- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Ugnius Kiguolis. Masinės Persivakcinavimo isterijos metu sveiko proto nesigirdi niekur

Ugnius KIguolis

Žinomas verslininkas, investuotojas, prodiuseris Ugnius Kiguolis, reaguodamas į viešumoje MIP bei politikų skleidžiamus raginimus įvesti privalomus skiepus, savo Facebook paskyroje pasidalino sekančio turinio tekstu, kreipdamasis į atsakingų žiniasklaidos priemonių vadovų sveiką protą:

Atsakymas į istoriją:
https://www.facebook.com/lauramozuraitelt/posts/2020330611399134

Masinės Persivakcinavimo isterijos metu, sveikas protas nesireiškia niekur. Vis dar gebantys kiek mąstyti supraskite:

1. jei jūs šiuo metu paskiepijote savo vaiką, ar pasiskiepijote patys – reiškia jums reikėtų prisitaikyti karantino sąlygas ir 3 savaites jūs negalite kontaktuoti su jokiais žmonėmis, o ypač su tais, kurių silpnesnis imunitetas.

tai reiškia, – jūs negalite eiti į darbą, negalite savo ką tik paskiepytų vaikų vesti į darželius, į mokyklas dėl to, kad neužkrėstumėte kitų ir neplatintumėte šios, kai kam pavojingos, kai kam vaikiškos ligos.

tai reiškia, kad TS-LKD lyderis Gabrielius Landsbergis atvirai pasiskiepijęs ir bandydamas atrodyti geru prieš tautą, šiuo metu platina, jų pačių įvardijamą kaip mirtiną – ligą, taip neatsakingai rizikuodamas užkrėsti kitus Seimo narius ar kitus savo aplinkos žmones, pavaldinius, darbuotojus.

2. esama vakcina net ir po dviejų kartų skiepijant, taip kaip nurodoma valstybės skiepų kalendoriuje, gali ir neveikti. Ar susidarė imunitetas šiai ligai nustatoma kraujo tyrimu, o ne šventai tikima produkto veiksmingumu.

3. esama vakcina nėra šventas vanduo, masiškai besiskiepijantys susidurs su šalutiniais vakcinos poveikiais, kurie gali pasireikšti nebūtinai iš karto, jie gali pasireikšti ir kelių mėnesių eigoje. Valstybė ir žmonės privalo juos fiksuoti įstatymų numatyta tvarka.

4. visa tai jau gerus metus jums sako tie, taip vadinami, antivakseriai. Nors pats esu už skiepus, aš esu už saugius skiepus. Rinkoje yra kur kas saugesnių, su retesniais ir švelnesniais šalutiniais poveikiais, nei dabartinė Priorix MMR vakcina.

5. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė pasiūlė puikią rezoliuciją, kuria siekiama informuoti žmones, būti jiems sąmoningiems ir saugoti savo vaikus. Radvile, priimkite atitinkamus sprendimus, kol liga neišplito dar labiau. Ligą platina jūsų sukelta isterija pasitelkiant žiniasklaidos priemones, o ne neskiepyti, sveiki vaikai. Labai gaila, kad nesugebėjote perskaityti alternatyvios jums siūlomos rezoliucijos, kurioje būtent apie tai ir šnekama.

6. rezoliucija yra kreipiamasi į žiniasklaidą, tad aš tik kartojuos. Mieli DELFI.lt, lrytas.lt ir kiti, išgirskite ir stabdykite tai, ką pridirbote.

7. negali būti nė kalbos, apie priverstinius skiepus, kol valstybėje nesudarytos sąlygos saugesniems produktams įsigyti, neinformuojama apie vakcinos veikimo principą, žmonės neinformuojami apie šalutinius jos poveikius, nėra sudarytas valstybinis fondas išmokoms už skiepų žalas ir kol pati valstybė neprisiima atsakomybės už galimą, skiepų sukeltą žalą, o bando ją perkelti tėvams, versdama pasirašyti, jog pastarieji su grėsmėmis susipažinę ir turi prisiimti atsakomybę už galimas būsimas pasekmes.

prašau vis dar skaitančių ir suprantančių informaciją, dalintis šiuo įrašu ir merginos patirtimi.

https://www.facebook.com/lauramozuraitelt/posts/2020330611399134

skiepų pasekmės

Tik visi kartu informavę visuomenę, ko niekaip nesugeba mūsų žiniasklaida, galima sustabdyti ligos plitimą ir priimti teisingus sprendimus valstybėje.

Ugnius Kiguolis
Firmusmedicus.lt