Tironijos normalizavimas

2023, 27 kovo, 6:30 | kategorija Metodologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 186 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Policija puola su lazdomis - Paryžius

Iškart po 2016 m. rinkimų JAV nuskambėjo įsakymas: „Niekada neleiskite normalizuoti Trumpo prezidentavimo”. Ką? Vadinasi, kažkas kontroliuoja, kas yra normalu, o kas ne? – retorinį klausimą užduoda Peggy Ryan „American Thinker” portale.

Tiesą sakant, taip, kairiųjų aktyvistai gali kontroliuoti ir kontroliuoja tai, kas normalu, ar bent jau tai, kas suvokiama kaip normalu. Tiesą sakant, normalizavimas yra bene galingiausia kairiųjų priemonė kontroliuojant elgesį, sekant gyventojus ir net įvedant tironišką valdžią.

Normalizavimas prasideda nuo to, kad naujienos, socialinė žiniasklaida ir pramogos prisotinamos tikslinės temos. Šis pirmas žingsnis – tai tam tikra sisteminės desensibilizacijos forma, kai žmonės, nuolat susiduriantys su kažkuo nenormaliu, tabu ar net baisiu, palaipsniui atsipalaiduoja ir priima tai.

Tada turime savikategorizacijos teoriją – veiksmingą priemonę, kai žmonės „prisitaiko prie tam tikrų socialinių grupių normų, kai tik nori priklausyti tai grupei”. Socialinė žiniasklaida pasiekia grupinio sutarimo regimybę naudodama milijonus botų (programinės įrangos valdomų automatizuotų paskyrų), kad padidintų savo vartotojų skaičių. Ši virtualių naudotojų armija ne tik sustiprina panašiai mąstančių žmonių nuomonę, bet ir gali pakeisti žmonių nuomonę net tada, kai sprendimas „neatspindi jų pačių tikrųjų preferencijų”.

Dar vienas savikategorizacijos (noro priklausyti) pliusas – kalbos kontrolė. Žodžiai, laikomi įžeidžiančiais, vadinami neapykantos kalba, pasmerkiami socialinėje žiniasklaidoje, faktiškai uždraudžiami.

Abortai yra akivaizdus normalizacijos pavyzdys. Prieš kelis dešimtmečius jis tapo aktualia tema, apie jį kalbama naujienose, socialinėje žiniasklaidoje, Holivude (desensibilizacijos etapas). Po to sąvokos buvo atnaujintos (kalbos kontrolės etapas). Dabar tai „moterų sveikata”, o ne „abortas”, „už pasirinkimą”, o ne „už abortą”, „vaisiai” ir „ląstelių gniužulai”, o ne „kūdikiai”. Laikui bėgant savo vaiko nužudymas tapo nebe nepavydėtina, o normalia visuomenės dalimi, netgi laikoma moters teise.

Taikant tą pačią taktiką, homoseksualus ir transseksualus elgesys, kadaise pripažintas „nenormaliu” (3%), taip pat tapo visuotiniu. Vėlgi visur buvo gėjų teisės – žiniose, pramogose, paraduose (1 etapas). Vėl tai buvo kalbos apropriacija, kai elgesys, neatitinkantis normos, nebegali būti vadinamas nenormaliu, kai vyriško kūno sudėjimo vyras, teigiantis, kad iš tikrųjų yra moteris, nebegali būti vadinamas apsimetėliu (2 etapas).

Iš tiesų tokie žodžiai kaip „nenormalus” ar „iliuzinis” dabar yra neapykantos kalba. Jei išdrįsi ištarti šiuos žodžius, būsi atstumtas grupių, pavadintas homofobu, neapykantos kurstytoju. Bet prieš griebdamiesi perlų dėl žodžių „nenormalus” ir „iliuzinis”, pasidomėkite jais.

Iš naujo apibrėžiant visą gyvenimą galiojančius įsitikinimus ir principus, klaidinant žmones dėl jų lyties ir tapatybės, kontroliuojant kalbą, galima pasiekti, kad žmonės nebepasitikėtų tuo, ką žino, nebetikėtų tuo, ką mato savo akimis. Jie turi paklusti daugumai.

Tačiau didesnė kliūtis despotizmui nei kultūra yra laimingi, patenkinti amerikiečiai. Jie niekada nesutiks su akivaizdžia tironija. Taigi JAV ekonomika turi būti sužlugdyta, kad žmonės liktų be darbo, išsigandę ir prislėgti.

Įveskite Žaliąjį naująjį kursą. Kai jis buvo pristatytas pirmą kartą, tai buvo juokas, neįprastas siūlymas JAV atsisakyti kuro žemės ūkyje, gamyboje, statybose ir transporte, kad būtų sunaikinta JAV ekonomika.

Ir vėl kairieji laukia pirminio atoveiksmio, stiprindami klimato isterikų šauksmą „dangus griūva”. Žiniasklaida, politikai ir televizijos mokslininkai 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę reklamuoja šį susitarimą kaip vaistą mirštančiai planetai.

Tie, kurie su tuo nesutinka, vadinami klimato neigėjais, peikiami, atstumiami ir cenzūruojami. Dabar, po ilgų metų įnirtingų prognozių apie gresiančią klimato apokalipsę ir nutildyto prieštaraujančio mokslo, daug kas laiko Žaliąjį naująjį susitarimą patikimu egzistencinės grėsmės sprendimu, nepaisant jo pražūtingo poveikio mūsų ekonomikai, mūsų gyvenimui.

