Teisėsaugininkai neutralizavo ypač pavojingų prieš valstybę veikusių nusikaltėlių gaują

2015, 20 kovo, 7:59 | kategorija Realybė | atsiliepimų (17) | peržiūrų 953 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Klaipėdos apygardos vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius. Nuotr. ve.lt

Albertinas Polius

Antikonstitucinė veikla seksualinių reikalų specialiste prisistatinėjančiai Mildai Bartašiūnaitei ir dar 8 nusikaltėliams gali užtraukti iki 10 metų kalėjimo, skelbia žiniasklaida.

Ikiteisminį tyrimą dėl antivalstybinės veiklos patikėta atlikti Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybai. Tyrimą koordinuojanti Klaipėdos apygardos prokuratūra po kratų Rusiją šlovinančių ir Lietuvą niekinančių asmenų namuose surengė specialią spaudos konferenciją.

Kratos atliktos keleto žmonių namuose. Krėsti trys Klaipėdos regione, keturi – Vilniaus, po vieną Kauno ir Šiaulių apskrityse.

Šie asmenis įtariami grasinimais prezidentei Daliai Grybauskaitei, antivalstybinių proklamacijų platinimu, piketų organizavimu prieš NATO, nepagarbiais pasisakymais apie Europos Sąjungą, kitais nusikaltimais.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas pagal Baudžiamojo kodekso 121 straipsnį – dėl antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimo ir dalyvavimo jų veikloje. Už šį nusikaltimą numatomas laisvės atėmimas mažiausiai nuo trejų iki dešimties metų.

Tarp tų devynių pavardžių be jau minėtos sekso puoselėtojos M. Bartašiūnaitės ir savo lytinių pomėgių neatskleidžiančio G. Grabausko, taip pat yra Vaidas Lekstutis, kuris įkūrė organizaciją „Būkime vieningi“. Ši organizacija, kaip skelbia delfi.lt, nuolat skleidžia Lietuvą menkinančią informaciją.

Kitų pavardžių vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius atskleisti nenorėjo, nes esą Lietuvoje galioja asmens duomenų apsauga. Aukščiau minėtų veikėjų pavardes buvo galima atskleisti, nes jiems Lietuvoje negalioja asmens duomenų apsauga.

„Įtarimai šiame ikiteisminiame tyrime dar niekam nepareikšti. Tačiau kai bus kratų rezultatai, o jų galime tikėtis galbūt kitą savaitę, gali būti, jog pranešimai apie įtarimus dėl antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimo ir veiklos kai kuriems asmenims bus įteikti“, – teigė S. Minkevičius.

Šaltinių duomenimis, vienas iš įtariamųjų savo sodo rūsyje laikė raudoną vėliavą. Pareigūnams ją aptikus, nusikaltėlis ėmė šaukti „kam jums ta raudona“ ir iš karto prarado sąmonę. Tačiau greitai atsigavo ir prisipažino, jog slėpė tą vėliavą tam, galėtų ją iškelti „atėjus tinkamam metui“.

Prancūzijoje gyvenančio ir privataus detektyvo veikla užsiimančio lietuvių išeivio Čiovydo Man nuomone, Lietuvos specialiosios pademonstravo didelę brandą.

„Tokio lygio operacija, kokią atliko Lietuvos pareigūnai, pademonstravo, kad Lietuva seniai „įsipaišė“. Ir toliau manykime, kad viskas bus sėkmingai. Prancūzai irgi turi“, – pripažino Č. Man.

ekspertai.eu

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.



Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 17

 1. Dovydas says:

  Oho…… Na, kaip kas supranta tą brandą….. Kaip kvepia sovietmečiu….. Bet mes jį pergyvenom…. Pergyvensim ir šį…..

 2. oho says:

  pasirodo, turėti raudoną vėliavą uždrausta. eik sau, o jei rusai ateis? Juk Grybauskaitė sakė, kad tikrai ateis.

