TVF siūlo Lietuvai stabdyti minimalios algos kėlimą – premjeras linksi galva

2016, 17 kovo, 17:43 | kategorija LPT | atsiliepimų (17) | peržiūrų 1 321 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

algirdas butkevičius

Irmanto Gelūno, 15min.lt nuotrauka

Arvydas Daunys

Eilinę misiją (kokią?) Lietuvoje baigiantis Tarptautinis Valiutos Fondas (TVF) siūlo (rekomenduoja) pristabdyti pastaraisiais metais itin dažnai didinto minimalaus atlyginimo kėlimą. Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad į tokias TVF pastabas bus atsižvelgta. (BNS)

„Siekiant didesnio produktyvumo, turite užtikrinti, kad atlyginimų augimas nebūtų pernelyg spartus….[…]“, – trečiadienio spaudos konferencijoje sakė TVF misijos vadovas Christophas Klingenas. (BNS)

Kaip tai iššifruoti į lietuvių kalbą?

TVF misija Lietuvoje greičiausiai buvo eilinis finansų auditas, siekiant įvertinti skolininko pajėgumą. Šįkart pajėgumas atrodo sumažėjo ir TVF tuojau pat davė apie tai žinoti.

Ir čia mes matome, kaip Tarptautinis valiutos fondas, neturintis Lietuvoje jokių oficialių pareigų, niekieno nerinktas ir niekieno neprašomas, ir niekam (jokiems darbams, veiksmams, tyrimams) Lietuvoje neįgaliotas, liepia Lietuvos vyriausybei (?) stabdyti minimalaus atlyginimo kėlimą, nes yra rizika, jog ji nesugebės užpirkti ginkluotės, norvegiškų dujų ir t.t. bei aptarnauti valstybės skolų (sumokėti palūkanų procentų nuo savo 16,5 mlrd €urų (beveik 57 mlrd LT) užsienio skolos, iš kurios kiekvienam piliečiui tenka apie 5 800 €u (20 000 LT) – 2g.lt duomenimis).

Paliepimas skamba rekomendacijos forma (kuri labai panaši į širmą, dengiančią paliepimą), tačiau skubotas premjero užtikrinimas, jog į rekomendaciją bus atsižvelgta, nepalieka abejonių, jog tai tikrai buvo tiesioginis įsakymas pavaldiniui, ir iš tiesų jis buvo duotas gerokai anksčiau, dar prieš konferenciją, kai pati konferencija buvo skirta tik visuomenės susipažinimui su tuo, jog atlyginimų pakėlimo jai teks palaukti iki neapibrėžto meto. Nuo liepos 1-os MMA turėjo būti didinamas 30 €urų iki 380 €u. tvf isakymas lietuvai

alfa.lt video:

 

 

Pradeda ryškėti paveikslas pateikiantis realią valdymo situaciją šalyje, ir kam iš tiesų priklauso pati valstybė – mūsų Lietuva.

Jei mūsų rinkta Lietuvos vyriausybė paklūsta užsienio darinio (TVF būstinė randasi Vašingtone) nurodymams, – galime daryti išvadą, jog Lietuvai būtina kelti klausimą apie jos nepriklausomybės atkūrimą, vaduojantis iš neokolonializmo gniaužtų..

Jei žinoma dar yra tuo suinteresuotų žmonių.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 17

 1. Romas says:

  o kada tas bestuburis nelinksejo savo makaule….

 2. Mindaugas says:

  Na gerbiami tautiečiai. Gal dabar jums akys atsivers ir suprasite, kas valdo Lietuvą? Prisiminkite butkevičiaus žodžius, pasakytus mokytojų streiko metu, kad švietimo darbuotojų profesinėms sąjungoms įtaka daroma ir Rusijoje. Taigi, kieno įtakos agentas šis veikėjas? butkevičius ne kartą buvo susitikęs su TVF misijos atstovais tiek Lietuvoje, tiek Vašingtone. Net Lietuvos vyriausybės veiklos prioritetai aptariami su TVF atstovais. Vadinamasis „socialinis modelis“, kuris savo esme yra antisocialinis, taip pat yra parengtas pagal TVF rekomendacijas, kurių laikosi „socialdemokratų“ Vyriausybė. Atlyginimai šioje nedemokratinėje ir provincialioje valstybėje niekada nebus didinami, kadangi ne tam ši valstybė 1991 metais buvo sukurta….Aš tik visiems noriu priminti vieną genialią Vladimiro Iljičiaus Lenino (Uljanovo) frazę-Politikoje žmonės visuomet buvo ir visuomet bus naivios apgaudinėjimo ir apsigaudinėjimo aukos, kol jie išmoks už bet kurių dorovinių, religinių, politinių, socialinių frazių, pareiškimų, pažadų įžvelgti vienų ar kitų klasių interesus.