Žinoma, visada bus tokių, kurie priešinsis priespaudai. Todėl turi būti ir prievartinė valdžia. Pateikiu jums Amerikos gestapą – FTB.

Pirmasis SS stiliaus reidas įvyko 2000 m., kai ginkluoti FTB agentai jėga išvežė šešerių metų berniuką Elianą Gonzalesą iš jo namų kovoje dėl globos. Iš pradžių kilo visuomenės pasipiktinimas, bet agentai turėjo orderius – judėkite toliau.

Tada, 2017 m., „Rusijos sąmokslo” specialusis patarėjas Robertas Muelleris surengė SS stiliaus reidus prieš Paulą Manafortą, Michaelą Coheną (asmeninį prezidento Trumpo advokatą) ir kitus. Daug viešos kritikos nebuvo, reidai tapo norma.

Tačiau 2021 m. pradėjo maišytis net ir miegamieji. 2021 m. FTB surengė reidą prieš projekto „Project Veritas” įkūrėją ir žurnalistą Jamesą O’Keefe’ą dėl dienoraščio. Tai laisva spauda – pavojinga. Bet ir vėl buvo laukiama visuomenės prieštaravimų, kol net ir reidai prieš laisvąją spaudą buvo priimti arba bent jau pamiršti.

Nuo šešiamečio berniuko iki laisvosios spaudos atstovų – daugelis ima abejoti, ar kas nors yra saugus nuo šių reidų. Tiesą sakant, ne.

2022 m. rugpjūčio 8 d. federaliniai agentai įsiveržė į buvusio prezidento Donaldo Trumpo namus „Mar-a-Lago”. Šis „beprecedentis” veiksmas prieš buvusį prezidentą sulaukė griežtos kritikos iš visų pusių… kol ji nenutilo. Kilus pasipiktinimui, aistringas visuomenės pasipriešinimas vėl išblėso. Tikri orderiai, tikri įstatymai ir neteisėtas prezidentas. Susitaikykite su tuo.

Taigi, kai kultūra išniekinta, Konstitucija pakibusi ant plauko, o policijos valstybė sukurta, atėjo laikas perimti grynųjų pinigų kontrolę.

Mike’as Lindellas, Kanye Westas ir kiti buvo nušalinti nuo bankų už tai, kad nesilaikė partijos linijos. Po to „PayPal” panaikino bankininkystę ir ėmė vykdyti klientų pinigų pasisavinimo politiką (iki 2 500 JAV dolerių už vieną pažeidimą) už „dezinformaciją”. Ir mes pereiname prie švelnios socialinių kreditų sistemos.

Kas toliau? Koks dar neįsivaizduojamas dalykas galiausiai bus priimtas? Na, stebėkite naujienas. Kas ten šneka? Ar girdite apie Trečiąjį pasaulinį karą, branduolinį karą, žlungančius bankus, nacionalizuotus bankus, politinį ginklavimąsi, CBDC (centrinio banko skaitmeninę valiutą, kontroliuojamą FED)? Visos šios temos kadaise kėlė siaubą net diskutuoti, tačiau pamažu, bet užtikrintai jos tampa įprastais pokalbiais.

„Manau, kad yra daugiau atvejų, kai žmonių laisvė buvo suvaržyta valdantiesiems palaipsniui ir tyliai kėsinantis į ją, nei smurtinių ir staigių uzurpacijų atvejais.”

-Džeimsas Madisonas

Vis dėlto net ir matydami, kad šie veiksmai prieštarauja Konstitucijai, žmonės laukia nuošalyje. Jie laukia ir laukia, kol, konstituciniai ar ne, jie de facto taps nusistovėjusia teise.

„Visus Aukščiausiojo Teismo sprendimus laikau „nusistovėjusia teise” tiek, kiek taikoma stare decisis [pagarbos precedentui] doktrina”.

-Teisėja Sotomayor

Taigi žingsnis po žingsnio tironija tampa precedentu, įstatymu, kol gyvensime šalyje, kurioje valdantysis elitas naudojasi pasaulio išteklių teikiamais privalumais, o žmonės (vergai) dirba, kad juos išlaikytų.

Bet nusiraminkite. Juk nebūsite tikras „vergas”, nes „vergai”, „vergvaldžiai”, „šeimininkai” ir „tironai” nebeegzistuos. Pasenę terminai. Dezinformacija.

Ne, būsite pasaulio pilietis, neatskiriama pasaulio visuomenės dalis. Jums nieko nepriklausys, bet būsite laimingi. Iš tikrųjų „asmeninė laisvė ir privati nuosavybė” išnyks. Vyriausybė jumis pasirūpins.

O jūs dėkingai remsite savo globalius globėjus, nes jie rūpinsis jūsų „saugumu”. Gydytojai, mokslininkai, ekonomistai, žiniasklaida – visi prisiekę saugoti pasaulio piliečius nuo ligų, finansinių krizių, dezinformacijos, vieni nuo kitų.

Taigi būk rami, Amerika. Tironija nebebus tokia baisi, kai prie jos priprasite, kai ji bus paaiškinta. Tiesą sakant, po kurio laiko, naujoji pasaulio tvarka, pasaulinė tironija, bus visiškai normali.

„Nėra jokio „stataus ir slidaus šlaito” laisvės praradimo link, tik ilgi laiptai, kur kiekvieną laiptelį žemyn pirmiausia turi toleruoti Amerikos žmonės ir jų lyderiai.”

-Alanas K. Simpsonas

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top