 3. Dovydas says:

  …ir Lanzbergis…… Ir kaip tada save, savo vaikus apsaugosime…? … Tik tyliai kamputyje tupėdami ir raudonom vėliavom mojuodami…. Argi ne taip mus moko dabartinė valdžia?
  Juk – kieno vežime sėdi, to giesmę ir giedi…. So? Anksčiau Stalino, dabar NATO, o jei prognozės išsipildys – tada Putino… Aš tikiu ką rašo Delfi – mus užpuls ir pavergs….

 4. Lauryna says:

  Palyginu: jeigu taip brandžiai būtų veikusi tarybinė teisėsauga, nebūtų buvę nei Sąjūdžio, nei mitingų, nei eitynių. Visi sukišti į kaliūzę, kiti išsigandę tupėtumėm namuose. Negi galvoti taip, kaip skelbia Konstitucija ( negali būti svetimos kariuomenės) yra nusikaltimas? Negi turėti kitokią nuomonę nei prezidentė – nusikaltimas? Tada didesnioji pusė Lietuvos piliečių – nusikaltėliai.

 5. Dovydas says:

  „….Palyginu: jeigu taip brandžiai būtų veikusi tarybinė teisėsauga, nebūtų buvę nei Sąjūdžio, nei mitingų, nei eitynių……“ Kad ir kaip patosiškai skambėtų Maironio žodžiai šiame kontekste, tačiau – nesustabdysi upės bėgimo….. Na , nepriklausomybę nuo TSRS gavome tikrai ne aplaidaus KGB darbo dėka… :)) Mintis liūdna, jei nebūtų juokinga, Lauryna……

 6. PP says:

  Na , nepriklausomybę nuo TSRS gavome tikrai ne aplaidaus KGB darbo dėka.
  Būtent, sabotažo ir parsidavimo aukščiausiuose TSRS valdžios ešelonuose. Jei ne tai, tai jokio Sąjūdžio nebūtų. Jei tau dar vis neaišku, tai sąjūdis ir visi kiti judėjimai respublikose buvo leisti ir organizuoti iš viršaus.

 7. viga says:

  Taigi pasisake pries nato,peike europos sajunga.Reikia isleisti istatyma,kad demokratinej valstybej galima keikti tik putina ir rusus.

 8. Mindaugas says:

  Dovydui. Aš iš dalies pritariu Laurynos išsakytoms mintims. Jau kažkus rašiau, kad TSRS pradėjo griūti po Stalino mirties. Valdant Stalinui NKGB buvo labai stipri organizacija. Mirus Stalinui, ši organizacija buvo sugriauta sušaudžius Beriją ir per visą TSRS gyvavimo laikotarpį nesugebėjo atgauti savo buvusios galios….Dar vieną TSRS griuvimo priežastis buvo kai į respublikų valdomuosius aparatus buvo skiriami tų šalių tautybių asmens. Aišku, kad prie viso to prisidėjo ir jankių milžiniškos pastangos, agentūrą ir t.t., kurie kėlė dirbtinius deficitus, nors sandėliuose buvo visko ir t.t. čia galima būtų rašyti ir rašyti, tačiau neišsiplėčiant norėčiau pridurti, kad naivu manyti, kad Lietuva tapo TSRS žlugimo pagrindiniu katalizatoriumi. Pagrindinis katalizatorius-tai jankių doleris ir išdavikiški savanaudiški paskutinių TSRS vadovų veiksmai.

 9. Dovydas says:

  „….Jei tau dar vis neaišku, tai sąjūdis ir visi kiti judėjimai respublikose buvo leisti ir organizuoti iš viršaus…..“ Kaip gi neaišku, viskas visai aišku. Iš viršaus mums visada vadovauja. Ir darželietis žino, kad Dievas gyvena viršuje.

 10. PP says:

  Yra chrestomatinė sąvoka „viršus“ ir „apačios“.

 11. Sar Matas says:

  Man vienas klausimas – kiel laiko truks kol tokios operacijos nusileis ant žemesnės grandies, t.y. ne ant tų kurie kuria organizuoja, bet tų krie prisijungia, dalyvauja? Juk nusileis – abejoti nereikia. Ir tokio herojaus kokius rodo per V kaip Vendetą juk nebus! Ateina rimti laikai….. ir sarmatas kažkodėl proksio neleidžia – teks pseudonimą kaitaliot.

