Sprogimai Briuselyje – ar norime to Lietuvoje?

2016, 22 kovo, 19:54 | kategorija Realybė | atsiliepimų (13) | peržiūrų 638 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

aeroustas po sprogimo

aerouostas po sprogimo

Dauguma jau girdėjo apie du sprogimus Briuselyje, Zaventamo oro uoste. Kalbama apie 14 žuvusiųjų ir virš 30 sužeistų. Po valandos kitas sprogimas metro nusinešė dar apie 20 žmonių gyvybių, ir sužeidė virš 40 žmonių.

Sakoma, kad vieną bombą mirtininkas nešėsi lagamine, o kitą prisitvirtinęs prie kūno.

Bet čia jau detalės, kurios įdomios tik besidomintiems kriminaline kronika. Iš tiesų mums turėtų rūpėti visai kiti klausimai – ar norime to Lietuvoje? Ar norime, kad šalia mūsų ar mūsų artimųjų griuvęs ant kelių išpažįstantis islamą žmogus imtų garsiai melstis, po ko nugriaudėtų sprogimas, nusinešiantis žmonių gyvybes? Ir ši bėda vaikšto jau visai šalia mūsų, tik per plauką nepaliesdama…

Juk visiems visiškai aišku, kad bombas ant kūno prisirišę nešiojasi mirtininkai-islamistai. Kadangi tiki, jog po mirties pateks į rojų. Idealus įrankis organizuojantiems teroro aktus tikėjimo vardan.

Kiti tikėjimai ir religijos, išskyrus islamą, rojaus už žudymą nesiūlo, todėl jų atstovų mes ir nematome besižudant pačių, tuo pačiu paskui save į mirtį patraukiant ir kitus. Ir čia jau nenuneigiamas faktas.

Nenuneigiamas ir kitas faktas – absoliuti pabėgėlių iš Artimųjų rytų dauguma yra išpažįstantys islamą ir jame dėstomas tiesas. Taipogi ir tą, kuri tvirtina, kad žūti už savo dievą yra amžina garbė ir už tai patenkama tiesiai į rojų. Kitu atveju jie nesižudytų patys ir nežudytų kitų. Ir nepalaikytų besižudančių tokiu būdu savo bendratikių,.

Čia keista kas? – Kad tokiu būdu jie žudosi ir žudo kitus patekę į Europos ir Amerikos miestus, tarp baltųjų žmonių. Musulmonų šalyse jie tokiu būdu Alacho negarbina. Tam randa kitus sprendimus. Gal tam yra kažkokia priežastis?

Tai negi mes patys, savo noru turėtume jiems suteikti tą galimybę – garbinti savo dievą Lietuvoje taip, kaip jie nuo seno įpratę Europoje?

Gal laikas būtų atsibusti valdantiesiems? Ir tiems piliečiams, kurie tikrai tiki, jog priimti visus pabėgėlius, kuriuos siūlo Briuselis yra gėris Lietuvai… Ar trūksta dar kruvinų pavyzdžių Lietuvoje?

O gal patys norime virsti pabėgėliais apsikeisdami su jais vietomis?

Lietuvoje vyksta parašų rinkimo iniciatyva, siekiant atšaukti „Užsieniečių teisinės padėties įstatymo“ pataisas Nr. XII-2080. Iniciatyvos puslapis su visa informacija šiuo klausimu: http://b3g.lt

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 13

 1. tiesa says:

  laikas atsibusti valdantiesiems .gal tada kai mirtininkas su lagaminu užsuks i Gedimino pr. įvyks didysis pabudimas.

 2. Mindaugas says:

  Valdantieji niekada neatsibus. Ne tam jie pastatyti, o pastatyti tam, kad aptarnautų ES ir JAV imperialistų interesus. Ką gi reiktų daryti? Visi dori lietuviai turi pasmerkti JAV, NATO, ES, o taip pat jų „sąjungininkų“ Turkijos, Saudo Arabijos ir Kataro imperialistines agresijas, intervencijas ir karus. Šių nusikalstamų jėgų veiksmai sukėlė milijonų migrantų ir pabėgėlių bangą.Lietuviams reikia stiprinti klasinę vienybę ir solidarumą su tautomis, kurios tapo imperialistinių karų ir kapitalistinio išnaudojimo aukomis (su pabėgėliais).Darbo žmonių interesai reikalauja suvienyti jėgas ir suprasti, kad pagrindinis blogis yra JAV, NATO, ES imperialistinės intervencijos ir karai, o ne pabėgėliai, kuriais dabar manipuliuoja MIP.Būtina suprasti, kad kalti ne pabėgėliai, o ši išnaudotojiška sistema, kuri sukelia karus, migraciją ir skurdą.

