Viktorija Nuland: Krymas ir Ukrainos rytai gyvena „teroro karalystėje“

2015, kovo 13, 4:01 | kategorija Ideologija | 9 komentarai | peržiūrų 328 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

(„BBCRussian.com“, Britanija)

paveikslėlis

Viktorija Nuland: mes vertinsime Rusiją ne pagal jos žodžius, o pagal jos veiksmus.

Krymas ir rytiniai Ukrainos regionai gyvena „teroro karalystėje“, pareiškė JAV valstybės sekretoriaus Pavaduotoja Viktorija Nuland, pasisakydama JAV senato tarptautinių klausimų komitete.

„Nors Ukraina kuria taikią, demokratinę ir nepriklausomą (kaip Lietuva) valstybę, 93% savo teritorijos, Krymas ir atskiros Rytų Ukrainos dalys kenčia teroro karalystėje“, – pasakė ji.

„Šiandien Krymas yra neteisėtai okupuota teritorija, žmogaus teisių nesilaikymas čia yra norma, o ne išimtis, ir daugelis Krymo gyventojų yra labai pavojingoje padėtyje“.

Anot Viktorijos Nuland, Krymo totoriai ir ukrainiečiai, atsisakę priduoti savus pasus, seksualinės mažumos, žurnalistai ir daugelio kitų kategorijų gyventojai, gyvena pastovioje bausmės baimėje.

Nepriimtina prievarta“

„Rytų Ukrainoje Rusija ir jos marionetės atrišo rankas nepriimtinai prievartai ir plėšikavimui“, – dėsto Viktorija Nuland.

„Išplėtotas konfliktas, kontroliuojamas Kremliaus, palaikomas rusiška ginkluote bei apmokamas Rusijos mokesčių mokėtojų lėšomis, atėmė gyvybes 6 tūkstančiams ukrainiečių ir šimtams Kremliaus tenai nusiųstų jaunų rusų., — į karą, kurį jų vyriausybė neigia“, – pareiškė JAV valstybės sekretoriaus pavaduotoja.

„Štai ką mes norime pamatyti: pilną ugnies nutraukimą Rytų Ukrainos teritorijoje, laisvą prieigą į visas konflikto zonas, sunkiosios ginkluotės atitraukimą ir, galiausiai, krovinių per Ukrainos sieną neprižiūrimą praleidimą.

Jei visos šios sąlygos bus pilnai įvykdytos, – tai atneš taiką į Rytų Ukrainą, pirmą kartą per beveik metus laiko. Mes vertinsime Rusiją ne pagal jos kalbas, o pagal jos veiksmus. Ir tada JAV, kartu su savo tarptautiniais partneriais atšauks sankcijas Rusijos atžvilgiu.

Tai įvyks tik tada, kai Minsko susitarimai buv įvykdyti pilnai. Atvirkščias variantas irgi įmanomas: jei susitarimai nebus vykdomi, sankcijos bus papildomos naujais punktais. Dabar mes pradėjome konsultacijas su mūsų europietiškaisiais partneriais, dėl sankcijų Rusijos atžvilgiu stiprinimo tam atvejui, jei Maskva toliau tęs konflikto Ukrainos rytuose ir kitose jos dalyse, eskalaciją“.

Pereitą savaitę, išankstiniuose pasitarimuose Nuland pareiškė, jog nuo konflikto pradžios JAV išsiuntė į Ukrainą 335 milijonus dolerių finansinės pagalbos, papildomai su paskolos milijardui dolerių garantijomis. Medicininei pagalbai, radarams, prietaisams, apsunkinantiems radijo signalo perdavimą, o taip pat kadrų paruošimui, JAV išleido 118 milijonų dolerių.

Rusija neigia savo kariuomenės buvimą Ukrainos rytuose ir atmeta kaltinimus separatistų palaikymu.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Ec tangui says:

  Jei Rusija kariauja su Ukraina, prie ko čia Amerika?

 2. tangas says:

  Va ir aš galvoju prie ko čia Amerika, juolab kad niekada apie tai nerašiau ir po šia naujiena visai nieko nerašiau.

 3. Vidas says:

  H.Clinton   viesai ragina  Rusijos gamtinius  turtus padalinti  tarp “partneriu“( zinoma,jankiams kasnis didziausias, “partneriams“,-nuo ju sulindimo, i viena vieta, gilumo)…….
  V.Nuland, irgi viesai, pareiske, jog jos salis i UA, iki Kijevo ivykiu,   jau “investavo“ ~5 milijardus zaliu….
  Psaki-vaiksciojantis pajuoku objektas…
  Susidaro ispudis, jog visi sie “demokratiniu principu“ puoseletojai ka tik palike palata be rankenu!!

