Tėčiui iš Kanados gresia kalėjimas už tai, kad priešinosi dukters pavertimui vyru

2021, 18 kovo, 10:30 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (2) | peržiūrų 465 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kanadietis tėvas su savo dukterimi dar iki pasikeitimų

Kanadietis Robas Hooglandas, iš Surėjus, Britų Kolumbijos valstijos, yra drąsus jaunos paauglės mergaitės tėvas, kurią iš jo atėmė medicinos bendruomenė ir Kanados teismai.

Robas, kurio dukra nuo septintos klasės norėjo būti berniuku, jautė, jog ji, būdama 14 metų amžiaus dar per jauna, kad galėtų priimti sprendimą mediciniškai pasikeisti savo lytį į vyrišką, rašo The Bl portalas, pasidalindamas dar keliomis nuorodomis į papildomus šaltinius.

Gydytojai, mokyklų administratoriai, o dabar ir Aukščiausiasis Teismas sutinka, kad jos tėvas neturi įgaliojimų priimti tokį sprendimą ir kad jis vis tiek turi kreiptis į savo dukterį naudodamas jos atžvilgiu teisingus įvardžius „jis“ arba susidurs su teisiniais ieškiniais.

Hooglandas pastebėjo dukros išskirtinumą, jai esant maždaug šeštoje klasėje, kai ji pradėjo elgtis labiau kaip nutrūktgalvis.

Ji praleisdavo vis daugiau laiko su savo amžiaus berniukais ir jai kilo nemalonumų.

Hooglandas nukreipė ją pas mokyklos konsultantą, tikėdamasis pagerinti kai kuriuos blogus įpročius.

Remiantis pirmuoju Hooglando teismo dokumentu (kuris vėliau buvo pašalintas iš interneto), jo dukra pradėjo save tapatinti su vyru, kai mokykloje pamatė filmą apie transgenderius „Gražus ir didingas“ (“Handsome and Majestic”).

Hooglando dukra jam pasakė, kad ji bus septintos klasės metraštyje vyrišku vardu. Hooglandas pyko ant mokyklos valdininkų, kurie palaikė tai, kas jam atrodė melas, ir tada jis išreiškė savo nepasitenkinimą.

Vėliau raštiškuose teismo parodymuose buvo nustatyta, kad jo nuostabai, mokyklos patarėjas keitė įrašus metraštyje ir keliuose susitikimuose su vaiku.

Būtent jos mokykla pradėjo spausti ją pakeisti savo lytį.

Pagal Britų Kolumbijos seksualinės orientacijos ir lytinės tapatybės (SOGI) reglamentą, vaiko tėvai nebuvo informuoti apie pokyčius.

Mokykla nuėjo dar labiau, kad pritaikytų vaiką prie naujos būsenos, pavadinusi ją nauju vyrišku vardu ir leisdama naudotis tik vyrams skirtu vonios kambariu.

Hooglandas sakė: „Jie [vaikai] negalvoja į priekį, jie priima sprendimus remdamiesi jausmais, tai yra ką daro vaikai.

Jie nepriima sprendimų, numatydami į priekį ir mąstydami apie ateitį. Vaikai šiame amžiuje negalvoja apie būsimą savo šeimą ar vaikus “.

Wallace Wong knyga "Kai Katy yra Keitas"

Buvusi Hooglando žmona jam pasakė, kad gilinosi į klinikinę terapiją jų dukteriai ir, jog netrukus pasimatys su genderinės disforijos specialistu daktaru Wallace Wongu.

Tėvas tik daug vėliau sužinojo, kad Wongą tiesiogiai rekomendavo mokykla, o motina jo nerado savo paieškose.

Buvo manoma, kad dukra gydoma nuo depresijos, tačiau Wongas vietoj to ėmė jai primesti savo transgenderių agendą.

Knygą „Kai Kathy yra Keithas“ parašė daktaras Wongas.

Hooglandas turi būti areštuotas antradienį dėl to, kad pažeidė teismo sąlygas, kurios draudžia jam kalbėti apie siaubingus gydytojų, mokyklų konsultantų veiksmus ir Kanados teisingumo sistemą, kuri atėmė iš jo tėvų teises.