 3. tiesa says:

  taip taip . tik beda ta kad liaudis gileme patogaus letargo miege.liaudies reakcija i parasu iniciatyva tokia apgailėtina, kad baisu. o pavojaus suvokimas svetimas jausmas. na ka toks pasirinkimas tos ir laukia rezultatas. laukiam ramiai mirtininku ir pirmuju auku nusiteikusiu viena diena atsisveikint su gyvenimu.

 4. Panzer says:

  Subyrėjusios sovietų sąjungos pasaulio užvaldymo idėja perėmė musulmonų ekstremistai,kurie dabar sprogdina bombas europoje… Landzbergio nusibezdejimas per LRT laidą dėmesio centre (galima laida rasti internete). Lanzbergis net sprogimus susiejo su Rusija ir jos noru sugriauti Europą, trūksta žodžių, koks mėšlas yra kišamos į galvas lietuviams, va čia tai propaganda…
  Mes čia jau senai tai prognozavome, kad norint stiprinti žmonių kontrolę reikia juos įbauginti, įtampa didinama. Išeiti galima rasti tik stiprinant protingas nacionalinias jėgas, ne agresija reikalinga o šaltas protas ir teisingi sprendimai. Apie susidariusią situaciją Europoje galima pasakyti taip: ko norėjo tą ir gavo…

 5. tiesa says:

  pirmiausia mes nudesim, paskui ir mus nudes. peliuko dainele sudainuota . galim mises uzsakinet is anksto . kol neateis iki musu visas tas siaubas viskas bus „puikiai“.

 6. Algirdas Minkauskas says:

  Ar norim? Neprieštarauju. Nieko neturiu prieš karo pabėgėlius, jie gali būti priimti laikinai kol karas jų Tėvynėje baigsis, tačiau Lietuva ne guminė, daugiau nei įmanoma nepriimsim ir pabėgėliai iš anksto turi žinoti kokios pas mus gyvenimo sąlygos-blynai ant medžių neauga, norės išgyvent turės dirbt ir nesiskūst. Tačiau aš nenoriu, kad bet kokios rūšies vyriausybė spręstų ką, kiek ir kokiom sąlygom priimti. Kol bet kokios rūšies valdžiai žmonės vis dar leidžia ką nors spręsti, jokių pabėgėlių pas mus nereik nes, iš tiesų, allach babach bus ir pas mus ir sprogimus rengs ne eiliniai musulmonai, o valdžios atitinkamos įstaigos, patys kvailiausi musulmonai bus tik eiliniai vykdytojai kaip tai iki šiol vyko daugelyje šalių.