 4. FB nerijus sk says:

  Galite neabejoti,karas europoje 2017metais kuomet H.clinton pakeis nuolankuji Obama.Sita ponia zino kaip reikia kariauti,ir megsta tai daryti.Pries nuverciant Kadaffi ,USA zvalgyba pasiule varianta Kadafio atsitraukima be kraujo praliejimo,ir su kadafii nelieciamybes garantijom,bet tuo metu,sekretoriaus pareigas USA ejo H.clinton,ir ji su tuo kategoriskai nesutiko,kuo viskas baigesi mes jau zinome.

 5. Mindaugas says:

  Ne paslaptis, kad neoficialiai JAV valdo neokonai. Dauguma „neokonų“ anksčiau buvo radikaliais trockistais. Kaip kažkada trockistai svajojo apie permanentinę pasaulinę revoliuciją, taip dabar „neokonai“ svajoja apie permanentinį konfliktą visame pasaulyje! „Neokonų“ pamatinis siekis – „valdomas chaosas“. Neokonų“ darbai, visa jų veikla iškalbingai byloja apie pagrindinį, iš ties revoliucinį tikslą – perdirbti pasaulį pagal JAV modelį, siekiant, kad likusi žmonija taptų absoliučiai paklusni Amerikai.J AV siekiant užsitikrinti, kad Rusija ateityje nebegalėtų būti varžove Amerikos pasaulinei hegemonijai, buvęs viceprezidentas Dikas Čeinis labai aiškiai yra pasakęs – „reikia tiesiog sunaikinti Rusiją!..“. Manau, būtent šio tikslo dabar siekiama, šia kryptimi judama, respublikonams „neokonams“ dirbant ranka rankon su JAV prezidentu demokratu Obama…

 6. Mindaugas says:

  Dar pacituosiu Rusijos užsienio reikalų ministro žodžius apie fašizmą Ukrainoje: Tai, kas įvyko Odesoje gegužės 2 d. – grynas fašizmas. Mes neleisime sušluoti po kilimu faktų, ką dabar bando padaryti valdančioji koalicija Ukrainoje, slėpdama tyrimą nuo visuomenės“, – teigė Rusijos užsienio reikalų ministras Segėjus LAVROVAS per gėlių dėjimo ceremoniją Pergalės dienos proga Maskvoje. „Sieksime teisybės, sieksime, kad visi įrodymai, kuriuos pateikė mačiusieji, ir kurie liudija, jog valdžia sąmoningai nutyli apie tragedijos mastus, nė viena jų dalelė neliktų neištirta ir neiškelta į viešumą. Daugybę metų Europa užsimerkia prieš tai, kad ši ideologija įgyja vis daugiau šalininkų, kad jos propaguotojai verbuoja vis daugiau naujų pasekėjų, rengia maršus buvusių esesininkų, kuriuos Niurnbergo tribunolas pripažino nusikaltėliais, garbei. Tačiau tai, kas vyksta dabar, jau yra ne šiaip maršai su lozungais, aukštinančiais nacistinius nusikaltėlius – tai gyva fašizmo apraiška. Tai, kas įvyko Odesoje gegužės 2 d. – grynas fašizmas“ Taigi galime daryti išvadą, kad JAV, ir tame tarpe ir Lietuva, remdami tragiškus įvykius Ukrainoje, remia fašizmą ir šios valstybės automatiškai tampa FAŠISTINĖMIS. Sakysite ne? Štai ką yra pasakęs Ukrainos prezidentas Porošenko, apie Ukrainos rusus, nurodė Ukrainos rusų vietą šiame vaizdo įraše, kur jis kalba, kad „separatistų“ vaikai sėdės rūsiuose, o ukrainiečių – eis į mokyklą
  https://youtu.be/aHWHqj8g7Bk

 7. Vytas says:

  JAV karinės bazės- gal kokiame 150-tyje valstybių.Kiek jų turi Rusija užsienyje? Nelabai įvardysit.

  JAV skelbia-mūsų interesai visame pasaulyje. O kas jiems davė tokią teisę? Žiūrėkit savo šalie kelių dešimčių milijonų benamių interesų ir nelįskit prie kitų valstybių tada ir bus gerai. Kokią „demokratiją“ atneša JAV gerai matome tokiose valstybėse, kaip Irakas, Libija, Sirija ir t.t. Huseinas, Kadafis -tai angelai, palyginus su JAV nusikaltimais pasaulyje.

 8. Esate absoliučiai teisūs.  Velnio boba šita amoralė, ne kitaip.

 9. Ec tangui says:

  Atsiprašau, tangai, pavadinimas automatiškai pasiliko nuo praeito komentaro. Atleidimui sukalbėsiu tavo maldą:

  Rusai puola, Putinas prie Lietuvos, reikia tiekti ginklus Ukrainai, Amerika, gelbėk Lietuvą

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

top