Valdas Vižinis. Naujasis Lietuvos pedofilijos veidas

2023, 11 kovo, 7:44 | kategorija LPT | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 231 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kristijonas Bartoševičius | | © Josvydas Elinskas

…kuris ne ką skiriasi nuo senojo. Prieš tai buvusio.

Jakilaičio teigimu vakar – „išgalvotoje Garliavos istorijoje”. Nuo savęs pridedu – dar ir patyrusio „išgalvotą” mirtį.

Važinėjosi su keturračiu po balą, „savo noru“ nukrito ir nuskendo. Nes girtas, ko norėt.

Praėjus ( tik ! ) mėnesiui nuo kitos „išgalvotos“ mirties. Išnaudotos mergaitės tėvo. Paieškomo visų įmanomų Lietuvos jėgos tarnybų, bet nutarusio pasivaikščioti prie marių, išgėrusio degtinės ir „savo noru“ paspringusio.

O prieš tai dar dviejų „išgalvotų” mirčių – teisėjo, tapusio „išgalvotos“ istorijos taikiniu, ir išnaudotos mergaitės mamos pusseserės. Kurios vaikas irgi dingo nežinoma kryptimi.

„Išgalvotos istorijos“ keturios „išgalvotos“ mirtys. Dvi kurių – senojo pedofilijos veido ir nelaimingo mergaitės tėvo buvo „savanorės“. Savanoriškai atsitiko viena po kitos.

Pagrindiniai propagandininkai, Garliavos pedofilijos istorijos „skandintojai“ ne veltui susizgribo. Šiandien jie dainuos kur kas darniau.

Nes .. Garliavos tikrosios, ne išgalvotos, istorijos veikėjai, nusikaltėliai niekur nedingo. Jie tarp mūsų. Aukštose socialinėse, verslo pozicijose. Su savo baisia įtaka. Kuri po Garliavos įvykių ir nuteisus teisėją Venckienę gal tapo mažiau koordinuota.

Garliavos pedofiliją dengę prokurorai palikę prokuratūrą. Tik dėl to ši istorija ir galėjo iškilti.

1999 m. Latvijos pedofilijos skandale „maudėsi” pats premjeras Škelė ir keli ministrai. Jiems net veikė „berniukų tiekimo” sistema. Nors nuteisti nepavyko, savo vietas jie privalėjo palikti. O Lietuvoje veikiantys tuometiniai „vilkolakiai” taip ir liko neidentifikuoti.

Bartoševičius tik „netyčia prigautas” aukštai patupdytas šios brolijos nelaimėlis, ant glotnaus kvepiančio imbierais elito „kūno“, sukėlęs jiems tiek nereikalingo dėmesio ir problemų, tarp konservatorių Seime.

Konservatorių. Kuriems Dievas miręs.

Ir ,žinot? Regis .. tai Dievo pirštas

Pirmą kartą šis rašinys paskelbtas jo autoriaus asmeninėje Facebook paskyroje

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top