  Nepritarti ar netgi priešintis pabėgėlių ir „pabėgėlių“ antplūdžiui galima tik kažin ar padės. ES važiuoja buldozeriu, ESM galioja, grynieji nyksta, federalizacija eina (lekia) septynmyliais žingsniais, lito nebėr, korporacijų sutartys stumiamos, NATO šėlsta, rusai puola, krizė nesibaigia, mokesčių daugėja ir jie didėja, propaganda tokių mastų, kad pats Stalinas pavydėtų ir tas vyksta bei stiprėja net greitėja nepaisant mūsų pasipriešinimo. Užuot priešinęsi tik vienai nelaimei (pabėgėliams) bandykime visoms iškart. Juk turim galią. Už tai ką sukuriam savo rankom ir protu kažkas ant mūsų visas nelaimes nuleidžia. Karai šiaip sau nevyksta, juose kažkas kariauja, su kažkokiais ginklais kariauja ir visa kam reikalingi ištekliai. Be mūsų mokesčių nei karai vyktų, nei valdžia sau ant duonos storą sluoksnį sviesto teptų, nei mokesčių kokių tai būtų ir propaganda užsirištų, o veizėk ir krizė nusibaigtų. Nebūtų karų, nebūtų pabėgėlių. Niekas jokios teisės neturi mūsų prievartauti atiduoti nesvarbu kokią dalį savo užpelnyto gero. Niekas. Ir tik nuo mūsų priklauso parazitų, valdžia pasivadinusių, gerovė. Laikas jau būtų atsikratyti prietaro, valdžios teisėtumu, vadinamo ir žiebti iš peties į pačią silpniausią visų mūsų nelaimių priežasties vietą. Velniop mokesčius. Straipsnyje, biesas žino kas, rašo: „Musulmonų šalyse jie tokiu būdu Alacho negarbina.“ Na jau. Sprogsta ir ten, netgi dažniau nei čia. Šiaip jau, nereikia stumt ant musulmonų, labai seniai jie tiek dabartinėje Lietuvos teritorijoje gyvena, tiek LDK ir paraku bei kitomis žudymo priemonėmis naudotis moka, tačiau kodėl tai girdėti neteko, kad kas nors iš jų žiauriu būdu savo Dievą būtų pagarbinęs.
  Kažkodėl išleidžiamas iš akių faktas kodėl Europon plūsta tie pabėgėliai ir „pabėgėliai“. O juk ten kai kas už kažkieno mokesčius jiems demokratiją ant galvų mėto. Ir gausiai. ISIS irgi ne iš dangaus nukrito ir aprūpinimas jiems reikalingas. Klausimas iš ko? Ech mokesčiai… suk juos devynios… ir krizė, amžina kaip mokesčiai. Nestoras Ivanovičius Machno jums paskutinį sykį primena-nieko amžino nėra :))

  O nepasirašyti straipsniai sarmatas.lt solidumo neprideda. Jeigu patys rašėt, tai bent jau pasirašykit-redakcija, ar ką.

 7. Vilpišius says:

  Ar ne keista, kad karts nuo karto vis vyksta tai vienas tai kitas vajai: tai parašų rinkimas atšaukti tai nutarimą, tai svetimo raidyno įvedimą, tai seimūnų skaičiaus sumažinimą, tai dar biesai žino ko atšaukimą. Visa tai – absoliutus šnipštas, pasaka be galo ir vėl iš pradžios. Esmė tame, kad šių iššūkių būtume nesulaukę, jei galiotų ta pati LR Konstitucija, kurią valstybės suverenas – Tauta, pasitvirtino savo pačios Referendumu, be jokių bet kokių, žemesnio nei Tauta, arogantiškai pa/dėjusių prisiekiant ant Konstitucijos valdžiukių pataisų. Štai dėl šito tai kovot apsimokėtų! „Fėfkes“ vaikydami tik nusistekensim (gal to ir laukiama? . .).

 8. Mindaugas says:

  Ne, gerbiamieji. Negalima viena ranka maitinti teroristus, o kita ranka su jais kovoti. Briuselio prosionistiniai klapčiukai organizavo arabų perkėlimą iš „Didžiojo Izraelio“ teritorijos į Europą, pažeidžiant Ženevos konvencijos, Šengeno ir Dublino sutarties nuostatas. Dabar, pasislėpę nuo visuomenės, jie ruošia Laisvos prekybos sutartį su JAV, ignoruodami europiečių ekonominius interesus.Briuselis tapo Europos parazitu (jis aišku visada toks ir buvo, bet dabar tai dar labiau išryškėjo).

 9. kira says:

  Reikia kuo greiciau sprogdinti Daukanto a.gal tada prades mastyti

 10. Algirdas Minkauskas says:

  >kira
  Reikia kuo greičiau pradėti mąstyti, gal tada atšoks fantazijos ką nors sprogdinti.

 11. Ec says:

  Kira, panašūs dalykai (provokacijos) kaip tik reikalingi vanagams iš užjūrio, kad įžiebti konfliktą tuo apkaltinus bet ką ką reikia apkaltinti. Tikiuosi, kad kokie naudingi idiotai tokio pasiūlymo neišgirs. Veikti reikia kitaip

 12. Mindaugas says:

  To Ec: nebūkite naivus. Geriau paklauskite savęs, kas organizuoja tuos sprogimus? Kol Lietuvos valdžia stropiai vykdo jankių nurodymus, tol jokių sprogimų čia nebus…

 13. Ec says:

  Puikiai suprantu kas tokius dalykus organizuoja, bet yra ir naudingai vakarams besielgiančių idiotų, kaip B.Nemcovo atveju Rusijoje. Norisi ir kirą apsaugoti nuo neatsargių komentarų :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top