su parazitizmo banga, galiausiai užliejusia ir juos – ir vos nepaskandinusia.

  Kadangi buvo neįmanoma mūsų protėvius pavergti tiesiogine jėga, buvo sugalvotas ideologinis ginklas – vergiška religija ir daugybė jos sektų. Neturėję patirties kovoje su tokiu ginklu, mūsų protėviai patirdavo pralaimėjimą po pralaimėjimo. Rezultas – nūdiena. Tačiau žmonės, dar sugebantys mąstyti ir ieškoti atsakymų, ypač tie, kuriems tėvai padėdavo išsaugoti vaikišką pažinimo troškimą (kas šiais laikais labai reta, turint galvoje krikšto ritualą, skiepijimą vos užgimus – ne vien skiepai nuo ligos randasi tokiuose skiepuose), destrukcinę žiniasklaidos veiklą ir elementarios pasaulėžiūros nebuvimą (pasaulėžiūra – tai matyti po pasauliu – matyti ir suprasti kas vyksta gamtoje po saule), pamažu „atsirinko“ kas ir kaip. Ir mūsų protėviai taip pat susigaudė, kas čia ne taip su tais „išganytojais“. Gaila tik parazitizmo banga jau buvo per daug stipri ir galinga (ne be reikalo lietuviai buvo paskutiniais „pagonimis“ europoje, ši banga apsupo juos iš visų pusių ir tik tuomet įveikė. Paskaitykite pirmuosius Šapokos „LITUVOS ISTORIJA“ puslapius, ten labai atvirai papasakota kokiu būdu vyko mūsų žemių užkariavimas – t.y. grobimas ir vogimas). Nežiūrin to, protėviai mums paliko „RAKTUS“, kaip su šiuo parazitizmu kovoti. Tie raktai – užšifruoti mūsų papročiuose, liaudies dainose ir ritmuose, senuose raštuose ant rūbų ir juostų ir dar daug kur, netgi ant senovinių ūkio įrankių, kuriuos dar kartais galima rasti. ŠTAI DĖL KO TAIP ĮNIRTINGAI PASKUTINIAIS LAIKAIS YRA NAIKINAMAS KULTŪRINIS MŪSŲ PROTĖVIŲ PALIKIMAS. Apie senovines lietuviškas kapines, su kruopščiai apdirbtais marmuriniai ir akmeniniais paminklais, išrašinėtais senoviniu raštu – runomis, kurios man dabar žinomos kaip „harijų karūnos“, tai ir daug kalbėti nėra ko. Dauguma tokių kapinių neišliko vien dėl to, kad kaikas apsiginklavęs „tolerancija“, atvažiuodavo su sunkvežimiais ir , apsistatęs policininkais (vos pora metų po nepriklausomybės „atkūrimo“), susirinko iš man žinomų kapinaičių visus tokius į oficialią istoriją nesutelpančius paminklus ir kažkur išvežė. Net vietiniai greta gyvenantys žmonės nieko negalėjo padaryti (su jais, matomai ir gi atitinkamai pasielgė, nes apie tokius paminklus staiga niekas nieko nebežino arba bent jau garsiai nekalba). Ateis laikas ir labai tikiuosi, kad kaikas už mūsų protėvių kapų išniekinimą atsakys pagal „pilną programą“.

  Ir vis vien kaip yla iš maišo lenda tas faktas, kad lietuviai turėjo savo – ne lotynišką – raštą (mano matytas seniausias paminklas buvo 450 m. senumo, skaišiuojant nuo 1984 m. – tai 1534 metai – skaičiai jau buvo išrašyti pažystamais skaitmenimis, o tekstas – runomis, kas reiškia esant jį senesnį už M.Mažvydo „Katekizmą“ – gaila tais laikas net fotikas buvo retenybė!), daug sudėtinesnį ir lankstesnį, negu egzistuojanti bet kokia kita šiuolaikinio rašto sistema, kas kalba apie galo seną kultūrą ir nepaprastai aukšta civilizacijos lygį, galiausiai sunaikintą parazitizmo bangos. Apie tai iš kur atsirado šie SOCIALINIAI PARAZiTAI, jau atskira ir didelė tema.

  Mūsų lietuvių tautos ir kalbos kilmė vis dar išlieka oficialia paslaptimi, kas iš tikro nėra jau tokia ir didelė paslaptis. Pakanka atviromis akimis panagrinėti gimtosios kalbos žodžius ir viskas taps aišku. Bet ši paslaptis, labai KAIKAM nepatogi, nes vedą prie labai senos, stiprios, vieningos civilizacijos ir kultūros klausimo. O juk vergai negali turėti savo DIDINGOS ISTORIJOS! Su jais lengviau tvarkytis, kai jie be „šeimos“ ir be kilmės (taip lengviau sukiršinti su kaimynais, su kuriais mes susiję ir giminiškai, ir istoriškai, ir ekonomiškai ir t.t.). Kokią nesąmonę bepamestum, viską praryja, tarsi gyvuliai, kuriems tik ėsti, mygti ir mirti skerdykloje. – Manau ir taip jau aišku, kodėl žinios apie mūsų istorinę praeitį yra tokios skurdžios arba tik „teisingos“.