Štai stebėtina Hooglando istorija

 

 

Jei kartais vaizdo įrašas iš Youtube būtų pašalintas jį galima pažiūrėti Telegram kanale:

„Aš galvoju apie šiuos gydytojus. Man gresia kalėjimas“, – sakė Hooglandas Arthurui Schaperiui iš Mass Resistance savo interviu per „Zoom“ programą, metu.

Jis tęsė, nurodęs, kad šie du gydytojai, kurie taip didžiuojasi savo darbu pakeičiančiu vaikus, yra tiesiog bailiai slapstydamiesi.

„Jie ir toliau vykdo, mano manymu, nusikaltimus žmoniškumui. Jie naudojasi vyriausybe, kad mane nutildytų, kad negalėčiau pasisakyti apie juos šiuo klausimu. Jei jie tuo didžiuojasi, kodėl slepiasi? Kodėl jie neišeina ir nepasako visiems, kaip puiku tai, ką jie daro? “, pridėjo jis.

Jis teikia, kad tai daug pasako apie tai, ką jie bando nuslėpti. Jie nenori, kad žinotumėte, ką jie veikia su jūsų vaikais. Jie neprivalo tėvams pasakyti, kas vyksta, nes tai užmaskuota kaip „reglamentas“.

„Jie jums pasakys, kad jis naudojamas apsaugoti vaikus nuo jų tėvų. Kiek tai beprotiška? Jie sako: „Tėvai yra šališki, tėvai diskriminuos, tėvai padarys visus šiuos baisius dalykus, nes nesutinka su tuo, kad jų vaikas, kuris yra mergaitė, iš tikrųjų yra berniukas. Taigi turime apsaugoti šiuos vaikus nuo jų tėvų “, – pasakoja Hooglandas.

Jis pareiškė, kad jie paima vaikus iš mokyklos hormonų injekcijoms pertraukų metu. Tėvai nežino, kas vyksta, kol netampa per vėlu. Tėvams daugiau nepranešama, kad jų vaikas yra „pereinamajame etape“.

„Žagintojai gauna dvejus metus kalėjimo. Manęs laukia penkeri metai. Žvilgtelėkite į tai perspektyvoje. Tai parodo, kiek tai svarbu vyriausybei eksperimentuojant su vaikais “, – pridūrė jis.

Jis atskleidė, jog šie vaikai bus nuteisti kalėti iki gyvos galvos. Jų negalima pakeisti. Jie bus sterilūs. Jie negalės turėti vaikų. Kadangi tai dar labiau sustiprina jų psichinės sveikatos problemas, daugelis jų galiausiai nusižudys.

Jiems neteisingai buvo pasakyta, kad jie gali transformuotis iš mergaitės į vaiką, o tai neįmanoma, o dabar jie yra įstrigę viduryje. Tad mano penkeri metai yra lašas jūroje, palyginus su bausme iki gyvos galvos.

„Tu negali to padaryti. Žmonėms reikia nustoti apsimesti, kad tai kelias į priekį. Tai karas dėl mūsų vaikų ir ateities kartų gyvenimo. Štai kodėl man patinka tai, ką jūs darote „Mass Resistance“ (Masinis pasipriešinimas), nes jūs pripažįstate, kad tai yra karas “, – pridūrė jis.

Hooglandas reziumuoja, jog daugelis tų, kurie mano, kad šis pamišimas niekada neišplis į JAV ar kitas šalis, labai klysta.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Op says:

    Kur pasaulis ritasi?

  2. Vytas says:

    Reikia neužmiršti, kad Vakarų Europa plius Š.Amerika dar ne visas, gal teisingiau – visai kitoks, pasaulis. Ir ten šeima, nors ir grįsta kitokiomis nuostatomis, negriaunama. Ir tas kitoks pasaulis ES pastangomis pabėgėlių pavidalu jau braunasi į Europą. Jų šeimoje 5 -6 vaikai – norma, kai mūsų 1-2. Padėtį ES po 50-60 metų nuspėti nesunku. Sudie , BALTASIS ŽMOGAU, pats save sunaikini savo pakantumu (tolerancija) bei politkoretiškumu. O juk rusųrašytojas, disidentas Vladimiras Bukovskis dar anais, tarybiniais, laikais rašė: „Politkorektiškumas yra blogiau už leninizmą, tai nauja, dar piktesnė, barbarizmo forma, tamsuoliškumo ir neapykantos diktatūros forma, nukreipta prieš visus, kitaip manančius.“

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top