 3. memel says:

  prie visos pagarbos Mindaugui,noreciau paklaust jo,kas finansavo bolseviku organizuojama karini  perversma Rusijoje?

 4. Mindaugas says:

  memel: Dovanokite, bet prie ko čia perversmo finansavimas?

 5. tiesa says:

  perversmas Rusijoje finansavo anglosaksu hebra . o proletaru vadas buvo Vokietijos pareigūnas. anglosaksu hebra sedi pentagone ir frs.vat ir kas prieko

 6. konkurencijos nėra says:

  „Siekiant didesnio produktyvumo, turite užtikrinti, kad atlyginimų augimas nebūtų pernelyg spartus….

  Juk biednus vergus lengviau valdyt

 7. Mindaugas says:

  to tiesai. Per daug viską supaprastinote, o kadangi taip primityviai supaprastinote, esate visiškai neteisus…

 8. Kindziulis says:

  to tiesa, dar pasakyk, kad leninas buvo gėjus.

 9. Panzer says:

  To tiesa, ką naujo pasakei? Viskam reikia pinigų ir kažkas juos duoda vedinas savo tikslų, o kas finansavo Hitleri? „Geri“ dėdules iš už Atlanto. Jei valstybė neturi valstybinių objektų, kurie neštų pelną, kaip ji gali kažką uždirbti? Negali, todėl tampa išlaikytine. Lietuvoje senai žmonių turtą išpardavė,o kai nebeliko ką parduoti, pradėjo skolinti žmonių vardu…
  Tie patys dėdules supirkinėja viso pasaulio valstybes mojuodamos čekių knygele ir sudarydamos vaizdą, kad žmonės kažką renka, kad yra kažkokia demokratija,kad galime kažką įtakoti. Pabuskite, užliūliavo daugumas, pripute miglos,kad rietumemes kaip šunys, pamiršdami pagrindinį tikslą, žmogus. Pasaulyje skurdas pasiekė nematytas aukštumas, turtas koncentruojasi kelių išrinktųjų rankose. Vieni valdo milžiniškus turtus, o kitiems trūksta geriamo vandens.

 10. interpretatorius says:

  jei pelnas yra atvirksciai proporcingas atlygiui uz darba,tai koks skirtumas kur pelnas issidalinamas?

 11. litvakas be barsdos ir be plauku says:

  O jiuss tikejotess kazko kito? Ir gal dar kazi ko tikitess?

 12. jo says:

  Ar Butkevičius kada nors mąstė savp galva? Ir kas balsavo už socdemus ir DP, tiems iš viso nereikėtų kelti atlyginimų, nes ši vyriausybė – tai kažkokių nesusipratimų kloaka. Korupcija bujote bujoja, o visiems gerai?

 13. Panzer says:

  O kaip konservatoriai? Visokio plauko liberalai? Lietuva prievartauja kas netingi, o jei kažkas vis dar kaltina vieną ar kitą partiją ir mano kad bus geriau, tai man gaila tų žmonių…

 14. Mindaugas says:

  Gerbiamieji, atminkite, kad tiek pseudo-kairė, tiek ir vadinamoji „dešinė“, tėra tiktai dvi tos pačios sistemos – kapitalistinės oligarchinės sistemos – pusės…jokio skirtumo kas bus valdžioje, ar pseudo kairė, ar dešinieji. Visi jie pastatyti tik tam, kad aptarnautų viešpataujančiosios oligarchų klasės interesus.

 15. Gojus says:

  O tai atsižvelgs į daugiamečius prašymus įvesti NT mokestį? Nes prisigrobę žemės, kuri „valgyt neprašo“ tai gali kabot pardavimui po 1 lmn. ir ant savęs mokesčio kažkaip nemesi.
  Bet TVF teisus – jei kiltų atlyginimai, tai išsimokslinusių vergų daug netektų Anglijos ir Airijos, Švedijos, Norvegijos. Reikia stabdyti pavojų.

 16. Kindziulis says:

  Svarbiau yra kelti neapmokestinamą minimumą, tada išloštų visi, ir valstybė ir minimalias pajamas gaunantys asmenys ir darbdaviai.

 17. Dalia says:

  Interpretatoriau iš kur ištraukėt tokią nesąmonę, kad pelnas proporcingas atlygiui už darbą? Ir kaip negali būti jokio skirtumo kaip pelnas išdalijamas? Šiais laikais turint prieigą prie interneto, toks komentaras skamba neraštingumu, arba visišku abejingumu žinoti tiesą ir matyti panoraminį pasaulio vaizdą, bei PRIEŽAŠČIŲ IR PASEKMIŲ DĖSNĮ. Nebent jūs labai jaunas ir norite čia pasirodyti…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top