  Labai nelengva iki šių dalykų susiprotėti, po dalelytę surankioti ir gyventi drąsiai, garbingai, su pagarba protėvių palikimui ir atsakomybe už savo veiksmus.

  Visa protėvių sukurtoji civilizacija, kurios dalelytes mes mis dar pamenam, ir kurios išmėtytos po atokiausius planetos kampelius, buvo sukurta ir galima pasakyti pašvęsta tam, kad žmogus eitų evoliucinio augimo keliu, kad eitų aukštyn ir kad nenusiristų iki gyvulio lygmens, iki ko męs esame dabar visokiariopai smukdomi. – Tikiuosi, kad kiekvienas perskaitęs mano parašytas eilutes, pamažu supras, KODĖL?
  Manau, kad ir DEMOKRATIJOS klausimas taip pat taps aiškesnis. – Tai dar viena RELIGIJA skirta vergams. Svarbu kad visi ja tikėtų, kai kas ir per prievartą, ir viskas bus „OK“!…

  Norėdami laimėti nesąžiningoje kovoje, turime keistis ir imti vadovautis bei gyventi pagal savo taisykles, kurios mums nuo seno yra gerai žinomos ir ne savo valia pamirštos! Jei imsime veikti, kad ir kiekvienas atskirai, tai pamažu mūsų daugės, perlipsim per kritinę masę ir … išlaisvinsim visą tautą! Bet pirmiausia mums reikia atrasti žinojimą. Atsikovoti bent jau tas sritis, kurios iš mūsų pavogtos, iškraipytos.

 17. robertas says:

  Sarmatai, ar Jums ne sarmata skelbti tokius straipsnius?
  Ar kuris nors iš Jūsų lankėt bent pradžios mokyklą?

  „Pasekoje to, kad…“
  „…pas pensininką-vergą niekada nelieka laisvų pinigų…“
  „…tam, kad apmokėti…“

  Koks po to įmanomas tokio strapsnio įtaigumas?

  Pagarbiai Robertas

  Gerb. Robertai,
  Jei jūs įdėmiau paskaitysite paskutinę straipsnio eilutę, kur rašoma „Internetas & Sarmatai“, tai galbūt suprasite, kad straipsnio tekstas nukopijuotas internete ir patalpintas šioje svetainėje, jo autoriai nėra žinomi, o jo įtaigumą kiekvienas junta individualiai (pasiskaitykite atsiliepimus aukščiau).
  Tačiau, jei jums, straipsnio stiliaus klaidos neleidžia pajusti įtaigumo – ką gi, siūlome jums prisidėti ir perrašyti straipsnį pagal visas taisykles, nepakeičiant pradinės prasmės.
  Dėkojame už pagalbą

  moderatorius

 18. Dovydas says:

  Mąstykit ką daryti ir darykit, visą kitą laiko švaistymas, milijardai aplink plepių ir straipsnių kas kaip ką daro.
  Vo kodėl pasidarė ir ką daryti, čia tai esmė.
  Šunys loja, karavanas juda.

 19. Vladas says:

  Ką galima pasakyti? :( Trečioko lygio rašinėlis, bet kadangi vergų mentalitetas daugiau ir nesiekia tai jiems turėtų labai patikti. Deja jame visiškai nieko nekalbama kodėl dalis žmonių, gimę tame pačiame socialiniame sluoksnyje ir baigę panašias mokyklas, išauga iš trečioko mentaliteto ir vergo dalios, o dalis niekaip :( Ir tas neįgalumas taip paplitęs kad tiesiog virsta norma :(

 20. Rokas says:

  >>> Vladui,
  Šia proga Vladui, kaip ne trečiokui galėčiau atsakyti į jo klausimą, primindamas tai, ką jis būdamas ne trečioku ir taip matyt žino, o būtent, kad dėl grynai fiziologinių priežasčių, žmonių smegenų tūris/svoris varijuoja nuo 900 gramų iki 2.4 kg.

  Tai manau atsako į klausimą, kodėl baigę lygtai tas pačias mokyklas žmonės, pasiekia tokių skirtingų rezultatų gyvenime.

  Paprasčiausiai skirtingos galimybės ir gabumai.
  Objektyvūs skirtumai.

 21. As says:

  Tai reik pradet kandziot, kad karavanas nejudetu xd

 22. Žako Fresko pasekėjas says:

  O taip yra dėl to kad vis dar naudojam prieš tūkstantmečius atrasta gyvenimo pasilengvinimą per kitų žmonių išnaudojimą įvairiomis formomis (melo, įstatymo, vogimo…). O tai dėl to jog nereiktų vargti. Tai yra jog nereiktų pačiam gaminti, auginti.

  Gi štai dabar duodi tų išsigalvotų pinigų ir už tave pagamins, paaugins, pamaitins…
  Na o atsikratęs sunkaus darbo gali užsiimti karaliavimu, gyvenimo mėgavimusi…

  Viskas labai paprasta. Bet piešiama susėtingai. Nes jei žmonės supras tai jokiu būdu nesitaikstys su mažumos žmonių labui veikiančia hierarchine santvarka.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top