Vytenis Andriukaitis: kokios bebūtų slaptos pažymos – teisinėje valstybėje to negali būti

2016, 13 kovo, 20:13 | kategorija LPT | 2 komentarai | peržiūrų 389 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vytenis Andriukaitis

Gerbiami skaitytojai, jūsų dėmesiui pateikiame Kovo 11 d., Vytenio Povilo Andriukaičio kalbą LR Seime. Joje jis išsakė daug aktualių dalykų, iki šiol ignoruojamų mūsų įstatymų leidžiamosios valdžios, kartu su palinkėjimais tą ištaisyti.

„…Pabrėžiu sąmoningai, kad mes į pirmąjį posėdį susirinkome, kaip LTSR 12-ojo šaukimo Aukščiausioji Taryba, mat šiandien, šios įstaigos stengiamasi neminėti, sudarant įspūdi, kad tokio dalyko, kaip Tarybų Lietuva net nebuvo. O jeigu buvo, tai tada ji buvo kažkieno kito, ne mano, kažkokių kolaborantų, bet ne mūsų, nes mes dirbome Lietuvai, o kažkas kitas, atseit, kolaboravo…“.

„…kol mes Konstituciją gerbsime, kol mes jos klausysime, iki tol mes turėsime šalies ramybę. Reikalinga, taip sakant, ne Konstituciją lenkti į save, o save lenkti link Konstitucijos…“.

„…Teisinė valstybė reiškia, kad žmogaus orumas yra neliečiamas. Tai reiškia, kad kur ten kas bebūtų, kokios bebūtų stenogramos, slapta platinamos slaptos pažymos, – to teisinėje valstybėje negali būti, nes žmogaus orumas – neliečiamas. Neliečiamas žmogaus orumas socialiniuose tinkluose, neliečiamas žmogaus orumas niekur. Tai yra mūsų visų čia susirinkusių pamatinis principas, gerbiant visų mūsų įsitikinimus, skirtingas nuomones ir pasaulėžiūrą..“.

Siūlome jūsų dėmesiui visą jo kalbos vaizdo įrašą:

 

 

Visą Kovo 11 vaizdo įrašą iš Seimo galima rasti čia: lrs.lt/sip/portal.show?p_r=2918

 

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta infa.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga – jūs galite paremti tinklapį SMS žinute.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 2

  1. Mindaugas says:

    Neverta šio veikėjo žodžių priimti už gryną pinigą. Tiek pseudo-kairė, tiek ir vadinamoji „dešinė“, tėra tiktai dvi tos pačios sistemos – kapitalistinės oligarchinės sistemos – pusės…

  2. Panzer says:

    Sunku pamatyti, Mindaugai, turi gerai pamąstyti, kad pamatytum tuos žaidimus. Juk politikieriai vis kaltina vienas kitą ir žaidžia ta savo sukurtą žaidimą, o realiai dalinasi valdžia ir dalinasi pelnu. Vyksta grupinis Lietuvos prievartavimas, nes dauguma politikų žiuri tik naudos sau ir savo proteguojamiems rėmėjams. Visa politika arba vagys arba kvailiai,nesuprantantys ko reikia, kad Lietuvoje būrų geriau.
    Tokie veikėjai šiltai trina užpakalį ir moko kaip gyventi, nusispjauti jiems į orumą ir kitą marazma, nes orumas tiesiogiai susijęs su pinigais. Vargšai politikams tik statistika…Gilyn į Lietuvą…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top