 12. Sar Matas says:

  O – ir dar naujiena – parašiau, kad Račas arogantiškas šiknius – o juk taip ir yra ir Sarmatai nusprendė, kad reikėtų cenzūruot mano komentarą. VSD puola ir niekina, o patys taiko tuos pačius metodus! Nuostabu! 

 13. Mindaugas says:

  Lietuviai, nebūkit provokacijos aukomis ir rankomis, nei mums, nei rusams nereikalingas karas Europoje. Rusijai nereikia karo. Karas visalaiką buvo naudingas tik amerikiečiams. Kodėl? Nes tai dideli pinigai, tai kapitalizmo kaina. Geriau pasakykit Putinui ačiū už tai, kad iki šiol laikosi ir nereaguoja i tokius musu prezidentes žodžius kaip „Rusija- teroristine valstybe…“, „Rusija okupavo…“, „Rusija puola…“. Būtų prie valdžios vietoj Putino toks kaip Stalinas, turedamas šiandienos jėgą- išneštu jau puse Europos, negalvodamas apie kaina. O jeigu tikrai norim pakeist kažką, gal laikas pagalvoti apie save? Pagalvoti apie tai, kiek mūsų liko, lietuvių? O kiek liks po karo? Ar tikrai mes tokie laisvi su tokia provokuojančia valdžia? Ar tikrai mes laisvi, kai gyvenam blogiau vos ne už visa pasauli ir kaltinam rusus, nors tik jie išėjo, kai mes VISKA išparceliavome, tai ką jie mums paliko, o tada mūsų bėdos ir prasidėjo.

  Aš nesakau kad mes turim vėl jungtis su Rusija. Tuo labiau jiems patiems nereikia dar vienos autonomines šalies, kuri neturi jokios produkcijos, prarado beveik visas gamyklas ir net tokią dovaną kaip atominę elektrinę, bet kuria reikės maitint. Jiems naudingiau prekiaut su mumis. O mums pigiau pirkti iš jų. Atėjo laikas apsispręst, kur yra teisybe, o kur yra melas ir provokacija, kas yra draugas, o kas tiesiog naudojasi naivumu. Neleiskime trečiajam pasauliniam karui prasidėti nuo Lietuvos. Ir pagalvokime apie savo vaikų ir savo šalies ateitį. Ar tikrai mūsų šalis turės ateitį, einant tokiu keliu? Abejoju.

 14. PP says:

  O ką siūlai? Pakeisti sitemą Lietuvoje. Neįmanoma. Nereikia turėti iliuzijų, kol yra JAV ir ES, tai neįvyks. O JAV pasaulį veda prie karo ir laiko jau liko nedaug. Nuo mūsų jau niekas nepriklauso. Stebuklų nebūna.

 15. gojus says:

  Mindaugai -> ir dėl vakų nepagalvojai. Kas rūpinasi Lietuvos ateitimi vaikų neturi. O tarpti – kaip parodė – mielai gali bet kur – ar tai Maskvoje ar tai Briukselyje – juk svajojo apie Tusko vietą, bet per maži atidirbo….

 16. Mindaugas says:

  PP. ES jau ir taip braška per visas siūles ir tik laiko klausimas, kada ji subyrės. O kas liečia JAV, pravartu prisiminti Romos imperiją, kuri susprogo iš vidaus….kažkas panašaus jau ir pačioje JAV vyksta, tik to MIP nerašo….karas labai pravartus JAV, kaip dolerio gelbėjimo faktorius…Mano visas viltis-tai V.Putino politinė įžvalga (BRIKS, sąjunga su Kinija ir t.t.).

 17. PP says:

  ES subyrėjimas naudingas JAV. JAV gi prieš subyrant dar gali karą sukelti. Ko jos ir siekia. Pabaltijys ir Lenkija + Rumunija – štai JAV taranai, jei nepavyks per Ukrainą įskelti platesnį karą Europoje.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top